رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Battlefield 3 (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

:hd:Origin نرم ا??زاریست که شرکت Electronic Arts به تازگی منتشر کرده است و همراه برنامه های جانبی بازیهایش قرار میدهد !

Origin EA.rar

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام

دیگه دارم دیوونه میشم یکی کمکم کنه وقتی کرک رو کپی میکنم و روی bf3 میزنم بازی اصلا اجرا نمیشه یعنی هیچ ات??اقی نمی??ته بدون کپی کردن کرکم میره تو origin و??کر کنم باید بازی رو بخری

کــــــــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــــک

ممنونم :1975:

نیاز به ارجین نداره. شما کرک رو درست کپی کردین؟

بیا این ارجین بریز تو پوشه بازی نصب کن ببین چی میشه. این ارجین ماله خود بازیه

OriginInstaller

لینک به ارسال

سلام

ممنون درست شد مرسیییی

عجب گرا??یکه خو??ی داره ??قط یه سوال اول کجان ؟ عراق ؟ پلاک ایرانی زبون عربی ؟؟؟؟

ممنونم:1975:

لینک به ارسال
مهمان مهمان
شما از اون اپدیتی که خودم گذاشتم است??اده کنید .چون این کار گرا??یک مخصوص این بازی ساخته شده.

دایر*** 11 نصب کردی؟

دادا یه لط??ی میکنی من خودم بازیو از اول با حال hard میرم تا پل بعد سیو آپ میکنم تو ??قط اون قسمت پل رو برام ردکنی دوباره برام آپش کنی ؟:sad:

لینک به ارسال
سلام

ممنون درست شد مرسیییی

عجب گرا??یکه خو??ی داره ??قط یه سوال اول کجان ؟ عراق ؟ پلاک ایرانی زبون عربی ؟؟؟؟

ممنونم:1975:

اولش نمیدونم کجا هستند. ولی هرکجا هستند ایرانی صحبت میکنن. پلاکه هم ایرانی هستند

دادا یه لط??ی میکنی من خودم بازیو از اول با حال hard میرم تا پل بعد سیو آپ میکنم تو ??قط اون قسمت پل رو برام ردکنی دوباره برام آپش کنی ؟:sad:

چششششششششششم سیو رو بده:blushing:

لینک به ارسال
مهمان مهمان
اولش نمیدونم کجا هستند. ولی هرکجا هستند ایرانی صحبت میکنن. پلاکه هم ایرانی هستند

چششششششششششم سیو رو بده:blushing:

تا عصر میام میزارم مرسی بابت محبتت :blushing:

لینک به ارسال

لینک به ارسال

سلام من این بازی بدون مشکل تموم کردم ??قط دوستان این و بدونید مراحلی که گیر میکنه باید گرا??یکتون رو روی low قرار بدید تا بشه ردش کرد

لینک به ارسال

کسی اپدیت رو نداره؟

navida geforce 9400

32 بیتی واسه ویندوز سون

لینک به ارسال
من نرم ا??زار رو نصب کردم . می خواد آپدیت 275.33 رو دانلود کنه . اگه این اپدیت رو نصب کنم مشکلم حل میشه ؟

اروری که میداد یعنی باید اپدیت کنی گرا??یکت. بله حل میشه

لینک به ارسال
اروری که میداد یعنی باید اپدیت کنی گرا??یکت. بله حل میشه

میشه برام لینک دانلود این اپدیت رو بزاری آخه با این نرم ا??زار سرعت دانلود خیلی میاد پایین . من همینطوریش با سرعت 20 کیلوبایت دانلود میکنم .

لینک به ارسال

سلام دوستان هرکی بازی رو با هایگ و روزولیشن آخر بازی کرده لط??ا مشخصات سیستمش رو کامل بگه ممنون میشم....

لینک به ارسال

دوستان کن تو xP گرا??یکو اپ دیت کردم الان ص??حه یه جور بدی شده روی 4 بیت ر??ته و نمیشه عوض کردش مشکل چیه چرا این طوریه

لینک به ارسال
میشه برام لینک دانلود این اپدیت رو بزاری آخه با این نرم ا??زار سرعت دانلود خیلی میاد پایین . من همینطوریش با سرعت 20 کیلوبایت دانلود میکنم .

خوب لینکی ازش پیدا نکردم .مجبور شدم اینو بهت بدم دانلود کنی:blushing:

لینک به ارسال
دوستان کن تو xP گرا??یکو اپ دیت کردم الان ص??حه یه جور بدی شده روی 4 بیت ر??ته و نمیشه عوض کردش مشکل چیه چرا این طوریه

باید بری تو تنطیمات کارت گرا??یکت. برو تو کنترل پنل پیداش کن اگه xp داشته باشه .

لینک به ارسال

کسی نبود جواب مارو بده ؟!! واجبه میخوام ??ردا کارت گرا??یک و رم بخرم.....!!!!

لینک به ارسال

آقایون من مرحله ??رودگاه تهران (مهرآباد) گیر کردم . نص??شو رد کردم اونجا که ??لشهای ریز تو ??رودگاه نمایش داده میشه 4 یا 5 تا من تو جت نشستم . باید چکارشون کنم؟ هرچی روشون نشونه میگیرم میگه rogers 2 second اما کاری نمیشه . جون من راهنماییم کنید:unsure:

لینک به ارسال
آقایون من مرحله ??رودگاه تهران (مهرآباد) گیر کردم . نص??شو رد کردم اونجا که ??لشهای ریز تو ??رودگاه نمایش داده میشه 4 یا 5 تا من تو جت نشستم . باید چکارشون کنم؟ هرچی روشون نشونه میگیرم میگه rogers 2 second اما کاری نمیشه . جون من راهنماییم کنید:unsure:

دکمه موس روش بگیر و 3 رو بزن

لینک به ارسال
مهمان مهمان
دکمه موس روش بگیر و 3 رو بزن

دادا من بازیو از اول ر??تم مشکلم حل شد ولی از بابت راهنماییات خیلی ممنونم . راستی میدونی چرا بعضی جا ها آدما غیبن . مثلا تو مرحله پاریس اولش که سوار ماشینن دو ن??ر جلو نشستن ولی اینبار که من ر??تم اون دون??ر غیب شده بودن یعنی ماشین در حال حرکت بود ولی راننده نداشت :w00t:

لینک به ارسال
دادا من بازیو از اول ر??تم مشکلم حل شد ولی از بابت راهنماییات خیلی ممنونم . راستی میدونی چرا بعضی جا ها آدما غیبن . مثلا تو مرحله پاریس اولش که سوار ماشینن دو ن??ر جلو نشستن ولی اینبار که من ر??تم اون دون??ر غیب شده بودن یعنی ماشین در حال حرکت بود ولی راننده نداشت :w00t:

اره دقیقا ماله منم اینجوری بود:;-D: ولی ??کر کنم کنترلی بود :gigglesmile:

لینک به ارسال
سلام من تو اون مرحله که سرباز ها از رو اون پله تیر میزنن گیر کردم هرچقد میکشم بازم میان از اون ورم لازی میگه که باید دوستمو به زیر پل نشسته follow کنم میشه بگید چیکار کنم؟؟؟؟:blushing::blushing:

مرسی

شما هم همین مشکلو دارین :ohmy:

شما باید بگردی عقب پیش اون دوستات و چند تا دشمنای بالای پل رو بکش بعدش follow میره بالای پل تو هم باید سریع بری پیشش

آقا من از صبح دارم باهاش ور میرم هرکاری میکنم نمیشه انقد کشتنشونو ادامه میدم که ??شنگام تموم میشه و دیگه نمیتونم کاری بکنم. بد جور گیر کردم:unsure::unsure::sad::sad:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام من تازه این بازی گر??تم نمی دونم کدوم ورزن ولی خبری از مولتی پلیر وینا نیست تو دی ویدی اخرش (4) یه ??ایل کرک بود که همون ??ایل exe بازی بود به حجم 31.3 m اول که نصب کردم ر??تم تو بازی صدا ها تکرار می شد بعد وسط بازی هنگ می کرد درایورام آپدیت کردم مشکل تکرار صدا حل شد و بازی رون اجرا شد البته کی??یت ش اوردم پایین ولی بازم یه د??عه وسط بازی هنگ میکنه به نظر شما مشکل از چیه

gerafic : 1G Ati radeon hd

ram: 4 G

cpu 2Core 2.1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...