رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Battlefield 3 (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

درود

من بازی رو نصب کردم کرک هم کپی کردم اما اجرا نمیشه و هیچ اروری هم نمیده.

البته 2 تا ارور در مورد ??ایل dll داد که دانلود کردم الان دیگه هیچ اروری نمیده و اجرا هم نمیشه.

یا حق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آون قسمت که یه بابایی کنار استخره و یه سربازه ای میاد یه چیزایی میگه بعد یه سرباز دیگه میاد و میگه بخواب رو زمین باید چکار کرد؟؟

لینک به ارسال

باید یون سرباز امریکاییو بکشی

لینک به ارسال

کمک.........شات دان شدن سیستم!!!!!!

سلام خدمت اساتید......من لپ تاب دل 5110 core i7 با گرا??یگ gf525 دارم.....این بازی رو ریختم....directx رو هم نصب کردم.......بازی رو که باز میکنم......بعد از 5 دقیقه بازی کردن......سیستم شات دان میشه!!!!بعد که روشن میکنم.....ص??حه آبی میاد.....دوباره ری استارت میشه......خودش میره تو قسمت resolve و دوباره سیستم بالا میاد اما بازی دیگه باز نمیشه تا دوباره directx رو نصب کنم.....و دوباره سیستم شات دان میشه.......ویندوز هم 7 64 bit هست.....لط??ا کمک کنید.......http://forums.p30day.com/images/smilies/-_-.png

لینک به ارسال
سلام خدمت اساتید......من لپ تاب دل 5110 core i7 با گرا??یگ gf525 دارم.....این بازی رو ریختم....directx رو هم نصب کردم.......بازی رو که باز میکنم......بعد از 5 دقیقه بازی کردن......سیستم شات دان میشه!!!!بعد که روشن میکنم.....ص??حه آبی میاد.....دوباره ری استارت میشه......خودش میره تو قسمت resolve و دوباره سیستم بالا میاد اما بازی دیگه باز نمیشه تا دوباره directx رو نصب کنم.....و دوباره سیستم شات دان میشه.......ویندوز هم 7 64 bit هست.....لط??ا کمک کنید.......http://forums.p30day.com/images/smilies/-_-.png

با سلام

دوست عزیز به احتمال زیاد مشکل از رم هستش . در ضمن بیش تر کسانی که 64 بیتی دارتد با این مشکلات رو به رو هستند. اون ص??حه آبی هم dumping memory هستش

لینک به ارسال

کمممممک

سلام به همه.آقا من دانلود کردم نسخه معتبر Reloaded ولی میخوام ***ترکت کنم حواب نمیده.ریپبرم کردم ولی باز پارت 14 رو تو 95% اروور میگیره.

ترو خدا کمک کنید

لینک به ارسال

باسلام خدمت دوستان گرامی

یه مشکلی در مورد نصب بازی دارم

من نسخه Limited Edition Multi11 - Proper را دانلود کردم

هنگام نصب پارت 11.12 ارور میده

اینم ارورش :

! F:\New folder\BAT3-LE-MULTi11-[http://www.P30Day.com].part11.rar: Packed data CRC failed in BAT3-LE-MULTi11-[http://www.P30Day.com]\Game\Data\Win32\Loc\en.sb. The volume is corrupt

! F:\New folder\BAT3-LE-MULTi11-[http://www.P30Day.com].part12.rar: CRC failed in the encrypted file BAT3-LE-MULTi11-[http://www.P30Day.com]\Game\Data\Win32\Loc\en.sb. Corrupt file or wrong password.

لط??ا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
باسلام خدمت دوستان گرامی

یه مشکلی در مورد نصب بازی دارم

من نسخه Limited Edition Multi11 - Proper را دانلود کردم

هنگام نصب پارت 11.12 ارور میده

اینم ارورش :

! F:\New folder\BAT3-LE-MULTi11-[.part11.rar:"]www.P30Day.com].part11.rar: Packed data CRC failed in BAT3-LE-MULTi11-[\Game\Data\Win32\Loc\en.sb"]www.P30Day.com]\Game\Data\Win32\Loc\en.sb. The volume is corrupt

! F:\New folder\BAT3-LE-MULTi11-[.part12.rar:"]www.P30Day.com].part12.rar: CRC failed in the encrypted file BAT3-LE-MULTi11-[\Game\Data\Win32\Loc\en.sb"]www.P30Day.com]\Game\Data\Win32\Loc\en.sb. Corrupt file or wrong password.

لط??ا راهنمایی کنید

خوب همونجوری که خودش میگه یا پارت خراب یا پسّ

لینک به ارسال
طر?? میگه هنگ می*کنه بد شما میگی* بگرد راه پیدا کن !

اینم لینک سیو :

http://www.mediafire.com/?f9995iv7k9bycf5

قربا دستت ولی باز هم من به جواب دوستمان شک دارم ای دوست وقتی گیر میکنه و باید سیستم را ریست کنی من چه شکلی مشکل را حل کنم مگر من خدای کامپیوتر بازهم متشکرم

لینک به ارسال

من بازي رو توي ويندوز ايكس پي نصب كردم ولي پيغام kernel32.dll ميده غير از نصب ويندوز سون نميشه كاري كرد توي XP اجراش كرد؟:crying:

لینک به ارسال
با سلام

دوست عزیز به احتمال زیاد مشکل از رم هستش . در ضمن بیش تر کسانی که 64 بیتی دارتد با این مشکلات رو به رو هستند. اون ص??حه آبی هم dumping memory هستش

دوست عزیز یعنی رم ایراد داره؟؟؟؟؟کاری نمیشه کزد برای اجراش؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

ر??ع مشکل کارت GTX560 ti

سلام .

قابل توجه کسایی که کارت gtx560 ti دارن و ناراضی بودن اونم ??قط به خاطر این بازی battlefield3 یا بازی the run .... کارت اصلا مشکل نداره واقعا محرکه است چه ??ریمی میده تازه اگه sli کنی قدرتش با کارتهای قوی مثل 6990 یا 590 برابری میکنه :love2:

خوب ??قط ویندوز و عوض کردم (ویندوز قبلی سون 32 biti MRT بود و یه نسخه قدیمی داشتم اونو نصب کردم ) درایور 285.38 نصب کردم با دایرکس خود بازی ??کر کنم دایرکسش 10 باشه بازی خیلی هنگ میکرد ولی الان :88: مثله بنز کار میکنه .

cpu : i5

ram : crosair 4g

vga: asus gtx560 ti dcu 2 900mh

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
دوست عزیز یعنی رم ایراد داره؟؟؟؟؟کاری نمیشه کزد برای اجراش؟؟؟؟؟

نه اینکه رم مشکل داره. منظور ناساز گاری. شاید شاید با عوض کردن ویندون درست شه

سلام .

قابل توجه کسایی که کارت gtx560 ti دارن و ناراضی بودن اونم ??قط به خاطر این بازی battlefield3 یا بازی the run .... کارت اصلا مشکل نداره واقعا محرکه است چه ??ریمی میده تازه اگه sli کنی قدرتش با کارتهای قوی مثل 6990 یا 590 برابری میکنه :love2:

خوب ??قط ویندوز و عوض کردم (ویندوز قبلی سون 32 biti MRT بود و یه نسخه قدیمی داشتم اونو نصب کردم ) درایور 285.38 نصب کردم با دایرکس خود بازی ??کر کنم دایرکسش 10 باشه بازی خیلی هنگ میکرد ولی الان :88: مثله بنز کار میکنه .

cpu : i5

ram : crosair 4g

vga: asus gtx560 ti dcu 2 900mh

کاری که شما میگین باعث آسیب به سخت ا??زار*های دیگه می*شه

ویرایش شده توسط kian_2010

لینک به ارسال

سلام،من خودم این بازی رو روی سیستمم بازی کردم ولی روی سیستم دوستم ارور هیز استوپینگ می ده،کسی می دونه مشکل چیه؟

اینم سیستمش:

GeForce GT 220-1G

Ram:2G

Cpu:2.80

لینک به ارسال

سلام

در نسخه Black Box با کرک Reloaded وقتی بازیو اجرا میکنم ص??حه بازی باز میشه اما ارور Stopped Working میده.

گرا??یک 4670 HD و رم هم 4 گیگ هست.

مشکل چیه؟

ویرایش شده توسط worldclass

لینک به ارسال

سلام

واسه من خیلی راحت اجرا شد بدون هیچ مشکلی (نسخه reloaded) ولی داخل بازی ک?? زمین یا بهتره بگم آس??التش س??یده , یه جورایی مثل آینه ست !!!

لط??ا واسه ر??ع این مشکل کمکم کنید ...

لینک به ارسال
سلام،من خودم این بازی رو روی سیستمم بازی کردم ولی روی سیستم دوستم ارور هیز استوپینگ می ده،کسی می دونه مشکل چیه؟

اینم سیستمش:

GeForce GT 220-1G

Ram:2G

Cpu:2.80

این سیستمی* که شما میگید ضعی??ه برای این بازی

سلام

در نسخه Black Box با کرک Reloaded وقتی بازیو اجرا میکنم ص??حه بازی باز میشه اما ارور Stopped Working میده.

گرا??یک 4670 HD و رم هم 4 گیگ هست.

مشکل چیه؟

این ارور از ویندوز هستش. آیا هنگام نصب با اروری مواجه شدید ؟

سلام

واسه من خیلی راحت اجرا شد بدون هیچ مشکلی (نسخه reloaded) ولی داخل بازی ک?? زمین یا بهتره بگم آس??التش س??یده , یه جورایی مثل آینه ست !!!

لط??ا واسه ر??ع این مشکل کمکم کنید ...

اگر کارت گرا??یکتون nvidia هستش با سر زدن به سایت می*بینین که patch برای ر??ع این مشکل قرار داده شده. اگر ati هستش با آپدیت کارت درست می*شه

لینک به ارسال

kian_2010 عزیز , میشه لط?? کنی آدرس لینک پچی که واسه nvidia ست رو بهم بدی ...

کارت گرا??یکم nvidia ست و در ضمن با لپ تاپ بازی میکنم , ??رقی که نمی کنه , نه ؟؟؟

لینک به ارسال

این ارور از ویندوز هستش. آیا هنگام نصب با اروری مواجه شدید ؟

خیر

هیچ اروری نگر??تم.

لینک به ارسال
kian_2010 عزیز , میشه لط?? کنی آدرس لینک پچی که واسه nvidia ست رو بهم بدی ...

کارت گرا??یکم nvidia ست و در ضمن با لپ تاپ بازی میکنم , ??رقی که نمی کنه , نه ؟؟؟

اول برید کارتتون رو آپدیت کنین بعدش این که من ??ایل آپدیت رو مستقیم به دلیل ***** شدن پیدا نکردم ولی* ??ایل تورنت رو پیدا کردم که میزارم .

duplex-battlefield.3.eboot.patch Torrent Download

خیر

هیچ اروری نگر??تم.

crack رو عوض کنین درست می*شه .

لینک به ارسال
با سلام

کاری نمیشه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام

لینک به ارسال

آقايون سلام خسته نباشيد لينك آپديت جديدو بايد از كجا وبه چه صورت نصب كنم لط??ا يه زحمتي بكشيد لينكشو ونحوه نصبشو برام ايميل بزنيد چون بازي رو نصب كردم خيلي كند هستش لط??ا راهنماييم كنيد با تشكر hamed.ahrami@yahoo.com

لینک به ارسال

• آقا اين patch براي كارت گرا??يك nvidia <كجاي سايت هستش لط??ا منو راهنمايي كنيد دانلود كنم

لینک به ارسال

سلام . من درایور کارت گرا??یک 285.62-notebook-win7-winvista-64bit-international-whql رو دانلود کردم از این لینک http://dl.kingsdownload.com/dl/driver/vga/285.62-notebook-win7-winvista-64bit-international-whql.rar

مدل کارت گرا??یکم هم : NVIDIA GeForce GT 330M هست .

اما وقتی می خوام این درایور جدید رو نصب کنم همون اول پیغام خزا می ده و می گه :

This Graphics Driver Could Not Find Compatible Gaphics Hardware

لبتاپم وایوو هست . ویندوز 7 دارم و 64 بیتی هست .

به نظر شما این درایور که لینکش رو بالا گذاشتم و گ??تم از این دانلود کردم مناسب مدل کارت گرا??یک من نیست که همچین ارروری می ده ؟ اگه مشکا همینه بی زحمت لینک دانلود درایور مربوط به کارت گرا??یک من رو اینجا بذارید .

erzr6uqutsxnhruiza.png

ممنون :6:

ویرایش شده توسط Amirkh

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...