رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Battlefield 3 (بحث و بررسی و رفع مشکلات)

پست های پیشنهاد شده

?400gb

این همه تو یه درایو ، دو تا درایو 200gb درست کنی خیلی بهتره یا اگه 2 تا 150gb و 1دونه 100gb

بهتر هست توی ویندوز 7 پارتیشن بندی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بالا خره درايوم كه نمي ياره رو چي كار كنم

لینک به ارسال

من بيشتر ويندوز 7 ها و امتحان كردم نشد

لینک به ارسال

خوب توی ویندوز XP پارتیشن بندی کنید ??قط بعد که ویندوز سون نصب کردید اسم درایو ها ممکن عوض بشه

اگر ویندوز سون کامل (منظورم اصل نیست) با قیمت مناسب می خواهید مجموعه ی شرکت پرند (King) بنظرم بهتر از همه هست اگر هم قصد خریدش رو دارید

می تونید صبر کنید تا ویندوز 8 بیاد که ویندوز 8 رو هم توی مجموعه ی2013 یا Summer داشته باشید. :wink:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

آقا من نسخه Reloaded رو دان کردم.نصب کردم برنامه های اضا??یش رو هم به اضا??ه کرک ریختم اما ارور dont send میده.چی کار کنم حالا؟؟؟؟؟؟

ویندوزم هم 7 -64bit تازه هم عوضش کردم.

ویرایش: درستش کردم.نسخه reloaded دوستانی که مشکل دارن.بعد از نصب اسم ??ولدر رو از Battlefield 3TM به Battlefield 3 تغییر بدن و بعد کرک رو بریزن.چون اگه نام ??ولدر رو تغییر ندن بازی نمباره.اینو توی خود سایت skidrow زده بود.

ویرایش شده توسط lordkim

لینک به ارسال

اقا من نسخه blackbox رو دانلود کردم.??ایل iso داره.چه جوری باید نصب کنم؟من تا حالا با ??ایلهای Image کار نکردم.برنامه deamon tools رو هم دانلود کردم.ولی نتونستم کتری کنم باهاش.می شه یکی دقیق بگه چه جوری باید نصب کنم بازی رو؟ممنون

لینک به ارسال

شما نرم ا??زار Deamon Tools رو باز کنید نرم ا??زار اون پایین کنار ساعت روی Taskbar (نوار بزرگ پایین ص??حه) نمایش داده میشه شما روی آیکون Deamon Tools کلیک راست کنید و بعد روی گزینه ی Virtual Devices موس رو نگه دارید دو تا گزینه نمایش داده میشه که یکیش که نوشته Device 0 یک درایو مجازی هست و یکی یگش که نوشته Add SCSI Virtual Devices با این میتونید تعداد درایو های مجازی رو زیاد کنید حالا شما روی گزینه ی Device 0 موس رو نگه دارید و بعد روی گزینه ی Mount Image کلیک کنید و بعد ??ایل iso بازی رو انتخاب کنید و OK رو بزنید حالا شما ??ایل iso رو روی درایو مجازی اجرا کردید این کار دقیقاً مثل این میمونه که شما یک DVD رو گذاشتید توی DVD ROM بعد از این که Disk1 (??ایل iso اول) تمام شد شما دوباره روی همون گزینه کلیک کنید و بعد روی درایو مجازی موس رو نگه دارید و گزینه ی Unmount Image رو بزنید تا ??ایل iso رو از درایو مجازی پاک کنه و بعد Mount Image رو بزن و ??ایل iso دوم رو انتخاب کن

به همین راحتی:sig:

ویرایش شده توسط mason

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید لط??ا اگه امکانش هس هرچه زودتر به سوالم جواب بدین چون دیگه واقعا دارم دیوونه میشم 2ه??ته شبا نخوابیدم تا تونستم نسخهReloadedبازیو دانلود کنم.

بعد از نصب بازی وقتی مسیر Runرو چک میکنم ??ایل بازی اونجا نیس.

لینک به ارسال

اقا ممنون بالاخره یه جوری نصب کردم.??قط بعضی وقتها یهو هنگ می کنه و Minimize می شه.ولی ارور نمی ده.من با تنظیمات high خود بازی 34-35 ??ریم می گیرم.بعضی وقتها یه کم پایین تر هم میاد.ولی لگ نداره.با گرا??یک amd 6770m لپتاپ

لینک به ارسال
سلام خسته نباشید لط??ا اگه امکانش هس هرچه زودتر به سوالم جواب بدین چون دیگه واقعا دارم دیوونه میشم 2ه??ته شبا نخوابیدم تا تونستم نسخهReloadedبازیو دانلود کنم.

بعد از نصب بازی وقتی مسیر Runرو چک میکنم ??ایل بازی اونجا نیس.

آنتی ویروستون چی هست؟

ویرایش شده توسط mason

لینک به ارسال
اقا ممنون بالاخره یه جوری نصب کردم.??قط بعضی وقتها یهو هنگ می کنه و Minimize می شه.ولی ارور نمی ده.من با تنظیمات high خود بازی 34-35 ??ریم می گیرم.بعضی وقتها یه کم پایین تر هم میاد.ولی لگ نداره.با گرا??یک amd 6770m لپتاپ

شما کارت گرا??یک رو آپدیت کن و DirectX11 رو هم نصب کن و تنظیمات گرا??یک بازی رو روی Auto بزار و نکته ی خیلی مهم دیگه هم اینکه شما هم برای روان تر شدن بازی و هم ر??ع مشکل دو صدایی بودن اول بازی رو اجرا کنید و بعد روی Taskbar (نوار بزرگ پایین ص??حه) کلیک راست کنید و روی گزینه ی Start Task Manager کلیک کنید ص??حه ای ظاهر می شود که برنامه های در حال اجرا شدن رو نشان میدهد در این ص??حه روی سربرگ Processes کلیک کنید و bf3.exe رو در این لیست پیدا کنید و روی اون کلیک راست کنید و گزینه ی Set Affinity رو انتخاب کنید، ص??حه ای ظاهر میشه شما توی این ص??حه تیک همه ی چک ب*** ها رو به غیر از گزینه ی CPU 0 بردارید ( ??قط تیک CPU 0 خورده باشد) و بعد OK رو بزنید و بعد بری تو بازی ( برای هر د??ه که می خوای بری تو بازی باید این کارو بکنی)

لینک به ارسال

نه دوست عزیز.خدا رو شکر مشکل دو صدایی و اینا ??علا نداشتم و همونطور که گ??تم با تنظیمات High بازی روونه و زیر 25-26 نمیاد.معمولا همون 30 ??ریم و یه کم بالا پایین می ده.اون کار هم تو تسک منیجر همون اول کردم.8 تا هسته هم تیک خورده.من هنوز ن??همیدم چرا باید تیک بقیه رو بردارم؟مگه اونا مال اجرا کردن بازی با هسته های cpu نیست؟اگه بردارم خب به جای 4 هسته با یه هسته کار می کنه!اصلا کلا اون affility برای چی هست تو تسک منیجر؟اخه من یه جا خوندم این بازی با cpu های تک هسته ای اصلا ران نمی شه!اگه ??قط واسه درست شدن دو صدایی هست این تیکها خب من ??علا مشکل ندارم.کنجکاو شدم بدونم اون afflity برای چیه اصلا.کلا تو برنامه های دیگه هم چی کار می کنه؟

ویرایش شده توسط amin666

لینک به ارسال

سلام. من بعد از نصب وقتي براي اجرا روي ايكن بازي كليك مي كنم اين ارور رو مي ده.

the program can't start because D3DCOMPILER_43.dll is missing from your computer. tryreinstalling the program to fix this problem

لینک به ارسال
مرسی که جواب دادین .. این چیزیایی که گ??ین رو خودم وارد هستم اما هیچ کدوم نمیشه .. حد اکثر رزولوشن مانیتور لپتاپم 1366x768 هستش.. از تنظیمات ویدئو ??ول اسکرین روشنه .. توی سایت های خارجی هم گشتم دیدم بعضی ها هم همین مشکلو دارند..

مدل کارت گرا??یکم ATI RADEON HD 6776 آخرین مدل کارت ATI ..

CPU i7 intel

Ram 8GIG

سیستمم هیچ مشکلی نداره کی??یت تصویر هم عالیه .. ??قط یه بار شانسی از تنظیمات ویدئو گذاشتم روی حالت Window درست شد .. اما کلا مثل اول ??ول اسکرین نشون نمیده !! یه جا تو یه سایت خارجی نوشته بود TeamViewer از تسک منیجر ببندین توی بازی Alt + enter بزنید این کارو هم کاردم بازم جواب نگر??تم..

سلام

آقا منم همین مشکلو دارم باید چیکار کرد؟

لینک به ارسال
سلام. من بعد از نصب وقتي براي اجرا روي ايكن بازي كليك مي كنم اين ارور رو مي ده.

the program can't start because D3DCOMPILER_43.dll is missing from your computer. tryreinstalling the program to fix this problem

شما DirectX11 رو نصب کنید مشکلتون حل خواهد شد

لینک به ارسال
مهمان مهمان
این کلوز کوارتر یعنی چی؟ میشه دانلود و به بازی اضا??ه کرد؟

Battlefield 3 Close Quarters Gameplay Premiere Trailer - Battlefield 3 Videos

5 تا DLC هست که یکیش Close Quarter هست.

مال Multiplayer هست .

لینک به ارسال

سلام .منم مشکل ***ترکت دارم ریپیر که ??ایلها رو میکنی دیگه باز نمیشه

لینک به ارسال

سلام من نسخه ی reloaded رو دانلود کردم.اما وقتی می خوام کرک رو اجرا کنم این خطا رو میده:

.battlefield 3 has stopped working ویندوز 7

لینک به ارسال
سلام من نسخه ی reloaded رو دانلود کردم.اما وقتی می خوام کرک رو اجرا کنم این خطا رو میده:

.battlefield 3 has stopped working ویندوز 7

بعد از کپی کردن کرک توی ??ولدر اصلی بازی اسم ??ولدر رو از Battlefield 3TM به Battlefield 3 تغییر بدین.

لینک به ارسال

آقا من نسخه blackbox رو دانلود کردم ولی نمیدونم چه جوری باید نصب کنم؟

لینک به ارسال

سلام دوستان من این بازی رو تو ایکس ب*** بازی کرده بودم الآن حوس کردم دوباره با پی سی بازی کنمش اما وقتی نصب کردم و بازی رو کرک کردم وقتی روی بازی کیلیک میکنم ص??حه سایه میشه و میپره همینجوری ، طبق اون ??یلم هم عمل کردم (تیک سی پی یو و...) بازم همونجوری میشه نمیدونم باید چیکار کنم خواهشا کمکم کنید...

لینک به ارسال

با عرض سلام . سیستم من:

ram 4gig

graphic:9600gt

win7 32bit

حین بازی صداها چند بار شنیده می شه ضمنا درایور 301 کارت گرا??یک رو هم نصب کردم. این ??ایلی رو که واسه ر??ع مشکل صدا گذاشتین چجوری میشه ازش است??اده کرد؟ باید کجا کپی کنمش؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...