رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
rezaeipes

مشکلات بازی call of duty modern warfare 3

پست های پیشنهاد شده

من کال ا?? از مغازه خریدم.اولش که نصبش کردم این ارورر میداد

2105-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-call-duty-modern-warfare-3-capture-png بعد وقتی کرک وا??زونه هارو از اینجا دانلود کردم واضا??ه کردم هم دوباره این ارورر می ده لط??ا اگه کسی بلده راهنمایی کنه.:sad:

دوست عزیز شما از کرکی که من گذاشتم است??اده کردید؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
با سلام و خسته نباشید

من یه مرحله بازی کردم دیگه نمی تونم برم جلو

قسمت منهتم(که از روی هلکوپتر شلیک می کنه) تموم میشه یه هو از بازی میپره بیرون ارور میده که ??ایل ny_harbor پیدا نشد! لط??اً کمکم کنید مرثی.:sad:

2104-مشکلات-بازی-call-duty-modern-warfare-3-capture-jpg

اینم عکس ERROR

سلام.

شما ??ایل ny_habpor ff رو ندارید در پوشه zone

اگر کرک reloaded جداگانه دارید برو تو پوشه zone و دنبال ny_harbor ff بگرد و اونو کپی کن برو تو پوشه بازی zone/engilsh پیست کن

لینک به ارسال
salam vaghti man ro bazi click mikonam erorr mide va minevise {STEAM MUST BE RUNNING TO PLAY THIS GAME:sad:

سلام.

شما کرک 16 مگی reloaded رو دانلو کنید . قبل از اینکه کرک رو از زیپ خارج کنید انتی ویروس خود رو غیر ??عال کنید. بعد کرک رو خارج کنید کپی کن تو پوشه بازی. و بازی رو اجرا کن

لینک به ارسال
سلام.

شما ??ایل ny_habpor ff رو ندارید در پوشه zone

اگر کرک reloaded جداگانه دارید برو تو پوشه zone و دنبال ny_harbor ff بگرد و اونو کپی کن برو تو پوشه بازی zone/engilsh پیست کن

کاری که گ??تید انجام شد ولی مشکل همچنان باقیست!:confused:

لینک به ارسال

سلام من این ارورو عجیب بر خودرم موقع لود بازی تو 25%

کسی میدونه مشکل چیه؟[ATTACH=CONFIG]2106[/ATTACH]

لینک به ارسال

من از یه سایت دیگه کرک رو دانلود کردم اما حجم اون هم مانند این کرک 16 مگ بود ولی بازهم این ارورر داد.

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما دوستان عزیز

ببخشید من تو بازی دچار یه مشکلی شدم من تقریبا 30 درصد بازی رو انجام دادم ولی در حین بازی کردن یهو از بازی خارج میشم و روی ص??حه ی اصلی بازی این ارور رو میده reliable command buffer overflow :sad:خواهش میکنم هر کی میدونه که این چه مشکلیه بگه ممنونش میشم

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید.

اقا من از مغازه تو چهار dvd این بازی رو گر??تم 8000 تومن:w00t:

اون مرحله ای که سوار هلیکوپتری و باید هلیکوپترای دشمن رو بزنی، وقتی که تمام میشه که میاد لود بشه بره مرحله بعد از بازی میپره بیرون و ارور میده

لط??ا راهنمایی کنید

ممنون می [ATTACH=CONFIG]2113[/ATTACH]شم

لینک به ارسال

ببخشید من تو بازی دچار یه مشکلی شدم من تقریبا 30 درصد بازی رو انجام دادم ولی در حین بازی کردن یهو از بازی خارج میشم و روی ص??حه ی اصلی بازی این ارور رو میده reliable command buffer overflow :sad:خواهش میکنم هر کی میدونه که این چه مشکلیه بگه ممنونش میشم

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام دوستان...لط??ا یکی لط?? کنه طریقه کامل نصب بازی رو توضیح بده...بازی رو من گر??تم 4 دی وی دیه ولی معلوم نیست چه جوری نصب میشه

لینک به ارسال

ببخشید من تو بازی دچار یه مشکلی شدم من تقریبا 30 درصد بازی رو انجام دادم ولی در حین بازی کردن یهو از بازی خارج میشم و روی ص??حه ی اصلی بازی این ارور رو میده reliable command buffer overflow :sad:خواهش میکنم هر کی میدونه که این چه مشکلیه بگه ممنونش میشم:sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:

لینک به ارسال
سلام دوستان...لط??ا یکی لط?? کنه طریقه کامل نصب بازی رو توضیح بده...بازی رو من گر??تم 4 دی وی دیه ولی معلوم نیست چه جوری نصب میشه

این بازی نیازی به نصب نداره . ??قط کرک reloaded دانلود کنید با حجم 16 مگ. بریزید تو پوشه بازی و بازی رو اجرا کنید

لینک به ارسال

سلام توروخدا به من کمک کنید این بازی رو گر??تم ولی نصب که میکنم تمام میشه میخوام اجرا کنم اروره iw5sp.exe has stopped working رو میده بعدش زیرش 2تا گزینه نشون میده که یکیش check online for solution and close the program هستش اون یکیشم close the program هست هر کدوم رو میزنم بازی اجرا نمیشه؟

لینک به ارسال

سلام توروخدا به من کمک کنید این بازی رو گر??تم ولی نصب که میکنم تمام میشه میخوام اجرا کنم اروره iw5sp.exe has stopped working رو میده بعدش زیرش 2تا گزینه نشون میده که یکیش check online for solution and close the program هستش اون یکیشم close the program هست هر کدوم رو میزنم بازی اجرا نمیشه؟[جون مادرتون جواب بدین من ??قط جمعه ها تعطیلم میخوام ??ردا که تعطیلم سره کار نمیرم بازی کنم جون من سرسع جواب بدین.راستی مال من steam نیستش setupمعمولی هستش

لینک به ارسال

یکی کمکم کنه1000 تا کرک عوض کردم و این مشکل همچنان پابرجاستError during initialization:Couldn't load fileSysCheck.cfg. Make sure Call of Duty®: Modern Warfare® 3 is run from the correct folder.

لینک به ارسال

آقا من با این ارور چیکار کنم :sad:reliable command buffer overflow

لینک به ارسال

سلام توروخدا به من کمک کنید این بازی رو گر??تم ولی نصب که میکنم تمام میشه میخوام اجرا کنم اروره iw5sp.exe has stopped working رو میده بعدش زیرش 2تا گزینه نشون میده که یکیش check online for solution and close the program هستش اون یکیشم close the program هست هر کدوم رو میزنم بازی اجرا نمیشه؟[جون مادرتون جواب بدین من ??قط جمعه ها تعطیلم میخوام ??ردا که تعطیلم سره کار نمیرم بازی کنم جون من سرسع جواب بدین.راستی مال من steam نیستش setupمعمولی هستش

:sad:

لینک به ارسال

لینک به ارسال

:sad:

دوست گرامی شما کرک reloaded رو است??اده کن حتما مشکلت حل میشه دوستان گذاشتن با میسینگ ??ایلاش 16 مگه

لینک به ارسال

بابا یکی جواب منو بده تورو خدا

لینک به ارسال
مهمان مهمان
این بازی نیازی به نصب نداره . ??قط کرک reloaded دانلود کنید با حجم 16 مگ. بریزید تو پوشه بازی و بازی رو اجرا کنید

خیلی ممنون بازی اجرا شد ولی حرکت نمیکنه...یعنی هرچی با w-a-e-sکار میکنم حرکت نمیکنه!در واقع هیچ کاری انجام نمیده و ??قط یه جا ایستاده!!!

لینک به ارسال

خب برو توی تنظیمات کلید هارو معر??ی کن

لینک به ارسال

کاربرانی که شبانه اقدام به دانلود میکنند و به دلیل ??شار زیاد بر سرور , دانلودشان با کاستی سرعت همراه است میتوانند نسخه کامل(Reloaded) را به طور موقت از سرور زیر (با سرعت بیشتر و قابلیت ادامه دانلود) دریا??ت کنند :

دانلود از سرور اول :

لینکهای دانلود :

Part 1

Call of Duty Modern Warfare 3-RELOADED-_5Bwww.P30Day.com_5D.part01.rar - 1000.0 MB

Part 2

Call of Duty Modern Warfare 3-RELOADED-_5Bwww.P30Day.com_5D.part02.rar - 1000.0 MB

Part 3

Call of Duty Modern Warfare 3-RELOADED-_5Bwww.P30Day.com_5D.part03.rar - 1000.0 MB

Part 4

Call of Duty Modern Warfare 3-RELOADED-_5Bwww.P30Day.com_5D.part04.rar - 1000.0 MB

Part 5

Call of Duty Modern Warfare 3-RELOADED-_5Bwww.P30Day.com_5D.part05.rar - 1000.0 MB

Part 6

Call of Duty Modern Warfare 3-RELOADED-_5Bwww.P30Day.com_5D.part06.rar - 1000.0 MB

Part 7

Call of Duty Modern Warfare 3-RELOADED-_5Bwww.P30Day.com_5D.part07.rar - 1000.0 MB

Part 8

Call of Duty Modern Warfare 3-RELOADED-_5Bwww.P30Day.com_5D.part08.rar - 1000.0 MB

Part 9

Call of Duty Modern Warfare 3-RELOADED-_5Bwww.P30Day.com_5D.part09.rar - 1000.0 MB

Part 10

Call of Duty Modern Warfare 3-RELOADED-_5Bwww.P30Day.com_5D.part10.rar - 1000.0 MB

Part 11

Call of Duty Modern Warfare 3-RELOADED-_5Bwww.P30Day.com_5D.part11.rar - 1000.0 MB

Part 12

Call of Duty Modern Warfare 3-RELOADED-_5Bwww.P30Day.com_5D.part12.rar - 1000.0 MB

Part 13

Call of Duty Modern Warfare 3-RELOADED-_5Bwww.P30Day.com_5D.part13.rar - 1000.0 MB

Part 14

Call of Duty Modern Warfare 3-RELOADED-_5Bwww.P30Day.com_5D.part14.rar - 1000.0 MB

Part 15

Call of Duty Modern Warfare 3-RELOADED-_5Bwww.P30Day.com_5D.part15.rar - 913.6 MB

کاربرانی که شبانه اقدام به دانلود میکنند و به دلیل ??شار زیاد بر سرور , دانلودشان با کاستی سرعت همراه است میتوانند نسخه ??شرده (BlackBox) را به طور موقت از سرورهای زیر (با سرعت بیشتر و قابلیت ادامه دانلود) دریا??ت کنند :

دانلود از سرور اول :

لینکهای دانلود :

Part 1

mIIIw-BB-_5Bwww.P30Day.com_5D.part1.rar - 1000.0 MB

Part 2

mIIIw-BB-_5Bwww.P30Day.com_5D.part2.rar - 1000.0 MB

Part 3

mIIIw-BB-_5Bwww.P30Day.com_5D.part3.rar - 1000.0 MB

Part 4

mIIIw-BB-_5Bwww.P30Day.com_5D.part4.rar - 1000.0 MB

Part 5

mIIIw-BB-_5Bwww.P30Day.com_5D.part5.rar - 1000.0 MB

Part 6

mIIIw-BB-_5Bwww.P30Day.com_5D.part6.rar - 618.7 MB

دانلود از سرور دوم :

لینکهای دانلود :

Part 1

mIIIw-BB-_5Bwww.P30Day.com_5D.part1.rar - 1000.0 MB

Part 2

mIIIw-BB-_5Bwww.P30Day.com_5D.part2.rar - 1000.0 MB

Part 3

mIIIw-BB-_5Bwww.P30Day.com_5D.part3.rar - 1000.0 MB

Part 4

mIIIw-BB-_5Bwww.P30Day.com_5D.part4.rar - 1000.0 MB

Part 5

mIIIw-BB-_5Bwww.P30Day.com_5D.part5.rar - 1000.0 MB

Part 6

mIIIw-BB-_5Bwww.P30Day.com_5D.part6.rar - 618.7 MB

لینک به ارسال

داداش بازم نشد دانلود کردم ولی بازم اجرا نشد

لینک به ارسال

داداش پیغام steam must be runing to pley this game رو میده بعده اینکه کرک جدید رو دانلود کردم و ریختم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...