رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
rezaeipes

مشکلات بازی call of duty modern warfare 3

پست های پیشنهاد شده

اقا یه کاری بکن یه راهنمایی بکن من رو تا امشب راهش بندازم این بازی رو دمت گرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

مورد عجیب ؟

بعد از باز شدن با ??ونیکس در محل باز شده هیچ ??ایل اجرایی دیده نمیشه

آیا درسته ؟

لینک به ارسال

توجه توجه

مشکل حل شد

آنتی ویروس رو کلا پاک کنین

در ویندوز سون defender رو هم آ?? کنین

با ??ورنیکس یه جایی باز کنین و Crack.Proper رو هم از همین ??روم دانلود و در محل باز شدن ??ایل ها کپی و تائید کنین

کار تمومه

حال کنین

لینک به ارسال

اگه زمانی که روی آیکون بازی کلیک می کنید ارور زیر رو می ده روی بازی کلیک راست کنید بعدش روی Run as administrator کلیک کنید.

[ATTACH=CONFIG]2114[/ATTACH]

لینک به ارسال

اقا یه سوال دیگه داشتم توروخدا ببخشیدا این همه سوال میکنم .اقا این defender رو من چه جوری OFکنم تو ویندوز 7؟بعد یه سوال دیگه بازی من steam نیستش معمولیه بعد اینکه این توضیحاتی رو که ??رمودین رو من انجام بدم درست میشه دیگه اره؟

لینک به ارسال

من دیگه مایوس شدم چند بار بازی رو پاک کردم ریختم اون کرک رو هم که گ??ته بودین رو دانلود کردم ریختم انتی ویروس رو هم پاک کردم ولی همچنان اروره اولین پیغامی رو که داده بودم رو میده.دیگه بیخیال بازی شدم ??ردا میبرم پسش میدم شب بخیر

لینک به ارسال
من دیگه مایوس شدم چند بار بازی رو پاک کردم ریختم اون کرک رو هم که گ??ته بودین رو دانلود کردم ریختم انتی ویروس رو هم پاک کردم ولی همچنان اروره اولین پیغامی رو که داده بودم رو میده.دیگه بیخیال بازی شدم ??ردا میبرم پسش میدم شب بخیر

چه اروری می ده؟

من دوتا کرک دارم از این بازی و یک Proper Missinng Files ولی چون بازی من کرک شده بود این کرکها است??اده نکردم ولی می خوام آپلودشون کنم شاید بدردتون خورد.

لینک به ارسال

داداش بهنام این ارور ها رو میده(این بازی رو گر??تم ولی نصب که میکنم تمام میشه میخوام اجرا کنم اروره iw5sp.exe has stopped working رو میده بعدش زیرش 2تا گزینه نشون میده که یکیش check online for solution and close the program هستش اون یکیشم close the program هست هر کدوم رو میزنم بازی اجرا نمیشه؟[جون مادرتون جواب بدین من ??قط جمعه ها تعطیلم میخوام ??ردا که تعطیلم سره کار نمیرم بازی کنم جون من سرسع جواب بدین.راستی مال من steam نیستش setupمعمولی هستش)

:sad:

لینک به ارسال
داداش بهنام این ارور ها رو میده(این بازی رو گر??تم ولی نصب که میکنم تمام میشه میخوام اجرا کنم اروره iw5sp.exe has stopped working رو میده بعدش زیرش 2تا گزینه نشون میده که یکیش check online for solution and close the program هستش اون یکیشم close the program هست هر کدوم رو میزنم بازی اجرا نمیشه؟[جون مادرتون جواب بدین من ??قط جمعه ها تعطیلم میخوام ??ردا که تعطیلم سره کار نمیرم بازی کنم جون من سرسع جواب بدین.راستی مال من steam نیستش setupمعمولی هستش)

:sad:

تا جایی که می دونم این ارور یا مربوط به بازیه یا کرک،کرک زیر رو دانلود کن ببین بدردت می خوره یانه تا من کرک دوم رو آپلود کنم،راستی حجم کل بازیت چقدره؟

http://www.pic.iran-forum.ir/images/67hmjoak6n3oynmmhgzb.rar

لینک به ارسال
داداش بهنام 12.5گیگا بایت.

بنظرم بازیت ناقصه چون مال من تقریبا 14 گیگابایته،اگه با اون ارور توی ویندوزت زیاد روبرو می شی مشکل به ویندوز بر می گرده.

لینک به ارسال

کسی این مشکل رو داره؟ disc read error من کرک ریلودد هم ریختم تا 25% که ر??تم تو لود مپ جدید این ارور رو می ده اگر کسی می دونه بگه

باتشکر

لینک به ارسال

سلام آقا من این بازی رو با هزار جور بد بختی کرک کردم ولی وقتی ر??تم تو بازی گرا??یک بازی رو دیدم حالم گر??ت انگار داشتم کال ا?? دیوتی یکو میزدم و اصلا از یک بازی سال 2011 همچین گرا??یکی رو انتظار نداشتم :92:رزلوشنشم از داخل بازی زیاد کردم ولی ??رقی نکرد ??ایل r_imageQuality رو هم با ویندوز سرچ تو ??لدر بازی سرچ کردم ولی پیدانشد. نسخه ی من Retail است میخواستم بپرسم که اشکال از نسخه ی Retail است یا کلا نسخه ی Reloaded هم گرا??یکش پایین است و آیا میشود کی??یت گرا??یکی بازی رو بالا برد؟:=-0:

لینک به ارسال
سلام آقا من این بازی رو با هزار جور بد بختی کرک کردم ولی وقتی ر??تم تو بازی گرا??یک بازی رو دیدم حالم گر??ت انگار داشتم کال ا?? دیوتی یکو میزدم و اصلا از یک بازی سال 2011 همچین گرا??یکی رو انتظار نداشتم :92:رزلوشنشم از داخل بازی زیاد کردم ولی ??رقی نکرد ??ایل r_imageQuality رو هم با ویندوز سرچ تو ??لدر بازی سرچ کردم ولی پیدانشد. نسخه ی من Retail است میخواستم بپرسم که اشکال از نسخه ی Retail است یا کلا نسخه ی Reloaded هم گرا??یکش پایین است و آیا میشود کی??یت گرا??یکی بازی رو بالا برد؟:=-0:

من نسخه کاملو دارم ولی اصلا گرا??یک نداره تمام تنضیمات گرا??یکی رو روی درجه آخر گذاشتم ولی اصلا گرا??یک بازی تغییری نکرد.

لینک به ارسال

کسی این مشکل می دونه چیه؟

error

reliable command buffer overflow

لینک به ارسال

دست رو دلم نزار.. همه نسخه ها رو همینطوری به مردم انداختن.. انگار نه انگار.. نسخه های کرک شده مشکله گرا??یکی دارن.. یه چند مدت باید بگذره تا خود اکتیویشن راه بیاد و اجازه بده کرک درست حسابی بشه..

لینک به ارسال
داداش جون هر کسی رو که دوست داری به من هم بگو چطور اجرا کردی بازیرو خواهشا

داداش خیلی مخلصم. ببخشید الان دیدم . مشکلی داری بگو . اگر بتونم کمک کنم واقعا خوشحال میشم

لینک به ارسال
آقا من با این ارور چیکار کنم :sad:reliable command buffer overflow

ر??یق مشکلت پا بر جاست یا حل شد ؟

لینک به ارسال

شاید مشکل از آپدیت باشه

آپدیت رو کپی کردی؟

لینک به ارسال

مال من ارور reliable command buffer overflow را می دهد چکارکنم

لینک به ارسال

نکته مهم برای نصب کرک Reloaded حتما بازی رو از دوباره نصب کنید و اینکه حتما انتی ویروس ??عال باشه چون کرک ویروسی نباشه و تمام

لینک به ارسال
نکته مهم برای نصب کرک Reloaded حتما بازی رو از دوباره نصب کنید و اینکه حتما انتی ویروس ??عال باشه چون کرک ویروسی نباشه و تمام

تو مشکل منو می دونی می تونی حلش کنی

لینک به ارسال
مال من ارور reliable command buffer overflow را می دهد چکارکنم

الان یه توضیحی در مورد یه جا از بازی بدم :

توی ACT II مرحله ی اول که توی آلمان و توی شهر هامبورگ هست یه کم که جلو برید با پیغام

Reliable Command Buffer Overflow رو به رو می شید

و دیگه نمی تونید بازی رو ادامه بدبد و وارد منوی بازی میشید.توی این مرحله ( یعنی وقتی به این قسمت رسیدید ) باید به جای اینکه از توی خیابون برید از توی یه پنجره که سمت راست شما پشت یه سنگر هست برید تا این قسمت رو رد کنید و با این پیغام مواجه نشید .تمامی نسخه ها این مشکل رو دارن . اینو گ??تم که ??کر نکنید اشکال از کرک یا خود بازینه .

لینک به ارسال

سلام دوستان....

براي من ارورMISSING FILES. ... missing hamburg.ff رو ميده بايد چيكار كنم....

لینک به ارسال
مهمان مهمان
خب برو توی تنظیمات کلید هارو معر??ی کن

دوست عزیز باز هم حرکت نمیکنه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...