رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
rezaeipes

مشکلات بازی call of duty modern warfare 3

پست های پیشنهاد شده

سلام،بازی شما نسخه کامله.

سلام

پس چرا وقتی می خوام بازی رو اجرا کنم این ارور رو میده کرک هم کپی کردم.

Couldn’t load filesyscheck.cfg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام

پس چرا وقتی می خوام بازی رو اجرا کنم این ارور رو میده کرک هم کپی کردم.

Couldn’t load filesyscheck.cfg

سلام،این ارور می گه که نمی تونه یک ??ایل رو لود کنه ولی این ??ایل توی بازی وجود نداره،منم حجم بازیم 13.7 ولی به خوبی اجرا شد،شاید مشکل از ویندوزتونه.

لینک به ارسال
دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنید من رو .....من این بازی رو تهیه کردم که 3تا دی وی دی هست حجمشم 13 گیگ هست ولی کرک نداره..... زمانی که مراحل نصبش تموم میشه ....و دایرکس بازی هم نصب میشه....من روی ایکون بازی کلیک میکنم این اخطار رو میده[ATTACH=CONFIG]2136[/ATTACH]

اولا عکسی موجود نیست شما کرک پست اول رو دان کن شاید مشکلت حل شد

لینک به ارسال

سلام به تمام دوستان من از کرک Reloaded است??اده کردم ولی موقع شروع بازی این ارور رو میده که در عکس موجود هست چیکار کنم درست بشه

p0jgev5noy0ltl5hewvs.jpg

لینک به ارسال

سلام من بازیو نصب کردم اجرا هم میشه اما وقتی بازیو شروع میکنم دمو که تموم میشه ارم بازی میاد ارور میده.. error SAVE DEVICE-PC TEMP SAVE GAME:CANNOT OPEN FILE FOR SAVING لط??ا راهنمائی کنید. با تشکر

لینک به ارسال
دامت گرم داش .. میشه لینکاشونو بدی ؟

مدل کارتتو بگو لط??ا

لینک به ارسال

میخواستمببینم روی ویندوزسون 64 بیتی جواب میده ؟من 5 دی وی دی این بازی را خریدم نصب کردم ام زمانی که اجرا میکنم هیچ کار نمیکنه؟میشهدلیلش 64 بیتی بودن ویندوز باشه؟در ضمن من موقع خرید بهم گ??تن ایزی ست اپ هستش...کسی میدونه دلیلش چیه؟

لینک به ارسال

سلام من هنوز این ??ایل *.simرو پیدا نکردم لط??ا کمک کنیددددددددددددددددددددد

لینک به ارسال

سلام برای من این میاد باید چیکار کنم ؟؟؟؟

[ATTACH=CONFIG]2137[/ATTACH]

لط??ا راهنمایی کنید .

لینک به ارسال

با سلام به همه دوستان modern warfare خور عزبز .

بنده نسخه reloaded رو دانلود کردم . نصب کردم و بازی هم کردم اما act 1 رو رد کردم ، ولی برای Act 2 ارور میده و بازی بیرون میاد . واین پیغام خطا رو میده : Disk Read Error و از این به بعد نمی تونم بازی کنم . لط??ا اگه کسی مشکل رو می دونه به این آدرس برام ایمیلش کنه . خیلی عزیزین دوستون دارم . ........ Saber44t@gmail.com

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام برا من این ارور رو میده 'couldn't load image 'missing_fx اگه میشه راهنمایی کنین:sweat:

لینک به ارسال
سلام برا من این ارور رو میده 'couldn't load image 'missing_fx اگه میشه راهنمایی کنین:sweat:

شما باید بازی رو دوباره نصب کنید اگه دوباره این اخطار اومد بازی ناقص است

لینک به ارسال

سلام اقا من وارد بازی مشم بعد رو مرحله 1 کلیک میکنم از بازی میپره بیرون این میاد

[ATTACH=CONFIG]2139[/ATTACH]

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام. ممنون از سایت?? خوبتون. من می*خوام جریانمو بگم چون خیلیا میبینم که همین مشکلو دارن.

من یه نسخه خریدم که اصلا کرک نداشت وقتی* میزدم بره توی گیم مشکله stopped working رو میداد. بعدش از نتproper crack با حجم 2.5 رو dl کردم که اونام همون مشکلو داد.بعدش reloaded crack با حجم 16 رو dl کردم که میر??ت توی گیم ولی* وقتی* بعده مرحله ۱ می*خواست لود کنه بازم میپرید بیرونو ارور stopped working رو میداد. آخرش تونستم با این کارایی که کردم مشکلمو حل کنم.

۱. کرک reloaded رو dl کردم

۲. fix crack رو هم از سایت dl کردم

مشکل حل شد*و ر??ت توی گیم ولییییییی وقتی* توی مرحله اولheli به ما برخورد میکرد یهو ص??حه میر??ت توی همو همه چی* قاطی* میشد.پس از config است??اده کردمو مشکلو حل کردم حالا مشکله جدید که وقتی* می*خواست مارحلع ۲ رو لود کنه یهو از بازی* آمد بیرونو مشکله directx encounterd رو می*گر??ت بعدش توی site راه حال اینو دیدم که همون راه حال space+enter هستش. حالا دیگه دارم راحت بازی می*کنم البته هنوز به مرحلهhamburg نرسیدم که ارور میده که اونم نوشتن که باید از پنجره بری تا ارور نده. GL :X

البته اینم توی سایتا پیدا کردم که شاید به دردتون بخور :

- اولین مشکلی که خیلی از دوستان ??علا باهاش مواجه هستن مشکل پریدن بازی از 23% به بعد هستش که راه حل جالبی براش داریم ، راه حلش اینه که الان یه توضیحی در مورد یه جا از بازی بدم :

توی ACT II مرحله ی اول که توی آلمان و توی شهر هامبورگ هست یه کم که جلو برید با پیغام

Reliable Command Buffer Overflow

رو به رو می شید و دیگه نمی تونید بازی رو ادامه بدبد و وارد منوی بازی میشید. توی این مرحله ( یعنی وقتی به این قسمت رسیدید ) باید به جای اینکه از توی خیابون برید از توی یه پنجره که سمت راست شما پشت یه سنگر هست برید تا این قسمت رو رد کنید و با این پیغام مواجه نشید . توجه داشته باشید که تمامی نسخه ها این مشکل رو دارن . - 2- دوستان عزیزی که رزولوشن بازیشون بالا نمیره لط?? کنن ??ایل config که براتون گذاشتیم (حجمش 2 کیلوبایت) رو دانلود کنن و سپس از زیپ خارج کنن و در مسیر نصب بازی پوشه Players2 جایگزین ??ایل قدیمی تر کنن تا مشکلشون حل بشه.

http://www.mediafire.com/?8d3tpzkgn5b3gmg

-در صورتی که با این ارور مواجه شدید: MODERN WARFAR2 COULDNT WRITE A FILE. THE HARD DRIVE IS PROBALY FULL شما باید روی بازی کلیک راست کنید بعد از قسمت Run as administrator بازی رو اجرا کنید.

6- اگه موقع لود مرحله در بازی Call of Duty Modern Warfare 3 ارور زیر را داد از دوباره وارد بازی شید و موقع لود دکمه های Space و Enter را بزنید و ول کنید.

directx encounter

- دوستان عزیزی که هنگام اجرای بازی با ارور windows has stopped working مواجه میشن. اول از هر چیز بازی رو یکبار کامل حذ?? کنن و سیستمشون رو ریستارت کنن و در درایوی بجز درایو قبلی نصب کنن بازی رو اگر مشکل حل نشد باید ویندوزشون رو عوض کنن و یه نسخه دیگه بغیر از اونی که قبلا نصب کردند رو نصب کنن. ضمنا حتما حتما باید درایور کارت گرا??یک و صداشون رو آپدیت کنن برای اطلاعات بیشترم میتونید اینجا رو کلیک کنید.

ویرایش شده توسط kian_2010

لینک به ارسال

بازی رو که اجرا میکنم واسه یه ثانیه یه ص??حه سیاه باز یشه و بعد بسته میشه همین

لینک به ارسال

سلام دوستان گل من بازی رو خریدم هیچ کرکی توش نبود وقتی اجرا میکردم dont sent error میداد کرک ریلود رو دانلود کردم ریختم حالا موقه اجرا بازی این ارور رو میده میخواستم بدونم کسی هست بدونه مشکل از کجاست کمکم کنه ممنون میشم yahoo_2.gif اینم عکس ارور ::

qijcti8v4h1kilghsld.jpg

لینک به ارسال

سلام آقایون من اینو توی xbox360 بازی میکنم ولی حرکت اسلحه برعکس حرکتی است که من میدم چی کار کنم؟

لینک به ارسال

سلام دوستان من این بازی رو دانلود کردم دی وی دی2 رو شناسایی نمی کنه یعنی وقتی دی وی دی 1 تموم میشه و دی وی دی 2 رو مانت می کنم دیگه اوکه نمیشه و هی میگه لط??ا دی وی دی 2 را وارد کنید چیکار کنم

لینک به ارسال

من که تمومش کردم!! خیلی زود تموم شد!!

لینک به ارسال

steam must be running to play this game من این ارور رو دارم هر چی هم بوده دانلود کردم درست نشده لط??ا کمنک کنیییییییی

لینک به ارسال

شما crack reloaded رو بزن اگه نشد fix crack رو بزن درست می*شه. واسه منم هم چین مشکلاتی داشت.

لینک به ارسال

کمک ??وری

کسی میدونه دلیل این ارور در اجرای بازی چیه؟

لینک به ارسال

مشکل در اجرا

سلام

من هنگام اجرا این ارور برام میاد.چی کار کنم؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...