رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
rezaeipes

مشکلات بازی call of duty modern warfare 3

پست های پیشنهاد شده

منم موا??قم که از لحاظه بصریmw3 به bf3نمیرسه ولی* هیجانی که mw3 داشت اصلاbf3 نداشت. مخصوصا پر bug بود که با پتچش حل میشد. طرح مراحل mw3 واقعا خیلی* عالی* تر از bf3 بود.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)
من بازی رو نصب کردوم ولی میخوام اجرا کنم 1 ص??حه مشگی باز میشه یعد بسته میشه به نظر شما از گرا??یکه البته گرا??یکم بالاست
سیاه شدن ص??حه مال کارت کر??یک که باید آپدیت شه. درضمن از روش ??ایل config است??اده کن شاید درست شه. چون منم شبیه این مشکلو داشتم. ویرایش شده توسط kian_2010

لینک به ارسال

ممنون کیان جان ! ولی من هرچی میدوم سمت هلیکوپتر نمیرسه ! و تا میرسم بهش یکد??عه میگه ماکارو ر??ت ! و بر میگرد از اول ! راهی برای سریعتر دویدن داره ؟

لینک به ارسال
ممنون کیان جان ! ولی من هرچی میدوم سمت هلیکوپتر نمیرسه ! و تا میرسم بهش یکد??عه میگه ماکارو ر??ت ! و بر میگرد از اول ! راهی برای سریعتر دویدن داره ؟
وقتی* نزدیک heli میشی* space میزنی* تا بپره؟

لینک به ارسال

آقا دمت گرم ! ر??تم ! چه زود تموم شد بازی !!!

لینک به ارسال
آقا دمت گرم ! ر??تم ! چه زود تموم شد بازی !!!
خسته نباشی* چون منم یک سا عت که تموم کردم.

لینک به ارسال

خدا کنه نسخه جدیدش زودتر بیاد ! این بتیل ??یلد هم که ر??ته تو تحریم و جریمه ??روش ! 2تا از مغازه های دوستام برای ??روش این پلمپ شدن ! ولی شنیدم چنگی به دل نمیزنه ...

لینک به ارسال

سلام

من بازیو نصب کردم.ویندوزم 7 هست کاملا اپدیت حتا درایورام.ولی وقتی بازی رو میخوام باز کنم یکم ??کر میکنه هیچ ات??اقی نمی??ته.قبلا وین xp داشتم داخل اون ویندوزم همین مشکل بود..سیستمم از لحاظ سخت ا??زاری ok.ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر.

لینک به ارسال
سلام من بازیو نصب کردم.ویندوزم 7 هست کاملا اپدیت حتا درایورام.ولی وقتی بازی رو میخوام باز کنم یکم ??کر میکنه هیچ ات??اقی نمی??ته.قبلا وین xp داشتم داخل اون ویندوزم همین مشکل بود..سیستمم از لحاظ سخت ا??زاری ok.ممنون میشم راهنماییم کنید با تشکر.
توی یکی* از ص??حه*ها یه proper crack fix هستش با حجم 8.5mb اون dl کن ببین درست می*شه.

لینک به ارسال
سلام،شما باید روی بازی کلیک راست کنید بعد از قسمت Run as administrator بازی رو اجرا کنید.

مرسی از راهنماییت اما جواب نداد missing files رو هم نصب کردم اما جواب نداد.

ویرایش شده توسط imperial

لینک به ارسال

مشکل در اجرای بازی mw3

سلام خسته نباشد من تو سیستم خودم مشکل تو اجرای بازی ندارم سیستم داداشم مثل سیستم منه ??قط مین اون گیگاست مین من ایسوز وقتی بازیو اجرا میکنم پیغام کلوز پروگرام میده هر کاری بگی کردم ولی این بازی تو سیستم من بدون کرک یا هیچ کاره اضا??ه ای کار کرد به نظرتون چیکارس کنم ویندوزمم سون اونم عوض کردم بازم همونه آنتی ویروسم نداره:sa0d:

لینک به ارسال
مرسی از راهنماییت اما جواب نداد missing files رو هم نصب کردم اما جواب نداد.

چه مشکلی* میده؟

سلام خسته نباشد من تو سیستم خودم مشکل تو اجرای بازی ندارم سیستم داداشم مثل سیستم منه ??قط مین اون گیگاست مین من ایسوز وقتی بازیو اجرا میکنم پیغام کلوز پروگرام میده هر کاری بگی کردم ولی این بازی تو سیستم من بدون کرک یا هیچ کاره اضا??ه ای کار کرد به نظرتون چیکارس کنم ویندوزمم سون اونم عوض کردم بازم همونه آنتی ویروسم نداره:sa0d:

ربطی* به ویندوز نداره. منم اینجوری بودم ۲ بار ویندوز عوض کردم نشد. آخرش missing file....reloaded crack رو ریختم بعدش proper crack fix 8.5mb رو زدم درست شد.

لینک به ارسال

سلام دوستان

بازیه من سره 38 درصد سره لود میپره بیرون برای چیه؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام " آقا من قبلا بازی را در ویندوز xp نصب کردم وبازی کردم تموم شد. حالا دوباره ویندوز xp را زدم حالا وقتی وارد مرحله دو میشه Eror میده آقا این مشکل از چیه ؟:sweat:

لینک به ارسال
با سلام " آقا من قبلا بازی را در ویندوز xp نصب کردم وبازی کردم تموم شد. حالا دوباره ویندوز xp را زدم حالا وقتی وارد مرحله دو میشه Eror میده آقا این مشکل از چیه ؟:sweat:

سلام دوستان

بازیه من سره 38 درصد سره لود میپره بیرون برای چیه؟؟؟

گه موقع لود مرحله در بازی Call of Duty Modern Warfare 3 ارور زیر را داد از دوباره وارد بازی شید و موقع لود دکمه های Space و Enter را بزنید و ول کنید.

[ATTACH=CONFIG]2151[/ATTACH]

دوستان عزیزی که هنگام اجرای بازی با ارور windows has stopped working مواجه میشن. اول از هر چیز بازی رو یکبار کامل حذ?? کنن و سیستمشون رو ریستارت کنن و در درایوی بجز درایو قبلی نصب کنن بازی رو اگر مشکل حل نشد باید ویندوزشون رو عوض کنن و یه نسخه دیگه بغیر از اونی که قبلا نصب کردند رو نصب کنن. ضمنا حتما حتما باید درایور کارت گرا??یک و صداشون رو آپدیت کنن و همچنین proper crack fix 8.5mb رو بزنن/

دوستانی که هنگام اجرا با ارور steam must be running to play game مواجه میشن به لینک زیر برن و ??ایل Steam رو دانلود کنن و در مسیر نصب بازیشون کرک کنن. خواهشا در مورد اینکه ??ایل به بازی بلک آپس مربوط میشه سوال نکنید شما کاری رو که گ??تیم انجام بدید ??قط.

http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://learn-1.persiangig.com/document/P30source-1/Steam [www.P30source.com].rar

p30source

لینک به ارسال

سلام هنگام نصب بازی با این پیغام رو به رو میشم چی کار باید بکنم ؟

لط??اً راهنمایی کنید

[ATTACH=CONFIG]2152[/ATTACH]

لینک به ارسال

تولودینگ مرحله دوم

این ارور رو میده create2d texture (~f15_spec_rgb&f15_cos_l_67,2048,2048,o,894720068)failed:8007000e=ran out of memory

لط??ا کمک کنید

ویرایش شده توسط mx2

لینک به ارسال
خسته نباشی* چون منم یک سا عت که تموم کردم.

داداش حالا ??ک کردی گذاشتی easy و تو یه ساعت تموم کردی هنر کردی برو گیمو اصولی بازی کن سختیشو بزار رو vertenan بعد بازی کن الان حدود یه سالیه که من منتظر این بازیم حالا که اومد بشینم خودمو بکشم که تو یه ساعت تموم شه نه داداش من از بازی کردن باید لذت ببری . .این نظر من بود حالا یه سوال من با vertenan تموم کردم 86% نوشت کسی میدونه بقیش چی هست؟

لینک به ارسال

منم موا??قم بازی باید روی سخت ترین حالتش باشه تا اون طعم کشتن به آدم بچسبه

لینک به ارسال

لینکهایی که در سایت upload baz آپلود میکنید من نمی تونم دانلود کنم امکانش هست تو سایت دیگه ای آپلود کنید؟

لینک به ارسال
منم موا??قم بازی باید روی سخت ترین حالتش باشه تا اون طعم کشتن به آدم بچسبه

داداش حالا ??ک کردی گذاشتی easy و تو یه ساعت تموم کردی هنر کردی برو گیمو اصولی بازی کن سختیشو بزار رو vertenan بعد بازی کن الان حدود یه سالیه که من منتظر این بازیم حالا که اومد بشینم خودمو بکشم که تو یه ساعت تموم شه نه داداش من از بازی کردن باید لذت ببری . .این نظر من بود حالا یه سوال من با vertenan تموم کردم 86% نوشت کسی میدونه بقیش چی هست؟

اولا من به اون داداشم گ??تم ۱ ساعت یعنی* ۱ ساعت میگذره که بازی تموم کردم.درضمن منم روی vetern تموم کردم.جهت اطلاعتم میگم اگه intel رو بگیری می*شه 90 درصد. منCOD رو lan بازی می*کنم واسه همین regular خیلی* ضایس واسم

لینک به ارسال
مهمان مهمان

خیلی زود تموم شد :sweat:

لینک به ارسال

دوست خوبم همین کار را هم کردم اما این ارور را داد....الان چکار کنم ؟

لینک به ارسال

من با این ارورچکار کنم؟؟؟

بابا کمک کنید تو ک?? بازی موندم :sa0d:

لینک به ارسال

با سلام.یه سوال راجع به mw3 دارم.من الان در ماموریت ا??ریقا هستم اخر کار یه برجک هست که باید از پله ها بالا بری و ... تا برسی به یک خمپاره انداز وقتی نزدیکش میشم مینویسه prees and hold F ولی من هر چی دکمه F رو نگه میدارم هیچ ات??اقی نمیو??ته در حالیکه F سالمه.میشه بگین مشکل کجاست؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...