رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
rezaeipes

مشکلات بازی call of duty modern warfare 3

پست های پیشنهاد شده

مهمان مهمان

خواهشا یکی جواب من را بده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز ??کر کنم نسخهی بازی تو بلک ب*** باشه به هیمین دلیل این قسمت توش حذ?? شده یا شاید هم یه خطا باشه

لینک به ارسال
مهمان مهمان

خریدم اینا راسیاتش نمیدونم

حالا باید چیکار کنم

بازی تموم شد دیگه وقتی که اون قسمتی که بازی میکنی ود درصد بازی را نشون میده که چقدر ر??تی 51% را نشون میده

لینک به ارسال
خریدم اینا راسیاتش نمیدونم حالا باید چیکار کنم بازی تموم شد دیگه وقتی که اون قسمتی که بازی میکنی ود درصد بازی را نشون میده که چقدر ر??تی 51% را نشون میده
دوست عزیز شما با درجه اسان بازی رو تموم کردی.

لینک به ارسال
مهمان مهمان
دوست عزیز شما با درجه اسان بازی رو تموم کردی.

یعنی اگه با درجه سخت تموم کنم این درصد بیشتر میشه؟

و حالا اینا باید چی کنم؟توی بازی میگه spicial ops را ادامه بدم یعنی بازی تموم شد؟

spicial ops برای چیه؟

توی spicial ops توی قسمت sole play اگه درست نوشته یاشم وارد که میشم ارور میده و میاد بیرون این برای چیه ؟ باید چی کنم؟

اصلا احتیاجی به ادامه هست؟

حالا تا انتظار تا نسخه بعدی بازیهای دیگه ی هست که مثل call of duty باشه؟

لینک به ارسال
یعنی اگه با درجه سخت تموم کنم این درصد بیشتر میشه؟ و حالا اینا باید چی کنم؟توی بازی میگه spicial ops را ادامه بدم یعنی بازی تموم شد؟ spicial ops برای چیه؟ توی spicial ops توی قسمت sole play اگه درست نوشته یاشم وارد که میشم ارور میده و میاد بیرون این برای چیه ؟ باید چی کنم؟ اصلا احتیاجی به ادامه هست؟ حالا تا انتظار تا نسخه بعدی بازیهای دیگه ی هست که مثل call of duty باشه؟
بله تموم شده بخش ویژه هم خوبه کال ا?? دیوتی بعد هم پاییز

لینک به ارسال

سلام دوستان

وقتی میخوام نصب کنم این پیغام رو میده.

This installation package could not be opened. Contact the application vendor to verify that this is a valid Windows Installer package.

در ضمن مشخصات سیستمم اینه

CPU: Intel® Core i5

RAM: 4GB RAM

VGA: ATI 1G

لینک به ارسال
سلام دوستان

وقتی میخوام نصب کنم این پیغام رو میده.

This installation package could not be opened. Contact the application vendor to verify that this is a valid Windows Installer package.

در ضمن مشخصات سیستمم اینه

CPU: Intel® Core i5

RAM: 4GB RAM

VGA: ATI 1G

کرک ??یکس رو امتحان کردی؟

لینک به ارسال
کرک ??یکس رو امتحان کردی؟
دوست عزیز اصلا نمی تونم بازی رو نصب کنم.

لینک به ارسال
دوست عزیز اصلا نمی تونم بازی رو نصب کنم.

دوست عزیز ممکنه ??ایل نصبی خراب باشه.

اگه ویندوزتون xpبود میگ??تم اینو نصب کن

http://download.microsoft.com/download/1/4/7/147ded26-931c-4daf-9095-ec7baf996f46/WindowsInstaller-KB893803-v2-x86.exe

ولی چون ویندوزت سون است مشکوک می زنه حالا شما اینو نصب کن ببین نصب میشه یا نه

لینک به ارسال
دوست عزیز ممکنه ??ایل نصبی خراب باشه.

اگه ویندوزتون xpبود میگ??تم اینو نصب کن

http://download.microsoft.com/download/1/4/7/147ded26-931c-4daf-9095-ec7baf996f46/WindowsInstaller-KB893803-v2-x86.exe

ولی چون ویندوزت سون است مشکوک می زنه حالا شما اینو نصب کن ببین نصب میشه یا نه

دوست عزیز نصب نشد

لینک به ارسال

خوره های کالا??8 کمک کنید

با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز مشکلات مربوط به بازی call of duty modern warfare 3 در این تاپیک بنویسید تا بهشون رسیدگی شود توسط دوستان و خودم

==============================================================================================

سلام خدمت دوستان سرانجام Crack نهایی برای بازی Modern Warfare 3 ارائه شد.همان طور که میدانید نسخه بازی Steam میباشد که برای اجرا کردن اون به صورت Setup به نرم ا??زار Phoenix نیاز است.ابتدا یک ??ایل آموزشی تصویری که در اون نحوه کار کردن با Phoenix و نحوه استخراج ??ایل ها نشان میده رو دانلود کنید.روش کارش برای همه ??ایل های Steam به یک شکل است،پس حتما این ??یلم آموزشی رو دانلود کنید :

How_to_Install_steam_games_p30day.mp4 - 31.7 MB این هم نرم ا??زار Phoenix که آموزش کار با اون رو در ??ایل آموزشی تصویری بالا ملاحظه کردید : Phoenix_15Beta...8_p30day.rar - 14.3 MB در ادامه باید ??ایل Crack و ??ایل ا??زودنی رو در پوشه اصلی بازی،کپی و جایگزین ??ایل های قبلی کنید : کرک در پست 4.rar"]Missing Files.rar"] حالا می توانید بر روی ??ایل اصلی بازی کلیک کنید و ادامه مراحل نصب و اجرای بازی رو به راحتی ادامه بدید. توجه : اگر هنگام اجرای بازی با مشکل تنظیمات Resolution مواجه شدید طبق راهنمایی زیر عمل کنید :1-وارد پوشه PLAYER2 شوید. 2-??ایل با نام config.cfg رو پیدا کنید !! 3-??ایل مذکور را با Notepad باز کنید. 4-آن جا یه خط هست به نام r_imageQuality که یه مقدار عددی داره ( پیدا کردید !! ) 5-عدد رو از 1 به 4 تغییر بدید. همین جا کارهایی که باید برای اجرای بازی انجام میدادید به پایان میرسه و می تونید از بازی کردن شاهکار سری بازی های Call OF Duty یعنی Modern Warfare 3 نهایت لذت و هیجان رو تجربه کنید. =============================================================== دانلود کرک بازی نسخه Call of Duty: Modern Warfare 3-PROPER پست شماره 27 به گ??ته دوستان بازی با این کرک اجرا شده است ====================================================== اموزش نصب به صورت کامل به صورت تصویری (عکس) پست شماره 45====================================================== کرک معتبر Reloaded لینک دانلود ================================================پست 170 حتما مطالعه شود ص??حه 17================================================این هم ??یکس کرکCall of Duty Modern Warfare 3 Crackfix-rld.rar - 4.5 MB

سلام دوستان یه سوال داشتم.سلام به همه ی دوستان!یه سوال داشتم.در بازی Call of Duty8،بخش Campaign(وسطی)،مرحله ی DUST to DUST،یعنی همون جایی که بایدMakarov رو بکشی،من هر کار می کنم،بازم اون ??رار می کنه.حتی آخرین سرعت عملمو به کار بردم و همین طور که تیر اندازی می کردم از وسط دشمنا می ر??تم(اتلا?? وقت نکردم) ولی بازم دیر می رسیدم!از کسانی که این بازی رو کردند و این مرحله رو تموم کردن خواهش می کنم هرچه سریعتر یه راه حلی به من پیشنهاد کنید.با تشکر!

لینک به ارسال

سلام حتما شما نمی دویی دکمه shiftطر?? چپ رو بزن تا کاراکتر با سرعت کامل بره در ضمن اینکه شما میگی از بین دشمنا ??رار میکنی اصلا درست نیست چون بعد از اینکه هلی کوپتر راکت میندازه باید بری دنبال ماکارو اونجا هم اصلا دشمنی نیست ??قط باید shift رو بزنی و بدویی وبپری روی هلیکوپتر

لینک به ارسال

مشكل در حين بازي call og duty 3

سلام. من در اون قسمت كه دو ن??ري از يك ديوار مي پرن و وارد يك مكاني شبيه اردوگاه هست مي شن و پره از كاميونه . وبايد ن??ر همدستييم رو ساپورت كنم تا نميره . در اين موقعه كلي دشمن مي ريزن سرمون و مي كشنمون . لط??ا راهنمايي كنيد.

لینک به ارسال

تو این مرحله باید به صورت مخ??ی حرکت کنید.اولین ن??ر رو یا باید با چاقو یا با یک تیر بکشید دومین ن??ر رو وقتی زیر کامیون هستی باید بزنی.از این به بعد تا زمانی که وارد زندان نشدید نباید شلیک کنی وباید ??قط دنبال دوستت بری.

لینک به ارسال

خیلی ممنون!

سلام حتما شما نمی دویی دکمه shiftطر?? چپ رو بزن تا کاراکتر با سرعت کامل بره در ضمن اینکه شما میگی از بین دشمنا ??رار میکنی اصلا درست نیست چون بعد از اینکه هلی کوپتر راکت میندازه باید بری دنبال ماکارو اونجا هم اصلا دشمنی نیست ??قط باید shift رو بزنی و بدویی وبپری روی هلیکوپتر

مرسی!!!:88:.مشکلم حل شد!ایولا!!!:love2:

لینک به ارسال

سلام مشكل من موقع Join شدن از طريق singleplayerهست اگه من Host باشم اون توي ليست Friend من نيست و اگه اون Hast باشه به من اين ERROR رو ميده:

unabel to connect to special ops host because they are running a different protocd version

در حالي كه هم ورژن بازيمون كه 1.4وهم ورژن teknogods v2.7.0.1 با هم يكي هست.

مشكل دوم من اينه كه در قسمت Multiplayer چه جوري به سرور ديگران وصل شم؟

اگه راهنماييم كنيد ممنون ميشم

لینک به ارسال
مهمان مهمان

Lan tab

یا

Internet tab

لینک به ارسال

47 % ارور disk read error

سلام.

من نیست یکم عقب مونده هستم تازه بازی رو نصب کردم دارم بازی می کنم.:saddd:

من توی انجمن گشتم دیدم چند ن??ر دیگه هم مثل من مشکل disk read error. رو داشتن ولی کسی جوابشون رو نداده بود.:crying:

من هم همین مشکل رو دارم . از کسایی که این مشکل رو داشتن میخوام یک توضیحی به من بدن که چجوری این ارور رو ر??ع کنم ؟؟!

درضمن 47.2% بازی رو ر??تم. مرحله پاریس رو تموم کردم وقتی می خوام برم تو چاه این ارور رو میده !!!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

مشکل در ادامه 50% دیگر Call Of Duty Modern Warfare 3

با سلام من Call Of Duty Modern Warfare 3 رو شروع کردم و 50% رو رد کردم و طر?? رو دار میزنه و سیگار میکشه بعد یک سری اسم طراح ها رو می نویسه بعد یک عکس نشون میده می گه اسپیس بزنید چند متن اتگلسی برای آنلاین می آره من باید جی کار کنم 50% دیگه رو بتونم بازی کنم ؟

لینک به ارسال
با سلام من Call Of Duty Modern Warfare 3 رو شروع کردم و 50% رو رد کردم و طر?? رو دار میزنه و سیگار میکشه بعد یک سری اسم طراح ها رو می نویسه بعد یک عکس نشون میده می گه اسپیس بزنید چند متن اتگلسی برای آنلاین می آره من باید جی کار کنم 50% دیگه رو بتونم بازی کنم ؟

شما دیگه بازی رو تموم کردی اگر می خوای 100% بازی کامل بشه باید دوباره همون مراحل رو با سخت ترین حالت تموم کنی.

لینک به ارسال
شما دیگه بازی رو تموم کردی اگر می خوای 100% بازی کامل بشه باید دوباره همون مراحل رو با سخت ترین حالت تموم کنی.

ممنون عزیز ولی خیلی کم بود مراحلش من که ضد حال خوردم

لینک به ارسال

توی مرحله قلعه های پراگ price یه جا نشته تکونم نمیخوره.به جای follow نوشته support.خسته شدم.باید چکار کنم؟

لینک به ارسال

سلام. با رم 1گیگ میشه بازی کرد؟ من بتمن و need for speed The run رو راحت اجرا کردم.

لینک به ارسال

شما چجوری Need for speed The run با رم 1 گیگ بازی کردی با رم 1گیگ بازی های قبل از سال 2009 رو می تونی بازی کنی من با رم 4 گیگ تازه با گرا??یک نرمال The Run رو بازی کردم البته با کارت گرا??یک 1 گیگ، نه نمی تونی.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...