رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
rezaeipes

مشکلات بازی The Elder Scrolls V: Skyrim

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

معر??ی بازی

اگر نسخه ی قبلی این بازی که عنوان Oblivion را به خود اختصاص داده بازی کرده باشید، خواهید دانست که سری Elder Scrolls جزو برترین RPG های تاریخ هستند. نسخه ی قبلی این بازی، هنوز هم در بین گیمر ها طر??داران زیادی دارد که هنوز نیز این بازی را انجام میدهند. این بار برخلا?? گذشته به محض وارد شدن به گ??تگو با ا??راد , دوربین روی صورت اونها زوم نمیشه و حالتی طبیعی تر داره. مثلآ ممکنه یک شخصیت در حالی که قدم میزنه و کارهای خودش رو انجام میده با شما صحبت کنه و هر از گاهی هم نگاهی به شما بندازه و به صحبتش ادامه بده. صورت ها بسیار بهتر از قبل طراحی شدن و دیگه حالت مصنوعی ندارند. جنگیدن و نبرد در Skyrim دینامیک تر و تاکتیکی تر شده. هر دست برای یک کار هست. مثلآ با یک دست جادو زده و با دست دیگه از سلاح های خود است??اده می کنین. طراحان بازی زمان زیادی رو صر?? طراحی اسلحه ها و احساس مت??اوت هرکدوم در زمان در دست گر??تن کردن و حس نبردها رو هم بهتر و طبیعی تر از قبل طراحی کردن. دشمنان مختل??ی از زامبی ها , ترول ها , اسکلت ها , غول های عظیم الجثه و ارواح یخی گر??ته تا عنکبوت های عظیم , اژدهایان , گرگ ها , اسب ها , ماموت ها و ببرهای دندان شمشیری و … رو در بازی شاهد خواهیم بود

d3720da8a2.jpg

Quest ها هم مثل نبردهای بازی دینامیک تر شده و شما نسبت به شخصیتی که پرورش دادین , با Quest های مت??اوتی روبرو میشین. مثلآ کسی که از جادوها زیاد است??اده میکنه , ممکنه با یک جادوگر روبرو شده و مآموریتی رو از اون بگیره در حالی که ??ردی که از اسلحه ها است??اده میکنه شاید اصلآ اون جادوگر رو نبینه. همچنین Quest ها نسبت به Level و مهارت های شما طراحی میشن. برای مثال همون مآموریتی که در بالا ذکر شد (نجات دختر) زمانی به شما داده میشه که توانایی نبرد با دشمنان اون قسمت رو داشته باشین و قدرت دشمنان حدودآ به شما نزدیک باشه. در Oblivion وقتی آیتمی رو روی زمین رها می کردین , اون آیتم همون جا باقی می موند ولی در Skyrim موقعیت های مختل??ی در این زمینه پیش میاد. مثلآ شما خنجری رو به هر دلیلی (نداشتن جای کا??ی) رها می کنین و ممکنه یک پسربچه اون رو برداشته و دنبال شما بیاد تا خنجر رو به شما بده ! یا چند ن??ر اون خنجر رو پیدا کنن و برای صاحب شدنش با همدیگه بجنگن !موتور بازی کاملآ جدید هست. بر?? ها به صورت دینامیک و پویا شروع به بارش میکنن , درخت ها و شاخه ها نسبت به جهت باد حرکت میکنن و رودخانه ها به زیبایی تمام در جریان هستند. زاویه سوم شخص پیشر??ت زیادی داشته و این پیشر??ت از طریق تصاویر بازی مشخصه. گزینه ای برای حذ?? HUD وجود داره تا بازیکنان بتونن بدون وجود نوشته ها و تصاویر مختل?? دور ص??حه به بازی خودشون ادامه بدن. بازیکن میتونه ??واصل طولانی رو با دویدن کوتاه کنه یا از Fast Travel برای ر??تن به مکان هایی که قبلآ اونجا بوده است??اده کنه. شهر میتونه مورد حمله اژدها قرار بگیره و شاید موجودات دیگه هم به شهر حمله کنن. همچنین بازیکن میتونه با NPC های مختل?? , دوئل به سبک غربی رو تجربه کنه.بازی در بخش شمالی Skyrim رخ میده و داستان اون به ۲۰۰ سال پس از ات??اقات Oblivion میپردازه. بازیکن به عنوان یکی از Dragonborn ها باید از بازگشت اژدهایان طبق پیش گویی جلوگیری کنه. مرشد شخصیت اصلی هم یکی از آخرین Blade های باقی مونده هست. (Blade ها ا??راد بلند مرتبه ای هستن که توی نسخه های قبلی هم حضور داشتن و شما میتونستین عضوی از اونها بشین) . بازی شامل ۵ شهر بسیار بزرگ خواهد بود و مثل همیشه پر از سیاهچال ها , غارها و مناطق زیرزمینی و مخ??یست. تنوع محیط های بازی هم از نسخه های پیشین بیشتر خواهد بود.منبع توضیحات: ??ارس ??رومحداقل سیستم مورد نیاز:

CPU: Dual Core 2.0GHz or equivalent processor

RAM: 2 GB

HDD: 6 GB

Graphics: 512 MB cardسیستم پیشنهادی:

CPU: Quad-core Intel or AMD CPU

RAM: 4 GB

HDD: 6 GB free disk space

Graphics: 1 GB Graphics Memory

========================================

امتیازش در سایت های بازی

lgtvr24efcwyc705b20p.jpg

ویرایش شده توسط MOJTABA900

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دانلود بازی

این هم لینک های بازی برای دانلود

164f787f8a.png

===========================================================================

===========================================================================

این لینک ها ??قط تا 5 روز اعتبار دارد

[TABLE]
[TR]
[TD]http://www.filegir.com/files/rezaeipes/Black.part4.rar[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]http://www.filegir.com/files/rezaeipes/Black.part1.rar[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]http://www.filegir.com/files/rezaeipes/Black.part2.rar[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]http://www.filegir.com/files/rezaeipes/Black.part3.rar[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

SOUND FIX

1321027895.Black_Box.nfo.png

[TABLE]
[TR]
[TD]http://www.filegir.com/files/rezaeipes/Skyrim-BB-Fix.7z[/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[/TABLE]

لینک به ارسال

این هم چند تا اسکرین شات از بازی

این هم چند تا اسکرین شات از بازی

the-elder-scrolls-v-skyrim-pc-1303134798-031.jpg

the-elder-scrolls-v-skyrim-pc-1307522803-039.jpg

the-elder-scrolls-v-skyrim-pc-1307522803-042.jpg

the-elder-scrolls-v-skyrim-pc-1318317370-085.jpg

the-elder-scrolls-v-skyrim-xbox-360-1301663596-022.jpg

لینک به ارسال

بازی خوبیه ولی همونطور که میبینید امتیاز xbox360 از بقیه بهتره

همه 360 تیا :2lkfck5:

لینک به ارسال

این که تو سایت گذاشتن چیزی ازش کم شده حجمش انقدر کم شده؟

لینک به ارسال
این که تو سایت گذاشتن چیزی ازش کم شده حجمش انقدر کم شده؟

توضیحات نسخه

164f787f8a.png

لینک به ارسال

مشکل در بازی skyrim

سلام:crying:

من بازی رو نصب کردم همه کاراشم کردم بازی هم اجرا میشه ولی تو بازی همون اولش توی درشکه ??قط درشکه میره کسی هم چیزی نمیکه در صورتی که باید حر?? برنن و جلوتر هم که میره اونجا که باید پیاده شن هیچی نمیشه همونجوری میمونه:crying::sa0d:میشه یکی کمک کنه بگه مشکل از چیه؟؟:(((:crying::crying:مرسی:crying:

لینک به ارسال
حسم مهمان

سلام من تو این مرحله بازی skyrim گیر کردم کسی میدونه باید چی کار کنم لط??ا کمکم کنید 3 روز هست این مرحله من را مچل خودش کرده

apt9mtccff6d6a60atl8.bmp

لینک به ارسال
حسم مهمان
سلام من تو این مرحله بازی skyrim گیر کردم کسی میدونه باید چی کار کنم لط??ا کمکم کنید 3 روز هست این مرحله من را مچل خودش کرده

apt9mtccff6d6a60atl8.bmp

یعنی تو این سایت به این بزرگی کسی نیست که کمک من بکنه

لینک به ارسال
مهمان مهمان

آخه این گیم هست که توبازی میکنی.من نیم ساعت بازیش کردم از گیم ا??تادم

لینک به ارسال

شاید مشکلت از کرکت باشه:huh:

لینک به ارسال
یعنی تو این سایت به این بزرگی کسی نیست که کمک من بکنه

والا من هنوز به اینجا نرسیدم

:4:

تازه با یه سرچ تو گوگل همه چی پیدا میشه اینجوری :sig:

ببین این لینکا به دردت میخوره یا نـــه!!

:2ag99q0:

دنیای بازی:اخبار بازی های رایانه ایGamers Helper - راهنمای قدم به قدم بازی The Elder Scrolls V: Skyrimاینم یه سایته که مخصوص کمک کردن در بازی هاست:balloons:

اخبار و راهنماي قدم به قدم بازی ها

لینک به ارسال
آخه این گیم هست که توبازی میکنی.من نیم ساعت بازیش کردم از گیم ا??تادم

خیلی ها اینجوری اند.rpg سبکیه که باید یکی،دو ساعت بازی کنی تا باهاش آشنا شی.با نیم ساعت چیزی نمیشه.گیمرهای خارجی اینو تو یه ه??ته ه??تاد ساعت بازی میکنند.الکی که بهترین بازی سال نمیشه.

لینک به ارسال
مهمان مهمان
خیلی ها اینجوری اند.rpg سبکیه که باید یکی،دو ساعت بازی کنی تا باهاش آشنا شی.با نیم ساعت چیزی نمیشه.گیمرهای خارجی اینو تو یه ه??ته ه??تاد ساعت بازی میکنند.الکی که بهترین بازی سال نمیشه.

من خیلی هم قشنگ میدونم که سبک rpg چطوریه تا حالام خیلی گیم با این سبک بازی کردم ولی یکیشم ارزشی ندارن. من نمیدونم واسه چی این بازیو بهترین بازی انتخاب کردن. L.A Noire و Batman و انتخاب نکردین این آشغالو بهترین بازی کردن

لینک به ارسال
من خیلی هم قشنگ میدونم که سبک rpg چطوریه تا حالام خیلی گیم با این سبک بازی کردم ولی یکیشم ارزشی ندارن. من نمیدونم واسه چی این بازیو بهترین بازی انتخاب کردن. L.A Noire و Batman و انتخاب نکردین این آشغالو بهترین بازی کردن

خب سلیقه ها مت??اوته.ممکنه خیلی ها خوششون نیاد.

ولی بدونید این بازی خداییش شاهکاریه واسه خودش.

لینک به ارسال

با 3pehr_assassin کاملا موا??قم ! این همه بازی قشنگ تر از این وجود داره با گرا??یک بالا ! اخه این چیه با این گرا??یک ا??تضاحش ! بازی call of duty واقعا ??وق العاده بود ! این نمیدونم چه خصوصیتی داشته که بهترین بازی سال شده ! احتمالا یارو پارتی داشته !!:7_15_5v:

لینک به ارسال
با 3pehr_assassin کاملا موا??قم ! این همه بازی قشنگ تر از این وجود داره با گرا??یک بالا ! اخه این چیه با این گرا??یک ا??تضاحش ! بازی call of duty واقعا ??وق العاده بود ! این نمیدونم چه خصوصیتی داشته که بهترین بازی سال شده ! احتمالا یارو پارتی داشته !!:7_15_5v:

آخه پارتی تا چه حد.خیلی از سایتهای بزرگ دنیا skyrim رو انتخاب کردند.

در ضمن یکی از ملاک های انتخاب بازی گرا??یکه نه همش.skyrim برای من خیلی جالبه این که میتونیم توش هرکار بخواهیم بکنیم و جادو های مختل?? بسازیم ولی قبول دارم گرا??یکش خوب نیست.

اگه می خواستن بهترین بازی رو بر اساس گرا??یک انتخاب کنند هم 100% باید uncharted3 انتخاب بشه.:thumbup:

لینک به ارسال
سلام:crying:

من بازی رو نصب کردم همه کاراشم کردم بازی هم اجرا میشه ولی تو بازی همون اولش توی درشکه ??قط درشکه میره کسی هم چیزی نمیکه در صورتی که باید حر?? برنن و جلوتر هم که میره اونجا که باید پیاده شن هیچی نمیشه همونجوری میمونه:crying::sa0d:میشه یکی کمک کنه بگه مشکل از چیه؟؟:(((:crying::crying:مرسی:crying:

:O_O:اینجوریشو دیگه ندیده بودیم میتونی به لینک زیر مراجعه کنی:

????? ??? - ?????? ?????: ???????? ?? SKYRIM

لینک به ارسال
آخه پارتی تا چه حد.خیلی از سایتهای بزرگ دنیا skyrim رو انتخاب کردند.

در ضمن یکی از ملاک های انتخاب بازی گرا??یکه نه همش.skyrim برای من خیلی جالبه این که میتونیم توش هرکار بخواهیم بکنیم و جادو های مختل?? بسازیم ولی قبول دارم گرا??یکش خوب نیست.

اگه می خواستن بهترین بازی رو بر اساس گرا??یک انتخاب کنند هم 100% باید uncharted3 انتخاب بشه.:thumbup:

من از همون اول از سبک راه ر??تنش بدم اومد تا سبک شمشیر زدنش:;)):

لینک به ارسال

بتی باحات کاملا موا??قم بازی بدی نه داستا نه گرا??یک نه صدا گذاری!!!!

بدرد نمیخوره من بودم Batman:AC و COD:MW 3 مشترکن اول میکردم!

لینک به ارسال
من از همون اول از سبک راه ر??تنش بدم اومد تا سبک شمشیر زدنش:;)):

من از همه چیش بدم اومد!!!

الکی خریدمش الان اصلا نمیدونم DVD یاش کجان!!!:scared:

لینک به ارسال

ولی به نظر من TDU 2 یه چی دیگه بود همه چیش خوب بود هنوز دارم تو هاوایی و ایبیزا میگردم مخصوصا بعد اینکه اپدیتش کردم و اب و هوا بارونی شد خیلی حال میده!! با Arial Atom 500 و heriba radio دیگه چی میخوای؟:drool:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

اقالط??ان یکی کمکم کنه من تازه بازی رو ازتوسایت دانلودکردممال گروهblackboxمیره تو اماموقع لودمیادبیرون

لینک به ارسال

بابا شما که بازی نکردین واسه چی حکم میکنین؟

من شخصا از سبک rpg بدم میاد اصلا متن??رم و دلیلم این که هم وقت برداره و هم گمراه کننده و بیش از حد طولانی(به طور خلاصه چون داستان به صورت خطی نیست)و خیلی خشک

اما این بازی اصلا واسه خودش یک دنیایی هست یک بازی بسیار بزرگ بسیار وسیع و بسیار جذاب

مثل بقیه rpg ها خسته کننده نیست. وقت بردار نیست و یه جورایی نا محدود هست و داستانی داره که واقعا حس میکنی تو درون اون داستان هستی و واقعا به تو احساس میدهد این که تو قرارها را انتخاب مبکنی

اصلا مثل یک زندگی میمونه

من میدونم بازیهای زیادی بودند که در حد عالی هم بودند ولی نه به اندازه این بازی, این بازی به غیر از پیشر??ت تا نسخه قبلی در خیلی از جهات جای تحسین را داشت

منم قبل از این که این بازی رو بازی کنم به دلیل ن??رتم از چنین سبکی از این بازی هم خوشم نمیومد

ولی بعد از این که بهترین بازی سال شد گ??تم حتما یه بازیی هست و یه چیزی داره که اینو بهترین بازی سال قرار داد

30 تا 50 دقیقه اولی بازی خواستم بیخیالش بشم ولی هر چه جلوتر میر??تم هم داستان و هم ا??زودنی ها و هم چیزهایی که در اختیارم بود واسم جالب و جذاب میشد

اما بازم هر کسی سلیقه خودشو داره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...