رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
rezaeipes

بررسی و مشکلات بازی Need for Speed: The Run. Limited Edition 2011

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید شما راهی برای ازبین نبردن کرک بازی بوسلیه انتی ویروس نود نشان دادی برای انتی ویروس کاسپر هم بگذارید باتشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وایی با چه ذوقی اومدم بازی رو نصب کردم بازی کردم داشت حالم بهم می خورد از بس کند بودگرا??یکم geforce nvidia 8600 gt هست !! یعین خیلی پاییینه؟!!!این بی ام و رو برداشتم همون سیاهه , ??کر کنم نیسان handling بالاتری داره نسبت به این بازی

لینک به ارسال

درود

چرا توی لپ تاپ اجرا میشه ولی توی pc اجرا نمیشه؟؟؟

یا حق

لینک به ارسال

آی ملت چرا کمک نمیکنید آخه بازی گیر میکنه 3تا ویندوز عوض کردم همه چیزم آپدیته تنضیمات رجیستری هم کردم نمیشه که نمیشه دانلودم کردم بازی رو بازم همون جا گیر کرد از بیرئنم دی وی دیشو خریدم بازم همونجا گیر کرد خواهشا بگین چه کار کنم چه مصیبتیه

لینک به ارسال
مهمان مهمان

دانلود سیو 100%

DOWNLOAD

لینک به ارسال

با سلام خسته نباشيد مديران و كاربران گرامي P30Day

من در هنگام نصب بازي با اين ارور مواجه ميشم:

13224802341.png

كسي ميتونه كمكم كنه؟؟؟؟؟؟ توروخدا

لینک به ارسال
با سلام خسته نباشيد مديران و كاربران گرامي P30Day

من در هنگام نصب بازي با اين ارور مواجه ميشم:

13224802341.png

كسي ميتونه كمكم كنه؟؟؟؟؟؟ توروخدا

کرک و ??یکسش تاپیک شماره23 رو بریز حله

لینک به ارسال

اقا rezaeipes و اقا MOJTABA900 من از شما انتظار راهنمایی داشتم ! اما شما .....!

برای بار 100000000 بار تو رو خدا برای این هنگ کردن یه راهنمایی بدید ! ممنون میشم !

لینک به ارسال
اقا rezaeipes و اقا MOJTABA900 من از شما انتظار راهنمایی داشتم ! اما شما .....!

برای بار 100000000 بار تو رو خدا برای این هنگ کردن یه راهنمایی بدید ! ممنون میشم !

والا من چند تا سایت رو بررسی کردم اما هنوز به جوابی نرسیدم حتما اگه جوابی براش پیدا کردم راهنمایی میکنم یه پیشنهاد شما اگه تونستی یه بار دیگه ویندوز نصب کن اگه تست کردی که هیچ

لینک به ارسال

ممنون از رسیدگی تون . اگر به نتیجه ای رسیدید حـــــــتمـــا من رو در جریان بذارید ! ممنون میشم !

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من بازی رو نصب کردم صدا که نداره بعدش تو قسمت اولش که از ماشین خارج میشه ومی خواد سوار ماشین س??یده بشه یه ص??حه سیاه میاد

ویرایش شده توسط mx2

لینک به ارسال

آقا مشکل گیر کردن تو بازی اینه به خاطر این گیر میکنه چیه نمیدونم اگه میدونین بگین چه کار میشه کرد(nvwgf2um.dll)

لینک به ارسال

nvwgf2um.dll

:hd:این ??ایل مربوط به درایو کارت گرا??یک Nvidia میباشد !

پیشنهاد میشود به لینک زیر مراجعه و گرا??یک و DirectX را بروز کنید :

http://forums.p30day.com/f14/%D9%85%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D9%84%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%AC%D9%87%D8%AA-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%D9%87%D8%A7-3153/

لینک به ارسال

من آخرین نسخه را آپدیت کردم ورزنش شده 286.62 مدل کارت گرا??یکم هست nvidiaGT335 گیر میکه همون ایراد

لینک به ارسال

اقا مجتبی این مشکل میتونه مال cpu باشه !!؟؟

لینک به ارسال

این ایرادو نشون میده تو گیر کردن stopped working

Faulting application name: Need For Speed The Run.exe, version: 1.0.0.0, time stamp: 0x4eaa0448

Faulting module name: Need For Speed The Run.exe, version: 1.0.0.0, time stamp: 0x4eaa0448

Exception code: 0xc0000005

Fault offset: 0x00322571

Faulting process id: 0xfbc

Faulting application start time: 0x01cc7ed044f5ba0e

Faulting application path: C:\game\Need for Speed The Run Limited Edition\Need For Speed The Run.exe

Faulting module path: C:\game\Need for Speed The Run Limited Edition\Need For Speed The Run.exe

Report Id: 96d2aa81-eac3-11e0-83ac-74f06db0ca12

• Like 1

لینک به ارسال

مال من ??قط گیر میکنه ( ق??ل میکنه ) بعد خودم از بازی خارج میشم ! اروری نمیده !!

لینک به ارسال

جوانان آخر مشکل گیر کردن تو بازی رو پیدا کردم بعد 12 روز اول این که همه جا می گ??تن آخرین آپدیت گرا??یکو نصب کنین اصلا این طور نبود جریان از این قراره که شما اون ورزنه درایوه گرا??یکی نصبه تو کامپیوتر اونو کامل پاک کنید بعد ریستارت کنید بعد اون ورزن گرا??یکو نصب کنید که تو موقع خرید لب تاپ یا pc بهتون دادن بعده نصب برید تو تنظیمات گرا??یک بزارین تو high کار تمامه بعد بازی کنید اصلا گیر نمیکنه ??قط اگه ویندوزتون 64bit باشه بهتره مال من که این طوری حل شد اعصابمو داغون کرده بود این بازی که آخر حل شد انشاالله ماله شما هم حل شه

لینک به ارسال

سلام من تو قسمت 4 یا همون شهر 4 بازی ق??ل میکنه در حال بازی ق??ل میکنه سیستم نمیکشه یا بازی باگ داره ؟؟؟؟

مدل گرا??یکمم GeForce GT 435M با حا??ظه 2 گیگ

مدل لپ تاپ DELL XPS L501X

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

من ارور has stoped working میده چیکارش باید بکنم

لینک به ارسال

سلام منم the run رو نتونستم نصب کنم تا 52% میره بعد ارورisdone.dll میده تمام راه های شما رو امتحان کردم ولی نشد لط??ا راهنماییم کنید ممنون

لینک به ارسال
جوانان آخر مشکل گیر کردن تو بازی رو پیدا کردم بعد 12 روز اول این که همه جا می گ??تن آخرین آپدیت گرا??یکو نصب کنین اصلا این طور نبود جریان از این قراره که شما اون ورزنه درایوه گرا??یکی نصبه تو کامپیوتر اونو کامل پاک کنید بعد ریستارت کنید بعد اون ورزن گرا??یکو نصب کنید که تو موقع خرید لب تاپ یا pc بهتون دادن بعده نصب برید تو تنظیمات گرا??یک بزارین تو high کار تمامه بعد بازی کنید اصلا گیر نمیکنه ??قط اگه ویندوزتون 64bit باشه بهتره مال من که این طوری حل شد اعصابمو داغون کرده بود این بازی که آخر حل شد انشاالله ماله شما هم حل شه

اقا من چیزی از حر?? های شما سر در نیاوردم ! میشه یه کم واضح تر و بهتر کمک و راهنمایی بدید ! این ورزن چی هست !؟

ممنون میشم راهنماییم کنید ( خواهشا یه راهنمایی واضح با توضیح کامل بهم بدید ! ممنونتون میشم )!

لینک به ارسال

سلام دوستان.این بازی رو نسخه black box اش رو بدون ارور نصب کردم ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم روی ص??حه اول بازی که لوگوی لودش میاد همونجا میمونه و منوها لود نمیشن.در ضمن اون لوگو میچرخه یعنی در اون هنگام سیستم هنگ نمیکنه ??قط منوها نمیان:sadface:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...