رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
rezaeipes

بررسی و مشکلات بازی Need for Speed: The Run. Limited Edition 2011

پست های پیشنهاد شده

ببینین خیلی راحت شما الان نسخه کارت گرا??یکی که نصبه تو کامپیوتر اونو پاک کنید و ماله خوده کارت گرا??یکو نصب کنید یعنی اونی که داخل کارت گرا??یک سی دی هست اونو نصب کنید بعده این کارا ریستارت کنید حتما (من خیلی امتحان کردم ما که آخرین ورژن درایوه گرا??یکو می زدیم قاطی میکرد بازی اگه ماله خودشو بزنین این طور نمیشه) اگه ویندوزتونم 64bit باشه بهتره یکیم آخرین ورژنه DirectX رو نصب کنید. مشکلی بود بازم بگین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بازی منم تو مرحله 4 گیر میکنه چطوری درست میشه؟؟؟

چطوری میشه من قبلا تا اپدیت رو نصب نمیکردم بازی باز نمیشد میگ??ت درایور گرا??یک رو اپدیت کن بعد الان باز میشه با همون قدیمیه ؟؟؟

ببخشید امتحان نکرده میپرسم چون اپدیت جدید رو حذ?? کردم میخواستم مطمئن بشم بعد پاک کنم

لینک به ارسال
سلام دوستان.این بازی رو نسخه black box اش رو بدون ارور نصب کردم ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم روی ص??حه اول بازی که لوگوی لودش میاد همونجا میمونه و منوها لود نمیشن.در ضمن اون لوگو میچرخه یعنی در اون هنگام سیستم هنگ نمیکنه ??قط منوها نمیان:sadface:

دوستانی که مشکل من رو دارن باید این ??ایل رو توی محل نصب بازی کپی کنن.:cool:

Download NFSBBFIX Akash rar

لینک به ارسال

Az

دوست عزیز شما اون قدیمی رو نصب کن درسته وقتی قدیمی نصبه وقتی بازی رو باز میکنیم میگه آپدیت کن به ورژن جدید نصب که کردین بعد ریستارت کنید بعد برید برید قسمت تنظیمات گرا??یک بزارین تو high تا بازی باز شه اگه نزارین نمیشه البته سیستمتونم خوبه دیگه

لینک به ارسال

سلام

ممنون بابت پاسختون اقا

توضیحات شما درسته

ولی من وارد بازی میشم ولی مرحله 4 بازی گیر میکنه در حین بازی کردن

این تنظیمات کارت گرا??یک از کجا بزارم رو اون گزینه اگه امکانش هست یه عکس بزارید

در حال حاضر من درایور اصلی رو نصب کردم و اپدیت جدیدو ریختم ئ با ریست لپ تاپ وارد بازی میشم و تا مرحله 4 بازی بدون نقص پیش میره

ولی همون مرحله یا شهر 4 وارد مسابقه که میشم تصور خراب میشه و بعد گیر میکنه

ممنون میشم زاهنمایی کنید

لینک به ارسال
برای تغییر زبان باید اینکار رو انجام بدید

[TABLE=width: 90%, align: center]

[TR]

[TD=class: code, bgcolor: #FAFCFE]TO CHANGE LANGUAGE

Start -> Regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\EA Games\Need for Speed The Run

Locale change to en_US[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

توی مسیری که توی ریجستری نوشتید برای من چنین چیزی نیست نسخه ای که من دارم Install ای نبود بلکه با وین رار بود و بصورت چند پارته کپی و اجرا بود الان ??یکس اش رو نصب کردم و زبانش چینی شده آیا راه دیگه ای هست که بتونم زبانش رو انگلیسی کنم

لینک به ارسال
توی مسیری که توی ریجستری نوشتید برای من چنین چیزی نیست نسخه ای که من دارم Install ای نبود بلکه با وین رار بود و بصورت چند پارته کپی و اجرا بود الان ??یکس اش رو نصب کردم و زبانش چینی شده آیا راه دیگه ای هست که بتونم زبانش رو انگلیسی کنم

معذرت می خوام معذرت می خوام معذرت می خوام معذرت می خوام معذرت می خوام معذرت می خوام معذرت می خوام معذرت می خوام معذرت می خوام معذرت می خوام معذرت می خوام معذرت می خوام معذرت می خوام معذرت می خوام معذرت می خوام معذرت می خوام

شرمنده ام به خدا درست شد

لینک به ارسال

آقا ماشین ها رو چطوری عوض باید کرد

خودش دو بار انتخاب بهم داده

تو لیست ماشینا 200 رقم ماشین هست

20 تا مرحله ر??تیم هنوز دو تا لگن بیشتر بهمون نمیده

همه سبقت میگیرن ؟؟

کسی میدونه ؟

لینک به ارسال
ببینین خیلی راحت شما الان نسخه کارت گرا??یکی که نصبه تو کامپیوتر اونو پاک کنید و ماله خوده کارت گرا??یکو نصب کنید یعنی اونی که داخل کارت گرا??یک سی دی هست اونو نصب کنید بعده این کارا ریستارت کنید حتما (من خیلی امتحان کردم ما که آخرین ورژن درایوه گرا??یکو می زدیم قاطی میکرد بازی اگه ماله خودشو بزنین این طور نمیشه) اگه ویندوزتونم 64bit باشه بهتره یکیم آخرین ورژنه DirectX رو نصب کنید. مشکلی بود بازم بگین

ببخشید ولی من بازم چیری از حر?? های شما سر در نیاوردم ! شرمند به خدا ! اگه میشه یکم واضح تر بگید یا یه لینک اموزش ویدیویی بهم بدید ! ممنون میشم ! شرمنده .:saddd:

لینک به ارسال

مشکل در اجزای بازی - مشکل مشکل مشکل

موقع نصب بازی اول اینکه میگه ??ایل Need For Speed The Run.exe ویروسه..... حالا با هزار زحمت بقیشو نصب می کنی وقتی می خوای کرکش یا همون Need For Speed The Run.exe رو بریزی ، نمی ریزه.... مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟:bored::bored::bored:

لینک به ارسال
دوست عزیز شما اون قدیمی رو نصب کن درسته وقتی قدیمی نصبه وقتی بازی رو باز میکنیم میگه آپدیت کن به ورژن جدید نصب که کردین بعد ریستارت کنید بعد برید برید قسمت تنظیمات گرا??یک بزارین تو high تا بازی باز شه اگه نزارین نمیشه البته سیستمتونم خوبه دیگه

سلام.چجوری تنظیمات گرا??یک را روی high بزارم؟همه جا را گشتم اینجوری نبود.

لینک به ارسال

سلام من نسخه بلک ب*** رودانلود کردم نصب کردم موقعی بازی رو اجرا میکنم ??قط اون ارم بازی بالای ص??حه سمت راست میاد روی همین گیر میکنه مشکلش چیه کسی میدونه؟

لینک به ارسال
موقع نصب بازی اول اینکه میگه ??ایل Need For Speed The Run.exe ویروسه..... حالا با هزار زحمت بقیشو نصب می کنی وقتی می خوای کرکش یا همون Need For Speed The Run.exe رو بریزی ، نمی ریزه.... مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟:bored::bored::bored:

??ولدری که بازیو میخوای نصب کنی به انتی ویروست معر??ی کن که این ??ولدرو اسکن نکنه

لینک به ارسال

شما میتونید از این لینک کمک بگیرید !! مو??ق باشید ! البته زحمات این لینک ها رو اقا مجتبی کشیده .

Nod 32 Tutorial.rar

pes 2012 tutorial.rar

لینک به ارسال

به svil : چند تا سوال داشتم از شما :

1. مدل کارت گرا??یک شما؟

2. نسخه نصب شده کارت گرا??یک که بازی با آن به درستی اجرا شده ؟ (260.275.285 , ...)

ممنون میشم به سوال هام جوال بدید .

لینک به ارسال

سلام.چجوری تنظیمات گرا??یک را روی high بذارم تو را خدا کمکم کن.داره گریم میگیره.

لینک به ارسال

سلام دوستان.من از ویندوز xp است??اده میکنم..ارور kernal32.dll بهم میده..تو اینترنت که سرچ کردم دیدم بعضی ها که همین مشکل رو داشتند از ویندوز سون است??اده میکردند.پس بعید میدونم از ویندوز باشه..مشکل از کجاست؟ممنون از شما و از مدیر انجمن بازی

لینک به ارسال
سلام دوستان.من از ویندوز xp است??اده میکنم..ارور kernal32.dll بهم میده..تو اینترنت که سرچ کردم دیدم بعضی ها که همین مشکل رو داشتند از ویندوز سون است??اده میکردند.پس بعید میدونم از ویندوز باشه..مشکل از کجاست؟ممنون از شما و از مدیر انجمن بازی

شما ورژن ویندوز رو هم مشخص کنید که ایا سرویس پک 1 هست یا نه؟

لینک به ارسال

یه راهی بگین تا از این سرعت لاک پشتی خلاص بشیم ..وقتی میریم تو منو سرعت خوبه..ولی وقتی وارد بازی میشم سرعتش ا??تضاحه :sleep:

لینک به ارسال

سلام من بازی از حالت ??شرده خارج میکنم وقتی میرم برای اجرا به کارت گرا??یک گیرمیده من کارت گرا??یکم انودیا جی??ورس 540جی تی ام هست من حتی ورژنی که خودشم گ??ت دانلود کردم ولی بازم ارور میداد حالا باید چیکاربکنم؟

لینک به ارسال
سلام.چجوری تنظیمات گرا??یک را روی high بزارم؟همه جا را گشتم اینجوری نبود.

جون من یکی به من کمک کنه.مدیران محترم آقای محترم svil جان من بگو چجوری وقتی درایور کارت گرا??یک را از روی سی دی نصب کردم

چجوری برم تنظیمات گرا??یک را روی high بزارم تا بازی اجرا بشه؟:-_-::-_-::-_-::-_-::-_-::-_-:

لینک به ارسال
جون من یکی به من کمک کنه.مدیران محترم آقای محترم svil جان من بگو چجوری وقتی درایور کارت گرا??یک را از روی سی دی نصب کردم

چجوری برم تنظیمات گرا??یک را روی high بزارم تا بازی اجرا بشه؟:-_-::-_-::-_-::-_-::-_-::-_-:

اقا از تو منوی اصلی برو به setting

بعد display

وارد ص??حه ای میشی که تنظیمات رزولیشن رو میتونی تغییر بده..برو رو گزیته اخر..اونجا همه تنظیماتو بزار رو high

لینک به ارسال
win xp sp3

والا هر چی گشتیم هیچ کس مشکل بر طر?? نشده بود ??قط یه جا خوندم نوشته بود با عوش کردن ویندوز و به سون سرویس پک 1 مشکلش حل شده بود تا اونجایی که من گشتم این بود

لینک به ارسال
والا هر چی گشتیم هیچ کس مشکل بر طر?? نشده بود ??قط یه جا خوندم نوشته بود با عوش کردن ویندوز و به سون سرویس پک 1 مشکلش حل شده بود تا اونجایی که من گشتم این بود

درسته.با تعویض ویندوز بازی اجرا شد..ممنون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...