رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
rezaeipes

بررسی و مشکلات بازی Need for Speed: The Run. Limited Edition 2011

پست های پیشنهاد شده

errorkernel32.dll

ویندوز شما xpاست رو xpاجرا نمیشه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

salam, man zabon japoniaro daram,harkaram mikonam english nemishe,midoonam ghablan tozih dadin,ama chizi dasgiram nashod,mojadadan age lotf koni moteshaker misham

<3 mrsi

لینک به ارسال

Start -> Regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\EA Games\Need for Speed The Run

Locale change to en_US

قبلا این رو نوشته بودن ولی در بعضی موارد باید این جوری برین

Start -> Regedit

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ea game\Need for Speed The Run

Locale change to en_US

اول رو startکلیک کن بعدregeditرو در قسمت سرچ وارد کن و اون رو باز کن بعد به قسمت HKEY_LOCAL_MACHINE برو و بعد به softwareبعد ea game بعد need for speedthe run برو و انجت تعدادی ??ایل هست که locale رو رو باز کن و در کادر en_US رو وارد کن و ok رو بزن و تمام

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان گل من نسخه بازی که ??کر کنم skidrow هست و حجمش 16 گیگ هست و نصب کردم بدون هیچ مشکلی نصب شد ولی نمیدونم که چرا وسط بازی آیکن دکمه های xboxمیاد؟؟؟؟؟؟؟دکمه های روی کیبورد و هم که میزنم ??ایده ای نداره بعضی هاش کار میده ولی بعضی هاش نه مثلا تو مرحله اول که ??رار هست هر کاری میکنم اصلا ماشین گاز نمیخوره همینطور سر جای خودش ایستاده تو تنظیمات هم که میرم هر کاری میکنم درست نمیشه. قبلا هم توی نسه بلک ب*** دقیقا همین مشکل و داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

دست رو دربیار و با کی بورد بازی کن می مبینی که مشکلت حل شده و برای ایکن های دسته های معمولی هم هیچ چی پیدا نکردم ??قط یا باید با کی بورد بازی کمی یا با دسته که دکمه هاش قاطی پاتیه

• Like 1

لینک به ارسال

اگه یه چیزی پیدا کردی بزار ما هم است??اده کنیم ولی تا جایی که من میدونم نمی شه کلا با دسته ی معمولی مشکل داره

لینک به ارسال

داداش ممنون که جواب دادی ولی من اصلا دسته بازی وصل نکردم به سیستمم.

یعنی ممکنه که به نظرتون کیبورد و به عنوان دسته بازی میشناسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مطمئن هستم مال نسخه بازی نیست چون من روی دو تا نسخه این مشکل و دارم.

دوستان یه راهنمایی کنید ما بعد از دوبار دانلود هنوز نتونستیم این بازی رو بازی کنیم.

لینک به ارسال

تاپیک مشکل ***ترکت کردن

سلاو دوستان من بازی nfs therun رو از سایت دانلود کردم(نسخه ی KaOs) موقع ***ترکت کردن پارت پنج ارور پسورد میده منم گ??تم اشکالی نداره repaireش میکنم ولی وقتی تو ریکاوری کردن می رسه به پارت پنج ارور پسورد میده بعد مینویسه ??ایل ریکاوری parte5پیدا نشد.

لینک به ارسال

داداش نرم ا??زار Segment Downloaderاست??اده كن كه ??ايل رو كامل دانلود كنه بعد repaireكن ??كر كنم درس بشه

لینک به ارسال

دوستان من این بازی رو نسخهی kaos ش رو دانلود کردم 5 پارته موقع ***ترکت ارور پسورد می ده چش کارش کنم؟

لینک به ارسال

آپديت جديد بازي اومده كه با حجم 24 مگابيته .من خودم تو سايت سا??ت گذر ديدم گ??تم بذلرم شايد شما هم است??اده كردين.

Download_list.gif دانلود از سا??ت گذر - آپدیت 1.1

Password.png پسورد ??ایل: [url=http://www.softgozar.com][/url]http://www.softgozar.com

لینک به ارسال

لط??ا یه لینک سالم از این بازی حالا حجمش مهم نیست ??قط لینکها سالم باشه میخوام:5yt82hl_th:

ممنون:4:

لینک به ارسال

man noskheye kaOs dl kardam moshkel dare ba har barnameiam ke migan doostan dorost nemishe

لینک به ارسال

واقعا اگه خرابه که منم دان نکنم؟!:crying:

لینک به ارسال

نه داداش سالم من دانلود كردم مشكل ايشون از دانلود ناقص هست . و يه مشكل ديگه هم كه وجود داره براي ورژنkaosهست كه 100درصد رو ويندوز 7 كار ميكنه ولي رو ويندوز هاي ديگه خدا ميدونه منده به شانست. ولي پيشهاد من اينه كه ورژنReloadedرو دانلود كنيد .درست حجمش زياد ولي ارزش داره.به حرحال هر چي باشه هر نسخه باشه من دوستش دارم.

لینک به ارسال

dadash rah dg nadari man ino dorostesh konam man segment downloader ro gereftam be marhale ye scan the file residam mizanamesh kolesho scan mikone bad ye chizi miad ke beyne arabio farsie ok mizanam oon panjerehe ke neveshte bayad use ro bezani nemiad

لینک به ارسال

سلام

بازی من ??ایل LEVEL_0300_Yosemitesouth.sb رو میخوام!

کسی میتونه کمک کنه؟

لینک به ارسال

خوب اگه اين طوري كه شما ميگي بايد دانلودت كامل ياشه با نرم ا??زار winrar همه ي ??ايل ها رو انتخاب كنو بعد repaireكن ??كر كنم درست بشه اگه نشد يه دليل هم وجود داره و اون اينكه كه ??ايل خاصيت ريكاوري نداره .و اگه اين طور نباشه ديگه از محدوده من خارج سواد اينقدره

لینک به ارسال

اگه بگي تو كدوم پوشه هست اگه حجمش كم باشه من ميزارم ولي حجم زياد رو متاس??م

لینک به ارسال
خوب اگه اين طوري كه شما ميگي بايد دانلودت كامل ياشه با نرم ا??زار winrar همه ي ??ايل ها رو انتخاب كنو بعد repaireكن ??كر كنم درست بشه اگه نشد يه دليل هم وجود داره و اون اينكه كه ??ايل خاصيت ريكاوري نداره .و اگه اين طور نباشه ديگه از محدوده من خارج سواد اينقدره

من این بازی رو دانلود نکردم! موقع نصب برای این ??ایل error داد منم ignor زدم حالا توی بازی وقتی به این مرحله میرسم بازی میره!!!

لینک به ارسال
اگه بگي تو كدوم پوشه هست اگه حجمش كم باشه من ميزارم ولي حجم زياد رو متاس??م

دادش من اين رو براي تو نوشتم تو اشتباهي متوجه شدي

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...