رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
rezaeipes

دانلود بازی Saint's Row : The Third +پیش نمایش بازی+مطرح کردن مشکلات بازی

پست های پیشنهاد شده

من تو پارت 3 میگه مشکل داره مینویسه wring password ولی مگه پسورد همه ??ایلا یکی نیست ؟

repair هم نمیشه پارت 3

یکی کمک کنه لط??ا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام

کسی آپدیت Fix نسخه blackbox داره؟

آپدیت Fix نسخه blackbox برای این بازی وجود خارجی ندارد

لینک به ارسال
من تو پارت 3 میگه مشکل داره مینویسه wring password ولی مگه پسورد همه ??ایلا یکی نیست ؟

repair هم نمیشه پارت 3

یکی کمک کنه لط??ا

اگه ریپایر هم نمیشه باید یه بار دیگه دان کنید پارت 3 رو

لینک به ارسال
yeki behem komak koneeeeeeee plzzzzzz....kheyli in bazio dus daram vali nemitunam rahat bazi konam ,save nemisheeee

سلام

اولا ??ارسی تایپ کنید

و اینکه شما کرک skidrow رو بریز مشکلت انشالله حل میشه

لینک به ارسال

cracke skidrow ro ham rikhtam ama bazam hal nashod ,help plzzzzz

لینک به ارسال

من ویندوز 7 64 بیتی دارم همون اول که اجرا میکنم بیغام میده که یا انلاین جک کنه یا کلوز کنه جه کار کنم مجبورم کلوز کنم که هر دو بسته میشن

لینک به ارسال

سلام و عرض خسته نباشید یه راهنمایی می خواستم , من دارم پارت هارو دانلود می کنم ولی امشب که زدم دانلود بشه در idm این ارور رو می ده باید چی کارش کنم ؟ [ATTACH=CONFIG]2194[/ATTACH]

لینک به ارسال

با راست کلیک بر روی پارتها در IDM گزینه Refresh Download Address را زده و پس از بارگذاری ص??حه دانلود بازی , بر روی پارت مورد نظر کلیک و در نهایت به ادامه دانلود بپردازید (:

لینک به ارسال

آقا من بلک ب***شو کامل دانلود کردم ??ایل ها خرابه!

***تراکتش 2 درصد میره بعد پیغام خطای زیر رو میده:

! E:\Saints Row The Third 2011\Saints Row The Third BlackBox [http://www.P30Day.com].part1.rar: CRC failed in the encrypted file Saints Row The Third BlackBox [http://www.P30Day.com]\SIIIRIII3.iso (wrong password ?)

خودش که چرت میگه رمز اشتباه، رمز غلط هم امتحان کردم، حتی به همون 2 درصدشم نمیرسه

چه کنم درست بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

خطای CRC Failed , Wrong Password !

پارتها ناقص دانلود شده اند که میتوانید مطابق توضیحات داده شده در ص??حه دانلود این بازی , اقدام به تعمیر کنید .

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب و خسته نباشید

اقا منم دانلود کردم بازی رو ولی پارت 3 مشکل داره یعنی همون که دوستان گ??تند wrong password میده , لط??ا پارت 3 رو عوض کنید تا دوباره دانلودش کنیم 1gb دوباره این ارور رو نده , به احتمال زیاد پارت 3 که شما گذاشتید خرابه چون بر ??رض من خراب دانلود کردم , یکی دیگه هم مثل من خراب دانلود کرده نمیشه که همه خراب دانلود کرده باشن الان 5 یا 6 ن??ر مشکل پارت 3 رو دارن , لط??ا پارت 3 رو عوض کنید , در ضمن این قابلیت ریپیر که گذاشتین به هیچ دردی نمی خوره جز ا??زایش بی دلیل حجم ??ایل

لینک به ارسال

salam mamnon misham komak konid vaghti mikham nasb konam eror mide onam bezabane russian hastesh....regsvr32 Isdone.dll inam dll kardam nashodm yeki komak kone heyfe zahmat keshidim vase dll

لینک به ارسال

salam mamnon misham komak konid vaghti mikham nasb konam eror mide onam bezabane russian hastesh....regsvr32 Isdone.dll inam dll kardam nashodm yeki komak kone heyfe zahmat keshidim vase dll

میتوانید ??ایل زیر را دانلود و پس از Extract به مسیر ذکر شده منتقل کنید :

C:\Windows\System32

در ویندوز 64 بیتی علاوه بر انتقال ??ایل به مسیر بالا , به مسیر زیر نیز میبایست منتقل کنید :

C:\Windows\SysWOW64

:hd:در صورت ادامه مشکل از منوی StartMenu وارد Run شده و در ??یلد مربوطه CMD را تایپ و OK کنید . حال در ص??حه باز شده regsvr32 isdone.dll را تایپ و کلید Enter را بزنید . (regsvr32 isdone.dl)

:hd:در صورت ادامه مشکل به لینک زیر مراجعه و مراحل ذکر شده را به ترتیب انجام دهید تا این مشکل به صورت کامل برطر?? شود (:

لینک به ارسال

me30 az komaketon vali bazam hamon peyghamo mide

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب

اقا من ??ایل 3 رو دوباره دانلود کردم مشکل حل شد ولی می خوام ??ایل winrar استخراج شده رو اجرا کنم این ارور رو می ده چی کار باید کرد ؟[ATTACH=CONFIG]2213[/ATTACH]

لینک به ارسال

سلام کسانی که بازیو (نسخه بلک ب***) نصب کردند اما وقتی رو آیکن بازی کلیک میکنند اما بازی اجرا نمیشه (مخصوصا ویندوز 7 ) وارد محل نصب بازی بشند ??ایل saintsrowthethird_dx11 رو اجرا کنید بازی اجرا میشه .. کوچیکه شما اوستا yahoo id : ara_merlin

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام من تو مرحله ی 13 گیر کردم همون جایی که با دوستات میری ??رمانده بلگیان (گروه قرمز) را بکشی یه جایی هم داره میری یه ن??ر بزرگو آزاد میکنی که لخته کلا بعد میری از یه توپ بزرگ آویزان میشی چند ن??رو میکشی بعد توپ میا??ته زمین بهد از اون یه ن??ر بزرگه دیگه مییاد منو میندازه زمین میا??تم چی کار کنم؟ لط??ا راهنماییم کندید

لینک به ارسال

dostane golam ba in ke post ghadimie vali age kasi haz moshkele erore ISDone.dll dhanoz dare in kararo bokone

1 - Download the FreeArc

2 - Install normally

3 - Mount the image in Daemon Tools

4 - Create a folder on a disc of your choice. Ex: Local Disk (C:) Local Disk (E:) Local Disk (F:), etc. With the name of Saints Row The Third

5 - Open the FreeArc, just below the Add (red dot) will have a directory. Ex: C: \ Program Files \ FreeArc \ bin

6 - Change the directory to which you mounted the image in Daemon Tools

7 - Select the Setup1.bin, and Setup2.bin Setup3.bin and click Extract

8 - It will open a window writing "Extract all packages" and then draw down will be to:

9 - Select the desktop

10 - Wait extract. (it takes about 1 hour).

11 - After extract, will have 3 folders on the desktop called: Setup1

Setup2 and Setup3

12 - Take the contents of these three folders and place the folder you created in step 4

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام کسی بلده چطوری سانسوره این بازیو حذ?? کنیم؟

لینک به ارسال
سلام من تو مرحله ی 13 گیر کردم همون جایی که با دوستات میری ??رمانده بلگیان (گروه قرمز) را بکشی یه جایی هم داره میری یه ن??ر بزرگو آزاد میکنی که لخته کلا بعد میری از یه توپ بزرگ آویزان میشی چند ن??رو میکشی بعد توپ میا??ته زمین بهد از اون یه ن??ر بزرگه دیگه مییاد منو میندازه زمین میا??تم چی کار کنم؟ لط??ا راهنماییم کندید

آره منم دقیقا همینجا گیر کردم نمیدونم چیکار کم

از دوستان اگه کسی این مرحله رو رد کرده به ما هم بگه سواب داره :balloons:

لینک به ارسال

یه چندتا سوال:

1. بازیش قشنگ هست!؟

2. سبک بازیش چه جوری !؟

3. داستان بازیش چیه !؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان
آره منم دقیقا همینجا گیر کردم نمیدونم چیکار کم

از دوستان اگه کسی این مرحله رو رد کرده به ما هم بگه سواب داره :balloons:

رزولوشنتو بیار پایین حل میشه

لینک به ارسال
مهمان مهمان
یه چندتا سوال:

1. بازیش قشنگ هست!؟

2. سبک بازیش چه جوری !؟

3. داستان بازیش چیه !؟

گیم پلیش عالی و پر از هیجانه اصلا خسته کننده نیست. سوم شخصه اول خودتو درست میکنی و آدم درست کردنشم حر?? نداره به جزئیاتم ??ک کردن دیگه نمیگم چیها هست توش خودت حسابشو ببر. داستانشم خوبه تو یه گروهی که میخوای شهرو کلا تصر?? کنیو گنگسترهای دیگرو بکشی.من که خودم تمومش کردم یعنی من عاشق این بازیم نسخه ی 2ومرو هم بازی کردم.گیم خوبیه ارزش بازی کردنو داره.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...