رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
zakharha

مشکلات بازی L.A Noire نسخه PC

پست های پیشنهاد شده

سلام،دوست عزیز ارور اول بخاطر اینکه ویندوز شما قدیمی شد و ارور دوم اینکه پچ با ویندوز شما همخونی نداره،اگه براتون مقدوره ویندوزتونو به 7 تغییر بدید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان مشکل من حل شد و بازی اجرا میشه اما حالا به یه مشکل دیگه برخوردم به این صورت که اگه اینترنت وصل نباشه و وارد بازی شم ??قط یه close میاره و وقتی اونون میزنم از بازی خارج میشه،و وقتی ام که اینترنت وصل باشه و وارد شم یه اکتیویژن کد میخواد مه اگه نزنم باز باز میاره بیرون!!!لط??ا هرکی میدونه راهنمایی کنه

مر30000000000

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام،شما ??ایل ??عال سازی بازی رو که پست بالا قرار دادم دانلود کنید بعد که نصبش کردید آپدیت زیر رو نصب دانلود کنید و نصب کنید بعد بازی رو کرک کنید.

http://www.4shared.com/file/Ypw0bFWH/LANoirev102396Update-SKIDROW_w.html

ویرایش شده توسط Behnam_Salari

لینک به ارسال

آقا دمت گرم که منو راهنمایی میکنی من مشکلم حل شده و دارم بازی میکنم ??قط یه چیزیش برام عجیبه!چرا وقتی داریم بازی میکنیم صحنه مثل ??یلم های سینمایی از پایین و بالا کوچیکه،یعنی نمیشه ??ول اسکرینش کرد؟

ممنون

لینک به ارسال

دوست عزیز اون حتما به خاطر اینه که گرا??یکت ساپورت نمیکنه و اگه بخوای همون اولی که اجراش میکنی تو قسمت options میتونی تنظیمش کنی.

مو??ق باشی

لینک به ارسال
آقا دمت گرم که منو راهنمایی میکنی من مشکلم حل شده و دارم بازی میکنم ??قط یه چیزیش برام عجیبه!چرا وقتی داریم بازی میکنیم صحنه مثل ??یلم های سینمایی از پایین و بالا کوچیکه،یعنی نمیشه ??ول اسکرینش کرد؟

ممنون

اول روی LANLauncher کلیک کن بعدش از قسمت Options رزلوشن بازیتو تنظیم کن،اگه بازیت لگ داشت توی Command Line عبارت –str –npd تایپ کن،تازه روانترم می شه.

لینک به ارسال

سلام دوستان

من تو مرحله ی 17 گیر کردم،اونجایی که خونه آتیش گر??ته و چهار ن??ر جزقاله شدند،من همه ی سرنخ هارو پیدا میکنم و بعد میگه که از همسایه سوال بپرس من از همسایه ی کناری سوال میپرسم و سوالاتشم درست جواب میدم،ولی بازم میگه از همسایه سول بپرس!!!!در صورتی که دیگه سوالی وجود نداره!!!!نمیدونم قضیه چیه آخه به غیر از اونم دیگه همسایه ای نیست

هرکی میدونه لط??ا راهنمایی کنه

ممنون

لینک به ارسال

دوستان یعنی یکی پیدا نمیشه جواب منو بده:-_-:

لینک به ارسال

لینک مستقیم این ??ایل ها را نداری؟

لینک به ارسال
حسم مهمان

سلام آقا من تو مرحله Hall Of Records گیر کردم اون جایی که اون همه ق??سه گذاشته تمومه ??قسه ها هم روش کلیک کردم ولی هیچ سرنخی را پیدا نکرد لط??ا یه ن??ر راهنماییم بکنه

لینک به ارسال
حسم مهمان
سلام آقا من تو مرحله Hall Of Records گیر کردم اون جایی که اون همه ق??سه گذاشته تمومه ??قسه ها هم روش کلیک کردم ولی هیچ سرنخی را پیدا نکرد لط??ا یه ن??ر راهنماییم بکنه

کسی نیست مرا یاری کند

لینک به ارسال

سلام . می شه یه کمک کنید من بازی رو خریدم . بعدش نصب کردم . بعدش که آپدیت رو نصبیدم و بقیه کرک رو ریختم ، بازی رو که اجرا می کنم ، اصن نمی ره توش !!!!!!!!!!!!! حدود 30 ثانیه کادر مستطیلی LA noire رو نشون می ده بعدشم اونو میبنده تو بازیم نمی ره انگار که مثلا دارم در حالت عادی با ویندوز کار می کنم . جان من کمک کنید

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان.

save بازی l.a. noireرو می خواستم. برام تو بازی یه مشکلی پیش اومده که ??کر کنم با یه save دیگه بشه حلش کرد.

دوستان عزیز اگر لط?? کنید saveرو به ایمیل iranhse21@gmail.com ارسال کنید خیلی ممنون میشم.

لینک به ارسال
سلام . می شه یه کمک کنید من بازی رو خریدم . بعدش نصب کردم . بعدش که آپدیت رو نصبیدم و بقیه کرک رو ریختم ، بازی رو که اجرا می کنم ، اصن نمی ره توش !!!!!!!!!!!!! حدود 30 ثانیه کادر مستطیلی LA noire رو نشون می ده بعدشم اونو میبنده تو بازیم نمی ره انگار که مثلا دارم در حالت عادی با ویندوز کار می کنم . جان من کمک کنید

دوست عزیز شما باید نرم ا??زار Soicial Club رو نصب کنید تا بتونید وارد بازی بشید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
دوست عزیز شما باید نرم ا??زار Soicial Club رو نصب کنید تا بتونید وارد بازی بشید

من طبق دستور عمل کردم و همه چی نصبه و اینترنت هم غیر ??عال ، اما وقتی اولین بار می زنم که بره تو بازی می نویسه windows has stopped working بعدشم می آد بیرون و د??عات بهد هم اصن اونم نمی نویسه خودش تو 2 ثانیه می آد بیرون :O:O:O:O:O:O:O!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! لط??ا رهنمایی کنید

ویرایش شده توسط Sahandsdm

لینک به ارسال
من طبق دستور عمل کردم و همه چی نصبه و اینترنت هم غیر ??عال ، اما وقتی اولین بار می زنم که بره تو بازی می نویسه windows has stopped working بعدشم می آد بیرون و د??عات بهد هم اصن اونم نمی نویسه خودش تو 2 ثانیه می آد بیرون :o:o:o:o:o:o:o!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! لط??ا رهنمایی کنید

اگه طبق دستور عمل کردید پس مشکل از ویندوز شما هست

این بازی روی ویندوز xp بهتر جواب داده تا به الان

مو??ق باشید

لینک به ارسال
ببخشید لط??ا کمکم کنید

2321d1327584789t-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-l-noire-2011-%D8%B7-png

باید چیکار کنم

تصویر بزرگتر اینجا کلیک کنید

سلام

این ارور بخاطر نصب نبودن Directx،شما Directx نصب کن مشکلت حل می شه.

لینک به ارسال

با سلام به برادرا ببخشید من بعد از نصب بازی این اخطاار میده لط??ا کمکم کنید

[ATTACH=CONFIG]2324[/ATTACH]

در اندازه ی بزرگتر

لینک به ارسال

دوستان کسی نیست save بازیو از مرحله A Marriage Made in Heaven به بعدو داشته باشه واسه من ایمیل کنه؟؟؟ یا یجا آپلود کنه؟؟؟ بابا یه کمکی بکنید دیگه.

لینک به ارسال
با سلام به برادرا ببخشید من بعد از نصب بازی این اخطاار میده لط??ا کمکم کنید

2324-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-l-noire-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-pc-57002902174069936140-png

در اندازه ی بزرگتر

شما باید یک بار دیگه بازی رو نصب کنید

اگر مشکل ر??ع نشد ??ایل fmodex.dll رو در گوگل سرچ کنید و بعد از دانلود در سیستم 32 کپی کنید.

مو??ق باشید

لینک به ارسال

2168-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-l-noire-2011-capture-jpgگچپ

ببخیید من نسخه ی ایکیدرو رو نصب کردم این پیام میده باید چبکار کنم

لینک به ارسال
2168-نقد-و-بررسی-بازی-l-noire-2011-capture-jpgگچپ

ببخیید من نسخه ی ایکیدرو رو نصب کردم این پیام میده باید چبکار کنم

شما ویندوز ت بشدت ویروسی هست یا باید ویندوزت رو عوض کنی یا Windows Expelorer ات رو پاک کنی و دوباره نصب کنی

لینک به ارسال
شما ویندوز ت بشدت ویروسی هست یا باید ویندوزت رو عوض کنی یا Windows Expelorer ات رو پاک کنی و دوباره نصب کنی

دوست عزیز چرا اطلاعات غلط میدید

کرک ایشون مشکل داره باید از کرک جدیدی که اومده است??اده کنن

لینک دانلود

مو??ق باشید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...