رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
مهمان مهمان

درخواست h.a.w.x 2

پست های پیشنهاد شده

مهمان مهمان

لط??ا این بازی را به همرار کرک معتبر بگذارید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

این بازی پس ازانتشار کرک شد , اما بلا??اصله شرکت Ubisoft اقدامات مو??قیت آمیزی در جهت کرک نشدن بازی انجام داد !

:hd:پس از اجرای بازی حتمآ میبایست به اینترنت متصل باشید تا بازی بروز شود که همین امر باعث باطل شدن کرک میشود !

به تازگی نسخه ای منتشر شد که از اجرای لانچر بازی جلوگیری میکرد , اما مو??ق نبوده و کاربران با خطا روبرو می شدند !

در صورتی که کرک معتبری برای این بازی منتشر شود , بلا??اصله از سایت قابل دریا??ت خواهد بود .

ویرایش شده توسط MOJTABA900

لینک به ارسال

درخواست بازی hawx

سلام دوستان گرامی

من دنبال یه بازی جنگی از نوع هواپیما بودم که دوستان این بازی رو معر??ی کردن

خوب من pc داررم

در صورت امکان اخرین و زیباترین نسخه از این بازی برای pc رو با کرکش لط?? کنید

ممنون و سپاس

لینک به ارسال
این بازی پس ازانتشار کرک شد , اما بلا??اصله شرکت Ubisoft اقدامات مو??قیت آمیزی در جهت کرک نشدن بازی انجام داد !

:hd:پس از اجرای بازی حتمآ میبایست به اینترنت متصل باشید تا بازی بروز شود که همین امر باعث باطل شدن کرک میشود !

به تازگی نسخه ای منتشر شد که از اجرای لانچر بازی جلوگیری میکرد , اما مو??ق نبوده و کاربران با خطا روبرو می شدند !

در صورتی که کرک معتبری برای این بازی منتشر شود , بلا??اصله از سایت قابل دریا??ت خواهد بود .

ممنون دوست گرامی

نسخه شماره یک چطوره؟

لینک به ارسال

نسخه شماره یک ??علآ بهترین انتخاب در بین سری بازیهای هواپیمای جنگنده است که در دیگر سایتها موجود میباشد :

دانلود رایگان بازی کامپیوتر پیشر??ته هواپیمای جنگنده Tom Clancys HAWX

لینک به ارسال

ممنون مدیر گرامی

لینک به ارسال

درخواست بازی Tom Clancy's H.A.W.X. 2

سلام به همگی.

لط?? می کنید بازی " Tom Clancy's H.A.W.X. 2 " را برای PC برای دانلود تو سایت قرار بدید.

با تشکر.

لینک به ارسال

آیا با ورود Assassins Creed - Revelations بالاخره این بازی کرک میشه یا نه؟

من ایمیج بازی رو دارم اگر کرکی وجود داره لط??ا یا لینک بدید یا اینکه توی سایت قرار دهید.

لینک به ارسال
نسخه شماره یک ??علآ بهترین انتخاب در بین سری بازیهای هواپیمای جنگنده است که در دیگر سایتها موجود میباشد :

دانلود رایگان بازی کامپیوتر پیشر??ته هواپیمای جنگنده Tom Clancys HAWX

تو ??ایل کرکش نوشته باید تو یه سایتی ثبت نام کنیم و شماره سریال بگیریم ولی وقتی آدرس سایت رو میزنی وارد یه سایت کازینو میشه. آیا این شماره سریال بعد از اعمال کرک واقعاً لازمه ؟ آیا شما این سریال رو دارید ؟ اگه دارید میشه بذارید تو سایت که اگر نتونستیم سریال رو بدست بیاریم از اون است??اده کنیم.

با تشکر.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

من کرکی را برای نسخه 2 پیدا کردم ولی امتحان نکردم چون اصل بازی رو ندارم که دانلود کنم. شما با توجه به مراحل توضیح داده شده در کرک اگه ممکنه این کار رو انجام بدید اگه جواب داد اطلاع رسانی کنید و بازی نسخه clonedvd تو سایت برای دانلود قرار بدید.

با تشکر.

ویرایش شده توسط mahdad_n

لینک به ارسال

کرکی که شما گذاشتید قبلا کار می کرد اما با آپدیت های یوبی سا??ت دیگه کار نمی کنه این کرک تا محیط بازی میره اما نمیشه بازی کرد در ضمن با این کرک قبلا می تونستید ??قط آنلاین بازی کنید.

هیچ کرک آ??لاینی وجود نداره ??علا خدا خدا کنید که یکی این بازی رو کرک کنه.

اگر کسی گ??ت نسخه کرک شده تو بازار هست اشتباه نکنید اون نسخه pc نیست و نسخه یکی از کنسول ها است که گرا??یکش در حد سگا هست.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...