رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
rezaeipes

نقد و بررسی بازی Batman: Arkham City +مشکلات بازی(دانلود با لینک مستقیم هم اضافه شد)

پست های پیشنهاد شده

این لینکی که شما گذاشتید باز نمیکنه !؟ لینک دیگه ای نیست !:Iran:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
اقا من اول اون 3 تا ادمی که یخ زدند رو نجات دادم بعد ر??تم با پنگون بجنگم میره داخل ولی میگه به یه چیزی احتیاج داری ! نمیدونم باید از کدوم طر?? برم ! کمک لط??ا !؟:Iran:

همین دیگه باید بری ??ریزو پیدا کنی ار بری تو سالن اصلی که یخ زده سمت چپ باید بری تا ??ریزو پیدا کنی بعد باید بری سمت راست تا لباسشو پیدا کنی

لینک به ارسال

دستت درد نکنه رد شد ! خیلی ر??تم جلو بازم مرسی !:Iran:

لینک به ارسال

batman

dani14

مرسی خیلی کمکم کردید . ر??تم اونجارو

??علا 31%

راسته میگن 47% بازی تموم میشه ؟

لینک به ارسال
batman

dani14

مرسی خیلی کمکم کردید . ر??تم اونجارو

??علا 31%

راسته میگن 47% بازی تموم میشه ؟

تو همین مایه هاست رو 36 تا 50 درصد مطمن نیستم چند درصد اما داستان اصلی بازی تموم میشه و برایه اینکه بازی 100 درصد شه باید همه معما های ریدل مراحل کتوومن ..............کامل بری که خیلی طولانی میشه

در ضمن خواهش میکنم هر وقت کمک خواستی میتونی رو من حساب کنی:cool:

لینک به ارسال
دستت درد نکنه رد شد ! خیلی ر??تم جلو بازم مرسی !:Iran:

خواهش میکنم

در خدمتیم:cool:

لینک به ارسال

اقا من اونجايي گير كردم كه اون غول رو ميكشم بعد دو طر?? در هست كه به برق وصله وپشت يه كدوم از اون درا يه پنگوين هست

لینک به ارسال

آقا جوکر میمیره بازی تموم میشه ؟

جوکر مرد یه تیزر اومدش ??کر کردم تموم شده . اما ر??تم اون آدم گندهرو زندانی کردم . مستر ??ریزم گیر آووردم

الان 48% شدم :bored:

لینک به ارسال
آقا جوکر میمیره بازی تموم میشه ؟

جوکر مرد یه تیزر اومدش ??کر کردم تموم شده . اما ر??تم اون آدم گندهرو زندانی کردم . مستر ??ریزم گیر آووردم

الان 48% شدم :bored:

اگر همه معما هارو حل کنیو همه کارا رو بکنی 100 درصد هم میشه یکی از دوستام رو xbox تا 86 درصد ر??ته بازیو

لینک به ارسال

من بعد کشتن جوکر دیگه بازی نکردم

چون میشه مراحل جانبی

لینک به ارسال

سلام دوستان من یه مشکل با بازی بتمن دارم اگه میشه کمکم کن :saddd:

اون مرحله اول که bruce wayne هستیم و چنتا سرباز تو سرو کلش می کوبن و بالاخره میره پیش دو ن??ر که لباس آبی پوشیدن و بعد یه در باز میشه اون دو ن??ر می دون بیرون و یهو رو زمین ولو میشن !!!! از این به بعد رو من نمیدونم باید چیکار کنم اگه میشه منو راهنمایی کنید خیلی ممنونم

راستی من از نسخه black box است??اده میکنم ممکنه مشکل از کرک باشه ؟؟ اگه هست لط??ا کرک مخصوص این نسخه رو برام لینک بدین بازم ممنونم:4:

لینک به ارسال
سلام دوستان من یه مشکل با بازی بتمن دارم اگه میشه کمکم کن :saddd:

اون مرحله اول که bruce wayne هستیم و چنتا سرباز تو سرو کلش می کوبن و بالاخره میره پیش دو ن??ر که لباس آبی پوشیدن و بعد یه در باز میشه اون دو ن??ر می دون بیرون و یهو رو زمین ولو میشن !!!! از این به بعد رو من نمیدونم باید چیکار کنم اگه میشه منو راهنمایی کنید خیلی ممنونم

راستی من از نسخه black box است??اده میکنم ممکنه مشکل از کرک باشه ؟؟ اگه هست لط??ا کرک مخصوص این نسخه رو برام لینک بدین بازم ممنونم:4:

شما باید بری نزدیک اون شخصی که عینک داره و اسپیسو بزنی

لینک به ارسال

سلام من نسخه بلک ب*** رو دانلود کردم تو همون اوایل بازی اونجایی که جوکر بتمن رو رو گر??ته (توی دموی بازی ) اونو از پنجره پرت میکنه بیرون بعدش ص??حه سیاه میشه و دیگه هیچی نمیاد و باید از بازی بیرو ن بربی

مشکل چیه

لینک به ارسال

سلام میخواستم سوال کنم میشه دکمه های بازی رو تغییر داد چون بعضیهاش را دست نیست هر کاری کردم نشود شما راهی بلد هستید؟ ممنون.:biggrin2:

لینک به ارسال
سلام من نسخه بلک ب*** رو دانلود کردم تو همون اوایل بازی اونجایی که جوکر بتمن رو رو گر??ته (توی دموی بازی ) اونو از پنجره پرت میکنه بیرون بعدش ص??حه سیاه میشه و دیگه هیچی نمیاد و باید از بازی بیرو ن بربی

مشکل چیه

شما یه بار دیگه کرک رو بریزید احتمالا مشکلتون حل میشه !:Iran:

لینک به ارسال
سلام میخواستم سوال کنم میشه دکمه های بازی رو تغییر داد چون بعضیهاش را دست نیست هر کاری کردم نشود شما راهی بلد هستید؟ ممنون.:biggrin2:

شما برو تو پوشه ی که بازی رو اونجا ریختی بعد رو ??ایل BmLauncher - Shortcut کلیک کن ! بعد برو تو قسمت setting ! بعد برو تو قسمت controls ! از اونجا میتونی کلید هاش رو عوض کنی !:Iran:

لینک به ارسال
شما یه بار دیگه کرک رو بریزید احتمالا مشکلتون حل میشه !:Iran:
سلام من نسخه ??شرده بازی رو دان کردم و هیچ کرکی نداشت ودوتا کرک رو امتحان کردم به بازیم نخورد وبازیم مشکل پیدا کرد (اصلا اجرا نشد) اگه کرک سالم داری برام بذار

لینک به ارسال

ببین با این کرک مشکلت حل میشه !

.rar"]کرک بازی

--------------------

حجم این کرک هایی که دان کردی چقدر هست !؟ .rar"]

لینک به ارسال

salam

man unjayi ke batman shamshir be dast vastade nega mikone gir kardam'hamunja ke marde dokhtare ro gerogan gerefte mige mano bo***h batman mige nemi***ham:D

moshkel cracke?

age moshkel une ye linnk midin??:D

mamnunam

rasti!

loser_lover3000@yahoo.com

man ziad balad nistam pasokharo tu anjoman peygiri konam age javabesho inja gozashtin ye PM unja ham bem bedin befahmam:D

ghorrrrrbune haamatun:x

لینک به ارسال
ببین با این کرک مشکلت حل میشه ! .rar"]کرک بازی -------------------- حجم این کرک هایی که دان کردی چقدر هست !؟ .rar"]
سلام حجم کرک ها 50 مگ بودش که بعداز ایکسترکت کردن 114 مگ میشه

لینک به ارسال

شما یه بار دیگه کرک بازی رو بریز 100 % مشکلتون حل میشه !

لینک به ارسال

دوستان مشکل من که همچنان پا برجا است منظورم اینه که اصلا در اون جا نمیشه اسپیسو بزنی که اون عینکی هه رو بلند کنه و همچنین این کرک رو که گذاشتین من امتحان که کردم بازی بالا نیومد و سریال خواست :sad:

لینک به ارسال

سلام،من توی بازی Batman Arkham City یک مشکل عجیب دارم اونم اینه که احساس می کنم دموهای بازی پخش نمی شه،مثلا توی قسمتی که می ریم دونبال جوکر توی سینما یک دمو بی کی??ت نشون داد بعدش ر??ت سر مبارزه با آدم گلیه بعد از کشتن آدم گلیه از دوباره همون دمو رو نشون داد و بازی تموم شد،حجم کلی بازیم ٧.٥٦ یعنی بازیم ناقصه؟

لینک به ارسال

گمون کنم بازی تون ناقص هست ! چون حجم بازی برای خود من 16.5 GB هست ! حالا نمیدونم چه نسخه ای گر??تید که حجمش 7.5 GB هست !:unsure:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...