رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
rezaeipes

نقد و بررسی بازی Batman: Arkham City +مشکلات بازی(دانلود با لینک مستقیم هم اضافه شد)

پست های پیشنهاد شده

دوستان مشکل من که همچنان پا برجا است منظورم اینه که اصلا در اون جا نمیشه اسپیسو بزنی که اون عینکی هه رو بلند کنه و همچنین این کرک رو که گذاشتین من امتحان که کردم بازی بالا نیومد و سریال خواست :sad:

من حجم کرکی که روی بازی ریختم 114 mb هست !( از جایی خریدم ! دان نکردم )! ولی این کرکی که تو سایت هست 53 mb هست ??کر کنم ! احتمالا کرک سایت ناقص هست ( احتمالا ) !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
گمون کنم بازی تون ناقص هست ! چون حجم بازی برای خود من 16.5 GB هست ! حالا نمیدونم چه نسخه ای گر??تید که حجمش 7.5 GB هست !:unsure:

داداش توی شهر ما همه چی پیدا می شه،حالا در کل بازی دمو داره؟

لینک به ارسال

نه خیلی از اول بازی تا اینجا که من رسیدم ??قط یه دمو داشته ! بعدش هم دموی بازی مهم نیست ! مهم خود بازی هست !

لینک به ارسال
شما یه بار دیگه کرک بازی رو بریز 100 % مشکلتون حل میشه !

سلام من همه کرک ها رو امتحان کردم ولی من نسخه ??شرده 7 گیگ رو دانلو کردم

مشکل چیه

لینک به ارسال
سلام من همه کرک ها رو امتحان کردم ولی من نسخه ??شرده 7 گیگ رو دانلو کردم

مشکل چیه

سلام.

من از نسخه 7گیگی بدون مشکل دارم بازی میکنم. و این نسخه نیازی به کرک نداره. شما راست کلیک کن رو ایکون بازی و run as adminstator بزن

لینک به ارسال

خطاب من از این جمله (شما یه بار دیگه کرک بازی رو بریز 100 % مشکلتون حل میشه !) با کاربر پست قبلی شما یعنی Farhng بود ! در مورد مشکل شما هم چیزی دیگه به ذهنم نمیرسه مگر این که بازی رو یه بار دیگه نصب کنید و کرک 114MB رو بریزید !:Iran:

لینک به ارسال

من تو این مرحله گیر کردم :mad: چندین بار کرک و کپی کردم درست نشد .:angry:[ATTACH=CONFIG]2249[/ATTACH]

لینک به ارسال

دست شما درد نکنه خودم مشکل رو حل کردم ربطی هم به کرک نداشت هرکی هم مشکلش مثل مشکل منه برام تو همین تاپیک پیغام بذاره

لینک به ارسال
من تو این مرحله گیر کردم :mad: چندین بار کرک و کپی کردم درست نشد .:angry:2249-نقد-و-بررسی-بازی-batman-arkham-city-مشکلات-بازی-دانلود-با-لینک-مستقیم-هم-اضا??ه-شد-capture-jpg

عین مشکل شما رو یکی دیگه از دوستان داشت که وقتی یه بار دیگه کرک رو ریخت مشکلش حل شد !

--------------------------------------------

اگه میشه لینک این برنامه ای که باهاش میشه از ص??حهی بازی اسکرین شات گر??ت بهم بدید! ممنون میشم! خیلی لازمش دارم !:Iran:

لینک به ارسال
عین مشکل شما رو یکی دیگه از دوستان داشت که وقتی یه بار دیگه کرک رو ریخت مشکلش حل شد !

--------------------------------------------

اگه میشه لینک این برنامه ای که باهاش میشه از ص??حهی بازی اسکرین شات گر??ت بهم بدید! ممنون میشم! خیلی لازمش دارم !:Iran:

مشکل من که حل نشد . :-_-:

با این نرم ا??زار ??کر کنم مشکل شما حل بشه :biggrin2: https://rapidshare.com/files/324937333/M-H-Gh.rar

لینک به ارسال

اقا دستتون درد نکنه برای لینک ! ??قط اگه میشه یه خورده هم در مورد است??اده ازش توضیح بدید دیگه عالی میشه ! بازم ممنون .:Iran:

لینک به ارسال

اقا کشتن این جوکر تر??ند خاصی نداره ! خیلی ادم هستند ! چه جوری باید جوکر رو کشت !؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
اقا دستتون درد نکنه برای لینک ! ??قط اگه میشه یه خورده هم در مورد است??اده ازش توضیح بدید دیگه عالی میشه ! بازم ممنون .:iran:

کاربردش خیلی سادست ، اسم نرم ا??زار fraps چون تریال ??قط میشه باهاش عکس گر??ت اگه رجیستر بشه ??یلم هم میشه باهاش گر??ت ، (چون نیاز نداشتم رو رجیسترش کار نکردم).بعد نصب نرم ا??زار رو اجرا کنید بعدش مینی سایز کنید و بازی رو اجرا کنید هر جای بازی که خواستید عکس بگیرید کلید f10 رو بزنید . در ضمن تو تب اسکرین شات می تونید مسیر ذخیره سازی و کلید اسکرین کپچر رو تغییر بدید .

مو??ق باشید .:)

ویرایش شده توسط m-h-gh

لینک به ارسال
سلام من نسخه بلک ب*** رو دانلود کردم تو همون اوایل بازی اونجایی که جوکر بتمن رو رو گر??ته (توی دموی بازی ) اونو از پنجره پرت میکنه بیرون بعدش ص??حه سیاه میشه و دیگه هیچی نمیاد و باید از بازی بیرو ن بربی

مشکل چیه

سلام دوست عزیز منم مشکله شمارو دارم میتونی راهنمایی کنی چه جوری مشکل حل میشه

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز منم مشکله شمارو دارم میتونی راهنمایی کنی چه جوری مشکل حل میشه
بابا یکی کمک کنه من چیکار کنم ؟همه سایت هارو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

لینک به ارسال

سلام

بابا یکی کمک کنه من چیکار کنم ؟همه سایت هارو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

“دوست عزیز که نسخه بلک ب*** رو دانلود کردی و نمیتونی که ??یلم پرت شدن بتمن رو رد کنی قسمت قبل که با کت وومن بازی میکنین alt + tab بزن و برو در آدرس زیر

Batman Arkham City\BmGame

اسم پوشه MoviesStereo رو تغییر بده مثلا dMoviesStereo و دوباره alt+tab بزن و به بازی ادامه بده وقتی که قراره اون ??یلم پخش بشه ??یلم رو پیدا نمیکنه و صحنه بعد بتمن روی زمین ا??تاده میتونین بازی رو ادامه بدین icon_smile.gif دوباره یادت باشه که اسم پوشه رو به حالت اول برگردونی تا بتونی بقیه ??یلم های بازی رو ببینی???

لینک به ارسال

ای بابا این همه تعری?? کردی که همش برمیگرده به اینکه داستان بازی رو ب??همی رو جلو بری اما اکثر ایرانی ها چیزی از داستان بازی نمی??همن ب??همن هم خیلی کم

من که این بازی رو زمانی بازی میکنم که به انگلیسی تسلط پیدا کنم دوست دارم همشو ب??همم ??علا وقت رو باید روی چیزای دیگه گذاشت وقت طلاست

لینک به ارسال
2249-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-batman-arkham-city-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%82%DB%8C%D9%85-%D9%87%D9%85-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF-capture-jpg

کسی سیو قبل این مرحله رو داره ؟؟؟؟؟

اگه داره لط?? کنه لیکنشو برام بزاره ؟ تشکر :***

لینک به ارسال
کسی سیو قبل این مرحله رو داره ؟؟؟؟؟

اگه داره لط?? کنه لیکنشو برام بزاره ؟ تشکر :***

من داشتم اما دیگه ندارم اگه شما بازیو خریدی کرک خوده بازیو دوباره بریز شه خودم این مشکلو داشتم اما الان dvd بازی دستم نیست برایه همین اینجا خودمم گیر کردم با هیچ کرکه دیگه یدرست نمیشه

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام کسی deadshot و پیدا کرده اگه کسی پیدا کرده محلشو به ما هم بگه.مرسی

لینک به ارسال
سلام کسی deadshot و پیدا کرده اگه کسی پیدا کرده محلشو به ما هم بگه.مرسی

کدوم قسمت شهره می تونی یه اسکرین شات ازش بذاری

لینک به ارسال
مهمان مهمان
کدوم قسمت شهره می تونی یه اسکرین شات ازش بذاری

تو مپ بالا یه قسمت دایره ای هست که میگه deadshot تو این منطقه هست هر چی کردم پیداش نکردم.

لینک به ارسال
تو مپ بالا یه قسمت دایره ای هست که میگه deadshot تو این منطقه هست هر چی کردم پیداش نکردم.
سلام ??کر کنم باید رو پل رو بگردی اونجا یه جنازه هستش که باید اونجا بری

لینک به ارسال

اگه میتونی یه اسکرین شات ازش بذار که بتونم دقیق راهنماییت کنم !

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...