رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
rezaeipes

نقد و بررسی بازی Batman: Arkham City +مشکلات بازی(دانلود با لینک مستقیم هم اضافه شد)

پست های پیشنهاد شده

دوستان هر کی تو مرحله ای که بتمن شمشیر بدسته گیر کرده مخصوصاm-h-gh رزولیشن بازی تا آخرین حد پایین بیارین و در قسمت anti-aliasing قدرت رو روی low قرار بدین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان مهمان
سلام ??کر کنم باید رو پل رو بگردی اونجا یه جنازه هستش که باید اونجا بری

مرسی از بابت کمکت من او جسدو پیدا کردم بعد محل شلیکم تثبیت کردم بعدش دیگه اون منطقه که میگ??ت deadshot اونجاست اونم ر??ت الان تو مپ هیچی ندارم. این deadshot و کسی کشته؟

لینک به ارسال

سلام ??رق story با story plus در چیه؟من الان بازی رو تا 54 درصد پیش ر??تم الان تو نقشه علامت خاصی نیست باید آموزشی ها هم ر??تم کجا برم؟??قط دوربین تو نقشه هست و قسمت سمت راست صحه یه دایره بزرگ هست گوشش هم ماموریت دکتر ??ریزاست.اشکال نداره با کت ومن بازی نکنم؟باتشکر

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

آقا تو ماموریت Mr.Freez که باید زنش Nora رو تو اون منط??ه ایی که در نقشه مشخص شده پیدا کنیم هر چه قدر میگردم پیدا نمی کنم

اونجایی که چندتا زندانی در رو نگهبانی میکنند میرم ولی در رو میزنم یکی میاد از سوراخ در نگاهمون میکنه و میترسه و ??رار میکنه

آقا اگه کسی این مرحله رو تموم کرده, راهنماییمون کنه این Nora کجاست؟

ویرایش شده توسط amin7224

لینک به ارسال
مرسی از بابت کمکت من او جسدو پیدا کردم بعد محل شلیکم تثبیت کردم بعدش دیگه اون منطقه که میگ??ت deadshot اونجاست اونم ر??ت الان تو مپ هیچی ندارم. این deadshot و کسی کشته؟

نمی دونم منظورت چیه

همون جایی که بهت ک??تم رومیگی

اگه رد گلوله رو گر??تی باید بری تا آخر اونجا یه چیزی هست که حالت یه پایه داره باید اونو چک کنی

لینک به ارسال
مهمان مهمان
آقا تو ماموریت Mr.Freez که باید زنش Nora رو تو اون منط??ه ایی که در نقشه مشخص شده پیدا کنیم هر چه قدر میگردم پیدا نمی کنم

اونجایی که چندتا زندانی در رو نگهبانی میکنند میرم ولی در رو میزنم یکی میاد از سوراخ در نگاهمون میکنه و میترسه و ??رار میکنه

آقا اگه کسی این مرحله رو تموم کرده, راهنماییمون کنه این Nora کجاست؟

سلام nora تو همون جایی که تو در میزنیه. ساختمان یه راه دیگه ای داره به دور و بر ساختمان نگاه کن راه ورودو پیدا میکنی

لینک به ارسال
مهمان مهمان
نمی دونم منظورت چیه

همون جایی که بهت ک??تم رومیگی

اگه رد گلوله رو گر??تی باید بری تا آخر اونجا یه چیزی هست که حالت یه پایه داره باید اونو چک کنی

اونو چک کردم بعدش دیگه تو مپ هیچی برا ر??تن ندارم

لینک به ارسال
نمی دونم منظورت چیه همون جایی که بهت ک??تم رومیگی اگه رد گلوله رو گر??تی باید بری تا آخر اونجا یه چیزی هست که حالت یه پایه داره باید اونو چک کنی
دوستمون درست میگه دنباله تیرو که میگیری اخرش به چایه کوچه رو زمین هست بعدشم باید بری یه جسد دیگه پیدا کنی اون دومی تیرش کمونه کرده به دیوار بعدشم اخر دنباله تیر که رسیدی باید رو زمین دنبال جای پایه ت??نگ بگردی بعدشم 3 تا منظقه نشون میده که باید سر بزنی.

لینک به ارسال

اقا شما کجا رو میگی ! من الان مرحله ی اخر هستم ولی هر چقدر ??کر میکنم نمی??همم شما کدوم مرحله هستید !؟:91::blink:

لینک به ارسال
سلام nora تو همون جایی که تو در میزنیه. ساختمان یه راه دیگه ای داره به دور و بر ساختمان نگاه کن راه ورودو پیدا میکنی
??کر کنم از پشت ساختمون باید یه تیکه یخ درست کنی تو اب بعد وارد ساختمون بشی .دوستان من nora پیدا کردم بعد علامت داده به اداره پلیس برم اونجا که میرم در ورودی یخ زده نمیشه وارد بشی دور تادور ساختمونو گشتم ولی راه دیگه ای پیدا نکردم حالا باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان
??کر کنم از پشت ساختمون باید یه تیکه یخ درست کنی تو اب بعد وارد ساختمون بشی .دوستان من nora پیدا کردم بعد علامت داده به اداره پلیس برم اونجا که میرم در ورودی یخ زده نمیشه وارد بشی دور تادور ساختمونو گشتم ولی راه دیگه ای پیدا نکردم حالا باید چیکار کنم؟

درست پشت ساختمون جاییی که رو به دریایه اونجا برو یه ورودیه هست

لینک به ارسال
مهمان مهمان
اقا شما کجا رو میگی ! من الان مرحله ی اخر هستم ولی هر چقدر ??کر میکنم نمی??همم شما کدوم مرحله هستید !؟:91::blink:

ما main story رو تموم کردیمو به دنباله قاتل آدم هایی که تو خیابون مردن هستیم

لینک به ارسال
درست پشت ساختمون جاییی که رو به دریایه اونجا برو یه ورودیه هست
??کر کنم این جواب دستمون بود من nora رو پیدا کردم حالا باید برم تو اداره پلیس همه جاشم گشتم ولی راهی پیدا نکردم

لینک به ارسال
مهمان مهمان
??کر کنم این جواب دستمون بود من nora رو پیدا کردم حالا باید برم تو اداره پلیس همه جاشم گشتم ولی راهی پیدا نکردم

آقا گ??تم دیگه مگه پشت اداره ی پلیس دریا نیست؟ برو یه تکه یخ درست کن روی آب بهد برو روش ساختمون یه پنجره داره که به دریا نگاه میکنه خودشم بازه باید از اونجا بری تو.

لینک به ارسال
آقا گ??تم دیگه مگه پشت اداره ی پلیس دریا نیست؟ برو یه تکه یخ درست کن روی آب بهد برو روش ساختمون یه پنجره داره که به دریا نگاه میکنه خودشم بازه باید از اونجا بری تو.
ممنون از راهنماییتون ببخشید که همینطور سوال میپرسم این عملیاتو انجام دادم ولی دیگه تو نقشه به جز چند تا علامت سوال و دوربین و علامت گربه و این علامت [ ] رایدر چیزی نیست بعضی ادمای سبز هم که میگیریشون یه سوال ازشون میپرسه حالا باید چیکار کنم؟باتشکر

لینک به ارسال
مهمان مهمان
ممنون از راهنماییتون ببخشید که همینطور سوال میپرسم این عملیاتو انجام دادم ولی دیگه تو نقشه به جز چند تا علامت سوال و دوربین و علامت گربه و این علامت [ ] رایدر چیزی نیست بعضی ادمای سبز هم که میگیریشون یه سوال ازشون میپرسه حالا باید چیکار کنم؟باتشکر

هیچی باید ترو??یهای ریدلرو پیدا کنی اگه 400 تا ترو??یو پیدا کنیو گروگانهارو از دست ریدلر آزاد کنیو 16 وسایل catwomen و پیدا کنی گیم به 100 در صد میرسه

لینک به ارسال

کمک

سلام - من بعد از اون تیکه که یارو قبل از مزگش پروتکل 11 رو ??عال کرد و پریدن بیرون و یارو شمشیر رو ??رو کرد تو بدن خودش صحنه سیاه و س??ید شد و وقتی مرحله

بعد شروع شد هلیکوپتر ها دارن تو آسمون میچرخن ... هیچ آدمی تو خیابون ها نیست ( غیر از بیچاره های گوشه خیابون) نمیدونم چی کار کنم در حالی نوشته هنوز از

داستان اصلی یک مقدار بازی مونده .... چی کار کنم .... نسخه من از این 5 دی وی دی های نیلو??ر آبیه ......

لینک به ارسال
مهمان مهمان

کسی میدونه این 16 تا وسایل catwoman و باید از کجاها پیدا کنیم؟

لینک به ارسال

با سلام خدمته دوستان من با کت ومن یه 16 تا ادم بود رو سرشون علامت الماس بود یه چند تا از این علامت سوال گر??تم(از بس که علامت سوال گر??تم دیگه حالم بهم میخوره) دیگه چیزی پیدا نکردم

بعد با بتمن ر??تم یه معما اقای علامت سوال انجام بدم همون عملیاتی که یه زنو گرگان گر??ته بعد از روبرو دیوار برقیه بعد از بغل یه تکه یخی درست میکنی میری جلو جعبه هست که جلو اب میگیره دوتا علامت سوال میزنی راه جلو چرخ دنده باز میشه ولی هرکار کردم دیگه جلوتر نتوستم برم لط??ا یکی راهنمایی کنه؟

من سلاح شماره 7 و 11 بتمن ندارم باید از کجا بیارم؟

این وسایل کت ومن چی هست؟

باتشکر

لینک به ارسال
مهمان مهمان
با سلام خدمته دوستان من با کت ومن یه 16 تا ادم بود رو سرشون علامت الماس بود یه چند تا از این علامت سوال گر??تم(از بس که علامت سوال گر??تم دیگه حالم بهم میخوره) دیگه چیزی پیدا نکردم

بعد با بتمن ر??تم یه معما اقای علامت سوال انجام بدم همون عملیاتی که یه زنو گرگان گر??ته بعد از روبرو دیوار برقیه بعد از بغل یه تکه یخی درست میکنی میری جلو جعبه هست که جلو اب میگیره دوتا علامت سوال میزنی راه جلو چرخ دنده باز میشه ولی هرکار کردم دیگه جلوتر نتوستم برم لط??ا یکی راهنمایی کنه؟

من سلاح شماره 7 و 11 بتمن ندارم باید از کجا بیارم؟

این وسایل کت ومن چی هست؟

باتشکر

اون سلاحا با آپگرید میان

لینک به ارسال

کمک - کمک

سلام - من بعد از اون تیکه که یارو قبل از مزگش پروتکل 11 رو ??عال کرد و پریدن بیرون و یارو شمشیر رو ??رو کرد تو بدن خودش صحنه سیاه و س??ید شد و وقتی مرحله

بعد شروع شد هلیکوپتر ها دارن تو آسمون میچرخن ... هیچ آدمی تو خیابون ها نیست ( غیر از بیچاره های گوشه خیابون) نمیدونم چی کار کنم در حالی نوشته هنوز از

داستان اصلی یک مقدار بازی مونده .... - ماموریت ها جنبی رو هم چند تاش مونده که نمیره .... ??قط میتونم علامت سوال های ریدلر رو بگیرم .. چی کار کنم .... ؟ کمک کنید تو رو خدا ....نسخه من از این 5 دی وی دی های نیلو??ر آبیه ......

لینک به ارسال

سلام بچه ها من تازه بازی رو نصب کردم .اونجا هست که چند ن??ر تو یخ هستن باید نجاتشون بدی . بعد از اینها با یه غولی هست که ت??نگ یخی داره چه طوری باید اونو کشت

لینک به ارسال
مهمان مهمان
سلام بچه ها من تازه بازی رو نصب کردم .اونجا هست که چند ن??ر تو یخ هستن باید نجاتشون بدی . بعد از اینها با یه غولی هست که ت??نگ یخی داره چه طوری باید اونو کشت

سلام میتونی کمی توضیح کاملتری بدی تا بتونم راهنماییت کنم؟ اون غوله که میگی دستش ت??نگ یخ داره پنگوین نیست؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

باسلام من تو این عملیات گیر کردم طبق قسمت سوم عکس من با ایزار شماره 8 تا وسط راه میرم بعد دکمه وسط موس میزنم روی طناب میسته ولی هرکاری میکنم دیگه نمیتونم وارد اتاق بشم لط??ا راهنمایی کنید؟

2271-نقد-و-بررسی-بازی-batman-arkham-city-مشکلات-بازی-دانلود-با-لینک-مستقیم-هم-اضا??ه-شد-batman-help-jpg

ویرایش شده توسط amir3d

لینک به ارسال

اونجا از همون جايي كه اومدي برگرد. برو سمت راست دكتر ??ريز رو نجات بده و اون ميگه بايد بري لباسش (سويتش) رو پيدا كني و بعد بر ميگردي و رو نقشه يه جا رو نشون ميده ميري اونجا چند ن??ر رو ن??له ميكني و بتمن از لباس يه چيزي بر ميداره و بر مي گردي و با اون دستگاه ت??نگ رو از كا ميندازي و يه مشت ميزني به پنگوين.....

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...