رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
rezaeipes

نقد و بررسی بازی Batman: Arkham City +مشکلات بازی(دانلود با لینک مستقیم هم اضافه شد)

پست های پیشنهاد شده

مرگ جوکر یک ??اجعه بود.........

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
باسلام من تو این عملیات گیر کردم طبق قسمت سوم عکس من با ایزار شماره 8 تا وسط راه میرم بعد دکمه وسط موس میزنم روی طناب میسته ولی هرکاری میکنم دیگه نمیتونم وارد اتاق بشم لط??ا راهنمایی کنید؟2271-نقد-و-بررسی-بازی-batman-arkham-city-مشکلات-بازی-دانلود-با-لینک-مستقیم-هم-اضا??ه-شد-batman-help-jpg
لط??ا یکی منو راهنمایی کنه الان سه روز گیرشم

لینک به ارسال

سلام،من Dlc های بازی Batman رو با خود بازی خریدم ولی زمانی که می خوام ***تارتش کنم ارور CV_DLC1_Batman_Earth_1.upk می ده که ??کر کنم خراب باشه و قابل تعمیر هم نیست،اگه کسی این ??ایل رو داره ممنون می شم برام آپلودش کنه حجمش 9 مگابایته.

لینک به ارسال
مهمان مهمان
سلام،من dlc های بازی batman رو با خود بازی خریدم ولی زمانی که می خوام ***تارتش کنم ارور cv_dlc1_batman_earth_1.upk می ده که ??کر کنم خراب باشه و قابل تعمیر هم نیست،اگه کسی این ??ایل رو داره ممنون می شم برام آپلودش کنه حجمش 9 مگابایته.

اخه 9 مگم dlc میشه؟ من یکیشو دانلود کردم 600 مگه

لینک به ارسال
اخه 9 مگم dlc میشه؟ من یکیشو دانلود کردم 600 مگه

9 مگا ??قط حجم اون ??ایلن که خرابه ولی کل Dlc ها می شن 600 مگا،اگه می شه برام اون ??ایله رو آپلود کن.

لینک به ارسال
باسلام من تو این عملیات گیر کردم طبق قسمت سوم عکس من با ایزار شماره 8 تا وسط راه میرم بعد دکمه وسط موس میزنم روی طناب میسته ولی هرکاری میکنم دیگه نمیتونم وارد اتاق بشم لط??ا راهنمایی کنید؟2271-نقد-و-بررسی-بازی-batman-arkham-city-مشکلات-بازی-دانلود-با-لینک-مستقیم-هم-اضا??ه-شد-batman-help-jpg
کسی نبود این مرحله رو رد کرده باشه؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام

من هر مرحله ای رو که می حوام انجام بدم زیر ص??حه مینویسه too soon میشه خیلی زوود ولی خوب من همه مراحل قبلیاشو ر??تم اما بازم میزنه TOO SOON بعد بالای ص??حه هم اینو میزنه !

perform your next strike immediately after the moment of impact to perform critical strikes.

حالا چیکا کنم ؟

لینک به ارسال

سلام می شه یکه توضیح بده کهdlc بازی رو وقتی دانلود کردم باید چی کار کنم؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سیوی بازی بتمن من تمام مراحل ر??تم تا 60% بقیه ماموریتها مانده اصلی نیست مثل علامت سوال ها ....

WB Games.rar

سیوی بازی در Documents کپی کنید

ویرایش شده توسط q_dexa

لینک به ارسال
سیوی بازی بتمن من تمام مراحل ر??تم تا 60% بقیه ماموریتها مانده اصلی نیست مثل علامت سوال ها .... WB Games.rarسیوی بازی در Documents کپی کنید
من 61% ر??تم تو عملیاتهای جانبی اقای علامت سوال 37% که اونم یه جه گیر کردم دوبار پرسیدم کسی جوابمو نداد(چند پست عقب تر)و یه عملیات hot and cold که 0% درصد و نمیدونم کجاشه وتا دلتون بخواد علامت ؟ گر??تم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

آقا این اروره xlive.dll واسه چیه؟ هم اکنون به یاری شما نیاز مندم :ohnoes:

ویرایش شده توسط mhr_group

لینک به ارسال
مهمان مهمان
من 61% ر??تم تو عملیاتهای جانبی اقای علامت سوال 37% که اونم یه جه گیر کردم دوبار پرسیدم کسی جوابمو نداد(چند پست عقب تر)و یه عملیات hot and cold که 0% درصد و نمیدونم کجاشه وتا دلتون بخواد علامت ؟ گر??تم

سلام آقا باید تو اون مرحله ت??نگ mr freez و پیدا کنی که تو still mill هستش اگه به مپ نگاه کنی پیداش میکنی تو جنوب شرقی مپه still mill وارد این مکن شو بعد برو ت??نگو بردار مرحله صد در صد میشه.

لینک به ارسال

اینو من تو پست های قبلی گذاشته بودم !:biggrin2::biggrin2:

لینک به ارسال
مهمان مهمان
باسلام من تو این عملیات گیر کردم طبق قسمت سوم عکس من با ایزار شماره 8 تا وسط راه میرم بعد دکمه وسط موس میزنم روی طناب میسته ولی هرکاری میکنم دیگه نمیتونم وارد اتاق بشم لط??ا راهنمایی کنید؟

2271-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-batman-arkham-city-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%82%DB%8C%D9%85-%D9%87%D9%85-%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%B4%D8%AF-batman-help-jpg

سلام امیر تونستی این مرحلرو بری؟ اگه نتونستی بگه چی که کار کنی

لینک به ارسال
سلام امیر تونستی این مرحلرو بری؟ اگه نتونستی بگه چی که کار کنی
اره بلاخره تونستم باید اول با ابزار شماره 8 بری ائن سمت اب بعد با سلاح شماره 4 شی وسط رو یک بار سمت راست کشیده تا اب قطع بشه وعلامت ؟ رو میزنی بعدم به سمت چپ و علامت ؟ میزنی تا راه بین چرخ دنده ها باز بشهبعدش ابزار شماره 8 بین چرخ دنده رد میشه ودکمه سمت راست موس نگه میداری تا صحنه اهسته باشه وقتی از چرخ دنده اول رو رد کردی به سمت راست(داخل اتاق) نگاه میکنی هد?? سبز بشه ودکمه سمت چپ موس میزنی و خودش با یک حرکت یه کابل دیگه ایجاد میکنه و وارد اتاق میشه(??کر کنم باید ابزار شماره 8 اپدیت کرده باشی) و در اخر هم شی روبرو باید رو قسمت سبز قرار بدی تا راه باز بشه. اینم راهنمای تصویریBatman: Arkham City - Enigma Conundrum (riddles 10-15) - Game Guide and walkthrough

لینک به ارسال

دوستان پچ بازی برای directx11 نیامده اگر امده از کجا باید دانلود کنیم

لینک به ارسال

پچ نمیخواد برای من خودش داشت.

Launcher توی Option باید DX11 رو ??عال کنی.

برای من داشت . هم 9 هم 11 بازی کردم.

لینک به ارسال

سلام دوستان.من نسخه بلک ب*** رو نصب کردم ولی وقتی روی ایکونش کلیک میکنم توی بازی نمیره و حتی توی پروسس هم اجرا نمیشه و هیچ اروری نمیده.انگار که ات??اقی نمی??ته.از روی لانچر هم پلی کردم ولی بازم اجرا نشد.کسی راه حلی داره؟؟؟؟؟:sweat:

لینک به ارسال
سلام دوستان.من نسخه بلک ب*** رو نصب کردم ولی وقتی روی ایکونش کلیک میکنم توی بازی نمیره و حتی توی پروسس هم اجرا نمیشه و هیچ اروری نمیده.انگار که ات??اقی نمی??ته.از روی لانچر هم پلی کردم ولی بازم اجرا نشد.کسی راه حلی داره؟؟؟؟؟:sweat:

برو به اونجایی که بازیو نصب کردی،binaries/win32 بازیو اجرا کن.

لینک به ارسال
مهمان مهمان
من تازه این بازیو گر??تم.اون اولای بازی اونجایی که با hearly quinn حر?? میزنیم بعد باید 4 ن??ر رو بکشیم،من سه ن??رو کشتم ولی نمیدونم باید چی کار کنم؟یه جا خوندم باید برم بالای اون در کناریه و یه ت??نگ رو اسکن کنم،ر??تم ولی هیچ خبری نبود.کمککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک

راهنماهه مشکل داشت آخه گ??ته بود یه ن??رو نباید بکشیم.خودم ردش کردم.

به شیشه و زمین نگاه کن پیداش میکنی

لینک به ارسال
مهمان مهمان

داخل ??ولدری که بازی رو نصب کردی روی آیکون راست کلیک بعد Properties بعد Set Compatibility To Windows 7

و چک Run As Administrator رو ??عال کن

امیدوارم کمک کنه.

لینک به ارسال
داخل ??ولدری که بازی رو نصب کردی روی آیکون راست کلیک بعد Properties بعد Set Compatibility To Windows 7

و چک Run As Administrator رو ??عال کن

امیدوارم کمک کنه.

متاس??انه بازم اجرا نشد

لینک به ارسال
مهمان مهمان
متاس??انه بازم اجرا نشد

دیگه نمیدونم از چیه (حداقل اینو ??همیدی که Black Box همیشه ایراد داره)

سخت نگیر ...

دسامبر نزدیکه.

از زندگیت لذت ببر.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...