رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
rezaeipes

نقد و بررسی بازی Batman: Arkham City +مشکلات بازی(دانلود با لینک مستقیم هم اضافه شد)

پست های پیشنهاد شده

من نمیدونم باید بعد از اینجا کجا برم؟همونجایی که تازه remote electrical گر??ته

files_articles__BA03-10[w500h281mresizeByMaxSize].jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

من نمیتونم Dive Bomb کنم! وقتی LCtrl رو میگرم میره پایین اما وقتی ولش میکنم دیگه بالا نمیاد پرت میشه پایین!

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

agha man harche ghadr home ro to bazi mizanam hich aksolamali neshon nemide engar ke naengar.game for windows ham nasb kardam az homon linki ke dadi.zemnan ro labtab nasb kardam farghi mikone?

bazisham kharidam 4 dvd.ba hajme 15.2 gb nasb shode

torokhoda komak konid to kafe bazisham

rasti windows ham seven original hastesh.

ویرایش شده توسط fred444

لینک به ارسال

مشکل اجرای بازی

سلام من نسخه black box رو دانلود کردم

بعد از نصب وقتی رو ایکن بازی کلیک میکنم

این اخطار رو میده

[ATTACH=CONFIG]2332[/ATTACH]

بعد وقتی ok میکنم این ص??حه میاد که از من کد میخواد

:91:

[ATTACH=CONFIG]2333[/ATTACH]

لط??ا راهنمایی کنید خیلی ممنون

لینک به ارسال

خدا بیامرزتش

خیلی وقت پیش تموم شد

لینک به ارسال
agha man harche ghadr home ro to bazi mizanam hich aksolamali neshon nemide engar ke naengar.game for windows ham nasb kardam az homon linki ke dadi.zemnan ro labtab nasb kardam farghi mikone?

bazisham kharidam 4 dvd.ba hajme 15.2 gb nasb shode

torokhoda komak konid to kafe bazisham

rasti windows ham seven original hastesh.

منم همین مشکل رو دارم :unsure:

لینک به ارسال

:90:hishki ni moshkel ma ro hal koneeeeeeeeeeeeeeeeeeee

ویرایش شده توسط fred444

لینک به ارسال
مهمان مهمان

من یه جای بازیرو گیر کردم .من الان تو 7% بازی هستم. اون قسمتی که باید تل??نو ردیابی کنی من تقریبا تا 70% رو ردیابی کردم ولی دیگه تل??نی زنگ نمیخوره تا ردیابی کنم! ??ک کنم دنبال ??ریز میگرده آخه واسه ماموریتش نوشته locate mr freeze and recover the cure . درضمن یه چیزی به نام titan container هست که من تونستم دو تاشو من??جر کنم ولی چهارتای دیگه رو با این که رو نقشه هست ولی میرم اونجا چیزی نیست! یه دونه تو قسمتsteel mill و یکی دیگه داخل موزه که نمیدونم چجوری باید واردش بشمو دوتاشم که تو یه منطقه ایه که دورش خط قرمز دارو اصلا نمیشه واردش شد. الان دو روزه تو این قسمت گیر کردم! میتونین بهم کمک کنین؟ ممنون میشم

لینک به ارسال
من یه جای بازیرو گیر کردم .من الان تو 7% بازی هستم. اون قسمتی که باید تل??نو ردیابی کنی من تقریبا تا 70% رو ردیابی کردم ولی دیگه تل??نی زنگ نمیخوره تا ردیابی کنم! ??ک کنم دنبال ??ریز میگرده آخه واسه ماموریتش نوشته locate mr freeze and recover the cure . درضمن یه چیزی به نام titan container هست که من تونستم دو تاشو من??جر کنم ولی چهارتای دیگه رو با این که رو نقشه هست ولی میرم اونجا چیزی نیست! یه دونه تو قسمتsteel mill و یکی دیگه داخل موزه که نمیدونم چجوری باید واردش بشمو دوتاشم که تو یه منطقه ایه که دورش خط قرمز دارو اصلا نمیشه واردش شد. الان دو روزه تو این قسمت گیر کردم! میتونین بهم کمک کنین؟ ممنون میشم

شما درست میگی.باید مستر ??ریز رو پیدا کنی ولی اون تل??نها جزء ماموریتهای اصلی نیست و هیچ ربطی به ??ریز نداره.باید بری سردترین نقطه ی شهر پایینش یه در وجود داره که با remote electrical باز میشه.

لینک به ارسال

سلام دوستان دو تا مشکل داشتم:

1- وقتی تو لانچر بازی ویژگی های دایرکست 11 رو ??عال میکنم دیگه بازی اجرا نمیشه!!!!(کارت گرا??یکم جی ??ورس gt540m یک گیگابایت هستش!)

2- وقتی joystick وصل میکنم دکمه بالا و پایین برعکس کار میکنن!(بالا رو که میزنی میره پایین و پایینو میزنی میره بالا!!!)

تروخدا کمک کنین:unsure:

لینک به ارسال

1- وقتی تو لانچر بازی ویژگی های دایرکست 11 رو ??عال میکنم دیگه بازی اجرا نمیشه!!!!(کارت گرا??یکم جی ??ورس gt540m یک گیگابایت هستش!)

2- وقتی joystick وصل میکنم دکمه بالا و پایین برعکس کار میکنن!(بالا رو که میزنی میره پایین و پایینو میزنی میره بالا!!!)

آقا ترو خدا کسی نیست کمک کنه!!!!

لینک به ارسال

احتمالا شما اصلا directx 11 رو نصب نکردی تو تنظیمات کنترل بازی هم یه گزینه برای این مشکل بود که اسمش دقیق یادم نیست اما vertical داشت که بدون joystick مربوط به موسه شما یه نگاه بنداز ایشالا درست میشه

ویرایش شده توسط dani14

لینک به ارسال

با رم 1گیگ میشه بازی کرد؟

لینک به ارسال

یکی جواب ما رو بده کسی تونسته با رم 1گیگ بازی کنه؟ (من need for speed the run رو با رم 1گیگ بازی کردم)

لینک به ارسال
یکی جواب ما رو بده کسی تونسته با رم 1گیگ بازی کنه؟ (من need for speed the run رو با رم 1گیگ بازی کردم)

هر چند رم ??کر کنم ربطی به گرا??یک نداشته باشه ولی گرا??یک runبالاتر ازbatmanو با این حساب ??کر نکنم مشکلی باشه و میتونید بازی کنید.

لینک به ارسال

سلام تقریبا اول بازی هستم 1درصد ر??تم اونجا که روی طناب هستی و زیر مواد مذاب چیکار باید بکنم؟(لط??ا سریع جواب بدید تشکر)

لینک به ارسال

یاید دریچه های آب رو باز کنی تا مواد زیر پات خاموش شه

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون حالا به اون مرحله رسیدم کا باید با penguin مبارزه کنی. اینجا چیکار باید بکنم؟ممنون.

لینک به ارسال
مهمان مهمان
ممنون از راهنماییتون حالا به اون مرحله رسیدم کا باید با penguin مبارزه کنی. اینجا چیکار باید بکنم؟ممنون.

کاملا یادم نیست اسم ت??نگ چیه ولی یه اسلحا هست که اسلحه های دیگرو از کار می اندازه باید با اون اسلحه ی پنگونو از کار بیاندازی

لینک به ارسال

سلام.Locate Ra’s al Ghul and obtain a sample of his blood

تو اینجا گیر کردم .وقتی که اون لیوان رو میخورم و مراحل رو که باید پرواز کنی رد میکنم از یه جایی میده که جلوت یه دره و باز میکنی پله.

اینجا باید چیکار کنم؟(هیچکس نیست)سوت و کوره. ممنون. مشکل از کجاست؟ در صورتی که ??کر کنم اینجا باید نینجا ها باشن!

لینک به ارسال
مهمان مهمان
سلام.Locate Ra’s al Ghul and obtain a sample of his blood

تو اینجا گیر کردم .وقتی که اون لیوان رو میخورم و مراحل رو که باید پرواز کنی رد میکنم از یه جایی میده که جلوت یه دره و باز میکنی پله.

اینجا باید چیکار کنم؟(هیچکس نیست)سوت و کوره. ممنون. مشکل از کجاست؟ در صورتی که ??کر کنم اینجا باید نینجا ها باشن!

اونطوری که یادمه بعد از پرواز کردن به یه جایی مثل صحرا میرسی که با ras al ghul و چند ن??ر دیگه میجنگی

لینک به ارسال

آره مشکل اینجاست بعد از پرواز از یه اتاق میده بعد در رو باز میکنی باید چند ن??ر از نینجا ها باشن و از پله ها بری بالا پیش اون زنه ولی برا من نه آدمی هست و پله ها هم 5تا مونده دیگه بالا نمیره. اگه کسی بلده کمک کنه ممنون.

لینک به ارسال
مهمان مهمان
آره مشکل اینجاست بعد از پرواز از یه اتاق میده بعد در رو باز میکنی باید چند ن??ر از نینجا ها باشن و از پله ها بری بالا پیش اون زنه ولی برا من نه آدمی هست و پله ها هم 5تا مونده دیگه بالا نمیره. اگه کسی بلده کمک کنه ممنون.

شاید مشکل از کزکته اگه بتونی چند کرکه دیگه دانلود کن ببین با کدوم یک کار میکنه

لینک به ارسال
مهمان مهمان

میتونی چند تا عکس از اون جا بذاری؟اگه ببینم شاید یادم میاد که چه کار باید بکنی چون که بتمن جاهای ??کری زیادی داره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...