رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
peyman13

كاسياس پس از مهار ضربه پنالتي: رينا به من گفت كه كاردوسو به چه سمتي ضربه خواهد زد

پست های پیشنهاد شده

كاپيتان تيم ملي ??وتبال اسپانيا با وجود راهيابي تيمش به دور نيمه نهايي جام جهاني 2010 گ??ت: اين بهترين بازي ما نبود.

ايكر كاسياس در نشست خبري پايان بازي تيم*هاي اسپانيا و پاراگوئه در دور يك چهارم نهايي جام جهاني 2010 گ??ت: مي*دانستيم كه پاراگوئه براي ما حري?? ساده*اي نخواهد بود. مي*دانستيم كه مرحله بسيار دشواري است چرا كه بازي يك چهارم نهايي بود. در اين بازي بهترين نمايش*مان را ارايه نداديم. بازيكنان پاراگوئه بسيار دويدند، چنين عملكردي شايسته احترام است.

دروازه بان رئال مادريد ادامه داد: تيم ما با اين سطح از پتانسيل بازيكنانش مي*تواند همچنان رو به جلو حركت كند. امروز ما از مانع يك چهارم گذشتيم و اكنون مي*توانيم به كارمان ادامه دهيم. آلمان تيم بزرگي است. ما اكنون بايد براي بازي بعدي*مان به شدت كار كنيم و براي اين بازي آمادگي لازم را به دست بياوريم. ما بايد نهايت تلاش*مان را براي اين بازي انجام بدهيم.

كاسياس درباره مهار ضربه پنالتي گ??ت: قبل از زدن ضربه پپه رينا به من گ??ت كه كاردوسو به چه سمتي ضربه خواهد زد. من هم به توصيه او گوش كردم و خوشبختانه توانستم ضربه پنالتي را مهار كنم.

آندرس اينيستا، بازيكن خط مياني ماتادورها پس از آن كه به عنوان بهترين بازيكن ديدار تيم*هاي اسپانيا و پاراگوئه انتخاب شد، گ??ت: به عقيده من بازي امروز مسابقه*اي بود كه در آن همه چيز سهم داشت. مي*دانستيم كه براي ما بازي بسيار دشواري خواهد بود. از اين گذشته پاراگوئه تاكنون در اين جام جهاني هر يك از حري??انش را بسيار محدود كرده بود، از اين رو مي*توانيم خوشحال و مغرور باشيم و يا بيش از آن.

بازيكن بارسلونا ادامه داد: اكنون بايد به آلمان ??كر كرد. اين تيم در مسابقات ??وق*العاده بازي مي*كند. شيوه بازي آنها بسيار جذاب است. از طر?? ديگر انگيزه بازيكنان ما هم بسيار زياد است. ما در اين لحظه بسيار خوب هستيم و ر??تن به دور بعد را در نظر داريم. توان تيم ما در اين است كه همه ما براي هد?? مشابهي مبارزه مي*كنيم و هر كس براي بازيكنان ديگر تلاش مي*كند. با اين طرز ??كر مي*خواهيم به مو??قيت بزرگي دست پيدا كنيم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...