رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
lamp23

راهنمایی برای ارتقا سیستم

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)
سلام ببخشید من میخواستم cpuکامپیوترمو زیاد کنم میخواستم بدونم چه cpuهایی با کامپیوترم سازگاره اینم مشخصات بوردم

cpu:e2180 intel 2.00ghz

grafic:9400gforce nvidia1g

ram:2g

ممنون میشم اگه قیمتشو هم بگید

این سیستمی که داری دیگه از رده خارجه و خرج کردن برای چنین سیستمی ا??تابه خرج لحیم.مادربورد شما دیگه توانایی ارتقاء رو نداره وبرای عوض کردن cpu تون باید مادربوردتون رو عوض کنید یا میتونید cpuتون رو به 2.2گیگاهرتز اورکلاک کنی. کلا به ??کر یه سیستم جدید تر باش. ویرایش شده توسط mehran khosro

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام دوستان

من ram ddr3 2gigدارم اگه بخوام ramرا 4 یا 6 کنم چیز دیگه ای هم باید تغییر بدم یا نه؟

شما تا نگید که مادربوردتون چیه که نمیشه گ??ت.

لینک به ارسال
شما تا نگید که مادربوردتون چیه که نمیشه گ??ت.

نمیدونم چیه

لینک به ارسال
نمیدونم چیه
شما رو مادربردتون چقدر جای رم داره؟

لینک به ارسال

ببخشید اگه بخوام یه سیستم خوب برای بازی کارهای گرا??یکی جمع کنم چه طور سیستمی باچه قیمتی مناسبه؟لط??ا جوری باشه که راحت یه چند سالی باهاش راحت باشی و لط??ا قیمتشم بگید

لینک به ارسال
ببخشید اگه بخوام یه سیستم خوب برای بازی کارهای گرا??یکی جمع کنم چه طور سیستمی باچه قیمتی مناسبه؟لط??ا جوری باشه که راحت یه چند سالی باهاش راحت باشی و لط??ا قیمتشم بگید
برای بازی یا کارهای سنگین گرا??یکی کدومش؟چقدر بودجه داری؟

لینک به ارسال

من یه سیستمی میخوام هم برای بازی هم برای کارهایی چون 3dmaxبودجه هم یک میلیون دارم ??قط سیستمش جوری باشه که اصلا هنگ نکنه

لینک به ارسال
من یه سیستمی میخوام هم برای بازی هم برای کارهایی چون 3dmaxبودجه هم یک میلیون دارم ??قط سیستمش جوری باشه که اصلا هنگ نکنه
منم خودم با 3dmax کار میکنم ولی یک میلیون برای اینکار کمه من خودم سیستمم رو 4میلیون خریدم.اگر بخوای رندر بگیری باید بیشتر هزینه کنی . ببین تو حداقل یه سیستم با مشخصات زیر باید بگیری : RAM:16 cpu : Intel core i7-2600k-3.40GHz Graphics:ati 6990 & 7770 hard:1000GB مادربردهم سری Z68بگیر الان مدل های زیادی اومده و خیلی از مدل ها هم تو بازار کمیاب شده باید یکم در مورد اش تحقیق کنم بعد بهت میگم . این سیستمی که بهت گ??تم تا چند سال برات تمام بازی ها رو اجرا میکنه تازه میتونی خیلی راحت بدون هنگ با 3??dmax کار کنی.ورندر با کی??یت بالا تو کمترین زمان بگیری

لینک به ارسال

دادا ببخشید ها این برای 10سال آینده کا??یه یه سیستمی میخوام که 5ساله باشه

لینک به ارسال

سلام دوستان من میخواستم یه کمک از شما بگیرم من میخوام سیستمم رو عوض کنم چون دیگه گیم های جدید رو اجرا نمیکنه و??قط چهار تیکه اصلی رو میخوام (سی پی یو.مادربرد.کارت گرا??یک.رم)

تا 500تومن بودجه دارم و اینکه گرا??یک nvidia وسی پی یو amd میخوام لط??ا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه.

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید

سوالی که من دارم اینه که من میخوام یه مادر بورد پلت??ررم amd بخرم و تقریبا همه گزینه هایی که پیدا کردم(بجز یکی که قیمتش بالا 1تومنه) از رابط PCI-E 3.0 است??اده نمکینن و به جاش دوتا یا سهتا PCI-E 2.0 دارن.کارت گرا??یکی که میخوام بخرم هم Gv-N66TOC 3GB هست که رابطش PCI0E 3.0 هست.

حالا مشکل من اینه که اگه ربط PCI-E3.0 رو روی PCI-E2.0 بندازم مشکلی پیش نمیاد؟

یا اگه شما میشناسید یه مادربورد با PCI-E 3.0 در حد حداکثر 800هزار تومن به من معر??ی کنید.

با تشکر

:sadface:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...