رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
samyar

گلشیفته فراهانی بالاخره مقابل دوربین برهنه شد+عکس

پست های پیشنهاد شده

بابا اینا همش شایعه بید مامانش میگه اون الان در هند تشری?? داشته بید اینقد شایعه پراکنی نکنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان مهمان

آدم یک بار دنیا میاد و یک بار برای همیشه از دنیا میره.

این حق هر انسانیه که هرجوری که دلش میخواد زندگی کنه.

به هم هیچ کدومتونم ربطی نداره کی چکار کرده.

امیدوارم عمق تن??ر و بیزاریه منو از این ا??کار سلطه طلبتون درک کنین.

لینک به ارسال

آ??رین به همتون.مثلا می خاید بگید روشن ??کرید؟!!!!!!!!!!!

اونایی که می گن این کارش به خودش ربط داره نمی ??همن که اون الان به عنوان یک زن ایرانی و در واقع نماینده یک زن ایرانی تو خارجه و با این گند کاریاش آبروی تمام زنهای ایرانی رو تو دنیا برده!!!!

خاک تو سر عقده ایی ر??ته به خارجی ها داده که پناهندگی اونجارو بگیره و با این کارش نه تنها ابروی ما ایرانیهارو برد بلکه خواست نشون بده که اوضاع داخلی کشور ما چقدر بده,اوضاع اینجا بد,چه ربطی به خارجی ها داره!!!

اونایی که میگن دروغه نمی تونن یه سرچ تو اینترنت بزنن یا اونایی که می گن ??وتوشاپه نمی تونن یه وی پی ان گیر بیارن برن تو یو تیوب و ??یلمشو ببینن؟!!!چرا مثلا با این کارا و نظراتتون می خواید بگید روشن ??کرید؟!!!!!

اگه می دونستید این خاک تو سر با همین کارش چقدر به ما و ??رهنگ و جایگاه ما تو دنیا لطمه زد هیچ موقع اینطوری صحبت نمی کردید.

لینک به ارسال

خاک بر سر پدرش با این دختر بزرگ کردنش

لینک به ارسال
مهمان مهمان
آ??رین به همتون.مثلا می خاید بگید روشن ??کرید؟!!!!!!!!!!!

اونایی که می گن این کارش به خودش ربط داره نمی ??همن که اون الان به عنوان یک زن ایرانی و در واقع نماینده یک زن ایرانی تو خارجه و با این گند کاریاش آبروی تمام زنهای ایرانی رو تو دنیا برده!!!!

خاک تو سر عقده ایی ر??ته به خارجی ها داده که پناهندگی اونجارو بگیره و با این کارش نه تنها ابروی ما ایرانیهارو برد بلکه خواست نشون بده که اوضاع داخلی کشور ما چقدر بده,اوضاع اینجا بد,چه ربطی به خارجی ها داره!!!

اونایی که میگن دروغه نمی تونن یه سرچ تو اینترنت بزنن یا اونایی که می گن ??وتوشاپه نمی تونن یه وی پی ان گیر بیارن برن تو یو تیوب و ??یلمشو ببینن؟!!!چرا مثلا با این کارا و نظراتتون می خواید بگید روشن ??کرید؟!!!!!

اگه می دونستید این خاک تو سر با همین کارش چقدر به ما و ??رهنگ و جایگاه ما تو دنیا لطمه زد هیچ موقع اینطوری صحبت نمی کردید.

سخنرانی نکن, اون یک ن??ر بوده, از صبح تا شب وایسا سر 4راه ببین چند سد ن??ر سوار ماشین میشن میرن.

اونم نر??ت اونجا که نماینده ی زن های ایرانی بشه, ر??ت بقیه عمرش رو مال خودش باشه.

شما اگه دلت واسه ایرانی ها سوخته برو تهران رو درست کن که روزی هزار تا مثل گلشی??ته توش ریخته ??قط علنی نیست خودتم میدونی.

لینک به ارسال
100% photoshope

سلام. کاملاً موا??قم. یعنی ??توشاپ صددرصد.

تازه اون عکس که چیزی نشون نمیده. ??توشاپ هم نمیشه اسم گذاشت. یک هاله است که م??هومی نداره.

گذشته از اینها، گیریم که واقعی هم باشه هیچکس حق نداره اینجور مطالب را پخش کنه و شیوع بده.

یکی یک گناهی کرده ما حق نداریم بیاییم داد بزنیم که آی هوار ??لانی ??لان کرد. این را میگن «إشاعه*ی ??حشاء» که کمتر از خود اون گناه نیست.

عیب کسان منگر و احسان خویش *** دیده ??رو بر به گریبان خویش

لینک به ارسال
سلام. کاملاً موا??قم. یعنی ??توشاپ صددرصد.

تازه اون عکس که چیزی نشون نمیده. ??توشاپ هم نمیشه اسم گذاشت. یک هاله است که م??هومی نداره.

گذشته از اینها، گیریم که واقعی هم باشه هیچکس حق نداره اینجور مطالب را پخش کنه و شیوع بده.

یکی یک گناهی کرده ما حق نداریم بیاییم داد بزنیم که آی هوار ??لانی ??لان کرد. این را میگن «إشاعه*ی ??حشاء» که کمتر از خود اون گناه نیست.

عیب کسان منگر و احسان خویش *** دیده ??رو بر به گریبان خویش

الان همه این حر??هایی که زدی جمع کن. چون خود گلشی??ته هم این عکسا رو تایید کرده و تازه ??یلمشم پخش شده

لینک به ارسال
الان همه این حر??هایی که زدی جمع کن. چون خود گلشی??ته هم این عکسا رو تایید کرده و تازه ??یلمشم پخش شده

تأیید خود طر?? هم یک ادّعای دیگر است که باید اثباتش کنی.

و ??یلم ساختن هم مثل ??توشاپ کردن، عین آب خوردنه. نمونه*اش هم ??راوانه. اگه میخوای من ??یلم تورو بسازم پخش کنم؟

تو بری به قلّه اورست صعود کنی آسانتره از اثبات ایندو.

تازه، گیریم که هم خودش اقرار کرده و هم ??یلمش هم واقعیه باز هم کارمان را توجیه نمیکنه که بیاییم با این موضوع ور بریم و به انتشارش کمک کنیم.

اونی که باید جمع بشه همین تاپیک است که هیچ ??ایده*ای برای هیچکس نداره. یه بازیگر لخت شده یا نشده به ما چه؟

گلشی??ته و خارشی??ته کی هستند که بیایید واسه لخت شدنش رمان ببا??ید.

الان همه این تاپیک را جمعش کنید به ??کر خودتون باشید که مثل اون نشید.

لینک به ارسال
مهمان مهمان

Polestar98g ایول

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام...

شما نباید عکسای اونو ببینید چون شما هم مرتکب گناه می شید و گناهه که انسان رو رو به بدبختی و نابودی می بره...

خدا حقّ است و در دنیا و در دنیای دیگر مسلماً جزای او را خواهد داد.....برای او در دنیا و آخرت عذاب خاری نوشته شده و وعده ی خدا حقّه و شما عذابشو خواهید دید...

منتظر باشید.......

هر کسی هم که ازش د??ع میکنه مسلماً اگه از خدا بخشش نخواد خدا مجازاتش خواهد کرد.....

این جملات را من از خودم نمی گم بلکه از کتاب خدا و به پیروی از آن میگم...

هر که عمل نیک کرد به خودش کرد و برای خودش زندگی و عشق خدا و دوستی ابدی رو رقم زد و هر که بدی کرد به خودش کرد و برای خودش غضب و عذاب و لعنت و خشم خدا رو رقم زد و ??راهم کرد و آتش جهنمی رو که تا ابد بر او شعله ور است و حتی یک لحظه بر سوزاندنش کم نخواهد گذاشت و ??رشتگانی سخت دل مامور عذاب او خواهند بود...

درسته هر کسی بخواد هر کاری که دلش بخواد میکنه اما یادتون باشه که هر عملی ثبت میشه و خلقت انسان بیهوده نیست و مسلماً هر عملی عواقب داره......

??رعون هم هر کاری دلش میخواست کرد اما عاقبتش چی شد؟

خداوند ??رعون و خاندانشو را غرق کرد و عذاب کرد و او و پیروانش و خاندان بدش از لحظه ی مرگ تا کنون صبح و شب بهشون آتش عرضه میشه و روز قیامت به اشد عذاب داخل می شن....

[TABLE]

[TR]

[TD=class: QuranFarsi][/TD]

[TD=class: QuranEnglish][/TD]

[TD=class: QuranArabic, width: 49%][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: QuranFarsi, width: 49%][/TD]

[TD=class: QuranEnglish, width: 2%][/TD]

[TD=class: QuranArabic, width: 49%]كَدَأْب?? آل?? ????رْعَوْنَ وَالَّذ??ينَ م??ن قَبْل??ه??مْ كَذَّب??واْ ب??آيَات??نَا ??َأَخَذَه??م?? اللّه?? ب??ذ??ن??وب??ه??مْ وَاللّه?? شَد??يد?? الْع??قَاب?? ﴿۱۱﴾ [/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: QuranFarsi, width: 49%][/TD]

[TD=class: QuranEnglish, width: 2%][/TD]

[TD=class: QuranArabic, width: 49%]ق??ل لّ??لَّذ??ينَ كَ??َر??واْ سَت??غْلَب??ونَ وَت??حْشَر??ونَ إ??لَى جَهَنَّمَ وَب??ئْسَ الْم??هَاد?? ﴿۱۲﴾[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

مانند خاندان ??رعون و کسانی که قبلشان بودند به آیات ما دروغ بستند پس خداوند آنان را به گناهانشان گر??ت و الله شدید عقاب کننده است....

بگو به کسانی که کا??ر شدند به زودی مغلوب خواهید شد و به سوی جهنم محشور خواهید شد و بد منزلگاهیست....

fd68zomk0mo4zxhey8e.jpg

الْيَوْمَ ن??نَجّ??يكَ ب??بَدَن??كَ ل??تَك??ونَ ل??مَنْ خَلْ??َكَ آيَةً وَإ??نَّ كَث??يرًا مّ??نَ النَّاس?? عَنْ آيَات??نَا لَغَا????ل??ونَ ﴿۹۲﴾

پش امروز تو را به بدنت نجات می دهیم تا برای کسی که پشت توست نشانه ای باشد و به راستی که بسیاری از مردم از آیات ما غا??لند...

اینم جسد ??رعون که یه دانشمند ??رانسوی که اسمش دکتر موریس جری هست در موردش تحقیق کرده و بعد از روشن شدن موضوع و اینکه دقیقا همه ات??اقاتی که برای این جسد ا??تاده با قرآن مطابقت داره به اسلام ایمان آورده و مسلمان شده....منظورم از اسلام به شیعه و سنی نیست بلکه منظورم راجع به اسلام واقعی و واحده......

به نظرتون خودشی??ته نمی میره؟

یا پیر نمیشه ؟ و وقتی که بمیره مسلماً جزاشو خواهد دید....

هر کسی مرگ را می چشد...

ویرایش شده توسط ONIK

لینک به ارسال
مهمان مهمان

خودمونیما جسدش خوب مونده...

تا 21 دسامبر چیزی نمونده هرکاری دارین سریع انجام بدین.

لینک به ارسال

مردم و به مرگ بگیرید تا به درد راضی بشن.21 دسامبر هیچ پایانی در کار نیست ??قط این صهیونیستا میخوان یک شروع تازه داشته باشن میخوان دنیا اون جوری که میخوان باشه

لینک به ارسال
مهمان مهمان
مردم و به مرگ بگیرید تا به درد راضی بشن.21 دسامبر هیچ پایانی در کار نیست ??قط این صهیونیستا میخوان یک شروع تازه داشته باشن میخوان دنیا اون جوری که میخوان باشه

هه هه تبریک میگم

هیچ اطلاعاتی نداری.

لینک به ارسال

هیچ 21 دسامبری در کار نیست.....

یادتون باشه....

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=class: QuranArabic, width: 49%]ق??لْ إ??نْ أَدْر??ي أَقَر??يبٌ مَّا ت??وعَد??ونَ أَمْ يَجْعَل?? لَه?? رَبّ??ي أَمَدًا ﴿۲۵﴾بگو نمیدانم آیا نزدیک است آنچه به شما وعده داده شده یا پروردگارم برای آن زمانی قرار میدهد

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: QuranFarsi, width: 49%]

عَال??م?? الْغَيْب?? ??َلَا ي??ظْه??ر?? عَلَى غَيْب??ه?? أَحَدًا ﴿۲۶﴾

دانای غیب است پس هیچ کس را بر غیب خود آگاه نمی کند

[/TD]

[TD=class: QuranEnglish, width: 2%]

[/TD]

[TD=class: QuranArabic, width: 49%][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

إ??لَّا مَن?? ارْتَضَى م??ن رَّس??ول?? ??َإ??نَّه?? يَسْل??ك?? م??ن بَيْن?? يَدَيْه?? وَم??نْ خَلْ????ه?? رَصَدًا ﴿۲۷﴾

جز کسانی از رسولانش که بپسندد پس او(خدا) از پیش رویش و از پشت سرش نگهبانانی عبور میدهد....

پس هیچ کسی نمی تونه آینده رو پیشبینی کنه و نمی تونه از غیب آگاهی داشته باشه.....خیالتون راحت همش دروغه......

پدیده ی هارپ و 2012 و هزاران دروغ دیگه ای که گ??تن یه مشت دروغ و اراجی?? محضه ??قط برای کا??ر کردن مردم....چون تنها از کا??ره که میتونن بهره بگیرن....

چون هرگز به مومنان تسلطی ندارند....

و ما انتم بمعجزین ??ی الارض و لا ??ی السماء و ما لکم من دون الله من ولی?? و لا نَصیر......

و شما در زمین و نه در آسمان درمانده کننده نیستید(معجزی ندارید) و برای شما به جز خدا هیچ دوستی نست و نه هیچ یاری کننده ای...

بیده ملکوت کل شیء....

بدست اوست ملکوت و کنترل همه چیز....

هیچ برگی از درختی به زمین نمی ا??ته مگر اینکه خدا اونو میدونه و به اذن خداست و خدا حرکت اونو از قبل نوشته و کنترل میکنه و در کل خداست که اونو حرکت میده.....

یادتون باشه این دروغایی که راجع به 2012 میگن ??قط دروغ و هد?? های بسیار پلید و شیطانی پشت این دروغاشون نه??ته است....

آیا اونا خودشون آسمان و زمین یا خودشونو خلق کردند که به این راحتی راجع بهش نظر میدن....؟

یا میخوان مکر کنند...؟ و مکر نمیکنند مگر با خودشان.....

آیا الله بر بنده اش کا??ی نیست.....................................

لینک به ارسال
هه هه تبریک میگم

هیچ اطلاعاتی نداری.

کدوم اطلاعاتو میگی داداش همونایی که آمریکایی ها و اسرائیلی ها میسازن و میگن حالا بشین تا ببینی این حر?? های آشغال آخرش دروغ در میاد و یه ات??اقای دیگه ای می??ته.از این آخر ها زیاد بوده ولی...

یه نگاهی به اعتبار تقویم گوشیت بنداز:139fs108574:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

حتما" میگی انسان تنها موجود در تمام دنیاست و بجر انسان چیز دیگه ای نیست آره ؟ نه جون من آره ؟؟؟ میخوای سوره و آیه رو بهت بگم ؟؟؟

مگه توی قرآن ننوشته کوه ها و دریاها همه تغییر شکل خواهند داد ؟ مگه زمان حضرت نوح همه جا رو آب نگر??ت ؟

مگه 2012 دقیقا همین وضعیت رو توصی?? نکرده ؟

مگه توی قرآن ننوشته خورشید از سمت دیگه ای طلوع خواهد کرد ؟؟؟؟

مگه نمیدونی نیبیرو داره به سمت ما میاد و با انرژی جاذبه ی قوی که داره باعث میشه همه چی یکم عوض بشه و خورشید از یه طر?? دیگه بیاد بالا ؟

مگه توی قرآن نخوندی که نوشته موجوداتی را در آسمان پراکندیم ؟

??کر میکنی ??قط انسان وجود داره ؟

مگه توی قرآن ننوشته با حوری هایی خواهید خوابید که از زیبایی چیزی کم ندارند ؟؟؟

بعد ??روش باربی رو ممنوع میکنیم چون خوشگله ؟ ؟

اگه 1000 سال پیش به یکی میگ??تی ما برق داریم می??همیدن چی میگی ؟

پس الانم کسی از آینده چیزی بهت بگه خب معلومه متوجه نمیشی.

بعضی ها میگن هرچی شد شد.

بعضی ها میگن بزار بدونیم چی میخواد بشه که قبلش آماده باشیم.

ویرایش شده توسط 12.21.2012

لینک به ارسال

مثلا چه موجودی؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان

اینارو با onik بودم

لینک به ارسال
مهمان مهمان
مثلا چه موجودی؟

Grey ها

pleiade ها

Blue Skin ها

Reptilian ها

(من ??قط از این 4تا اطلاع دارم ??علا") اسماشون سخته یادم نمیمونه.

لینک به ارسال
حتما" میگی انسان تنها موجود در تمام دنیاست و بجر انسان چیز دیگه ای نیست آره ؟ نه جون من آره ؟؟؟ میخوای سوره و آیه رو بهت بگم ؟؟؟

مگه توی قرآن ننوشته کوه ها و دریاها همه تغییر شکل خواهند داد ؟ مگه زمان حضرت نوح همه جا رو آب نگر??ت ؟

مگه 2012 دقیقا همین وضعیت رو توصی?? نکرده ؟

مگه توی قرآن ننوشته خورشید از سمت دیگه ای طلوع خواهد کرد ؟؟؟؟

مگه نمیدونی نیبیرو داره به سمت ما میاد و با انرژی جاذبه ی قوی که داره باعث میشه همه چی یکم عوض بشه و خورشید از یه طر?? دیگه بیاد بالا ؟

مگه توی قرآن نخوندی که نوشته موجوداتی را در آسمان پراکندیم ؟

??کر میکنی ??قط انسان وجود داره ؟

مگه توی قرآن ننوشته با حوری هایی خواهید خوابید که از زیبایی چیزی کم ندارند ؟؟؟

بعد ??روش باربی رو ممنوع میکنیم چون خوشگله ؟ ؟

اگه 1000 سال پیش به یکی میگ??تی ما برق داریم می??همیدن چی میگی ؟

پس الانم کسی از آینده چیزی بهت بگه خب معلومه متوجه نمیشی.

بعضی ها میگن هرچی شد شد.

بعضی ها میگن بزار بدونیم چی میخواد بشه که قبلش آماده باشیم.

واقعا خنده داره قرآن ما رو گذاشتن جلوشون خوندن یه ??یلم ساختن میگن سال 2012 اینجوری میشه ها بترسین ها اسلامو بیخیال شین ها ??قط با پول میشه نجات پیدا کرد ها...

مگه 2000 پایان دنیا نبود چی شد؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان

کی گ??ت قرآنو ول کن ؟

کی گ??ت اسلامو ول کن ؟

کی گ??ت ??قط با پول میشه نجات پیدا کرد ؟

20 Jan مشهد 3 بار زلزله اومد.

اراک 12 بار.

نیشابود یکی با 33 تا پس لرزه.

نیوزلند هم زلزله اومد.

ژاپن هم همون روز زلزله اومد.

این تازه برج 1 هست

تا برج 12 هی بزرگتر و بزرگتر میشه.

کسانی که با تغییر مخال??ن حذ?? میشن (چون در هر صورت نمیشه جلوی تغییر رو گر??ت)

لینک به ارسال

دقت کن کیا سوار کشتی چینیا میشن(عجبا کشتی ام چینیش اومد)

هیچوقت نمیشه جلوی تغییری که خدا میخواد رو گر??ت ولی میشه جلوی تغییری که بعضی ها میخوان رو گر??ت

سال 1980 پایان دنیا بود ولی نشد چرا؟

سال 2007 پایان دنیا بود ولی نشد چرا؟

چون جلوی تغییر گر??ته شد

لینک به ارسال
مهمان مهمان

منم میتونم امشب خواب ببینم 2020 دنیا تموم میشه ??ردا همه جا جار بزنم .

دلیل نشد.

مایان که از 2500 سال پیش از روی حرکت ستاره اینو پیش بینی کرده بودن که نیبیرو میاد, اون تقویم رو درست کردن که نسل به نسل باقی بمونه و مردم آگاه باشن. واسه اونا ??رقی نداشت 2500 سال دیگه چی میشه چون ??وقش 100 سال عمر میکردن و لازم نبود همچین کارایی بکنن. چرا نوستراداموس هم دقیقا" همین تاریخ رو دید ؟ میخواست به مایان هایی که 2000 سال قبل مرده بودن حال بده ؟

هرم های مصر دقیقا طوری ساخته شده که در 21 دسامبر نوک هرم هارو که تا آسمون دنبال کنی میبینی دقیقا" یه شکل ??لکی بوجود میاد (یه آدم که تیر کمان دستشه) اینو اختر شناسا تایید کردن.

نوک تیری که در کمان هست در 21 دسامبر دقیقا" وسط کهکشان راه شیری دیده میشه.

چرا کهکشان راه شیری اونجاست ؟ چون هم راستایی کهکشانی بوجود میاد (از خودم در نمیارم برو از یه ستاره شناس که خودت میخوای بپرس) در اثر جاذبه ای که بوجود میاد پوسته ی زمین تحریک میشه و زلزله ی 6 ریشتری که دیدی 2 یا 3 برابر اون بوجود میاد که باعث میشه زمین دهن باز کنه. میدونی که 3 چهارم زمین آب هست پس همچین زلزله هایی که بشر تاحالا ندیده باعث میشه آب اقیانوس ها و دریاها سرازیر بشه رو خشکی (100 برابر بزرگتر از تسونامی)

هم راستایی هم باعث میشه نور خورشید روی زمین نی??ته (اطلاع ندارم ??قط میدونم برای مدت محدودی).

والا هرچی بگم یه گوشش وله.

لینک به ارسال
مهمان مهمان

______________________________________ لئوناردو با?? یک پژوهشگر دینى معرو?? در برزیل است. متن زیر، نوشته اوست در میزگردى که درباره «دین و آزادى» برپا شده بود و "دالایى*لاما" هم در آن حضور داشت، من با کنجکاوى، و البته کمى بدجنسى، از او پرسیدم: عالى جناب، بهترین دین کدام است؟ من ??کر کردم که او لابد خواهد گ??ت: «بودایى» یا «ادیان شرقى که خیلى قدیمى*تر از مسیحیت هستند. دالایى*لاما کمى درنگ کرد، لبخندى زد و به چشمان من خیره شد ... و آنگاه گ??ت: «بهترین دین، آن است که شما را به خداوند نزدیک*تر سازد. دینى که از شما آدم بهترى بسازد. من که از چنین پاسخ

خردمندانه*اى شرمنده شده بودم، پرسیدم: آنچه مرا انسان بهترى مى*سازد چیست؟ او پاسخ داد: هر چیز که شما را دل*رحم*تر، ??همیده*تر، مستقل*تر، بى*طر??*تر، بامحبت*تر، انسان دوست*تر، با مسئولیت*تر و اخلاقى*تر سازد. دینى که این کار را براى شما بکند، بهترین دین است من لحظه*اى ساکت ماندم و به حر??*هاى خردمندانة او اندیشیدم. به نظر من پیامى که در پشت حر??*هاى او قرار دارد چنین است: دوست من! این که تو به چه دینى اعتقاد دارى و یا این که اصلاً به هیچ دینى اعتقاد ندارى، براى من اهمیت ندارد. آنچه براى من اهمیت دارد، ر??تار تو در خان

ر??تار تو در خانه، در خانواده، در محل کار، در جامعه و در کلّ جهان است. به یاد داشته باش، عالم هستى بازتاب اعمال و ا??کار ماست. قانون عمل و عکس*العمل ??قط منحصر به ??یزیک نیست. در روابط انسانى هم صادق است. اگر خوبى کنى، خوبى مى*بینى و اگر بدى کنى، بدى. همیشه چیزهایى را به دست خواهى آورد که براى دیگران نیز همان*ها را آرزو کنى. شاد بودن، هد?? نیست. یک انتخاب است. «هیچ دینى بالاتر از حقیقت وجود ندارد.» شاد بودن، هد?? نیست. یک انتخاب است. «هیچ دینى بالاتر از حقیقت وجود ندارد.»

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...