رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
alibarghdar

دانلود نارسیس 6

پست های پیشنهاد شده

از دوستان کسی نارسیس 6 رو برای دانلود نداره من خیلی دنبالش گشتم ولی نتونستم پیدا کنم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببخشیدا من دارم اما نمیدونم چی شده که اصلا به هیچ وجه نمیخونتش! حالا اگر میخون کی میخواست اپلودش کنه!

لینک به ارسال

یه دیکشنری انگلیسی به ??ارسی و برعکس هست. می خواستم اصلشو بخرم ولی گ??تم اگه کسی برای دانلود داره دانلود کنم

لینک به ارسال

اگه کسی خواست روش اجرای نارسیس 5 رو روی ویندوز 7 بزارم یا اگه خواستن نارسیس 5 رو برای دانلود بزارم

لینک به ارسال
مهمان مهمان

نارسیس6

دانلود نارسیس6

لینک به ارسال

بچه ها هرکی نارسیس داره برای دانلود بزاره حالا چه 5 چه 6 :confetti:

لینک به ارسال
اگه کسی خواست روش اجرای نارسیس 5 رو روی ویندوز 7 بزارم یا اگه خواستن نارسیس 5 رو برای دانلود بزارم

سلام اگه ممکنه اون آموزش رو بذارید

لینک به ارسال

برای است??اده از نارسیس 5 روی ویندوز 7 باید نارسیس5 رو که دانلود کردی شروع به نصب به صورت عادی کنی.بعد:

1. ??ایلی رو که در پایین گذاشتم(Setup.ins) دانلود کن ودر پوشه که نرم ا??زار رو دانلود کردی به این آدرس کپی کن. Install/DAOSDK/Disk1(باید ??ایل رو در هنگام کپی Replaceکنی)

2.بعد ??ایل Setup.exeرو در اون پوشه اجرا کن.( که یه برنامه مورد نیاز برای اجرای نارسیس هست)

3.بعد باید برنامه رو کرک کنی بهتره کرک رو در پوشه که برنامه رو اونجا نصب کردی کپی کنی و به صورتRun as administratorاجرا کنی

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

کرک نارسیس 5

این هم یه کرک که اگه بقیه کار نکرد این کار می کنه.باید کرک روبه صورتRun as administratorاجرا کنین

ویرایش شده توسط alibarghdar

لینک به ارسال
این هم یه کرک که اگه بقیه کار نکرد این کار می کنه.باید کرک روبه صورتRun as administratorاجرا کنین

آقا دستت درد نکنه بابت این کرک ولی انتی ویروس ما گیرمیده چی کارکنم؟

لینک به ارسال

بستگی به آنتی ویروست داره باید بهش ب??همونی که این ??ایل ویروسی نیست(??ایل رو اعتماد سازی کنی) و در هر آنتی ویروسی ??رق می کنه.

اگه اسم آنتی ویروست رو بگی برات آموزش مربوط بهش رو میزارم

لینک به ارسال
بستگی به آنتی ویروست داره باید بهش ب??همونی که این ??ایل ویروسی نیست(??ایل رو اعتماد سازی کنی) و در هر آنتی ویروسی ??رق می کنه.

اگه اسم آنتی ویروست رو بگی برات آموزش مربوط بهش رو میزارم

آنتی ویروسم کسپراسکای

لینک به ارسال
آنتی ویروسم کسپراسکای

این ??ایل رو دانلود کن

لینک به ارسال

کرک نارسیس 6

آقا اگه امکان داره کرک نارسیس 6 رو برای دانلود بزارین .

لینک به ارسال
آقا اگه امکان داره کرک نارسیس 6 رو برای دانلود بزارین .

بنده بسیار دنبال نارسیس 6 کشتم ولی نه ودش رو پیدا کردم نه کرکش رو که می خوای می تونی از نارسیس 5 که موجود هست است??اده کنی ولی اگه نارسیس 6 رو بخوای به صورن اورجینال بخری خیلی بهتره قیمتش هم 15 تومن هست و می تونی تو 4 تا pc نصب کنی حالشو ببری .هم از تولید کننده نرما??زار حمایت کدی و هم خودت رو از کرک و این چیز ها خلاص کردی

لینک به ارسال

[h=3]پاردیک برای شما[/h] pardictiny.png پاردیک دیکشنری منحصر به ??رد و بی نظیری است که با امکان ترجمه متون ، نصب انواع دیکشنری های بابیلون و دیکشنری های معرو??ی مانند ***??ورد، لانگمن، لاروس و غیره شما را تنها با یک کلیک به دنیایی متشکل از 75 نوع زبان مت??اوت آشنا میسازد.

من است??اده می کنم خیلی خوبه

لینک به ارسال
حدیث33 مهمان
برای است??اده از نارسیس 5 روی ویندوز 7 باید نارسیس5 رو که دانلود کردی شروع به نصب به صورت عادی کنی.بعد:

1. ??ایلی رو که در پایین گذاشتم(Setup.ins) دانلود کن ودر پوشه که نرم ا??زار رو دانلود کردی به این آدرس کپی کن. Install/DAOSDK/Disk1(باید ??ایل رو در هنگام کپی Replaceکنی)

2.بعد ??ایل Setup.exeرو در اون پوشه اجرا کن.( که یه برنامه مورد نیاز برای اجرای نارسیس هست)

3.بعد باید برنامه رو کرک کنی بهتره کرک رو در پوشه که برنامه رو اونجا نصب کردی کپی کنی و به صورتRun as administratorاجرا کنی

سلام

چه جوری چرا من که انجام میدم نمیشه

چجوری دانلود کنم نرم ا??زار نارسیس رو:ohmy::ohmy:

لینک به ارسال

آقا خیر ببینی اگه بدونی چه مدته دنبال راهی بودم که بشه ورژن 5 رو رویه 7 اجرا کنم.

برای همین هم قید 7 رو زده بودم و از xp است??اده میکردم.

شما با یه ??ایل 11 کیلو بایتی کار رو درست کردی.

لینک به ارسال

سلام من نارسیس6 رو میخوام کسی نداره؟

لینک به ارسال

لینک دانلود نارسیس 6.7.05

http://www.narcissoft.com/CD%20ROOTS/ND-6705-CD.zip

البته لایسنسش رو باید بخرید چون کرک نداره.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...