رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
alightred

مشکل هارد

پست های پیشنهاد شده

من یک پوشه داشتم به اسم دانلود همه دانلودا میر??ت اونجا 100 گیگ اطلاعاتم توش بود وقتی خواستم یک ??ایلی دانلود کنم بعد یک پیغامی داد پوشه ای با این نام ایجاد شود؟بستمش الان دیگه اون پوشه وجود نداره ولی صد گیگ از حا??ظه رو گر??ته اما خودش پیدا نیست چیکار کنم؟یکی کمک کنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان مهمان

به احتمال زياد ???Bad sector??? شده!روي درايوي كه اون پوشه توش هست راست كليك كن.برو بخش ???tools???. اونجا روي ???scan and fix....‎??? كليك كن.يه پنجره جديد باز ميشه.پايينش ٢ تا گزينه هست.تيك دوتاشونو بزن و منتظر باش اسكن تموم بشه.احتمالا بخشي از اطلاعات اون پوشه از بين بره.توصيه ميكنم حتما از يه برنامه كنترل هارد ديسك است??اده كن كه ديگه از اين مشكلات پيش نياد.مثل برنامه ???Ashampoo HDD Control???.

لینک به ارسال

خدا ذلیلت کنه هرچی مطلب درست هم داشتم با این کارت از بین ر??ت

خیلی نامردی:crying:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

امكان نداره!??رمت كه نكردي؟!؟!

لینک به ارسال
مهمان مهمان

حتما يه جا اشتباه كردي!

لینک به ارسال

نه نکردم یک سریال ر??تم ??صل 1 تا ??صل 5 غیب شدن بعد این کاری که گ??تی

راهی نیست برگردونمش؟

خواهشا یک کمکی بکن

لینک به ارسال

دقیقا نمی دونم مشکل از چیه ولی اگه مطمئنی هنوز اون اطلاعات قبلی حجم اشغال کرده این کارو انجام بده (در این صورت احتمالا ویروس باشه)

??ایل هاتو show hidden کن به علاوه تیک hide protected operating system ... رو هم بردار. ببین ??ایل هات هستن یا نه. اگه بود خبر بده...

show hidden رو هم که 100% بلدی ولی به هر حال:

search in start menu:folder option--->open folder option--->tab:view--->check:show hidden files,folders and drives

با این حال اگرم واقعا پاک شده باشن نرم ا??زارهایی هستن واسه برگردوندن که البته 100% قطعی نیست ولی خوب ... به اسم عام recovery tools ...

لینک به ارسال

نه بازم نمیشه

حجمو اشغال کرده ها ولی ناپدید شده واقعا نمیدونم کجاست لا اقل اگه حجمم کم میکرد خوب بود

هم حجمو گر??ته هم ناپدید کرده

نرم ا??زار خوب سراغ نداری؟

لینک به ارسال

• جدید...