رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

مهمان مهمان

نسب و اجرای بازی های rocstar کمی سخته باید نرم ا??زار social club و نصب کنید بعد اینترنت خود را قطع کنید و وارد بازی شوید و یک اکانت آ??لاین واسه games for winodws درست کنید بعدش بازی اجرا میشه و اشکال سیو هم دثده نمیشه.

من خودم max payne و ندارم و بازی هم نکردم منتطر به اتمام امتحانارو دارم خیلی بی صبرانه منتطرم شایدم ??ردا ر??تم خریدم

:love:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من نسخه بلک ب*** دانلود کردم ولی موقع نصب یک ارور میده که عکس ارور رو براتون میزارم

اگه کسی بتونه کمک کنه واقعا ممنونش میشم

[ATTACH=CONFIG]2560[/ATTACH]

لینک به ارسال

من برنامه social club نصب کردم ولی وقتی وارد بازی میشی و enter میزنم در قسمت loading بازی گیر میکنه

در حالیکه قبلش این ات??اق نمیا??تاد

از مدیران سایت درخواست دارم که وقتی بازی میزارند راهنمایی نصب بازی رو به طور کامل بزارند. تو پست های قبلی اگه نگاه کنید از چند ن??ر محدودی که بازی رو دانلود کردند 3-4 ن??ر همین مشکل رو دارند

لینک به ارسال
مهمان مهمان
ارسال شده در (ویرایش شده)

طریقه نصب بازی Max Payne 3

-

این روش برای نسخه ، نصب معمولی بازی هستش (DVD 9)

نکته : قبل از نصب حتما انتی ویروس خود را غیر ??عال کنید . برای اطمینان ارتباط سیستم را با اینترنت هم قطع کنید .

-

1) با گذاشتن DVD 1 بازی مراحل نصب رو آغاز کنید (مشابه نصب های بازی های دیگه !!)

نکته :برای نصب این بازی باید حداقل 30 GB ??ضای خالی داشته باشید .

-

2) در پایان نصب ، بازی سعی در آپدیت کردن خودش داره که شما اونو abort (رد کردن) میکنید و از داخل پوشه Crack\Updatesکه در

DVD 4 موجود هستش تمام آپدیت هاشو نصب میکنید .

-

3) تمام نرم ا??زارها و دایرکت رو که در پوشه Redistributables در DVD 4 هستش رو نصب کنید .

-

5) به محل نصب بازی ر??ته و پوشه profiles رو در Documents\Rockstar Games\Social Club کپی کنید .

توجه: پوشه profiles در داخل پوشه کرک بازی هم هستش و می تونید اونو کپی کنید .

-

6) بقیه ??ایلهای موجود در پوشه کرک بازی را در محل نصب بازی کپی کنید .

-

7) حتما از اینکه بازی شما در ??ایروال بلاک شده باشد اطمینان حاصل نمایید تا در هنگام اجرا به اینترنت دسترسی نداشته باشد . برای اطمینان میتوانید در هنگام اجرا اینترنت خود را قطع کنید .

توجه : این بازی حتما باید در حالت offline بازی شود وگرنه کرک بازی دچار مشکل میشود . ر??تن به اینترنت و آنلاین بازی کردنش با پرو??ایل اصلی خودتون باعث میشه حتی اون هم بلاک بشه !!!

-

8) از بازی لذت ببرید

9) هیچ وقت به Black Box اعتماد نکنین.

ویرایش شده توسط 12.21.2012

لینک به ارسال
اگه میشه آپلود کنید واسم ممنونم

سلام دوست عزیز،شما این کرک که خود سایت گذاشته رو دان کردید؟تقریبا 23mb بود؟به جز اون یکی دیگه هم هست که 27mb هستش که من اونو آپ میکنم میزارم.یه کم توضیحش پیچیدس ولی اگه کارتون گیر کرد بگید تا من توضیح بدم،??قط بگم که یه طورایی باید این دوتا کرکو ت??کیک کنید.حالا خودت باهاش ور برو اگه نشد بگو من در خدمتم.

با عرض پوزش از مدیران سایت،حجم آپلود بیشتر از حد مجاز بود مجبور شدم از جای دیگه آپ کنم و اینکه قسمت آپلود از سایت دیگر هم خراب تشخیص میداد ??ایل هارو.

http://www.4shared.com/rar/CiY7Bm5W/profiles.html

http://www.4shared.com/rar/XSQCSAbv/crack_files.html

اولی پوشه پرو??ایل هستش برای دوستانی که نداشتن و دومی هم کرک بازی.این کرک یه مدت روی سایت بود دوباره برداشتن و یکی دیگه گذاشتن.

لینک به ارسال

سلام من بازي max payne3 را نصب كردم و كرك برا كپي كردم وحتي profile را نيز كپي كردم ولي وقتي وارد بازي مي شوم با وجود اين كه sign in هم ميشوم باز بازي را نمي اورد وهمان جا مي ماند و همان پيغامي كه قبل از ساين اين يعني به اينترنت وصل شويد تا max payne ??عال شود

لط??ا مشكل من را حل كنيد(اگر مشكل كرك هست لص??ا يك لينك كرك سالم بگذاريد)

با تشكر

لینک به ارسال
سلام من بازي max payne3 را نصب كردم و كرك برا كپي كردم وحتي profile را نيز كپي كردم ولي وقتي وارد بازي مي شوم با وجود اين كه sign in هم ميشوم باز بازي را نمي اورد وهمان جا مي ماند و همان پيغامي كه قبل از ساين اين يعني به اينترنت وصل شويد تا max payne ??عال شود

لط??ا مشكل من را حل كنيد(اگر مشكل كرك هست لص??ا يك لينك كرك سالم بگذاريد)

با تشكر

سلام دوست عزیز من لینک کرک گذاشتم است??اده کنید ببینید مشکل حل میشه؟و اینکه شما دکمه home کیبوردتونو بزنید تا یه ص??حه بیاد اونجا پرو??ایل پیش??رضو انتخاب کنید .

لینک به ارسال

دوستان پچ جدید 1.0.0.22 کرک شده توسط گروه THETA در سایت جهت دانلود اضا??ه شد.

با نصب این پچ اکثر مشکلات برطر?? خواهد شد:

.rar"]دانلود پچ جدید

اگر باز هم مشکل داشتید ??ولدر اصلی بازی را از "Max Payne 3" به "MaxPayne3" تغییر نام دهید.

لینک به ارسال

اقا من همه کاراییرو که ??تینو کردم

آخر واسه اجرا بازی این ارور رو میده

filed to load library "D3DCOMPILER_43".dll

تروخدا بگید چکار کنم مشکلم حل بشه این همه دانلود کردم :sadface:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام

من مشکلات همه رو. خوندم اما مشکل من نبود

مشکل من یکم عجیبه

من بازی و نصبیدم و رو آ??لاین مود که میرم - و ظاهرن میخواد که باز یبیاد

یکد??عه یه ص??حه آبی می یاد

و تا 100 پر میشه و بعد ریست میکنه

نمونش و چند وقت پیش برام پیش اومده بود که یه بازی 3 بعدی بود و مانیتورم 3 بعدی نیست و تو led خونمون که 3 بعدی بود درست شد مانیتورم یه سی آر تی معمولی هست و رو led هم تست نکردم چون نمیشه رو تلویزیون بازی کرد ر***تار یکم خطرناکه بازی کردنش تو tv.

البته ریست میکنم می یا دبالا سیستم مشکل نداره

ولی کرک و یه بار خواستم بریزم تا تو پوشه کرک ر??تم 1 بار اینجوری شد

ویروس هم نداره تست کردم.

ممنون میشم راهنمایییم کنید

لینک به ارسال

دررابطه با مشکل sign in من مشکلم حل شد. ??قط اینکه ??ایل playmaxpayne3 رو اجرا کردم و یک پنجره ای باز میشه و روی offlinemode زدم و بازی اجرا شد و دیگه تو اون قسمت های sign in نر??ت.

قبلش من ??ایل maxpayne3 رو اجرا میکردم که از قسمت sign in نمیتونستم رد بشم.

لینک به ارسال

پایین ترین سیستم قابل اجرا

- Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)

- Intel Dual Core 2.4 GHZ or AMD Dual Core 2.6 GHZ, or better

- 2GB System RAM

- NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB RAM

- or AMD Radeon HD 3400 512MB RAM

پایین ترین سیستم توصیه شده

- Windows 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)

- Intel Dual Core 3GHz or AMD equivalent

- 3GB System RAM

- NVIDIA GeForce 450 512MB RAM

- or AMD Radeon HD 4870 512MB RAM

بالاترین سیستم توصیه شده

- Windows 7/Vista (32 or 64 bit)

- Intel i7 Quad Core 2.8Ghz or AMD equivalent

- 3GB System RAM

- NVIDIA GeForce 480 1GB RAM

- or AMD Radeon HD 5870 1GB RAM

بالاترین سیستم قابل اجرا

- Windows 7/Vista (64 bit)

- Intel i7 3930K 6 Core x 3.06 GHZ

- or AMD FX8150 8 Core x 3.6 GHZ

- 16GB System RAM

- NVIDIA GeForce GTX 680 2GB RAM

- or AMD Radeon HD 7970 3GB RAM

سایر موارد مورد نیاز

- HDD Space: 35 GB

- Sound Card: 100% Direct X 9.0 compatible – Direct X 9.0 compatible supporting Dolby Digital Live

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز من لینک کرک گذاشتم است??اده کنید ببینید مشکل حل میشه؟و اینکه شما دکمه home کیبوردتونو بزنید تا یه ص??حه بیاد اونجا پرو??ایل پیش??رضو انتخاب کنید .

سلام من پرو??ايل پيش??رض را ميزنم بهد ساين مي شود home را ميزنم ولي ميگويد بايد به اينترنت وصل شوي

لینک به ارسال
سلام

من مشکلات همه رو. خوندم اما مشکل من نبود

مشکل من یکم عجیبه

من بازی و نصبیدم و رو آ??لاین مود که میرم - و ظاهرن میخواد که باز یبیاد

یکد??عه یه ص??حه آبی می یاد

و تا 100 پر میشه و بعد ریست میکنه

نمونش و چند وقت پیش برام پیش اومده بود که یه بازی 3 بعدی بود و مانیتورم 3 بعدی نیست و تو led خونمون که 3 بعدی بود درست شد مانیتورم یه سی آر تی معمولی هست و رو led هم تست نکردم چون نمیشه رو تلویزیون بازی کرد ر***تار یکم خطرناکه بازی کردنش تو tv.

البته ریست میکنم می یا دبالا سیستم مشکل نداره

ولی کرک و یه بار خواستم بریزم تا تو پوشه کرک ر??تم 1 بار اینجوری شد

ویروس هم نداره تست کردم.

ممنون میشم راهنمایییم کنید

دقیقا منم همین مشکل رو دارم. لط??ا یکی راهنمایی کنه

لینک به ارسال
والا رایج ترین خطا در هنگام نصب نسخه های BlackBox همین خطای IsDone.dll میباشد که میتوانید روش زیر را امتحان کنید :

خطای IsDone.dll

:hd:این خطا مربوط به نقص در سیستم میباشد !

پیشنهاد میشود در مرحله اول با است??اده از نرم ا??زار زیر سیستم و به خصوص رجیستری را تمیز کنید :

دانلود TuneUp Utilities 2012 v12.0.3000.140 - نرم ا??زاری سودمند جهت بهینه سازی ویندوز

و در مرحله دوم با است??اده از یک آنتی ویروس و به خصوص ویروس یاب زیر سیستم را از هر نوع ویروسی پاک کنید :

SUPERAntiSpyware Professional 5.0.1150 Final - ضد جاسوسی | دانلود رایگان نرم ا??زار

همچنین میتوانید ??ایل زیر را دانلود و پس از Extract به مسیر ذکر شده منتقل کنید :

isdone.zip

C:\Windows\System32

در ویندوز 64 بیتی علاوه بر انتقال ??ایل به مسیر بالا , به مسیر زیر نیز میبایست منتقل کنید :

C:\Windows\SysWOW64

:hd:در صورت ادامه مشکل از منوی StartMenu وارد Run شده و در ??یلد مربوطه CMD را تایپ و OK کنید . حال در ص??حه باز شده regsvr32 isdone.dll را تایپ و کلید Enter را بزنید . (regsvr32 Isdone.dll)

:hd:در صورت ادامه مشکل به لینک زیر مراجعه و مراحل ذکر شده را به ترتیب انجام دهید تا این مشکل به صورت کامل برطر?? شود (:

Steps To Resolve “isdone.dll??? Errors

تمام این کارهارو مو به مو انجام دادم ولی مشکل همچنان باقی است!خطای IsDone.dll

لینک به ارسال

سلام بچه ها دقیقا یه سریا مشکل blue screen دارن چن تا روش پیشنهاد دادن که خودم یه سریشونو تا الان تست کردم !!!

میگن که کرک بازی رو یه سری ویندوزا ??نگ می اندازه یعنی شما حتی وقتی دیسک چهارو بذارین وبرین تو دیویدی حتی قبل اجرای بازی اون ??ایل تو کرک باعث میشه ویندوزتون کرش بشه و ریست بشه !!!!

1 . تعویض نام کرک به 123 در حالت safe mood بعد کرک کردن بازی طبق معمول !!!

2. نصب نکردن update luncher و است??اده از کرک revolt

3 . یه راهی که خودم آخرا تست خواهم کرد اینه که ویندوز سونتون (7) حتما service pack 1 باشه که می گن باید درست بشه !

4. است??اده از آپدیت جدید تتا !

ایا رو تست کنین اگه درست شد حتما خبر بدین من بازیو واسه چند ن??ر اجرا کردم ولی این ص??حه آبیه یه وقتایی کار خراب می کنه :)

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز،شما این کرک که خود سایت گذاشته رو دان کردید؟تقریبا 23mb بود؟به جز اون یکی دیگه هم هست که 27mb هستش که من اونو آپ میکنم میزارم.یه کم توضیحش پیچیدس ولی اگه کارتون گیر کرد بگید تا من توضیح بدم،??قط بگم که یه طورایی باید این دوتا کرکو ت??کیک کنید.حالا خودت باهاش ور برو اگه نشد بگو من در خدمتم.

با عرض پوزش از مدیران سایت،حجم آپلود بیشتر از حد مجاز بود مجبور شدم از جای دیگه آپ کنم و اینکه قسمت آپلود از سایت دیگر هم خراب تشخیص میداد ??ایل هارو.

profiles.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download

crack files.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download

اولی پوشه پرو??ایل هستش برای دوستانی که نداشتن و دومی هم کرک بازی.این کرک یه مدت روی سایت بود دوباره برداشتن و یکی دیگه گذاشتن.

اقا ما اینو ریختیم بازم میگه باید وصل شی برای درستی اکتیو

هرکاری میکنم نمیشه 100 تا کرک رو امتحان کردم نشد

کمکم کنید این مشکلو حل کنم

لینک به ارسال

کسی نبود مشکل منو حل کنه این چه ??رومیه که سوالم بی پاسخ مونده؟

اقا من همه کاراییرو که ??تینو کردم

آخر واسه اجرا بازی این ارور رو میده

filed to load library "D3DCOMPILER_43".dll

تروخدا بگید چکار کنم مشکلم حل بشه این همه دانلود کردم :sadface:

لینک به ارسال
اقا ما اینو ریختیم بازم میگه باید وصل شی برای درستی اکتیو

هرکاری میکنم نمیشه 100 تا کرک رو امتحان کردم نشد

کمکم کنید این مشکلو حل کنم

من خودمم این مشکلو داشتم ولی یه بار از بازی خارج شدم و ر??تم دوباره البته قبلشم اون پرو??ایلو یه کم انگولک کردم تا درست شد.پرو??ایلو تو بازی که میرید میتونید ببینید؟اسم پرو??ایلم الان دقیق یادم نیست ??قط میدونم یه ذره از اسمش 2012 هست.اگه اونو میبینید یعنی کرکو درست کپی کردید ??قط تو نحوه اجرا مشکل دارید.بهم یه خبر بده که میبینیش یا نه.

لینک به ارسال

همین ??ایلی که می گی رو از d3dcompiler_43.dll free download - DLL-files.com دانلود کن بعدش بریز تو این مسیر ها !

قاعدتا درست میشه :D

• Like 1

لینک به ارسال

این برای تمام دوستانی که میگن ارور .dll میده براشون

اول که ??ایل dll رو دان کنید بعدم کپی کنید محل نصب بازی.

اون دوستی هم که گ??ت ارور IsDone.dll داره همون ??ایل که گذاشتن واسه دان رو بگیره و کپی کنه محل نصب بازی.یه سایتم معر??ی میکنم برای تمامی ارورهای dll.این رو هم بگم بعد از برطر?? کردن مشکل dll شاید بازم ازتون یه ??ایل جدید dll بخواد که تو همین سایت تا هر وقت که میگه dll مشکل داره شما براش دان کنید.

DLL Files for free download

توی این سایت هم تمامی ??ایل ها بر اساس حرو?? ال??با هستش مثلا ارور isdone رو باید حر?? I رو انتخاب کنید و میره تو تمام ??ایل هایی که با I شروع میشه.

امیدوارم مشکلتون حل بشه.

تشکر و ا??زودن به شهرت این کاربر(علامت ستاره پایین سمت راست)یادتون نره.مو??ق باشید.

• Like 1

لینک به ارسال

من توی یکی از مراحل بازی که توی برزیل هست گیر کردم.مشکل اینه که پشت یه دیواره ی آجری هستم.از اون طر?? دیوار یه بمب آتشزا پرتاب میشهوبعد ساختمانها محو میشنواصلا نمیشه کاری کرد.کمک کنید

لینک به ارسال
من توی یکی از مراحل بازی که توی برزیل هست گیر کردم.مشکل اینه که پشت یه دیواره ی آجری هستم.از اون طر?? دیوار یه بمب آتشزا پرتاب میشهوبعد ساختمانها محو میشنواصلا نمیشه کاری کرد.کمک کنید

راستش من ??قط دو بار تونستم بازی کنم خیلی مشغول بودم امروز برای دومین بار ر??تم بازی کردم اگه تا اونجا که شما گ??تین رسیدم و کسی نبود کمک کنه من بهت یه خبر میدم.من چند مین دیگه

میرم بازی احتمالا تا اونجایی که میگید منم 2ساعت دیگه اگه کاری برام پیش نیاد میرسم.امیدوارم اگرم کسی زودتر از من پیام شمارو دید بهتون بگه چیکار کنید.مو??ق باشید.

لینک به ارسال

خیلی مسخرست به خدا.نشستم بکوب تا این مرحله رو بازی کردم بعد ضد حال خوردم.اگه رسیدی به من خبر بده.ممنون

لینک به ارسال
همین ??ایلی که می گی رو از d3dcompiler_43.dll free download - DLL-files.com دانلود کن بعدش بریز تو این مسیر ها !

قاعدتا درست میشه :D

ر??یق ممنون کارت درسته بازی بالا اومد ولی روی INTIALIZING گیر میکنه یه بارم رد کرد اینو بعد یه سری جزئیات پرو??ایل میاد با دلیتشو ساین اوتش

بعد از اونم هیچ گزینه ای نبود واسه شروع بازی دیگه هم نیومد رو همون intializing گیر کرد چکار کنم؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...