رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

یکی کمک کنه من وقتی بازی رو اجرا میکنم تا قسمتی که باید enter بزنی میاد وقتی enter میزنم از بازی میاد بیرون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کسی سیو های pc اینو نداره؟ یا نمیدونه ازکجا گیر بیارم...اصلا کجای کامپیوتر سیو میشه؟

من تا چپتر6 ر??تم اما الان بازیم گزا??یکش گیر میکنه..کند میشه و صداش میپیچه...باید دوباره نصب کنم درس بشه..اما میخوام سیواشو داشته باشم نخواد دوباره این6 چپترو برم...راهنمایی پلیییییز:sadface:

البته بگم تو داکیومنت هم بود اما چیزی بنام save gameندیدم!!!!!

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان گل

دوستان من نسخه بلک ب.. دانلود کردم و نصب کردم هیچ مشکلی پیش نیومد و الان هم خیلی راحت دارم بازی میکنم و Very High Res 1360 x 768 دارم بازی میکنم

Cpu : AMD Phenom II x4 995 3.20

Ram : 4 GiG DDR3

GPU : ATi Radeon 5750 HD

راستی اونایی که میخوان بازی به اینترنت کانکت نشه و آپدیت نکنه خودشو میتونن از این برنامه است??اده کنن

لینک به ارسال
خیلی مسخرست به خدا.نشستم بکوب تا این مرحله رو بازی کردم بعد ضد حال خوردم.اگه رسیدی به من خبر بده.ممنون

سلام دوست من،

شما تا چپتر چند ر??تین و گیر کردین؟یادم ر??ت قبلا بپرسم.

لینک به ارسال
کسی سیو های pc اینو نداره؟ یا نمیدونه ازکجا گیر بیارم...اصلا کجای کامپیوتر سیو میشه؟

من تا چپتر6 ر??تم اما الان بازیم گزا??یکش گیر میکنه..کند میشه و صداش میپیچه...باید دوباره نصب کنم درس بشه..اما میخوام سیواشو داشته باشم نخواد دوباره این6 چپترو برم...راهنمایی پلیییییز:sadface:

البته بگم تو داکیومنت هم بود اما چیزی بنام save gameندیدم!!!!!

من به این پوشه ها مشکوکم خودتم یه دید بزن شاید اینجا بره سیواش

C:\ProgramData\Rockstar Games\Max Payne 3

البته ??قط مشکوکم وگرنه چیزی به اسم سیو توش نیست خیلی جاهارو گشتم ولی سیوشو پیدا نکردم حالا اگه جای دیگه ای هم بود بهت میگم.

لینک به ارسال
مهمان مهمان

من نسخه ی بلک ب*** رو دانلود کردم . الان باد آپدیت .rar"]RELOADED رو نصب کنم بعدشم کرکش ؟یا این نسخه خودش کرک شده هست ؟

لینک به ارسال
ر??یق ممنون کارت درسته بازی بالا اومد ولی روی INTIALIZING گیر میکنه یه بارم رد کرد اینو بعد یه سری جزئیات پرو??ایل میاد با دلیتشو ساین اوتش

بعد از اونم هیچ گزینه ای نبود واسه شروع بازی دیگه هم نیومد رو همون intializing گیر کرد چکار کنم؟

مشکل من هنوز حل نشده چکار کنم؟ :429778le1utwnx4p:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام

مشکل blue screen من حل نشد

اسم پوشه کرک و عوض کردم نشد

کرک رو سایت و جدیده رو ریختم درست نشد

دوستان راه دیگه ای به ذهنشون نمیرسه

سیستمم 7 هست از نوع 64 بیتی

16 گیگ رم دارم و کارت گرا??یکم 480gtx هست

??قط مانیتورم سی آر تی هست که

هیچ ربطی به این موضوع نداره

کلی برنامه و بازی و پلاگین و نرم ا??زار های سه بعدی و میکس و مونتاژ روش نصبه

تعویض ویندوز یعنی 1 روز وقت گذاشتن و ریختن کلی برنامه

:grouphugg::thumbsup::244728hqjqgvc51h:

لینک به ارسال

چپتر vii که مکس کچل کرده و توی برزیله.خواهشا کمک کنید

لینک به ارسال

منم مشکل کاربر 11qwe رو دارم

یعنی بعد از طی مراحل لازم(دو بار نصب+نصب آپدیت+ریختن کرک+ریختن پرو??ایل در document)

اما الان همون ص??حه اول که میاد ص??حه سیاه توضیحات میمونه و نمیره جلو

لط??ا راهنمایی کنید

در ضمن ویندوز seven 64 bit و آنتی ویروس نود من هم در موقع نصب و هم در موقع بازی غیر ??عال است(disable protection)

کرک مورد است??اده reloaded می باشد

لینک به ارسال

سلامی دوباره

دوستان من نسخه بلک ب... دارن است??اده میکنم الان پچ جدید اومد میتونم از پچ جدید است??اده کنم ؟ یا مشکل پیش میاد واسه بازی ؟ لط??ا زودتر راهنمایی کنین . مرسی:1975:

لینک به ارسال
سلام

من که ویندوزمو عوش کردم یه 7 32 بیتی سرویس پک 1 ریختم و مشکل ص??حه آبیم هنگام کرک حل شد : D !!!*

قبلا هم تا سر استدایومه که می خوان پول ها ر بدنم ر??ته بودم ولی جلو تر نر??ته بودم الان که خواستم برم همون که میره تو در استادیم و اون اسنایپره میاد ییهو stopworking میاد :))

لینک به ارسال
سلام

کرک و اپدیت جدید و بریز اینم لینکش

http://dl.p30day.com/game/91-03/Max ...e.3.v1.0.0.22-[.rar/"]www.P30Day.com].rar

لینک به ارسال

please help me

وقتی میرم تو بازی close the program میده تا قسمتی که باید enter بزنی هم میاد وقتی میزنم از بازی میاد بیرون

لینک به ارسال

من این پچ جدید و رو نسخه بلک ... نصب کردم ولی میرم تو بازی اونجایی که باید Enter بزنم برم تو بازی این ارورو میده چیکار کنم ؟ یکی کمک کنه لط??ا

[ATTACH=CONFIG]2572[/ATTACH]

لینک به ارسال
من این پچ جدید و رو نسخه بلک ... نصب کردم ولی میرم تو بازی اونجایی که باید Enter بزنم برم تو بازی این ارورو میده چیکار کنم ؟ یکی کمک کنه لط??ا

2572-تاپیک-مخصوص-بازی-max-payne-3-59215805907430268629-png

سلام دوست من،شما مراحل کرک رو خوب انجام ندادین و محل ریختن پرو??ایلتون اشتباه بوده.مراحلو دقیق و مو به مو انجام بدید حل میشه.از کرک های جدید است??اده کنید شاید مشکل حل شد اگر بازم حل نشد در همین تاپیک اگه اشتباه نکنم ص??حه 3 من پوشه پرو??ایل و کرک گذاشتم اونارو هم دان کنید.ولی مشکل اصلی شما محل ریختن پرو??ایلتونه.اونو درست بریزید حله،یادم ر??ت بگم شما حتما باید اینترنتتون رو قطع کنید وقتی میرید تو بازی.مو??ق باشید.

لینک به ارسال
please help me

وقتی میرم تو بازی close the program میده تا قسمتی که باید enter بزنی هم میاد وقتی میزنم از بازی میاد بیرون

سلام ر??یق،اگه میشه مشخصات سیستمتونو بگید.

لینک به ارسال

سلام بچه ها..من 2 روزتو ??روم های خارجی گشتم ...??ک کنم دقیقا ??همیدم کدوم پوشه سیو هس...

??قط از چندتا از بچه ها که تا چپتر5 یعنی برزیل رو ر??تن خواهش کنم که برا اینکه مطمین شم همینه 2 تا ??ایل هس تو c/user/username/my ducument/rockestar game/profile...آخرش این پوشه به ??ایلMP3_PROGRESSIONمیرسید.اینرو کسی میتونه یه جا آپ کنه لینک بده یا برام ب??رسه به این ایمیل limberboy@gmail.com

یا بهم توو یاهو مسنجر به آی دی limberboy پی ام بده مستقیم ازش بگیرم تست کنم؟

حجمشم خیلی کمه...ممنون...

لینک به ارسال
سلام دوست من،شما مراحل کرک رو خوب انجام ندادین و محل ریختن پرو??ایلتون اشتباه بوده.مراحلو دقیق و مو به مو انجام بدید حل میشه.از کرک های جدید است??اده کنید شاید مشکل حل شد اگر بازم حل نشد در همین تاپیک اگه اشتباه نکنم ص??حه 3 من پوشه پرو??ایل و کرک گذاشتم اونارو هم دان کنید.ولی مشکل اصلی شما محل ریختن پرو??ایلتونه.اونو درست بریزید حله،یادم ر??ت بگم شما حتما باید اینترنتتون رو قطع کنید وقتی میرید تو بازی.مو??ق باشید.

من قبل اینکه پچ جدید و نصب کنم بازی میکرم هیچ مشکلی هم نداشت همین که پچ و نصب کردم اینطوری شد ! اگه کرک جدید دان کنم و نصب کنم ر??ع میشه ؟

لینک به ارسال

راستی دوستان ما اینجا چند ن??ر شاغل داریم؟ راستش من خودم شاغلم و از ??ردا کمتر میتونم بیام نگید گذاشت ر??ت سعی میکنم شب که میام خونه جواب بدم.ولی کلا دوست دارم بدونم گیمر ها چند % شاغل داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لط??ا اگه میشه بگید ببینم در چه وضعی هستیم.لط??ا متاهل ها هم بگید ببینم چند % متاهل و شاغل داریم که گیم میزنن،البته با اجازه مدیران میدونم تاپیک چیزه دیگه ایه ولی اینو جهت اطلاع دوستان و خودم مطرح میکنم که از وضعیت گیمرها با خبر بشیم:=D::drool: .

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
سلام بچه ها..من 2 روزتو ??روم های خارجی گشتم ...??ک کنم دقیقا ??همیدم کدوم پوشه سیو هس...

??قط از چندتا از بچه ها که تا چپتر5 یعنی برزیل رو ر??تن خواهش کنم که برا اینکه مطمین شم همینه 2 تا ??ایل هس تو c/user/username/my ducument/rockestar game/profile...آخرش این پوشه به ??ایلMP3_PROGRESSIONمیرسید.اینرو کسی میتونه یه جا آپ کنه لینک بده یا برام ب??رسه به این ایمیل limberboy@gmail.com

یا بهم توو یاهو مسنجر به آی دی limberboy پی ام بده مستقیم ازش بگیرم تست کنم؟

حجمشم خیلی کمه...ممنون...

عزیز منم تو یکی از ??روم های خارجی دیدم به همین ??ایل که میگید رسیدم ولی لا مصب نه ??ایل bin و نه dat اصلا معلوم نی سیو هستش یا نه من تا چپتر چهار ر??تم ولی دقیقا همین نوشتس سیوش.البته معمولا سیوها نوشتهاشون ??رق نداره ولی بازم یه چیز دیگه مشکوکه اونم اینکه مکس پین چپتری سیو میکنه یعنی از یه ??ایل بیشتر نیاز داره پس احتمالش هست که این ??ایل سیو نباشه.ات??اقا دیشب میخواستم بگم اینجارو برو ولی چون چیزی ازش معلوم نبود دیگه نگ??تم.

ویرایش شده توسط ayjoonn

لینک به ارسال
من قبل اینکه پچ جدید و نصب کنم بازی میکرم هیچ مشکلی هم نداشت همین که پچ و نصب کردم اینطوری شد ! اگه کرک جدید دان کنم و نصب کنم ر??ع میشه ؟

خوب همون پچ قدیمیو بریزید رو این جدیده تا درست شه عزیز.پچ قدیمو دارید؟کلا کرک قدیمو با پرو??ایل دارید؟اگه ندارید توی همین تاپیک همون جا که گ??تم برید دان کنید.

لینک به ارسال
خوب همون پچ قدیمیو بریزید رو این جدیده تا درست شه عزیز.پچ قدیمو دارید؟کلا کرک قدیمو با پرو??ایل دارید؟اگه ندارید توی همین تاپیک همون جا که گ??تم برید دان کنید.

عزیزم شرمنده انقد سوال میکنم. من اصلا پچ نصب نکرده بودم همینطوری نصبیدم بازی و اجرا کردم اوند بالا . لینک پچ قبلیو واسم میزاری ؟ مرسی اط لط??ت:1975:

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...