رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

عزیزم شرمنده انقد سوال میکنم. من اصلا پچ نصب نکرده بودم همینطوری نصبیدم بازی و اجرا کردم اوند بالا . لینک پچ قبلیو واسم میزاری ؟ مرسی اط لط??ت:1975:

عزیز میگم که آپ کردم تو ص??حه 3 برو دان کن اگه ص??حه 3 نبود ص??حه 2 .اگه بازم مشکل داشتی بگو تا کمک کنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
من توی یکی از مراحل بازی که توی برزیل هست گیر کردم.مشکل اینه که پشت یه دیواره ی آجری هستم.از اون طر?? دیوار یه بمب آتشزا پرتاب میشهوبعد ساختمانها محو میشنواصلا نمیشه کاری کرد.کمک کنید

دقیقااااااااااااااااا مشکل منم همینهههههههههههه ... هیچ کسم آدمو کمک نمیکنه ... تو هر ??رمی میزنم هیچ جوابی نمیدن ... تصویر برای من به غیبه و نمیدونم کجا باید برم

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام

مشکل blue screen من حل نشد

اسم پوشه کرک و عوض کردم نشد

کرک رو سایت و جدیده رو ریختم درست نشد

دوستان راه دیگه ای به ذهنشون نمیرسه

سیستمم 7 هست از نوع 64 بیتی

16 گیگ رم دارم و کارت گرا??یکم 480gtx هست

??قط مانیتورم سی آر تی هست که

هیچ ربطی به این موضوع نداره

کلی برنامه و بازی و پلاگین و نرم ا??زار های سه بعدی و میکس و مونتاژ روش نصبه

تعویض ویندوز یعنی 1 روز وقت گذاشتن و ریختن کلی برنامه

:grouphugg::thumbsup::244728hqjqgvc51h:

کرک و اپدیت جدید و بریز اینم لینکش

http://dl.p30day.com/game/91-03/Max ...e.3.v1.0.0.22-[.rar/"]www.P30Day.com].rar

این کرک رو هم دانلود کردم نشد

نمیدونم مشکل چیه

سمت پوشه کرک هم میرم بلو اسکرین می یاد-

البته کرک جدید و ریختم و ر??تم تو بازی یعنی تا می یاد بره همون مشکل قبل

لینک به ارسال
سلام

http://dl.p30day.com/game/91-03/Max ...e.3.v1.0.0.22-[.rar/"]www.P30Day.com].rar

نمیدونم مشکل چیه

عزیز به نظر من مشکل از سیستمتونه،ویندوزتونو عوض کنید احتمالا درست میشه.

لینک به ارسال

خدا شیر مادرشونو حلال کنه سازنده های مکس پین رو واقعا هم داستانش مثل مکس پین 2 عالیه هم جنگایی که تو بازی داره واقعا محشره،هیچ سبکی تا حالا قشنگتر از سبک مکس ندیدم،من مکس پین 2رو تقریبا شاید 50بار تا آخر بردم.چندین ساله منتظر 3 بودم.میدونستید کارگردان مکس پین 2 ایرانیه؟اینو ??کر کنم عوض شده کارگردانش ولی قبلی وقتی اسامی سازنده رو میزدی کارگردانش ایرانی بود!!!!!میخوامش بد جور.ای ول مکس.

لینک به ارسال
سلام

نمیدونم مشکل چیه

من شنیدم اونایی که مشکل ص??حه آبیو دارن باید سرویس پک یک ویندوز بریزن تا درست بشه ... همه اینو گ??تن

لینک به ارسال

آقا واسه منم تو loading گیر میکنه همه ی مراحلی که گ??تیدو انجام دادم اما بازم نشد:-_-:

لینک به ارسال

سلام من ببا لپتاپم بازیم میکنم تاهالا با هیچ بازی مشکل نداشتم اما این کی??یتش خیلی بالا کامل هم اجرا میشه نمیدونم چرا تیک میزنه جالبیش اینه که همیشه جاهای مشخصی تیک میزنه مخوامستم بدونم کسی میدونه مشکلش از بازیه یا ویندوز

قطعاتم

hp 3150se

core i5

6gb ram

h.d.d 640gb 5400rpm

vga : ati 5650 1gb ddr3

میگم تاحالا بازی نداشتم تیک بزنه این اولیشه

لینک به ارسال

دوستان من بازی رو دوباره نصب کردم اپدیت رو جدید کردم کرک جدید ریختم ولی بازم روی لودینگ گیر میکنه دکمه home هم میزنم ات??اقی نمی??ته

لینک به ارسال

دوستان با این مشکل گیر کردن توی ص??حه سوشال کلاب باید چکار کرد؟

بازی پیغام میده باید آنلاین باشی تا مکس پین اکتیو بشه.

لینک به ارسال

سلام

من بازی رو نصب کردم و crack و patch جدید رو نصبیدم . حتی پوشه پرو??ایل رو هم در آدرس C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Rockstar Games\Social Club

اما موقع ورود به بازی بعد از sign in پرو??ایل پیش ??رض این ارور رو میده

[ATTACH=CONFIG]2573[/ATTACH]

وقتی با پرو??ایل خودم که ساختمش sign in میشم باز همین ارور رو میده

خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمک کنه بگه،دو روزه علا??شم

لینک به ارسال

سلام.آقا بی زحمت کرک قدیمیرو بذار.دستت درد نکنه:-_-:

لینک به ارسال

آقا ما هر بلایی بگی سرش در آوردیم ولی بعد از آ??لاین مد

تو قسمت لودینگ گیر میکنه هیچ ات??اقی نمی??ته

اساتید کسی این مشکل رو حل کرده ؟؟؟

لینک به ارسال

دوستان مشکل من حل شد

با کرکی که توی ص??حه سه هست امتحان کنید. دیگه گیر نمیکنه.

لینک به ارسال
من برنامه social club نصب کردم ولی وقتی وارد بازی میشی و enter میزنم در قسمت loading بازی گیر میکنه

در حالیکه قبلش این ات??اق نمیا??تاد

از مدیران سایت درخواست دارم که وقتی بازی میزارند راهنمایی نصب بازی رو به طور کامل بزارند. تو پست های قبلی اگه نگاه کنید از چند ن??ر محدودی که بازی رو دانلود کردند 3-4 ن??ر همین مشکل رو دارند

دقیقا همین مشکل! من تا چپتر 2 ر??تم.اما از این به بعد وقتی که داره لود میشه واسه شروع بازی همونجا میمونه و لود تا ابد ادامه پیدا میکنه.

لینک به ارسال

دوستان هیچ ??ایده ایی نداشته همون تو لود میمونه

حی?? این بازی با این مشکلات آدم اعصابش خورد میشه

لینک به ارسال
سلام.آقا بی زحمت کرک قدیمیرو بذار.دستت درد نکنه:-_-:

سلام دوست من،من تو ص??حه 3 گذاشتم کرک قدیمیو بگیر امتحان کن.یکی از دوستان امتحان کرد جواب داد.

لینک به ارسال
آقا ما هر بلایی بگی سرش در آوردیم ولی بعد از آ??لاین مد

تو قسمت لودینگ گیر میکنه هیچ ات??اقی نمی??ته

اساتید کسی این مشکل رو حل کرده ؟؟؟

دوستان توجه توجه این مشکل رو همه داشتن منم چندین بار تو همین تاپیک توضیح دادم لط??ا عمل کنید به این کارایی که گ??تم و اینکه قبل از اینکه مشکلتونو بنویسید لط??ا تاپیک رو به دقت بخونید،آخه تمام سوالا تکراریه و جوابشو هم من هم بقیه ی دوستان دادن پس لط??ا دقت کنید.مشکل شمارو هم دوست عزیزم من توی پستای قبلی جواب دادیم کارارو مو به مو انجام بدید حل میشه.کرک قدیمی و پرو??ایل قدیمیو هم من گذاشتم ص??حه 3.لط??ا تشکر و ا??زودن به شهرت این کاربر(علامت ستاره سمت راست تصویر) یادتون نره اونایی که مشکلشون حل میشه.

لینک به ارسال
سلام من ببا لپتاپم بازیم میکنم تاهالا با هیچ بازی مشکل نداشتم اما این کی??یتش خیلی بالا کامل هم اجرا میشه نمیدونم چرا تیک میزنه جالبیش اینه که همیشه جاهای مشخصی تیک میزنه مخوامستم بدونم کسی میدونه مشکلش از بازیه یا ویندوز

قطعاتم

hp 3150se

core i5

6gb ram

h.d.d 640gb 5400rpm

vga : ati 5650 1gb ddr3

میگم تاحالا بازی نداشتم تیک بزنه این اولیشه

این مشکل معمولا از خراب بودن ویندوزه و در مراحل بالاتر اگه با ویندوزم حل نشد ??ن لب تاپتونو چک کنید و کول پدتونم روشن باشه وقتی گیم میزنید.آنتی ویروس هم باعث این امر میشه حتی غیر ??عال،آخه آنتی ویروس سیستمو کند میکنه حتی نود 32.لب تاپتونو پارتیشن بندی کردین؟چند تا درایو دارین؟

لینک به ارسال

البته بعد از ریختن کرک ص??حه سه ??قط با playmaxpayne3.exe میتونید بازی رو بیارید ,آ??لاین هم باید باشید.

لینک به ارسال
دوستان توجه توجه این مشکل رو همه داشتن منم چندین بار تو همین تاپیک توضیح دادم لط??ا عمل کنید به این کارایی که گ??تم و اینکه قبل از اینکه مشکلتونو بنویسید لط??ا تاپیک رو به دقت بخونید،آخه تمام سوالا تکراریه و جوابشو هم من هم بقیه ی دوستان دادن پس لط??ا دقت کنید.مشکل شمارو هم دوست عزیزم من توی پستای قبلی جواب دادیم کارارو مو به مو انجام بدید حل میشه.کرک قدیمی و پرو??ایل قدیمیو هم من گذاشتم ص??حه 3.لط??ا تشکر و ا??زودن به شهرت این کاربر(علامت ستاره سمت راست تصویر) یادتون نره اونایی که مشکلشون حل میشه.

لینکش مشکل داره دوست من.واسه دانلود میره.اما همین که کلیک میکنی واسه دانلود میگه که لینک پاک شده.

اگه میشه profile را واسه من بزارید.ممنون

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

مرسی

من دوو تا درایو دارم بازی تو درایو c هست و 60gb هم هنوز خالی داره انتی ویروسم مایکروسا??ت هست که غیر ??عالش میکنم خیلی انتی ویروس سبکیه حالا تعویض ویندوز هم امتحان میکنم ببینم چی میشه خیلی از این بازی خوشم امد ارزش داره حتی اگه مجبور بشم دیسک ارجینالشو برا ps3 برگیرم

راستی مال من 3 DVD داره و وقتی ***ترک میشه 10 GB بیرون میده و وقتی تصب میشه 22 GB میشه من تو سایتا خوندم حجمش بیشتر از ایناست بعضیا میگن 28 GB بعضیا میگن 45 GB ممنون میشم یه توضیحم برای این بدید

ویرایش شده توسط BOOTY

لینک به ارسال
مرسی

من دوو تا درایو دارم بازی تو درایو c هست و 60gb هم هنوز خالی داره انتی ویروسم مایکروسا??ت هست که غیر ??عالش میکنم خیلی انتی ویروس سبکیه حالا تعویض ویندوز هم امتحان میکنم ببینم چی میشه خیلی از این بازی خوشم امد ارزش داره حتی اگه مجبور بشم دیسک ارجینالشو برا ps3 برگیرم

راستی مال من 3 DVD داره و وقتی ***ترک میشه 10 GB بیرون میده و وقتی تصب میشه 22 GB میشه من تو سایتا خوندم حجمش بیشتر از ایناست بعضیا میگن 28 GB بعضیا میگن 45 GB ممنون میشم یه توضیحم برای این بدید

عزیز این نسخه ای که شما دارین با مشخصاتی که دادین نسخه ب ل ک ب ا ک س هستش و شاید یکی از ایراداتی که گیر میزنه بازیتون از همون باشه.نسخه اصلیش با کرک و مخل??ات تقریبا 27 گیگه و وقتی بازیو نصب میکنی 35گیگ میشه.یک مشکل دیگه هم اینه که درایو c چون ویندوز هستش حتی در صورت خالی بودن هم این مشکلاتو به وجود میاره.راه پیشنهادی اینه که پارتیشناتو زیاد کنی.??ک کنم نرم ا??زار جدید اومده که بدون نیاز به حذ?? ??ایلایی که داری و تحت ویندوز پارتیشن بندی میکنه مثلا از اون 60گیگ که خالی داری است??اده میکنه بدون اینکه ??ضای پر هاردتو مجبور بشی خالی کنی،راه بعدی هم اینه که رو درایو d نصب کن و بهترین راه اینه که از نسخه اصلی است??اده بکنید.

این بازی یکی از بهترین بازیهای دنیاست و طر??دارای زیادی داره.من مکس پین 2 رو تقریبا 50بار تموم کردم واقعا عالیه.این وق??ه 7ساله(تقریبا) بین مکس 2 و 3 داشت منو دیوونه میکرد تا جایی که دیگه نامید شدم که نسخه 3داشته باشه.اگه وقت کردی 2 رو هم بازی کن ضرر نمیکنی.ببخشید طولانی شد میخواستم کامل باشه.

ویرایش شده توسط ayjoonn

لینک به ارسال
لینکش مشکل داره دوست من.واسه دانلود میره.اما همین که کلیک میکنی واسه دانلود میگه که لینک پاک شده.

اگه میشه profile را واسه من بزارید.ممنون

عزیز اینم لینک جدید تست شد صحیحو سالم خدمتتون مشکل نداشت،اگه بازم مشکل داشت بگو تا سرورو عوض کنم کما اینکه همون قبلی هم مشکل نداشت آخه بچه ها دان کرده بودن.

profiles_2.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download

مو??ق باشید.

ویرایش شده توسط ayjoonn

لینک به ارسال
چپتر vii که مکس کچل کرده و توی برزیله.خواهشا کمک کنید

دوستانی که تو این مرحله گیر کرده بودن.میخوام بدونم دقیق کجای بازی گیر کردین و چی میشه دقیق توضیح بدید من مراحلو رد کردم البته اگه تا اونجایی که شما میگید رسیده باشم مشکلی پیش نیومد الانم ر??تم تو قبرستون دارم میجنگم شما قبرستونو رد کردین؟دختره رو کشتن؟??قط سریع آخه من ??قط شبا میتونم بیام.

ویرایش شده توسط ayjoonn

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...