رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

واسه من اجرا شد

عجب بازی هست

اخرشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
دوستان من چرا این اولا با این مشکل برخورد کردم ? :D توی استادیم !!!

http://up.vatandownload.com/images/6kk6k7u58yhhjqcrl7hp.png

همون appcrash معرو??ه !!!

مشکل ویندوزه دادا.

لینک به ارسال
دوستان توجه توجه این مشکل رو همه داشتن منم چندین بار تو همین تاپیک توضیح دادم لط??ا عمل کنید به این کارایی که گ??تم و اینکه قبل از اینکه مشکلتونو بنویسید لط??ا تاپیک رو به دقت بخونید،آخه تمام سوالا تکراریه و جوابشو هم من هم بقیه ی دوستان دادن پس لط??ا دقت کنید.مشکل شمارو هم دوست عزیزم من توی پستای قبلی جواب دادیم کارارو مو به مو انجام بدید حل میشه.کرک قدیمی و پرو??ایل قدیمیو هم من گذاشتم ص??حه 3.لط??ا تشکر و ا??زودن به شهرت این کاربر(علامت ستاره سمت راست تصویر) یادتون نره اونایی که مشکلشون حل میشه.

عزیز همه اینا رو از پیج اول خوندم با اونم دردی رو دوا نکرد

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

من crack و profile را کپی کردم.اما ایند??عه روی initializing گیر میکنه.چه کار باید کرد؟

ویرایش شده توسط desk56

لینک به ارسال
عزیز همه اینا رو از پیج اول خوندم با اونم دردی رو دوا نکرد

عزیز وقتی میری تو بازی پرو??ایلو میبینی؟rld2012?

لینک به ارسال
من crack و profile را کپی کردم.اما ایند??عه روی initializing گیر میکنه.چه کار باید کرد؟

یعنی enter میزنی بعد ص??حه ی سیاه میخواد که لود بشه؟

لینک به ارسال
مشکل ویندوزه دادا.

من قبلا مشکل blue screen داشتم ویندوزمو عوض کردم یه7 سرویس پک 1 32 بیت ریختم درست شد !!! آخه 64 دم دست نبود حالا بگذریم که رم 8 او 3.16 می شناسه او اینا ولی به نظرتون اگه 64 همینو نصب کنم ممکنه http://up.vatandownload.com/images/6kk6k7u58yhhjqcrl7hp.png appcrash نده ؟:d

ویرایش شده توسط serious2010

لینک به ارسال

سلام دوستان.باید اول Up Date کنید بعد کرک کپی کنید.من مشکلم تو لوود کردن مراحل بازی هستش خیلی کنده و الان تو مرحله بعد استادیومم گیر کردم وقتی پسره رو می کشی باباش میاد دم خونه که انتقام بگیره همون جا تو لوودش گیر میکنه نمیره

لینک به ارسال

manam hamin moshkelo daram to loode bazi mimone edame nemide badam to hayne bazi tik mizaneo mipare badesham to ghesmate graphic nemishe tanzimesh kard barmigarde be halate avalie kasi mitone komak kone?

لینک به ارسال

لینک به ارسال

ايا رو ويندوز xp هم هست چون چند تا سايت اين ويندو رو نداره:sa0d:

لینک به ارسال
عزیز وقتی میری تو بازی پرو??ایلو میبینی؟rld2012?

اره من میبینم.اما بعد که اینترو میزنم unable to connect miad! چیکار کنم؟!

لینک به ارسال

:sweat:با سلام از دوستای عزیز یه سوال دارم امیدوارم یه ن??ر مشکل ما رو حل کنه من سیستمم لب تابه مدل hp 6190 با مشخصات cori7 2670qm.vga 2560mb ati 6770m.ram 8gb.hard1tbولی اشکمو دراورده همه درایورها وبرنامه ها هم به اخرین نسخه اپدیته با اینکه مثلا بازی مکس پین رو به راحتی وبا بالاترین کی??یت اجرا می کنه ولی زمانی که بازی رو روی directx 11 می زارم تصویر با اینکه بی نهایت عالیه ولی مثلا در جاهایی مثل کنار شیشه یا نور زیاد تصویر شکسته شکسته میشه حالت خطای دید این مشگل رو با اکثر بازیها دارم ??کر میکنم یه مشگلی با dx11 داره اخه توی بازی saints row وقتی بازی رو روی dx11 میذاشتی ارور میداد بعدش معمولا با این بازیها باید رزولوشن رو به 780*1240 بزارم که تصویر تمام ص??حه بشه حال اونکه رزولوشن ص??حه 768*1366 هستش.حال انکه این بازی رو با pc برادرم که خیلی از سیستم من پایینتره اجرا می کنم هیچ مشکلی نداره گرا??یک سیستمش gforce gt 520 هست هر بازی که نصب می کنی روی سیستمش اتوماتیک تنطیمه حال انکه من یه ه??ته باید با تنظیمات ور برم که تازه ب??همم راه حل چیه خداییش الان به این موضوع دارم میرسم که 100% gefoce بالاتر از ati هستش.

لینک به ارسال

دوستانی که بازیو تونستن تموم کنن یا بهر حال تا چپتر 5 به بالا رو ر??تن لط?? کنن ??ایل پرو??ایلشونو آپلود کنن منظور همون سیو های بازیه !* :)

از همون مسیری که توی Documents\Rockstar Games\Social Club هستش !*

لینک به ارسال
اره من میبینم.اما بعد که اینترو میزنم unable to connect miad! چیکار کنم؟!

عزیز شما اصلا نباید اینترنت بزنی اصلا adsl رو خاموش کن هیچگونه ارتباط با اینترنت نباید داشته باشی.اگر با خاموش کردن مودم بازم مشکل داشت کرک و پرو??ایلو عوض کن و از ص??حه 3 کرک و پرو??ایل رو دانلود کن.

لینک به ارسال
:sweat:با سلام از دوستای عزیز یه سوال دارم امیدوارم یه ن??ر مشکل ما رو حل کنه من سیستمم لب تابه مدل hp 6190 با مشخصات cori7 2670qm.vga 2560mb ati 6770m.ram 8gb.hard1tbولی اشکمو دراورده همه درایورها وبرنامه ها هم به اخرین نسخه اپدیته با اینکه مثلا بازی مکس پین رو به راحتی وبا بالاترین کی??یت اجرا می کنه ولی زمانی که بازی رو روی directx 11 می زارم تصویر با اینکه بی نهایت عالیه ولی مثلا در جاهایی مثل کنار شیشه یا نور زیاد تصویر شکسته شکسته میشه حالت خطای دید این مشگل رو با اکثر بازیها دارم ??کر میکنم یه مشگلی با dx11 داره اخه توی بازی saints row وقتی بازی رو روی dx11 میذاشتی ارور میداد بعدش معمولا با این بازیها باید رزولوشن رو به 780*1240 بزارم که تصویر تمام ص??حه بشه حال اونکه رزولوشن ص??حه 768*1366 هستش.حال انکه این بازی رو با pc برادرم که خیلی از سیستم من پایینتره اجرا می کنم هیچ مشکلی نداره گرا??یک سیستمش gforce gt 520 هست هر بازی که نصب می کنی روی سیستمش اتوماتیک تنطیمه حال انکه من یه ه??ته باید با تنظیمات ور برم که تازه ب??همم راه حل چیه خداییش الان به این موضوع دارم میرسم که 100% gefoce بالاتر از ati هستش.

شما درایور گرا??یکتونو درست نصبیدی؟راست کلیک کن مای کامپیوتر و manage سپس device manager بعدم شاخه display adapters رو به من بگو دقیق چی نوشته حتی اگه توی پرانتزم چیزی داشت بگو شاید مشکل از اونجا باشه.اگه از اونجا نبود راه حل زیاده.

لینک به ارسال
دوستانی که بازیو تونستن تموم کنن یا بهر حال تا چپتر 5 به بالا رو ر??تن لط?? کنن ??ایل پرو??ایلشونو آپلود کنن منظور همون سیو های بازیه !* :)

از همون مسیری که توی Documents\Rockstar Games\Social Club هستش !*

حالشو ببر

profiles_3.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download

لینک به ارسال

سلام دوستان

این مشکل max payne has stoped working چطور میشه حل کرد

همون اول این پیغام میاد و بازی بسته میشه

تمام مراحل هم که گ??ته شده انجام دادم

همه نوع کرک و پچ هم امتحان کردم

سیستمم هم

corei3

4gig ram

geforce GT 440

لینک به ارسال
سلام دوستان

این مشکل max payne has stoped working چطور میشه حل کرد

همون اول این پیغام میاد و بازی بسته میشه

تمام مراحل هم که گ??ته شده انجام دادم

همه نوع کرک و پچ هم امتحان کردم

سیستمم هم

corei3

4gig ram

geforce GT 440

اول احتمال هست بعضی تنظیمات بازیو تغییر داده باشی

2. نصب بازیت ایراد داشته یعنی نسخه مشکل دار نصبیدی حالا اگه از این سایت گر??تی که ??کر نکنم مشکل از نسخه بازی باشه آخه ما همه داریم همین نسخه رو بازی میکنیم

3.احتمال مشکل کرک

4.اساسی ترین مشکل هم میتونه ویندوز باشه

یه سوال تو چه مرحله ای ارور میده؟استادیوم؟

cpu هم پایینه ولی زیاد ربطی نداره برای ارور

لینک به ارسال

سلام به همگی

دوستان من به یه مشکل برخوردم تو اجرای بازی :

بازی بطور کامل نصب شده و موقعی که وارد بازی میشه مونیتور ارور out of frequency میده و بعد از بیست ثانیه خاموش میشه.

مشخصات سیستم هم با سیستم پیشنهادی همخونی داره و کارت گرا??یک 9600 GT هست.

صدای بازی و همینطور مکس پین میاد اما تصویری ندارم.

ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال
سلام به همگی

دوستان من به یه مشکل برخوردم تو اجرای بازی :

بازی بطور کامل نصب شده و موقعی که وارد بازی میشه مونیتور ارور out of frequency میده و بعد از بیست ثانیه خاموش میشه.

مشخصات سیستم هم با سیستم پیشنهادی همخونی داره و کارت گرا??یک 9600 GT هست.

صدای بازی و همینطور مکس پین میاد اما تصویری ندارم.

ممنون میشم کمک کنید

دوست عزیز رزولیشن تصویرتون پایینه برای اجرای بازی یا مانیتورتون قدیمیه اگر جدیده این تنظیماتو انجام بدید :

راست کلیک روی ص??حه دسک تاپ personalize از ص??حه باز شده گزینه display و از ص??حه باز شده جدید adjust resolution رو انتخاب کنید و از ص??حه باز شده تب Resolution رو باز کنید و بعد روی آخرین رزولیشن بزارید (آخرین مقدار از بالا) سپس گزینه apply رو بزنید ولی هنوز ok نکنید و گزینه advenced settings رو بزنید در ص??حه باز شده روی تب monitor کلیک کنید و در منوی باز شده قسمت monitor setting گزینه screen refresh rate رو بزارید روی بالاترین حالت یعنی 75 یا 85.سپس ok و بازم ok کنید ص??حه تنظیماتو(همون ص??حه که apply زدین رو ok).امیدوارم مشکل حل بشه اگه بازم نشد بگید تا راه های دیگه رو امتحان کنیم.

ویرایش شده توسط ayjoonn

لینک به ارسال
مرسی ??قط چرا اینقد حجمش کمه ? :d

از سازندش بپرسید،کار کرد؟درست بود؟

واسه این میپرسم آخه خودمم به سایزش مشکوکم

بعدم تشکر اینطور حال نمیده اون پایین سمت راست رو بزن + ا??زودن به شهرت این کاربر پایین ص??حه سمت راست (تشکرها + علامت ستاره )اینارو بزن.

ویرایش شده توسط ayjoonn
  • Like 3

لینک به ارسال

من وقتی اجراش میکنم این ارور رو میده کسی که بازی رو اجرا کرده میدونه مشکل من چیه؟

[ATTACH=CONFIG]2576[/ATTACH]

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...