رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

من وقتی اجراش میکنم این ارور رو میده کسی که بازی رو اجرا کرده میدونه مشکل من چیه؟

2576-تاپیک-مخصوص-بازی-max-payne-3-maxpayne3-png

کرکتون مشکل داره قبل اینکه کرکتونو عوض کنید playmaxpayne3 رو اجرا کنید اگه نشد کرک و پرو??ایلو آپ کردم ص??حه 3 همین تاپیک بگیر است??اده کن مشکل حل میشه.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقتی playmaxpayne3 رو اجرا میکنم اینطوری میشه، اون دوتا رو که تو ص??حه 3 گذاشتی رو دانلود کنم بعدش چکار کنم؟

[ATTACH=CONFIG]2577[/ATTACH]

لینک به ارسال

با سلام به همگی.من خیلی سعی کردم این بازیرو اجرا بدم آخرش هم مو??ق شدم.اول اینکه از کرک reloaderاست??اده کنید.دوم آپدیت جدید که برای این بازی اومده رو بگیرین.3 تا ??ایله.هر 3 تارو اول بریزین تو پوشه بازی.بعد نصبشون کنین.پوشه profile که تو کرک هست رو بریزین به مسیری که تو همین سایت گ??تن.من با حداکثر جزئیات دارم بازی می کنم.حتماً رو حالت offlne mode بازی کنین.و از launcher بازی است??اده کنین برای ورود به بازی.آنتی ویروس خاموش باشه.firerwall ویندوز هم همین.مو??ق باشین..

لینک به ارسال

مطلب بعدی اینکه اگر میخواین این بازیرو با جزئیات بالا بازی کنین حتماً سیستم رو ارتقا بدین:)

لینک به ارسال

مشکل من حل شد مشکل از کرک بود بازی اجرا شد یکمم بازی کردم

دوست عزیز ayjoonn :139fs108574:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
مرسی ??قط چرا اینقد حجمش کمه ? :d

بیا اینو از یکی که بازیو تموم کرده گر??تم و کار هم می کنه تو سایت kingsdownload اون نظرات آخر توضیحاتش هست اگه تو چپتری اومد بیرون اینو بریزین و یه چن تا چک پوینت جلو تر بازیو لود کنین

حتما از سیو اصلیتون یه بک آپ داشته باشین !*

با اسم serious2009 هستش و سجاد کامنت ها !*

save 100 compete

Max Payne 3

password :gamersland ba www va .ir

ویرایش شده توسط serious2010

لینک به ارسال
مشکل من حل شد مشکل از کرک بود بازی اجرا شد یکمم بازی کردم

دوست عزیز ayjoonn :139fs108574:

خدارو شکر خوشحال شدم

حالشو ببر

لینک به ارسال
بیا اینو از یکی که بازیو تموم کرده گر??تم و کار هم می کنه تو سایت kingsdownload اون نظرات آخر توضیحاتش هست اگه تو چپتری اومد بیرون اینو بریزین و یه چن تا چک پوینت جلو تر بازیو لود کنین

حتما از سیو اصلیتون یه بک آپ داشته باشین !*

با اسم serious2009 هستش و سجاد کامنت ها !*

save 100 compete

Max Payne 3

password :gamersland ba www va .ir

عزیز میگ??تی سیوارو میخوای من ??ک کردم پرو ??ایلو میخوای ??قط وگرنه خودم سیوو نزدیک آخراشم.

لینک به ارسال
عزیز میگ??تی سیوارو میخوای من ??ک کردم پرو ??ایلو میخوای ??قط وگرنه خودم سیوو نزدیک آخراشم.

آقا ما قبولت داریم :)

لینک به ارسال
آقا ما قبولت داریم :)

همچنین دادا:88:اینم داره میگه همچنین منم منم منم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

مشکلا همه حل شد خدارو شکر:wi.nk:

ویرایش شده توسط ayjoonn

لینک به ارسال

سلام منم تو مرحله سوم بازی maxpayne 3 رو تموم کردم وارد مرحله چهارم که شدم دیگه بازی رو لود نمیکنه همین جوری رو تصاویر قبل از ورود به بازی گیر میکنه یکی کمک کنه

لینک به ارسال
سلام منم تو مرحله سوم بازی maxpayne 3 رو تموم کردم وارد مرحله چهارم که شدم دیگه بازی رو لود نمیکنه همین جوری رو تصاویر قبل از ورود به بازی گیر میکنه یکی کمک کنه

عزیز چه نسخه ای از بازی نصبیدی؟ب ل ک ب ا ک س یا معمولی؟دانلود کردین یا dvd دارید؟

لینک به ارسال

من تمام کارهایی که گ??تید رو انجام دادم ولی از loading عبور نمی کنه...

لینک به ارسال
من تمام کارهایی که گ??تید رو انجام دادم ولی از loading عبور نمی کنه...

از چه کرک و پرو??ایلی است??اده میکنید؟ص??حه 3 تاپیک یا چیز دیگه ای؟

پرو??ایلو اشتباه ریختید مسیرشو یا مشکل داره پرو??ایلتون.دکمه home رو بزنید ببینید میتونید پرو??ایل پیش ??رض رو ببینید؟rld2012نوشته.تاپیک رو هم کامل ببینید مشکل شمارو همه داشتن و بعضی ها درست شده.من میرم تا بعد از بازی آلمان میام ج میدم.

• Like 1

لینک به ارسال

از همون کرک و پرو??اییلی که تو ص??حه 3 بود است??اده کردم...دکمه home هم کار نمی کنه...

لینک به ارسال
عزیز چه نسخه ای از بازی نصبیدی؟ب ل ک ب ا ک س یا معمولی؟دانلود کردین یا dvd دارید؟

منم دقيقا همين را مشكل دارم. واسه من ب ل ك ب ا ك س هستش.

لینک به ارسال
با سلام به همگی.من خیلی سعی کردم این بازیرو اجرا بدم آخرش هم مو??ق شدم.اول اینکه از کرک reloaderاست??اده کنید.دوم آپدیت جدید که برای این بازی اومده رو بگیرین.3 تا ??ایله.هر 3 تارو اول بریزین تو پوشه بازی.بعد نصبشون کنین.پوشه profile که تو کرک هست رو بریزین به مسیری که تو همین سایت گ??تن.من با حداکثر جزئیات دارم بازی می کنم.حتماً رو حالت offlne mode بازی کنین.و از launcher بازی است??اده کنین برای ورود به بازی.آنتی ویروس خاموش باشه.firerwall ویندوز هم همین.مو??ق باشین..

چه کرکی چه ورژنی؟ لط??ا لینک بدید یا ادرس دقیق بدین.

هرکی میدونه لط??ت کمک کنه.

ممنون

لینک به ارسال
از همون کرک و پرو??اییلی که تو ص??حه 3 بود است??اده کردم...دکمه home هم کار نمی کنه...

مطما باشید دارید یه جاییو اشتباه میرید،دقت کنید پرو??ایل همون جایی باشه که هست.دکمه home هم قبل اینکه اینتر رو بزنید اونو بزنید ببینید میشه.بعد که یه ص??حه اومد ببینید پرو??ایل پیش ??رضو میبیدید و در صورتی که همچنان جهت اجرای بازی مشکل دارید پوشه اصلی بازی را از "Max Payne 3" به "MaxPayne3" تغییر نام دهید این راهو هم امتحان کن.

مو??ق باشید

لینک به ارسال
چه کرکی چه ورژنی؟ لط??ا لینک بدید یا ادرس دقیق بدین.

هرکی میدونه لط??ت کمک کنه.

ممنون

کرک و پرو??ایل ص??حه 3 همین تاپیک چیزیه که خودم دارم است??اده میکنم.(آدرس دقیق : خیابان اول سمت راست کوچه شهید ayjoonn پلاک desk56.شوخی بود واسه خنده بچه ها ناراحت نشی دوست عزیزم:6:.

لینک به ارسال
منم دقيقا همين را مشكل دارم. واسه من ب ل ك ب ا ك س هستش.

نسخه ب ل ک ب ا ک س همینه دیگه بیشتر از این ازش انتظار نمیره با بعضی کامپیوترا سازگاره.نسخه اصلیرو امتحان کنید اگرم وقت دارید ویندوزتونو عوض کنید.

لینک به ارسال

عزیز شما هم نسخه ب ل ک ب ا ک س هستین؟اگه آره همون کارایی که به اون یکی دوستمون گ??تم بکنید حالا واسه اطمینان کرکو عوض کنید قبل از اون کارا شاید جواب داد.

شب خوش تا ??ردا شب احتمالا.

لینک به ارسال

کرک موجود تو ص??حه 3 همین تایپیک بعلاوه کرک reloader رو نصب کنین.برای اینکه بازی اجرا بشه و تو مراحل باگ گرا??یکی نداشته باشین حتماً آپدیتهای بازی رو نصب کنین.البته گرا??یکتونم باید خوب باشه.برای من geforce 250 gts 1gig 256 bit هستش.بیت کارت گرا??یک خیلی مهمه.مو??ق باشین.:heheh:

لینک به ارسال

کرک موجود تو ص??حه 3 بعلاوه کرک reloader که تو خود سایت گذاشتن.آپدیتها هم یادت نره.اول بریز تو مسیر بازی بعد نصبشون کن.اول 1 مگابایتیه بعد اون 2 تا.

لینک به ارسال
کرک موجود تو ص??حه 3 بعلاوه کرک reloader که تو خود سایت گذاشتن.آپدیتها هم یادت نره.اول بریز تو مسیر بازی بعد نصبشون کن.اول 1 مگابایتیه بعد اون 2 تا.

مرسی دادا که حواستون به تاپیک هست ولی عزیز ریختن آپدیت ها توی پوشه بازی تاثیری نداره و ??قط نصبشون کا??یه.حالا اون بحثش جداس که شما این کارو کردین و جواب گر??تین ولی ربطی به ریختن تو پوشه بازی نداره مال شما هم ربطی نداشته یه کار دیگه کردین ??کر کردین این مساله بوده که جواب گر??تین یعنی همزمان با کپی کردن مثلا نصبشونم کردی قبلش.

اینکه شما میگین مثل این میمونه که من ??ایل نصب یاهو مسنجرو بدم شما بعد شما بریزید تو کامپیوتر و انتظار داشته باشید که بتونید ازش است??اده کنید.??ایلای .exe ??ایلای نصبی هستن و بعد از نصب ا ک س ترکت میشن و بعد از ا ک س ترکت میشه است??اده کرد قبل از اون بی مصر?? هستن.امیدوارم ناراحت نشی اینجا تاپیکه و جای بحثو تبادل اطلاعات.

مو??ق باشید...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...