رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

مشکل من حل شد.مشک پرو??ایل بود.

بازی بسیار جالبیه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من سی دی کی بازی رو خریدم وبازی رو اکانتم یعنی تو social club اد کردم اما وقتی وارد قسمته مولتی پلیر بازی میشم قسمت های playlist و privaite match که برای انتخاب سرور و هاست شدن هست غیره ??عاله و ??قط گذینهی LAN روشنه و اصلا نمیتونم آنلاین بازی کنم. ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

لینک به ارسال

دوستان یک راه حل کلی

بعد ریختن محتوبات کرک بازی زمان که بازی اجرا شد اصلا به اینترنت کانکت نباشید بعد یک اکانت کریت کنید زمانی زد ساین زدید یه پیام بالام میده بعد کلید ESC بزنید پایین میزن لودینگ.......:glare:

لینک به ارسال
مشکل من حل شد.مشک پرو??ایل بود.

بازی بسیار جالبیه

خدارو شکر،خوشحال شدم تونستم کمک کنم،منم بازیو تموم کردم:wink:،به تاپیک سر بزنید.

لینک به ارسال
سلام من سی دی کی بازی رو خریدم وبازی رو اکانتم یعنی تو social club اد کردم اما وقتی وارد قسمته مولتی پلیر بازی میشم قسمت های playlist و privaite match که برای انتخاب سرور و هاست شدن هست غیره ??عاله و ??قط گذینهی LAN روشنه و اصلا نمیتونم آنلاین بازی کنم. ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

زیاد اطلاعی از این بخشش ندارم ولی ??کر کنم یه جا دیدم که راجع به آنلاین کردن بازی بود یه سرچ تو گوگل بزنید (نحوه آنلاین کردن بازی مکس پین 3)??کر کنم به نتایج خوبی میرسید.

لینک به ارسال
سلام و خسته نباشید ممنون میشم به سوال من سریع جواب بدید من در حین نصب بازی به این مشکل بر میخورم

2595-تاپیک-مخصوص-بازی-max-payne-3-capture-jpg در صورتی که 27.7 از نصب بازی هم گذشته چه کار باید بکنم؟؟؟؟؟

اول از همه آنتی ویروستونو غیر ??عال کنید و دوباره نصب کنید اگه بازم نشد این ??ایل dll رو که میخواد براش بگیرید و کپی کنید C:\Windows.سایت مخصوص دریا??ت ??ایل dll هم تو همین تاپیک معر??ی کردم.

هیچ وقت آنتی ویروس نداشتمو نخواهم داشت همیشه خودم دستی پاک میکنم ریششو پیدا میکنمو پاک میکنم،هیچ وقت محتاج آنتی ویروس نشوید دکتر شریعتی در بین جمعی از حکر ها.

لینک به ارسال

بالاخره مشکل من هم حل شد....

واقعا بازی عالیییه دست همه بچها درد نکنه مخصوصا ayjoonn که کمک زیادی کرد!!

bullet time بازی واقعا عالیه!!

??کر نمی کردم راک استار بتونه یه همچین چیزی بسازه...

لینک به ارسال
بالاخره مشکل من هم حل شد....

واقعا بازی عالیییه دست همه بچها درد نکنه مخصوصا ayjoonn که کمک زیادی کرد!!

bullet time بازی واقعا عالیه!!

??کر نمی کردم راک استار بتونه یه همچین چیزی بسازه...

وظی??س،دست شما هم درد نکنه که به جای سوال پرسیدن تکراری ??قط تاپیکو خوندید و بعد 1 پیام دادید.من ??کر کردم تشکر کردن شما همینطوریه ولی الان متوجه شدم که داشتید پست هارو میخوندید.

• Like 2

لینک به ارسال

من جان داره همین جا از ayjoonn به خاطر راهنمایی های خوبش تشکر کنم و بهش خسته نباشید بگم

من الان با یک مشکل جدید برخورد کردم اونم اینه که تا ??ولدر بازی (جایی که بازی توش نصب شده) را باز میکنم یک د??عه سیستم میره توی ص??حه ابی و تا 100 پر میشه و رستارت میشه ممنون میشم کمکم کنید مرسی

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
من جان داره همین جا از ayjoonn به خاطر راهنمایی های خوبش تشکر کنم و بهش خسته نباشید بگم

من الان با یک مشکل جدید برخورد کردم اونم اینه که تا ??ولدر بازی (جایی که بازی توش نصب شده) را باز میکنم یک د??عه سیستم میره توی ص??حه ابی و تا 100 پر میشه و رستارت میشه ممنون میشم کمکم کنید مرسی

خواهش،شما آنتی ویروس دارید روی سیستمتون؟احتمالا آنتی ویروس این کارو میکنه یا ??ایروال.اون چیزی که تا 100 پر میشه اسم ارورش چیه؟چی مینویسه بعد ریست میشه؟

نترسید به این م??تیا آسیب نمیبینهpc(در جواب پیام شخصیتون)

خیلی مشکل پیش بیاد یه بار ویندوزو عوض کنید و بدون هیچ آنتی ویروسی بازیو نصب کنید.یه برنامه هم برای بازیابی ??ایل های ریجستری هست اونم میتونه کمکتون کنه. یکیشون TuneUp Utilitiesو خیلی نرم ا??زارای دیگه.http://www.p30day.com/system-registry/ اینم نرم ا??زارای دیگه.

ویرایش شده توسط ayjoonn

لینک به ارسال

منم از آیجون تشکز کنم بخاطر اینکه میهخواد سیو بازیشو بده من!:xD:

لینک به ارسال
منم از آیجون تشکز کنم بخاطر اینکه میهخواد سیو بازیشو بده من!:xD:

قربانت پسر خوب:icon_346[1]:.خبری ازت نی کجایی؟؟؟؟بیا بالا یه کم ببینیمت.کجای بازی؟من تمومیدم.

لینک به ارسال

[ATTACH=CONFIG]2596[/ATTACH] دوستان اگه میتونن من رو راهنمایی کنن که با این ارور چکار کنم؟

لینک به ارسال

سلام من بازی رو نصب کردم ولی خطای زیر می دهد کسی می دونه چجوری ر??ع می شه D3Dcompiler.dll

لینک به ارسال

من بازی رو نصب کردم تو مرحله لود گیر میکنه مشکل از چی:cursing:

لینک به ارسال

دوست عزیز بازی تمام ص??حه شد اما باز چند ثانیه میاد و تمام ص??حه سیاه و بعد بازی بستع میشه.لط??ا راهنامیی کنید ممنون میشم

لینک به ارسال
حسم مهمان

سلام بر همگی دوستان من بازی را نصب کردم تمام مراحل را درست نصب کردم وصل اینترنت هم نبودم سیستم هم بالاست ولی این ایرور را میده در ضمن تو Documents تو پوشه Rockstar Games پوشه Social Club نیست لط??ا یکی از دوستان راهنماییم کنه

d77279f7d325.jpg

لینک به ارسال

سلام

آقا کسی نمی دونه چرا من وقتی میخوام بازی رو بریزم رو setup که کلیک می کنم یه ص??حه ی مشکی مثل cmd میاد بعد می پره بیرون

لط??ا اگه کسی می تونه installer یا setup اشو برای من آپلو کنه

لینک به ارسال

دوستان عزیز من خیلی وقته که مشکلمو گ??تم کسی نیست کمک کنه ؟ اگه میشه یه کمک کوچیک هم به ما بکنید ممنون میشم

[ATTACH=CONFIG]2597[/ATTACH]

لینک به ارسال
2596-تاپیک-مخصوص-بازی-max-payne-3-untitled-jpg دوستان اگه میتونن من رو راهنمایی کنن که با این ارور چکار کنم؟

عزیز شما این ??ایل dll براش پیدا کن.آنتی ویروسم غیر ??عال باشه.لانچرا رو هم صحیح نصب کنید.دقت کنید.

لینک به ارسال
سلام بر همگی دوستان من بازی را نصب کردم تمام مراحل را درست نصب کردم وصل اینترنت هم نبودم سیستم هم بالاست ولی این ایرور را میده در ضمن تو Documents تو پوشه Rockstar Games پوشه Social Club نیست لط??ا یکی از دوستان راهنماییم کنه

d77279f7d325.jpg

عزیز شما هم آنتی ویروستونو غیر ??عال کن هم لانچراشو نصب کن بعدم روی playmaxpayne3 کلیک نکن روی آیکون مکس پین که میو??ته تو دسکتاپ کلیک کن،??ایل dll که به شما گیرشو میده رو هم من آپ کردم توی ص??حه های قبل هستش از اونجا دان کن و بریز تو پوشه جایی که بازیو نصب کردید.

لینک به ارسال
سلام من بازی رو نصب کردم ولی خطای زیر می دهد کسی می دونه چجوری ر??ع می شه D3Dcompiler.dll

همون کاری که به دوستان گ??ته شد شما هم انجام بدید.

من بازی رو نصب کردم تو مرحله لود گیر میکنه مشکل از چی:cursing:

پرو??ایلتون مشکل داره،هم میتونید پرو??ایل بسازید هم اون چیزی که تو ص??حه 3 همین تاپیک گذاشتمو دان کنید و کپی کنید توی مسیری که گ??ته شد.آموزش ساختن پرو??ایلو هم میزارم.

دوست عزیز بازی تمام ص??حه شد اما باز چند ثانیه میاد و تمام ص??حه سیاه و بعد بازی بستع میشه.لط??ا راهنامیی کنید ممنون میشم

مشکل از ??ایلای نصبی شماست به احتمال قوی،نسخه black box بودید؟اگه black box هستید در صورت امکان عوض کنید به نسخه اصلی.اگرم اصلی بگید تا چندتا راهو با هم بریم.ویندوز 7 بودید درسته؟

سلام

آقا کسی نمی دونه چرا من وقتی میخوام بازی رو بریزم رو setup که کلیک می کنم یه ص??حه ی مشکی مثل cmd میاد بعد می پره بیرون

لط??ا اگه کسی می تونه installer یا setup اشو برای من آپلو کنه

یعنی setup که میزنی setup dvd 1 بهتون گیر میده؟نسخه black box?

لینک به ارسال
حسم مهمان
عزیز شما هم آنتی ویروستونو غیر ??عال کن هم لانچراشو نصب کن بعدم روی playmaxpayne3 کلیک نکن روی آیکون مکس پین که میو??ته تو دسکتاپ کلیک کن،??ایل dll که به شما گیرشو میده رو هم من آپ کردم توی ص??حه های قبل هستش از اونجا دان کن و بریز تو پوشه جایی که بازیو نصب کردید.

دوست عزیز خیلی ممنون من ص??حات را گشتم ولی ??ایل dll را پیدا نکردم در ضمن روی دسکتاپ هم آیکونش نیومده

لینک به ارسال
دوست عزیز خیلی ممنون من ص??حات را گشتم ولی ??ایل dll را پیدا نکردم در ضمن روی دسکتاپ هم آیکونش نیومده

توی 2 تا 4 ص??حه پیش واسه یکی از دوستان گذاشتم.درضمن اگه آنتی ویروسو غیر ??عال کنید و نصب کنید یا کلا آنتی ویروسو دلیت کنید و بازیو دوباره نصب کنید دیگه نازی به اون ??ایل هم ندارید.مشکلتون اگه با غیر ??عال یا حذ?? آنتی ویروس حل نشد ویندوزو دوباره نصب کنید و بازیو نصب کنید ولی قاعدتا باید با حذ?? یا غیر ??عال کردن آنتی ویروس درست شه.به جز این کارایی که گ??تم شما اصلا کرک رو کپی کردید؟آخه این یکی از ??ایلای کرکه.توی کرک ص??حه سه نیست این ??ایل توی کرک خود سایته که گذاشته.اصلا میدونید که به دو تا کرک نیاز دارید؟اگه مشکل داشتید بگید که واستون بیشتر توضیح بدم اول تاپیکو بخونید اگه برطر?? نشد بگید تا گام به گام پیش بریم قبل ویندوز عوض کردنتون.

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز از راهنماییت ولی حالا این ??ایل dll رو از کجا پیدا کنم آخه تو ص??حات پیدا نکردم ؟ ؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...