رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

ساختن پرو??ایل بازی

اول به صورت آنلاین وارد بازی میشیم

2.کلید enter رو میزنیم

نکته: ممکن است بعد از زدن کلید enter چند دقیقه loading طول بکشه و تا اون بالا سمت راست یه چیز میاد که مینویسه press home اگه کار از چند دقیقه بیشتر طول کشید یه بار خارج شید دوباره بیاید.

3.کلید home کیبوردو میزنیم

4.اون بالای ص??حه یه sign in داره یهjoin the club که ما join the club رو میزنیم

5.بعد sign up رو میزنیم.

6.سپس تاریخ تولد رو وارد میکنیم بعد submit رو میزنیم

7.تمام دکمه هایی که به رنگ بن??ش هستن رو بزنید تا به قسمت وارد کردن ایمیل برسه

نکته : توی یکی از جاهایی که دکمه بن??شو میزنید یه ص??حه بلند بالا میاد که برید پایینش ??کر نکنید تمام شده و i accept رو بزنید.

8.nikname و ایمیل و پسوورد خودتونو وارد کنید

9.آواتار برای خودتون انتخاب کنید و دیگه اشتراک شما ??عال میشه.

حالا میتونید هم به صورت آنلاین برید و بازی کنید و هم میتونید به صورت آ??لاین.

آنلاین منظورم این نیست که برید و مالتی پلیر بازی کنید منظور اینه که گیر نمیده که مثلا اینترنتتون روشن باشه یا خاموش،البته میتونید آنلاین هم برید و بازی کنید تو قسمت مالتی پلیر که اونو تو یه تاپیک جدا بچه ها توضیح دادن.

حالا است??اده از این پرو??ایل

میتونید الان یه بار خارج شید و بیاید واسه این میگم که گیج نشید وگرنه میشه بعد ساختن پرو??ایل سریع برید بازی.

خارج شید و دوباره بیاید قاعدتا باید وارد بشه بعد اینکه کلید enter رو زدید ولی اگه نشد کلید home رو بزنید و پرو ??ایلی که ساختید رو sign in کنید.

مو??ق باشید.

ویرایش شده توسط ayjoonn

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ممنون دوست عزیز از راهنماییت ولی حالا این ??ایل dll رو از کجا پیدا کنم آخه تو ص??حات پیدا نکردم ؟ ؟

از این سایت

DLL Files for free download

لینک به ارسال
اول به صورت آنلاین وارد بازی میشیم

2.کلید enter رو میزنیم

نکته: ممکن است بعد از زدن کلید enter چند دقیقه loading طول بکشه و تا اون بالا سمت راست یه چیز میاد که مینویسه press home اگه کار از چند دقیقه بیشتر طول کشید یه بار خارج شید دوباره بیاید.

3.کلید home کیبوردو میزنیم

4.اون بالای ص??حه یه sign in داره یهjoin the club که ما join the club رو میزنیم

5.بعد sign up رو میزنیم.

6.سپس تاریخ تولد رو وارد میکنیم بعد submit رو میزنیم

7.تمام دکمه هایی که به رنگ بن??ش هستن رو بزنید تا به قسمت وارد کردن ایمیل برسه

نکته : توی یکی از جاهایی که دکمه بن??شو میزنید یه ص??حه بلند بالا میاد که برید پایینش ??کر نکنید تمام شده و i accept رو بزنید.

8.nikname و ایمیل و پسوورد خودتونو وارد کنید

9.آواتار برای خودتون انتخاب کنید و دیگه اشتراک شما ??عال میشه.

حالا میتونید هم به صورت آنلاین برید و بازی کنید و هم میتونید به صورت آ??لاین.

آنلاین منظورم این نیست که برید و مالتی مدیا پلیر بازی کنید منظور اینه که گیر نمیده که مثلا اینترنتتون روشن باشه یا خاموش،البته میتونید آنلاین هم برید و بازی کنید تو قسمت مالتی مدیا پلیر که اونو تو یه تاپیک جدا بچه ها توضیح دادن.

حالا است??اده از این پرو??ایل

میتونید الان یه بار خارج شید و بیاید واسه این میگم که گیج نشید وگرنه میشه بعد ساختن پرو??ایل سریع برید بازی.

خارج شید و دوباره بیاید قاعدتا باید وارد بشه بعد اینکه کلید enter رو زدید ولی اگه نشد کلید home رو بزنید و پرو ??ایلی که ساختید رو sign in کنید.

مو??ق باشید.

جناب این ??ایل dll کجاست ؟

لینک به ارسال

حالا کدومشو دانلود کنم ??رقی داره یا نه ؟

لینک به ارسال

سلام لط??ا بگید با این سیستمی که من دارم بازی خوب اجرا میشه؟

VGA:ATI 4890 vapor x

oczRAM: 4 gb ddr2 bass 800

CPU:Intel core 2 quad 2.4 , 2,4

mother board:asus P5KC

لینک به ارسال
حالا کدومشو دانلود کنم ??رقی داره یا نه ؟

عزیز دو تاشو نیاز دارید .

تاپیک رو به دقت بخونید م??صل راجعبش گ??تم.

اگه بازم مشکل داشتید بگید تا با هم درستش کنیم.

لینک به ارسال
سلام لط??ا بگید با این سیستمی که من دارم بازی خوب اجرا میشه؟

VGA:ATI 4890 vapor x

oczRAM: 4 gb ddr2 bass 800

CPU:Intel core 2 quad 2.4 , 2,4

mother board:asus P5KC

سیستمتون خوبه ??قط به cpu تون یه کم مشکوکم که ??ک کنم بقیه ی چیزایی که دارید میتونن جبران کنن.

لینک به ارسال
ممنون دوست عزیز

پیدا شد اون ??ایل یا هنوز پیدا نکردید؟مشکل بر طر?? شد؟

لینک به ارسال
حسم مهمان
توی 2 تا 4 ص??حه پیش واسه یکی از دوستان گذاشتم.درضمن اگه آنتی ویروسو غیر ??عال کنید و نصب کنید یا کلا آنتی ویروسو دلیت کنید و بازیو دوباره نصب کنید دیگه نازی به اون ??ایل هم ندارید.مشکلتون اگه با غیر ??عال یا حذ?? آنتی ویروس حل نشد ویندوزو دوباره نصب کنید و بازیو نصب کنید ولی قاعدتا باید با حذ?? یا غیر ??عال کردن آنتی ویروس درست شه.به جز این کارایی که گ??تم شما اصلا کرک رو کپی کردید؟آخه این یکی از ??ایلای کرکه.توی کرک ص??حه سه نیست این ??ایل توی کرک خود سایته که گذاشته.اصلا میدونید که به دو تا کرک نیاز دارید؟اگه مشکل داشتید بگید که واستون بیشتر توضیح بدم اول تاپیکو بخونید اگه برطر?? نشد بگید تا گام به گام پیش بریم قبل ویندوز عوض کردنتون.

اول این که خیلی خیلی سپاس گذارم که با دقت جواب من را می دید من آنتی ویروس را کلا به طور اساسی غیر ??عال کردم وصل اینترنت هم نبودم ??ایروال هم بستم یه کرک جدید را دانلود کردم تو بازی میره ولی ص??حه سیاه هستش در ضمن پوشه Rockstar Games تو Documents این ??ولدر Social Club نیست نمی دونم باید چی کار کنم راستی یه لینک dll را تو ص??حه های قبل دیدم میره تو یه سایت به ترتیب حرو?? ال??با انگلیسی هست کدوم ??ایل را دقیقا باید دانلود کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال
اول این که خیلی خیلی سپاس گذارم که با دقت جواب من را می دید من آنتی ویروس را کلا به طور اساسی غیر ??عال کردم وصل اینترنت هم نبودم ??ایروال هم بستم یه کرک جدید را دانلود کردم تو بازی میره ولی ص??حه سیاه هستش در ضمن پوشه Rockstar Games تو Documents این ??ولدر Social Club نیست نمی دونم باید چی کار کنم راستی یه لینک dll را تو ص??حه های قبل دیدم میره تو یه سایت به ترتیب حرو?? ال??با انگلیسی هست کدوم ??ایل را دقیقا باید دانلود کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

الان که مشکلتون بر طر?? شد نیازی به اون ??ایلا ندارید ??قط این ص??حه سیاه که میگید نوشته های سازنده بازی میاد اولش؟بیشتر توضیح بدید.

لینک به ارسال

سلام.نسخه 28gb رو دانلود کردم.میخوام بریزم رو DVD اما dvd3ش حدود204kb بیشتر از حجم دیسکم ??ضا می گیره و همین موضوع مانع رایتش میشه...اگه کسی راه حلی داره لط?? کنه واسم بگه...مرسی از سایت خوبتون......اینم آی دیم Ario0131

لینک به ارسال
حسم مهمان
الان که مشکلتون بر طر?? شد نیازی به اون ??ایلا ندارید ??قط این ص??حه سیاه که میگید نوشته های سازنده بازی میاد اولش؟بیشتر توضیح بدید.

نه ??قط یه ص??حه سیاه میاد و با ??لش موس و چیز دیگه ای نیست نه صدا و نه تصویر و همچنان هم این پوشه Social Club نیست

ویرایش شده توسط حسم

لینک به ارسال
سلام.نسخه 28gb رو دانلود کردم.میخوام بریزم رو DVD اما dvd3ش حدود204kb بیشتر از حجم دیسکم ??ضا می گیره و همین موضوع مانع رایتش میشه...اگه کسی راه حلی داره لط?? کنه واسم بگه...مرسی از سایت خوبتون......اینم آی دیم Ario0131

اگه براتون مشکلی نداره میتونید 5 dvd کنید؟شما میتونید dvd 3 رو به دو قسمت تقسیم کنید با نرم ا??زار hjsplit.

مو??ق باشید.

لینک به ارسال
نه ??قط یه ص??حه سیاه میاد و با ??لش موس و چیز دیگه ای نیست نه صدا و نه تصویر و همچنان هم این پوشه Social Club نیست

پیام خصوصی دادم ببینید.

لینک به ارسال

سلام اگه ممکن روش ساخت پرو ??ایل رو هم بزارید ممنون من پرو ??ایل ص??حه 3 رو هم ریختم ولی هنوز تو اینستالیگ گیر کره

لینک به ارسال
سلام اگه ممکن روش ساخت پرو ??ایل رو هم بزارید ممنون من پرو ??ایل ص??حه 3 رو هم ریختم ولی هنوز تو اینستالیگ گیر کره

عزیز تاپیک رو مطالعه ب??رمایید،ص??حه 23 یعنی دو ص??حه قبل گذاشتم.

لینک به ارسال

مشکلی ک نداره..??قط بعداز اینکه اینکارو کردم واسه نصب بازی دچار مشکل نمیشم؟؟؟؟؟.....ممنون

لینک به ارسال

ماله من این ارور رو میده d3dcompiler_43.dll یکی به من میگه این چیه ؟؟

لینک به ارسال
حسم مهمان

آقای مهدی من را هم دریاب کرک سایت را من پیدا نکردم

لینک به ارسال

[ATTACH=CONFIG]2604[/ATTACH]

من مکس پین رو نصب میکنم ابن پیام رو میده!تورو خدا چیکارکنم؟

لینک به ارسال

با سلم خدمت دوستان نسخه blackbox رو نصب کردم تا میخوام اجرا کنم این خطا رو میده

لینک به ارسال
ماله من این ارور رو میده d3dcompiler_43.dll یکی به من میگه این چیه ؟؟

راجع به این ارور کاملا توضیح داده شده توی ص??حات قبلی همین تاپیک.اگه با انا مشکلتون حل نشد شما با برنامه ای که معر??ی شد برای ریجستری میتونید ریجستریتونو تعمیر کنید و بازم اگه نشد ویندوزو عوض کنید و امتحان کنید.

2604-تاپیک-مخصوص-بازی-max-payne-3-uyu-jpg

من مکس پین رو نصب میکنم ابن پیام رو میده!تورو خدا چیکارکنم؟

شما دوست من لانچرای بازیو نصب کنید و اگه بازم مشکل داشت کارایی که برای دوستمون گ??تم انجام بدید ولی احتمال قوی لانچراتون مشکل داره وکرک ها رو هم دقت کنید و پست های قبل همین تاپیکو در مورد کرک بخونید و عمل کنید.

با سلم خدمت دوستان نسخه blackbox رو نصب کردم تا میخوام اجرا کنم این خطا رو میده

شما هم مشکل لانچر و کرک دارید کارایی که به دوستمون در بالا گ??تم انجام بدید.

نکته توجه توجه : این ارور شما دوستان (0xc0000135) از نرم ا??زار .net هست و احتمال این هست که شما با نصب یکی از برنا مه هایی که دات نت(.net) دارن یا نصب خود دات نت ??روم ورک مشکلتونو حل کنید.نرم ا??زارشو نصب کنید اگه بازم بر طر?? نشد بگید تا راهنمایی کنم.البته اگه بعد کار هایی که گ??تم و انجام دادید مشکل برطر?? نشد برید سراغ نصب این نرم ا??زار چون همین ??ایلو خود بازی نصب میکنه مگه تو نسخه بلک ب*** واسش مشکلی به وجود اومده باشه.

من از امروز ساعت 5 احتمالا نیستم تا ??ردا شب یا پس ??ردا عصر.

ویرایش شده توسط ayjoonn

لینک به ارسال

یه سوال از دوستای عزیز دارم امیدوارم یکی راهنمایی کنه.من اکثر بازیهای جدید رو که نصب میکنم با اینکه رزولوشن سیستم 1366*768 هست ولی تصویر با ص??حه نمی خونه یعنی تمام ص??حه نیست وبرای این کار باید روی 1024*768 بزارم که ص??حه کامل بشه بعد از اون بازی در حین اجرا با این که خیلی کی??یت داره ولی در بیشتر جاها دچار شکست تصویر میشه نمی دونم مشکل از کجاست اپدیت گرا??یک dxd و اخرین نرم ا??زارها هم روی سیستم نصبن کارت گرا??یک ati radeon hd 6770m,ram8gb,hard 1tb,cpu corei72670qmخواهشا نگید درایور رو نصب کن یا... :1231907333:

لینک به ارسال

من پرو??ایل و ساختم ولی میخوام بازی رو شروع کنم میگه کد اکتیو بده چیکارکنم؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...