رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

حسم مهمان
آقا من شاس ندارم لینک آپلود??ا کار نمی کنه در ضمن مهدی جان وقتی کرک RELOADED دانلود کردم باید آپدیت RELOADED را دانلود کنم یا آپدیت خودم هم خوبه البته حجم آپدیت من با سایت یکی هستش 186 mb هست

کسی نیست مرا یاری کند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه آپدیتشو میخوای برو سایت p30day قسمت دانلود بازی کامپیوتر بعد بگرد دنبال مکس پین هم کرک و هم آپدیتشو گذاشته

لینک به ارسال
حسم مهمان
اگه آپدیتشو میخوای برو سایت p30day قسمت دانلود بازی کامپیوتر بعد بگرد دنبال مکس پین هم کرک و هم آپدیتشو گذاشته

آپدیتشو دانلود کردم همون کرکی که مهدی تو آپلود??ا آپ کرده را می خوام نمی دونم چرا دانلود نمیشه

لینک به ارسال
حسم مهمان
سلام

یکی از دوستان زحمت بکشه ببینه مکس پین3 نسخه black box پارت 3 و 4 دانلود می شه یا نه ؟ یعنی شروع می کنه به دانلود کردن یا نه ؟ همین جا اطلاع بده

باتشکر قبلی

لینک ص??حه دانلود :

?????? ???? Max Payne 3 ?? ???? ?????? + ???

من چند روزه دارم حرص می خورم:sadface: کلی دانلود کردم ??قط پارت 3 و 4 دانلود نمی شه

بله دانلود میشه و مشکلی نداره

لینک به ارسال

سلام دوستاني كه براي بازي مكس پين مشكل دارند و اون دوستي كه اعلام كرده بود بعد از نصب زمان اجراي بازي روي لود كرد گير ميكنه بايد عرض كنم شما دوست عزيز و ديگر دوستان اينترنت بايد خاموش باشه تا وارد بازي بشه اگر در زمان اجراي بازي حالت نامري شد يك بار سيستم ريستارت كنيد و بازي اجرا كنيد درست ميشه .

لینک به ارسال

با سلام من تمام مراحل نصب رو انجام دادم وقتی بازیو اجرا میکنم دسترسی برنامه به اینترنت رو با ??ایر وال قطع کردم گزینه ا??لاین مد رو که میزنم یه ص??حه مشکی میاد با یه نشانگر موس و بعدشم هیچی واگه اینتر کنم خارج میشه کسی میتونه منو راهنمایی کنه

لینک به ارسال

من نصخه بلک ب*** را دانلود کردم ولی تو بازی بعضی وقتها یک د??عه گیر میکنه و بعد 10 یا 20 ثانیه درست مسشه کسی میدونه مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال

سلام دوستان.ببخشید save بازی کجاست منظورم اینه تو چه مسیریه اگه بخوایم بدیم به یکی دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو داکیومنت ??قط تنظیمات گرا??یک هست.

تو رو خدا کمک کنید:sweat:

لینک به ارسال

salam azizan ... mishe 1ki komakam kone ???????

man vakhti dvd3ro mikham extract conam , hamash error mide? chikar konam ?????? :confused:

لینک به ارسال

حل مشکل بازی maxpayne3

من هم این مشکل رو داشتم و5بار بازی رو نصب ویونیستال کردم و نشد ولی دوباره نصب کردم نسخه ی اسپیشل ادیت رو بدون هیچ کرک وابدیتب از کردن

لینک به ارسال

سلام به اساتید محترم...

من نسخه ی black box این بازی رو دانلود کردم.بعد از نصب اگر آپدیت نکنم و به صورت آ??لاین مود بازی رو شروع کنم ص??حه سیاه میشه و حتی قسمت لودینگ هم نمیاد...یک بار آپدیت 1.0.0.2.2 theta رو نصب کردم و کرک مخصوصشم ریختم بازی بالا میاد اما بعد اینکه enter رو میزنم و initializing میاد ص??حه ی زرد رنگ که no connection مینویسه ظاهر میشه و به هیچ نحوی هم نمیره...من این بازی رو نزدیک 4 5 بار پاک کردم و دوباره نصبیدم هر د??ع 3 ساعت یکم زیاده...کرک اسکیدرو و reloaded رو هم امتحان کردم اما تاثیری نداره...ویندوزم هم 7 32 بیت هست...

در ضمن اون قسمتی profile از کرک realoaded که باید در مسیر گ??ته شده کپی کنم هم انجام دادم و اون قسمت که ص??حه ی زرد no connection میاد پرو??ایل هست ولی وصل نمیشه...اگرم با نت وصل بشم و با پرو??ایل خودم برم میگه registry corrupted ...

دیگه واقعا نمیدونم چیکارش کنماعصابم بد جوری داغونه اگه کسی این مشکل رو داشته حل کرده یا اگه کسی میدونه بگه بهم...دیگه کم مونده پاشم برم اره بیارم لپ تاپو از وسط نص??ش کنم :sadface:

لینک به ارسال

با سلام به دوستان گلم،چند روزی نبودم مث اینکه یه کم مشکلات بالا گر??ته.

سعی میکنم یکی یکی جواب بدم پس یه کم صبر کنید و جوابارو ببینید شاید یه کم طول بکشه آخه یه کم سرم شلوغه و یه مشکل هست پس تا دریا??ت پاسخ صبور باشید.

لینک به ارسال
2610-تاپیک-مخصوص-بازی-max-payne-3-klk-jpg

به قرآن دیوونه شدم از اینجا به بعد نمیدونم چیکارکنم؟کمک!

سلام به شما دوست عزیزم.شما مشکلتون اصلا مشکلی نیست که دیوونه شید چون با یک پرو ??ایل ساده حل میشه.

یا پرو ??ایل بسازید اگه با کپی کردن مشکل دارید اگرم تا حالا کپی کردنو امتحان نکردید کپی کنید..(چگونگی و آموزش ساخت توی همین تاپیک توسط حقیر توضیح داده شد.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
آقا من شاس ندارم لینک آپلود??ا کار نمی کنه در ضمن مهدی جان وقتی کرک RELOADED دانلود کردم باید آپدیت RELOADED را دانلود کنم یا آپدیت خودم هم خوبه البته حجم آپدیت من با سایت یکی هستش 186 mb هست

عزیز شما یه کم واسا تا حالا که واسادی تا باز از یه جای دیگه آپ کنم.

ویرایش شده توسط ayjoonn

لینک به ارسال
یکی کمک کنه :blushing:

من تمام پارت های نسخه بلک ب*** (black box) مکس پین 3 (max payne 3) دانلود کردم به غیر پارت 3 و 4 که دانلود نمی شه

چند روز هم هست هر چی هم که تو نظرات می نویسم لینکش تصحیح نمی شه . چند تا از دوستان دیگه هم همین مشکلو دارن

لط??ا لینک پارت 3 و 4 رو تصحیح کنید حی??ه این همه پارتو دانلود کردیم

با مدیر انجمن موضوع در میان گذاشته شد .

پاسخ : لینک ها سالم است.

لینک به ارسال
مرسی این مشکل درست شد الان تو loading گیر میکنه دیگه بالا نمی آد

مشکل پرو ??ایل دارید از یکی از راه های ساختن پرو??ایل است??اده کنید درست میشه.

مو??ق باشید.

لینک به ارسال
من black box را دانلود کردم ولی نصبش 2 ساعت وقت میخواد واسه همه انجوریه یه نه

اگه نیست لط??ا راهنمایی کنید

به نقل از یکی از دوستان توی همین تاپیک بله در همین حدود طول میکشه دیگه چراشو نمیدونم و اینکه واسه همه همینه یا ??قط واسه ا??راد خاصی با کامپیوترهای خاص.

لینک به ارسال
سلام من مكس پين اجراي كردم همه كاري كه گ??ته شده بود اجرا كردم ولي پيام please run max payne3 using the launcher ميده مشكل چيه ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

لانچرهای بازیو نصب کنید کرک ها هم کپی.

لینک به ارسال
با سلام خدمت دوستان تورو خدا یکی کمک کنه منو لط??ا من نسخه black box بازیرو گر??تم نصب کردم حالا نصبشم که ۲ ساعت طول میکشه بعدشم که اون برنامه هاشو نصب میکنم بعد ویندوزمم هشته بعد اینترنتم قطع میکنم وآنتی ویروسمم خاموش میکنم وارد بازی میشم اون نوشته های اولش میاد یهو از بازی میاد بیرون و پیغام close program میده ۲ -۳ بارم هی پاک کردم دوباره نصب کردم دیگه نمیدونم چیکار کنم لط??ا راهنمایی کنید.با تشکر

مشکل از ریجستری،لط??ا چند ص??حه قبلو بخونید هم نرم ا??زار معر??ی شد هم توضیح دادم.

در صورتی که مشکل حل نشد ویندوزو عوض کنید به ویندوز 7 32 بیتی.یه راهو هم برید قبل تعویض ویندوز تیری در تاریکی

بعضی برنامه ها رو نصب کنید مثل .net freamwerk و چند تای دیگه مثل دایرکتکس و... که میتونن توی نصب یک بازی کمک کنن.

مو??ق باشید.

لینک به ارسال
سلام آقا من 4 روزه تو ک?? مکس پین موندم ارور isdone.dll میده تروخدا هر کی مشکلش حل شده منو راهنمایی کنه.

ص??حه 2 همین تاپیکو بخونید کامل توضیح داده شد.

لینک به ارسال
با سلام من تمام مراحل نصب رو انجام دادم وقتی بازیو اجرا میکنم دسترسی برنامه به اینترنت رو با ??ایر وال قطع کردم گزینه ا??لاین مد رو که میزنم یه ص??حه مشکی میاد با یه نشانگر موس و بعدشم هیچی واگه اینتر کنم خارج میشه کسی میتونه منو راهنمایی کنه

یعنی اصلا به نوشته ها نمیرسه؟

احتمالا از کرک هستش.

لینک به ارسال

من اونجایی که تو قبرستون تکتیر اندازه تو کلیسا میزندت گیر کردم نه در کلیسا باز میشه نه اون تک تیر انداز میمیره

لط??ا راهنمایی کنید

لینک به ارسال
من نصخه بلک ب*** را دانلود کردم ولی تو بازی بعضی وقتها یک د??عه گیر میکنه و بعد 10 یا 20 ثانیه درست مسشه کسی میدونه مشکل از کجاست؟

چند تا مساله هستش

1. نسخه black box

2. مشکل ویندوز

3. پایین بودن قطعات pc

قطعات pc تونو بنویسید + اینکه درایور گرا??یکتونو نگا کنید ببینید به صورت کامل نصب شده یا ??قط خود ویندوز شناسایی کرده

نکته: دوستان عزیز ویندوز 7 گرا??یک شما رو شناسایی میکنه و حتی میتونید بازی هم بکنید ولی از کی??یت و قدرت اصلی گرا??یکتون نمیتونید است??اده کنید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...