رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

مشکل کراک داری یا بازیت نا??صه من نصخه بلک ب*** را بدونه مشکل رد کردم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من اونجایی که اون سرباز با تیربار از بالا د??تر اداره پلیس کمین کرده و بهم شلیک میکنه گیر کردم هر چی میزنمش نمیمیره چی کار کنم :unsure::blink:

لینک به ارسال

عزیز کا??یه بزنی تو سرش

لینک به ارسال

Thd عزیز شما باید آپدیت کارت گرا??یکتون رو نصب کنید تا مشکل برطر?? بشه. دایرکت ایکس هم ??راموش نشه :1231907333:

لینک به ارسال
کراتوس جان شما نباید آپدیت میکردی آخه چرا آپ کردی !؟!!؟ منم مشکل شما رو داشتم و مجبور شدم که بازی رو یه باز کامل پاک کنم و دوباره نصب کنم و با هزار بدبختی بالاخره بازی اجرا شد ولی هنوز مشکل مرحله 7 من حل نشد :( حالا یکی به من کمک کنه !!!!!!!!!! :unsure::unsure::unsure:

میشه بگین چجوری اجرا کردین؟:mellow:

لینک به ارسال
دوستان من تو ویندوز هشت نصب کردم اصلا تو بازی نمیر??ت پیغام close program میداد بعد یه دوستی گ??ت ویندوزتو عوض کن من نسخه جدید ویندوز هشتو دانلود کردم بعد نصب کردم همین release preview بعد بازیو بدونهیچ آنتی ویروس و اینترنتی نصب کردم بازم همون پیغامو داد بعد اعصابم خورد شد با اینترنت ر??تم تو بازی یه پچی بود دانلود کرد بعد نصب کرد ر??ت تو بازی ولی اینترو که میزنم یه نوشته به نام intializzing میاد پایین ص??حه دیگه تکونم نمیخوره بعدشم من تمام کارای کرک و profile رو انجام دادم یا گیر میکنه یا میگه باید اکتیو بشه خلاصه یکی یه توضیح کامل بده حالا اگه باید ویندوز سون نصب کنم که این کارو میکنم یا عملیاتی رو همین ویندوز انجام بدم منو راهنمایی کنید.

دقیقا منم مشکل شما رو دارم این نوشته intializzing رو میزنه بعد میرم تو پرو??ایل سوکیال کلاب بعد چندثانیه میگه باید اکتیوش کنین بازی و دوباره نصب کنین

لینک به ارسال
ببخشید من بازی رو نصب کردم و با یک خورده سر و کله زدن باهاش تونستم درستش کنم ولی تا چپتر 6 که رسیدم همون قسمتی مکس پین موهاشو میزنه بعد که دیگه ??یلم تموم میشه ص??حه سیاه میمونه و اصلا هم نمیره:sa0d: لط??ا کمک کنید

من مشکل شما و بقیه ی دوستان رو میدونم کاملا هم میدونم ولی واسادم تا بعضی از دوستان جواب بدن درضمن دوست من این تاپیک یکی از آنلاین ترین ها بود و من جواب سوالارو تو چند دقیقه و نهایتا چند ساعت میدادم ولی به عقیده بعضیا تکراری بود پس واسادم که همونا که مطلب کپی پیست میکنن جواب بدن و اینکه مطالبی کپی پیست کردن که من و دوستان کامل گ??ته بودیم.جواب دوستان رو هم داده بودم ولی ایشون گ??تن شما جواب ندادین به خاطر اینکه تاپیکو مطالعه نکرده بودن.پشت دستمو داغ کردم که دیگه کمک هیشکی نکنم.چه ??ایده؟1 تشکر هم نمیکنن تشکر نمیکنید لااقل حر?? الکی و بی پایه و اساس نزنید.شما ببینید چندتا از دوستان با راهنماییای من بازیو نصب کردن و مراحلو همرد کردن جاهایی که گیر کردن.

• Like 1

لینک به ارسال
من مشکل شما و بقیه ی دوستان رو میدونم کاملا هم میدونم ولی واسادم تا بعضی از دوستان جواب بدن درضمن دوست من این تاپیک یکی از آنلاین ترین ها بود و من جواب سوالارو تو چند دقیقه و نهایتا چند ساعت میدادم ولی به عقیده بعضیا تکراری بود پس واسادم که همونا که مطلب کپی پیست میکنن جواب بدن و اینکه مطالبی کپی پیست کردن که من و دوستان کامل گ??ته بودیم.جواب دوستان رو هم داده بودم ولی ایشون گ??تن شما جواب ندادین به خاطر اینکه تاپیکو مطالعه نکرده بودن.پشت دستمو داغ کردم که دیگه کمک هیشکی نکنم.چه ??ایده؟1 تشکر هم نمیکنن تشکر نمیکنید لااقل حر?? الکی و بی پایه و اساس نزنید.شما ببینید چندتا از دوستان با راهنماییای من بازیو نصب کردن و مراحلو همرد کردن جاهایی که گیر کردن.

شما ما رو درباره مشکل لودینگ بازی راهنمایی کنیدو من نسخه بلک ب*** رو دارم و ??ولدر کرک هم نداره

لینک به ارسال

سلام....اولا یه تشکر ویژه از ayjooon که تنها کسی بود که از روز اول مشکل همزو ج میداد

و دوم اینکه من همه چیم آپ دیته...اما بازیم تیک میزنه و صدا میپیچه بعضی وقتها ..بار قبل تا چپتر6 ز??تم خراب شد حتی ویندوزو عوض کزذدم..الان باز چپتر6 ام اما باز داره همونجوز میشه...چیکار کنم؟؟؟؟

کسی لینک دایرکت 11 ایکس رو نداره؟؟؟

راسی کسی ن??همید بازی سیواش کجا میزه...؟ یعنی سیو کامل یازیو کسی نریخنه امتحان کنه بینم کاز میکنه یا اصلا سیوارو کجت باید ریخت؟؟؟

ممنون

لینک به ارسال

ayjoon خیلی لوس هستی ! به آواتارت نمیخوره :) در ضمن من وقت ندارم 30 ص??حه تاپیکو بخونم ببینم شما کجا به کی جواب دادین حالا قهر نکن بیا جواب ملتو بده:7AD_headspin:

در مورد اون کپی پیست هم خودم زحمت کشیدم از سایت خودم کپی کردم آوردم اینجا شاید بتونم کمکی به دوستان کرده باشم .. :blink:

لینک به ارسال

خیلی مسخرست این بازی...اول که نصب و آپدیت کردم ??قط ارور o connection میداد(بدون اتصال به اینترنت با حالت offline mode) حالا ویندوزمو پاک کردم دوباره بازی رو نصبیدم ارور ص??حه آبی اومد،ویندوزو آپدبت کردم ر??ع شد (اونایی که توی ویندوز سون سرویس پک یک این مشکل رو داشتن مال من با آپدیت حل شد شما هم یه امتحان کنید ضرری نداره)حالا هم وارد بازی که میشم force close میده...دیگه واقعا نمیدونم یه ه??تس خواب و خوراک ندارم که اینو بازی کنم اما انگار مکس با من سر ناسازگاری داره :n4v1d_174:

آقا Ayjoon شما از اول به بچه های ??روم کمک کردین...هد?? اینجا کمک کردنه تا مشکل بچه ها حل بشه،خوب mobinigi هم هد??شون کمکه...پس کدورتارو بزترید کنار هنوز خیلیا مث من مشکل دارن و کمک میخوان...درسته که شابد mobinigi اولش بکم تند نسبت به شما حر?? زدن اما هد?? هردو ن??رتونم یکی هس.??روم به راهنمایی ها ی هردوتون احتیاج داره چه اشکالی هس اون زمانی که اقا ayjoon سرشون شلوغه و مشغله دارن آقای mobinigi به اشکالات رسیدگی کنن؟:thumbsup::confetti:

لینک به ارسال

salam , in safhe abi pedaramo daravorde , harkari mikonam hal nemishe .... mishe 1komake asasi behem bokonin ... ???? dge asabam vaghean beham khorde ?

لینک به ارسال

با سلام از سایت بسیار عالیتان واقعا مشکلم در مورد این بازی حل شد با تشکر ??راوان اگر باز مشکل داشتم به سایتتون سر میزنم بای

لینک به ارسال

سلام ، من نسخه بلک ب*** را نصب کردم ،تمامی موارد را هم رعایت کردم ، اما در ??سمت لود گیر میکنه! :( دکمه home کیبورد هم کار نمیکنه قبل از زدن اینتر هم تست کردم ،تمامی کرک ها و پرو??ایلل را هم نصب کرده ام ، آیا از اساتید اینجا کسی میتواند جواب بدهد؟

لینک به ارسال

با سلام دوباره.

بچه ها شب میام جواب میدم تا جایی که بتونم و ذهنم یاری کنه.

لینک به ارسال

اه آقا ayjoon تورو خدا یه کاری بکن ر??ته ر??ته داره خراب تر میشه...حالا دیگه آپدبتم نمیشه...erro:trying to start max payne 3 installer آخه چرا این بازی یا من اینجوری میکنه؟قبل از اینکه ویندوز عوض کنم تا اون قسمت sign up میر??ت ??یلمم گزاشتم اما حالا اینجوری میشه:(( دستم به دامنت آقا یه معجزه ای چیزی کن راحت شم از دست این بازی نه میتونم بیخیالش بشم نه میتونم بازی کنم...خدا شاهد نزدیکه 20 بار اینا پاک کردم دوباره نصبیدم...بدون آپدبتم که میاد ص??حه سیاهه و یعدش مینویسه Max Payne 3 has stopped working کمکم کن!!:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

لینک به ارسال

سلام دوستان از من هم بعد زدن enter گزینه intileeeiz میاد و گیر میکنه دیگه موندم که چیکار کنم کسی است که راهنماییم کنه از بس که این کرک و اون کرک رو زدم دیوانه شدم

لینک به ارسال

دوستان من هم همین مشکلات رو داشتم ، اما با کمک ادمین سایت (مرجع ارور ها)آقای شهریار تونستم ر??عش کنم ، لینک رو میزارم بخونید و دقیقا اجرا کنید

http://errorso.com/?p=913

لینک به ارسال

در ضمن یک چیز دیگر اگر تمامی این مراحل را ر??تید و درست نشد ، توی ??ولدر اولی که دانلود کردید Social Club v1.0.9.5 Setup را اجرا کنید و سپس دوباره پرو??ایل را بریزید (همون جایی که گ??ته شده در سایت ، اگر باز هم ارور داد یا گیر کرد ،مراحل را دوباره تکرار کنید ،یعنی آپدیت ها را بریزید و کرک کنید ،دیگر نیازی به ریختن پرو??ایل نیست،،،،،،،،به امید اینکه درست بشه و بازی کنید چون بسیار بازی زیبایی هست ،،،،،،

لینک به ارسال

مشکل من تو نصب کرک هست که ارور میده.(erro:trying to start max payne 3 installer)

لینک به ارسال

در تسک منیجر دنبال برنامه ای به عنوان max payne بگردید و آن را end کنید،،،،،اگر نشد ریستارت کنید

لینک به ارسال

تو تسک منیجر نبود و وقتی ریستارت کردم هم درست نشد

لینک به ارسال

بابا راهی نداره این دمو هاش رو رد کنیم

واقعا کسالت آوره

بیشتر از خود بازی دموهاشه

چک پویینت هاشم یه ساعت به یه ساعت

نیم ساعت بازی می کنی بعد خیلی مسخره میمیری ، دوباره روز از نو روزی از نو

همچینم که می گ??تن بازی شاخی نیست

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوست عزیز خودم،پیغام خصوصی گذاشتم بخونید.eprima

ویرایش شده توسط ayjoonn

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...