رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

مهمان مهمان

آقا من چی کار کنم اون مرحله که مکس میره سر قبر زنش بعدش میگیرنش خاک میریزه تو سرت یکی از دشمناش بعدش بازی واسه من هنگ میکنه . کسی میتونه کمک کنه ؟:crying:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان مهمان
ayjoonn من کرک کردم 3مرحله بازیم ر??تم بعد از بازی میرم بیرون دوباره تو ص??حه لودینگ گیر میکنه

شما نباید بازی رو با اون شورکاتی که روی ص??حه دسکتاپ هستش اجرا کنید! بعد از این که کرک با کلوب را نصب کردید مطمئن شدید به محل نصب بازی برید و گزینه سیاه رنگ که عدد سه نوشته به نام playerMaxpayne3 را اجرا کنید مراقب باشید به اینترنت وصل نباشید برای احتیاط هم آنتی ویروس را غیر ??عال کنید سپس ص??حه کوچکی باز می شود منتظر بمانید تا کاپیوتر متوجه کانکت نبودن شما بشود سپس گزینه offline mode را بزنید و به راحتی بازی کنید بدون خواستن یوزر و گیر کردن در لودینگ

لینک به ارسال
سلام دوستان از من هم بعد زدن enter گزینه intileeeiz میاد و گیر میکنه دیگه موندم که چیکار کنم کسی است که راهنماییم کنه از بس که این کرک و اون کرک رو زدم دیوانه شدم

دوست من من زیاد وقت توضیح ندارم ولی این مشکل خیلیا بوده و هست ولی بعضیا بر طر?? کردن من یه توضیح کامل واسه همه میدم.

بازی ها با نصب شدنشون خیلی از برنامه هارو با خودشون نصب میکنن ولی بازی مکس پین به خصوص نسخه black box اینطور نیست و خیلی از برنامه هارو نصب نمیکنه به طور مثال شما وقتی بازی ??وتبالو نصب میکنید دایرکتیکس رو خودش مینصبه آخرین ورژن نرم ا??زار .net رو مینصبه و visual c++ رو ولی توی این بازی اینطور نیست و ارور درست حسابی هم نمیده که آدم ب??همه از کجاس این ارور و از چه قسمتی هستش!!!برای همینم هست که بعضی از دوستانی که بازیای دیگه نصب داشتن رو سیستم به راحتی تونستن بازیو نصب کنن چون نزم ا??زارای مکمل و مورد نیاز بازی نصب بوده و نیاز به نصب نداشته.ارور شما رو هم خیلی راجع بش تو این تاپیک بحث شده و بعضی ها تونستن حل کنن شما هم تاپیکو بخونید به امید اینکه حل شه مشکلتون.اگرم نشد نسخه اصلی بگیرید و خودتونو راحت کنید.

مو??ق باشید.

لینک به ارسال
آقا من چی کار کنم اون مرحله که مکس میره سر قبر زنش بعدش میگیرنش خاک میریزه تو سرت یکی از دشمناش بعدش بازی واسه من هنگ میکنه . کسی میتونه کمک کنه ؟:crying:

1 سوال

شما نشونه تیراندازیتون چه شکلیه؟دایره کوچیک یا اون چند خط تقریبا بزرگ؟

لینک به ارسال
ayjoonn من کرک کردم 3مرحله بازیم ر??تم بعد از بازی میرم بیرون دوباره تو ص??حه لودینگ گیر میکنه

اگه دسترسی به پرو??ایلتون دارید (وقتی میاد تو بازی) برید و سیگن این رو بزنید به احتمال زیاد سیگن نمیشه و شما پایین اون تیک automatic sign in رو بزنید و از بازی خارج شید و دوباره بیاید.

من خودمم بعضی وقتا این مشکل واسم پیش میاد کلا اون قسمت پرو??ایل انتخاب کردنش واسه همه مشکل داره و با چند بار از بازی خارج شدن و اومدن معمولا باید درست شه در غیر این صورت پرو??ایلتونو دست کاری کنید یه کم درست میشه.

لینک به ارسال
مهمان مهمان
1 سوال

شما نشونه تیراندازیتون چه شکلیه؟دایره کوچیک یا اون چند خط تقریبا بزرگ؟

دایره کوچیک

لینک به ارسال

من همه چیم آپ دیته...بازی هم مشکل نداره اما بعد از چندتا چپتر شروع میکنه بهگیر کردن!!!تیک میزنه و صدا میپیچه بعضی وقتها ..بار قبل تا چپتر5 ز??تم خراب شد حتی ویندوزو عوض کزذدم..الان باز چپتر6 ام اما باز داره همونجوز میشه...چیکار کنم؟؟؟؟

کسی لینک آخرین دایرکت ایکس رو نداره؟؟؟

راسی کسی ن??همید بازی سیواش کجا میزه...؟ یعنی سیو کامل یازیو کسی نریخنه امتحان کنه بینم کاز میکنه یا اصلا سیوارو کجت باید ریخت؟؟؟

ممنون

لینک به ارسال

black box

یه د??عه من این مشکل را با یه بازی دیگه که black bax بود داشتم بعد ویندوزم را به 7 تغیر دادم مشکلم حل شد ??کر کنم مشکل سیستمی هست

کسی black box را دانلود کرده مشکل نداره واسه اجرا؟

داداش من نصب کردم همه کاراشو طبق سایت انجام دادم حالا میخام باززی رو از دسکتاپ بیارم ارور میده

>>>>>>>---------------------------

ERR_NO_LAUNCHER

---------------------------

Please run Max Payne 3 using the launcher.

OK

چیکار کنم؟

لینک به ارسال
مهمان مهمان
داداش من نصب کردم همه کاراشو طبق سایت انجام دادم حالا میخام باززی رو از دسکتاپ بیارم ارور میده

ERR_NO_LAUNCHER

OK

چیکار کنم؟

اینترنتو قطع کن .برو به محل نصب بازی یه آیکون هست به شکل عدد 3 به نام PlayMaxPayne3 روش کلیک کن بزن offline mode بازی اجرا میشه

لینک به ارسال

من بازی رو ریختم د??عه ی اول error داد دوباره ریختم سی پلاس ارور داد اونو پاک کردم دوباره ریختم ??ایل ها رو هم نصب کردم الان هر کار میکنم از ص??حه ی sign inخارج نمیشه:cursing:

لینک به ارسال
دایره کوچیک

ok پس شما اگه این کارو نکردید انجام بدید احتمالا جواب میگیرید.

درایور کارت گرا??یک خودتونو آپدیت کنید به جدیدترین نسخه.

مو??ق باشید

لینک به ارسال
من همه چیم آپ دیته...بازی هم مشکل نداره اما بعد از چندتا چپتر شروع میکنه بهگیر کردن!!!تیک میزنه و صدا میپیچه بعضی وقتها ..بار قبل تا چپتر5 ز??تم خراب شد حتی ویندوزو عوض کزذدم..الان باز چپتر6 ام اما باز داره همونجوز میشه...چیکار کنم؟؟؟؟

کسی لینک آخرین دایرکت ایکس رو نداره؟؟؟

راسی کسی ن??همید بازی سیواش کجا میزه...؟ یعنی سیو کامل یازیو کسی نریخنه امتحان کنه بینم کاز میکنه یا اصلا سیوارو کجت باید ریخت؟؟؟

ممنون

شما گرا??یکتونو آپدیت کردید؟گرا??یکتون چه مارکی و چه مدل از اون مارک هستش و آپدیت گرا??یکتون چنده؟

لینک به ارسال
من بازی رو ریختم د??عه ی اول error داد دوباره ریختم سی پلاس ارور داد اونو پاک کردم دوباره ریختم ??ایل ها رو هم نصب کردم الان هر کار میکنم از ص??حه ی sign inخارج نمیشه:cursing:

یعنی sign in میشه و بر نمیگرده ؟

لینک به ارسال

نوشته اصلی توسط
So0k0ot
viewpost-left.png

ERR_NO_LAUNCHER

OK

چیکار کنم؟

اینترنتو قطع کن .برو به محل نصب بازی یه آیکون هست به شکل عدد 3 به نام PlayMaxPayne3 روش کلیک کن بزن offline mode بازی اجرا میشه

کارایی که دوستمون گ??تن رو انجام بدید ولی اگه بازم نشد در نصب لانچراتون دقت کنید.مرسی ahm جان.

مو??ق باشید

لینک به ارسال

من وقت نکردم ص??حه های قبلو خوب بخونم اگه به کسی جواب ندادم دوباره مشکلشو مطرح کنه تا در صورت اینکه جواب برای گ??تن داشتم جواب بدم.

• Like 2

لینک به ارسال

سلام به همه مخصوصا ayjoon که تو این 40 ص??حه ای که خوندم خیلی زحمت کشیدن. آقا قبل از این که هر پستی بزنم کل 39 ص??حه رو خوندم و رسیدم اینجا : کرک و پرو??ایل ص??حه 3 رو دانلود کردم و سر جاش نشوندم. موقع نصب هیچ اروری نداشتم. بازی اجرا میشه و ص??حه اول ( چند خط نوشته درباره سوشال کلاب و ... ) میاد و بعد از این که میخواد از اون بگذره Close the program میده. من خودم به در و دیوار و آب و آتیش زدم که این بازی رو اجرا کنم. سیستم مورد نیاز رو دارم. ویندوز 7 سرویس پک 1 . 64 بیتی. کمک کنین ممنون میشم

لینک به ارسال
شما گرا??یکتونو آپدیت کردید؟گرا??یکتون چه مارکی و چه مدل از اون مارک هستش و آپدیت گرا??یکتون چنده؟

آره آپدیته...

nvidia-gt230m

vertion 301.42(آپدیت جدیدشه از سایتش گر??تم)

لینک به ارسال
مهمان مهمان
ok پس شما اگه این کارو نکردید انجام بدید احتمالا جواب میگیرید.

درایور کارت گرا??یک خودتونو آپدیت کنید به جدیدترین نسخه.

مو??ق باشید

داداش آخرین نسخه رو دارم

لینک به ارسال
سلام به همه مخصوصا ayjoon که تو این 40 ص??حه ای که خوندم خیلی زحمت کشیدن. آقا قبل از این که هر پستی بزنم کل 39 ص??حه رو خوندم و رسیدم اینجا : کرک و پرو??ایل ص??حه 3 رو دانلود کردم و سر جاش نشوندم. موقع نصب هیچ اروری نداشتم. بازی اجرا میشه و ص??حه اول ( چند خط نوشته درباره سوشال کلاب و ... ) میاد و بعد از این که میخواد از اون بگذره Close the program میده. من خودم به در و دیوار و آب و آتیش زدم که این بازی رو اجرا کنم. سیستم مورد نیاز رو دارم. ویندوز 7 سرویس پک 1 . 64 بیتی. کمک کنین ممنون میشم

این ارور چندتا مشکل میتونه باشه اونم با تجربیات خودمه نه مطالب داخل مقالات و...

کرک بازی،آپدیت گرا??یک،دایرکتیکس،ویژوال c++ و .net و چندتا چیز دیگه که واسه نصب یه بازی نیازه.

لینک به ارسال

داداش منم همین مشکلو داشتم.ولی ayjoon قبلآ گ??ته بود باید گرا??یک آپدیت بشه منم آپدیت کردم درست شد .مطمئن باش از آپدیت گرا??یکه شک نکن.

لین آپدیت انواع گرا??یکو ayjoon تو چند پست قبلی داده بود

• Like 1

لینک به ارسال
من وقت نکردم ص??حه های قبلو خوب بخونم اگه به کسی جواب ندادم دوباره مشکلشو مطرح کنه تا در صورت اینکه جواب برای گ??تن داشتم جواب بدم.

داداشی من با این چیکار کنم ؟[ATTACH=CONFIG]2639[/ATTACH]

لینک به ارسال
داداشی من با این چیکار کنم ؟2639-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-max-payne-3-untitled-png

شما برو پرو??ایل رو از ص??حه 3 دانلود کن و بریز تو My document کارت راه میو??ته :smi.le:

لینک به ارسال
داداشی من با این چیکار کنم ؟2639-تاپیک-مخصوص-بازی-max-payne-3-untitled-png

شما برو پرو??ایل رو از ص??حه 3 دانلود کن و بریز تو My document کارت راه میو??ته :smi.le:

مرسی از سناتور جان حر??شون کاملا صحیحه و من تکمیل میکنم حر?? ایشونو بریزید تو این مسیر C:\Users\username\Documents\Rockstar Games\Social Clubشما اون کارو بکنید درست میشه و یه راه دیگه هم داره که شما میتونید پرو??ایل بسازید خودتون که نحوه ساختنو هم تو همین تاپیک توضیح دادم.

لینک به ارسال

میخواستم این ا??تخار نصیب من بشه که 400مین پیامو میدم.

لینک به ارسال

دوستان من نمی تونم هیچ کدوم از اون ??ایل های آپدیت رو نصب کنم,موقع نصب این ارور رو میده:

tying to run max payne 3 installer

توروخدا یکی یه راهنمایی بکنه ما رو!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...