رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

ببینید من بازی رو نصب کردم...کرک اسکیدرو هم ریختم اما وقتی می خوام ??یال های آپدیت مثل MP3_Patch_Update_1_0_0_17 و MP3_Launcher_1_13_0_0 رو نصب کنم ارور میده که :

tying to run max payne 3 installer.

اینجور که من دیدم چند ن??ر دیگه هم همین مشکل رو داشتن اما هیچکس هیچ راه حلی براش نداشته!

ممکنه مشکل از رجیستری ویندوز یا همچین چیزی باشه؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان مهمان

یک سوال.

من دارم نسخه بلک بکس رو دانلود میکنم.

بنا برا مشگلات احتمالی/ اگر کار نکرد.

من اگر بروم بازی رو اورجینال بخرم. باز هم این مشکلات هست؟

لینک به ارسال

سلام داداش ayjoon , خیلی ممنون از لط??ت . چند روز بود نمیتونستم بیام نت . میدونی که بیمارستان کاراش خیلی سخته . مرسی از لط??ت که اینقد خوب راهنمایی میکنی .

لینک به ارسال
یک سوال.

من دارم نسخه بلک بکس رو دانلود میکنم.

بنا برا مشگلات احتمالی/ اگر کار نکرد.

من اگر بروم بازی رو اورجینال بخرم. باز هم این مشکلات هست؟

سلام دوست عزیز

من خودم نسخه بلک ب*** نصبیدم هیچ مشکلی پیش نیومد با بالاترین کی??یت دارم بازی میکنم

نسخه بلک ب*** ??قط و ??قط ??یلم های بازی رزولیشنشونو کم کرد و به جز زبان امگلیسی تمامی زبان هارو حذ?? کرد . هیچ مشکلی نداره بازی بلکس ب***

لینک به ارسال
چرا ati این قدر ضایعه من با ati 6770 دارم این بازی رو با اخرین ورژن درایور بازی میکنم تو detail بازی هم همش رو medium هست ولی بازم تیک میندازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چیکار کنم؟

دوست عزیز من ATI Radeon 5750 HD دارم بازی میکنم همه چیز هم رو Very High هیچ جای بازی هم به مشکل بر نخوردم

[ATTACH=CONFIG]2655[/ATTACH]

لینک به ارسال

سلام به همگی:

میخواستم بپرسم که کد اکتیوت پرو??ایلمو از کجا باید بیارم ؟

لینک به ارسال
سلام به همگی:

میخواستم بپرسم که کد اکتیوت پرو??ایلمو از کجا باید بیارم ؟

دوست عزیز. احتیاجی به کد اکتیو نداره. روش زیر رو دنبال کنید.

از داخل بازی اکانت بسازید یا از سایت زیر ثبت نام کنید و بعد داخل بازی با ایمیل و رمز عبور ساخته شدتون وارد بازی بشید.و اگر بازی رو از ??ایروال بلوک کردید از بلوک در بیارید چون مانع کانکت بازی با سرور اکانت میشه.اولین بار چون که هنوز سیوی از بازی نکرده باید آنلاین باشید.د??عات بعدی احتیاجی به آنلاین نداره و میتونین آ??لاین بازی کنید.دقت کنید که د??عه اول خواستید لاگین بشید گزینه سومی auto sign رو بزنید و بعد لاگین بشید چون اگر نزنید هر د??عه که وارد بازی میشین ازتون ایمیل و پسورد میخواد که اونم احتیاجی به آنلاین نداره.

سایت ساخت اکانت social club که برای بازی هایی مثل gta هم میتونید با اکانت ساخته شدتون است??اده کنید.

https://socialclub.rockstargames.com/profile/support-signin-en.html

در سایت گوشه سمت راست بالا گزینه join to club رو بزنید و مراحل ثبت نام رو طی کنید.

لینک به ارسال
مهمان مهمان
ارسال شده در (ویرایش شده)

نسخه بلک بکس شما هم واسه نصب یه 2 ساعتی طول میکشه؟

تایمر خود برنامه زده 2 ساعت؟

بعدم یک سوال : چرا همتون بلک بکس رو بلک ب*** مینویسید؟

این ورژن بلک ب*** ( به قول خودتون) کرک نمیخواد؟

ویرایش شده توسط adibir

لینک به ارسال

اما وقتی escمیزنم که برم تو بازی توی همان ص??حه گیر میکنه و اینو ....intializing مینویسه

لینک به ارسال
اما وقتی escمیزنم که برم تو بازی توی همان ص??حه گیر میکنه و اینو ....intializing مینویسه

اول اینکه کرک شما برای theta هست.کرک skidrow سالم و تست شده توی ص??حه 3 هست اول اون رو دانلود کنید بعد از اینکه ریختین توی ??ولدر بازی اقدام به پرو??ایل بکنین.

لینک به ارسال
مهمان مهمان

نسخه بلک بکس شما هم واسه نصب یه 2 ساعتی طول میکشه؟

تایمر خود برنامه زده 2 ساعت؟

بعدم یک سوال : چرا همتون بلک بکس رو بلک ب*** مینویسید؟

این ورژن بلک ب*** ( به قول خودتون) کرک نمیخواد؟

لینک به ارسال

جواب منم یکی بده توروخدا!!:((

لینک به ارسال
جواب منم یکی بده توروخدا!!:((

دوست عزیز شما هم بله امکانش هست مشکل از ویندوزتون باشه و رجیستری ویندوزتون آسیب دیده باشه.همیشه سعی کنید دوماه یک بار یا حداکثر سه ماه یک بار ویندوزتون رو عوض کنید تا از صدمه زدن به هاردتون و ??ایلهاتون جلوگیری بشه.بازی رو پاک کنید دوباره نصب کنین و اگر باز مشکلتون حل نشد ویندوزتون رو عوض کنید و بازی رو نصب کنید ولی ایند??عه روی درایو c نصب کنید.

لینک به ارسال
دررابطه با مشکل sign in من مشکلم حل شد. ??قط اینکه ??ایل playmaxpayne3 رو اجرا کردم و یک پنجره ای باز میشه و روی offlinemode زدم و بازی اجرا شد و دیگه تو اون قسمت های sign in نر??ت.

قبلش من ??ایل maxpayne3 رو اجرا میکردم که از قسمت sign in نمیتونستم رد بشم.

سلام عزیز من یک مشکل دارم در این مورد وقتی میرم روی ایکون playmaxpayne3 کلیک میکنم ارور میده

ScreenHunter_01_Jun._26_21.22.png - 594.9 Kb

لینک به ارسال
سلام عزیز من یک مشکل دارم در این مورد وقتی میرم روی ایکون playmaxpayne3 کلیک میکنم ارور میده

ScreenHunter_01_Jun._26_21.22.png - 594.9 Kb

دوستان دقت کنن همه.کرک skidrow برای همه نسخه ها میتونن است??اده کنن.چه black باشه و چه reloaded. شما هم کرک skidrow رو از ص??حه 3 دانلود کنید و کپی کنید.با توجه به عکسی که شما گذاشتین کرک reloaded رو دارید که این کرک مشکل داره.دوم اینکه برای وارد شدن به بازی روی خود آیکون مکس پین کلیک کنید و مستقیم وارد بازی میشه. اگر از آیکون play max payne 3 است??اده کنید بهتون ارور آپدیت میده.

مانند عکس زیر:

65322700368839451713.jpg

ویرایش شده توسط lordkim

لینک به ارسال

سلام lord kim

لط??ا کرک skidrow رو برام آپ کن ??قط توی یه سایت بجز 4share

لینک به ارسال

کرک skidrow (سالم و تست شده برای همه ورژن ها )

دوستان از این کرک است??اده کنن (کرک های reloaded و theta مشکل دارن )

این کرک همان کرک درج شده در ص??حه 3 هست.

دانلود کرک skidrow از مدیا??ایر

ویرایش شده توسط lordkim
  • Like 1

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید دوستان من میخوام بازیهامو روی dvd 4 gig بریزم بازیهام حجمشون از 4 بیشتره بعضیاشون 10 به بالان میخوام مثل dvd اصلی بعد نصب dvd 1 خودش درخواست dvd 2 رو بکنه دوستان برنامه ای سراغ دارن واسم این کارو بکنه اگه میشه راهنماییم کنید لط??ا

لینک به ارسال
سلام خسته نباشید دوستان من میخوام بازیهامو روی dvd 4 gig بریزم بازیهام حجمشون از 4 بیشتره بعضیاشون 10 به بالان میخوام مثل dvd اصلی بعد نصب dvd 1 خودش درخواست dvd 2 رو بکنه دوستان برنامه ای سراغ دارن واسم این کارو بکنه اگه میشه راهنماییم کنید لط??ا

دوست عزیز احتیاجی به برنامه نداره.نمام بازیها اینجوری هستن که وقتی پارتی کم باشه درخواست پارت بعدی رو میکنن.شما راحت رایت کن.مشکلی پیش نمیاد

لینک به ارسال
کرکتون مشکل داره قبل اینکه کرکتونو عوض کنید playmaxpayne3 رو اجرا کنید اگه نشد کرک و پرو??ایلو آپ کردم ص??حه 3 همین تاپیک بگیر است??اده کن مشکل حل میشه.

سلام عزیز اونجاییی که شما اپردی من عضو نیستم هرکاری میکنم نمیشه خواهشن با مدیا یا یک اپلود جدید اپ کنین

لینک به ارسال

lord kimممنوم از راهنماییت حالا نونستم بعد از یک ه??ته بازی رو اجا کنم:88::88::88:

لینک به ارسال
سلام عزیز اونجاییی که شما اپردی من عضو نیستم هرکاری میکنم نمیشه خواهشن با مدیا یا یک اپلود جدید اپ کنین

دوست عزیز اگر کرک ص??حه 3 رو میخواین توی ص??حه 47 توی مدیا??ایر آپ کردم.

لینک به ارسال

man hameye in kararo kardam vali baz ham peygham close the program mide be yeki goftam goft moshkel az windowse

win : windows 7 ultimate

graphic : 1gb geforce gt240

ram : 4gb

cpu : amd athlon IIIX

be nazare shoma man chi ka konam ?

لینک به ارسال
man hameye in kararo kardam vali baz ham peygham close the program mide be yeki goftam goft moshkel az windowse

win : windows 7 ultimate

graphic : 1gb geforce gt240

ram : 4gb

cpu : amd athlon IIIX

be nazare shoma man chi ka konam ?

شما مشخصات سیستمتون خوبه و بازی به راحتی میکشه.شما یک بار ویندوزتون رو عوض کنید و بازی رو روی درایو c بریزین و برنامه های جانبی رو هم بریزید.

لینک به ارسال

با سلام من چند روز است که این بازی مکس 3 را انجام میدهم الان در مرحله 8 بد جوری گیر کردم واقعا سخت است دوستان اگر کسی بازی را تمام کرده و سیو بازی را داره در سایت قرار بده تا من بتونم این مرحله را رد کنم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...