رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

اخطار isdone.dll در لحظه شروع نصب. کمک کمک

دوستان مال من هم نسخه بلک ب*** بازی هست و به محض زدن گزینه begin install ارور isdone.dll رو میده.متن کاملش هم اینه:

an error occurred while decompressing:archive header is corrupt!

unarc.dll returned an error code:-14

error:this is not freeArc archive or this archive is corrupt

تمام راهنمایی های ??روم رو انجام دادم بازهم مشکل دارم.حتی ??ایل دی ال ال رو دانلود کردم و کپیش هم کردم اما همون ارور رو میده.لط??ا راهنمایی کنید تا ما هم بتونیم بازی کنیم و دیتا مون الکی از بین نر??ته باشه.آخه 12 گیگ کم نیست که.حالا شانس آوردیم 27 گیگ رو دانلود نکردیم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این مشکل توی ??روم مطرح شده ، برو ص??حه اولش ببین

لینک به ارسال

سلام اقا..

من بازی و نصب کردم و اجرا هم میشه ولی صدا نداره؟!!

خواهشن کمک کنید

لینک به ارسال

دوستان خسته نباشید . من نسخه ی اصلی بازی رو دانلود کردم تقریبا تمام تایپیک ها رو هم خوندم ولی بازم نشد. وقتی بازی رو اجرا می کنم می نویسه loading و هیچ کاری انجام نمیده و کلید home رو هم که میزنم هیچ تغییری نمی کنه . در ضمن کار های زیر رو هم انجام دادم:

نصب ??ایل های آپدیت-ریختن کرک skidrow در پوشه ی بازی - قرار دادن profile در document و خلاصه اینکه اشکمو در آورده. لط??ا کمک کنید

لینک به ارسال

من هر کاری میکنم نمیتونم تو قسمت setting بازی گرا??یک رو تغییر بدم تغییرات رو save نمیکنه.

قسمت Control هم همینطوره save نمیکنه باید چه کار کنم که بتونم گرا??یک رو بیارم پائین؟ مرسی

لینک به ارسال
من هر کاری میکنم نمیتونم تو قسمت setting بازی گرا??یک رو تغییر بدم تغییرات رو save نمیکنه.

قسمت Control هم همینطوره save نمیکنه باید چه کار کنم که بتونم گرا??یک رو بیارم پائین؟ مرسی

بعد از اعمال تغییرات Enter رو بزن save میشه

لینک به ارسال
دوستان خسته نباشید . من نسخه ی اصلی بازی رو دانلود کردم تقریبا تمام تایپیک ها رو هم خوندم ولی بازم نشد. وقتی بازی رو اجرا می کنم می نویسه loading و هیچ کاری انجام نمیده و کلید home رو هم که میزنم هیچ تغییری نمی کنه . در ضمن کار های زیر رو هم انجام دادم:

نصب ??ایل های آپدیت-ریختن کرک skidrow در پوشه ی بازی - قرار دادن profile در document و خلاصه اینکه اشکمو در آورده. لط??ا کمک کنید

من هم دقیقا همین مشکلات رو دارم . هر کاری کردم درست نشد .البته من نسخه بلک ب*** رو نصب کردم .

لینک به ارسال

آقا مشکل من هم با دکمه های بازی شلیک نمیکنه خودش یهو دکمه e رو که واسه باز کردن در هست میزنه ید??عه هم اصلا نمیزنه دکمه های space num enter mouseبه هیچ وجه کار نمیکنه

مشکل از کجاست من کرک 1.0.0.17 رو دارم آخریش 1.0.0.22 رو هم داشتم که مشکل ساین این داشت بیخیال شدم

لینک به ارسال
من هم دقیقا همین مشکلات رو دارم . هر کاری کردم درست نشد .البته من نسخه بلک ب*** رو نصب کردم .

شما نباید از شورتکات بازی که روی دسکتاپ هست بازی رو اجرا کنی باید از توی خود ??ولدر بازی با لانچر بازی رو اجرا کنی اینترنت رو هم باید قطع کنی و وارد بازی بشی

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان گرامی .من هم از بازی بلک ب*** مکس پین رو تو 3 دی وی دی خریدم .دی وی دی ها پیاده میشه ولی وقتی رو آیکون بازی کلیک میکنم همش پیام میاد که بازی رو ری استارت کنید...باچندتا کرک مختل?? هم امتحان کردم لط??ا راهنمایی کنید.

ویرایش شده توسط Reza77

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درضمن از پوشه بلک ب*** هم که میرم رو آیکون بازی کلیک میکنم پنجره ا?? لاین مود باز میشه کلیکش که میکنم هیچ ات??اقی نمی ا??ته خواهشا بگید ایراد کارم چیه؟

ویرایش شده توسط Reza77

لینک به ارسال

سلام دوستان ، خسته نباشید ، من نسخه بلک ب*** بازی رو نصب کردم اما همین که وارد ??ولدر بازی میشم ، BlueScreen میاد ، ممنون میشم کمک کنید.

لینک به ارسال
بعد از اعمال تغییرات Enter رو بزن save میشه

مرسی اینو که خودم میدونستم منظور منم همین بود بعد از زدن enter , save نمیشه

البته راه حلشو ??همیدم باید وارد این مسیر بشی C:\Users\copmuter name\Documents\Rockstar Games\Max Payne 3 بعد ??ایل graphics.xml رو با برنامه pspad باز کنی و مقادیر گرا??یکشو تغییر بدی بعد با همون ??رمت Xml دوباره save کنی.

لینک به ارسال
مشکل شما ورژن ویندوزتون هست شما اگر ویندوزتون برای مثال 32bitهست64bitنصب کنید درایور کارت گرا??یک هم اپدیت کنید اگر هم ویندوزتون ورژن قدیمی هست اپدیت کنید.احتمالا با این کار مشکلتون حل میشه.

لینک به ارسال

سلام دوستان هیچ بازی ای انقد منو اذیت نکرده بود که ای لامصب...

ببینید من همه کارارو کردم(update, profile,crack,directx...) ولی الان این عکسی که میذارم مربوط به جایی هست که press enter to start هست که اون بالا میاد که پرو??ایلتون لود شده و دکمه home رو بزنید

home رو که میزنم عکس پایین میاد که به نظر پرو??ایل لود شده ولی نمیدونم چیکار کنم!!!

اگر هم home رو نزنم و enter رو بزنم بره یه message میده که میگه باید به اینترنت وصل شی

لط?? میکنید راهنمایی کنید

22898bbc7110.jpg

لینک به ارسال

سلام :6:

من سخه بلاک ب*** رو دانلود کردم ولی موقع ***تراکت روی پارت 4 گیر میده و آخر پی??امش مینویسه wrong password ?

??ایل رو هم ریپیر کردم ولی باز ??ایده نداره , هلپ می

[ATTACH=CONFIG]2708[/ATTACH]

91695018847783187045.png

لینک به ارسال

اومد بالاخره 3تا مرحله هم ر??تم!!!:cancan:

لینک به ارسال
سلام :6:

من سخه بلاک ب*** رو دانلود کردم ولی موقع ***تراکت روی پارت 4 گیر میده و آخر پی??امش مینویسه wrong password ?

??ایل رو هم ریپیر کردم ولی باز ??ایده نداره , هلپ می

2708-تاپیک-مخصوص-بازی-max-payne-3-14929422334273090980-png

91695018847783187045.png

سلام دوست عزیز از چیزی که تو عکس پیداست شما خواستی ریپیر کنی ولی sector ها خراب بودن و ریپیر نشده

به نظرم بهترین کار اینه که اون پارت خراب رو یبار دیگه دانلود کنی

لینک به ارسال

دوستان کسی تو Chapter XIV , همون جا که تو ایستگاه مترو ه به مشکل بر نخورده ؟ لط??ا راهنمایی کنید !!!!

لینک به ارسال

مشکلت رو بگو

لینک به ارسال

خب من اونجا بعد اینکه همرو میکشم جای نیست برم ، به نظر میاد باید برم تو اون مترو ه اما نمیشه ر??ت توش

لینک به ارسال

بچه ها سلام من موقع اجرای بازی به این ارور بر میخورم کسی میدونه مشکلش چیه؟؟؟[ATTACH=CONFIG]2711[/ATTACH]

لینک به ارسال
دوستان کسی تو chapter xiv , همون جا که تو ایستگاه مترو ه به مشکل بر نخورده ؟ لط??ا راهنمایی کنید !!!!

دوست عزیز منم همین مشکل رو داشتم ولی انگار مشکل از خود بازیه

راه حلش رو هم پیدا کردم

برو جلو در همون مترو و space رو بزن تا بپره . چند بار این کار رو کن یکد??عه می??ته تو قطار و داخل اون میشه .

بعد دیگه ادامه بازی . در ضمن بعد از اون دیگه مرحله آخر بازی هست که میری تو ??رودگاه و ادم های زیادی میکشی

مشکل این در مترو اینه که ستون جلو درش رو گر??ته . همون کار رو کن . بمون جلو درش و space بزن

لینک به ارسال

آیا برای نسخه BlackBox کرک RELOADED و آپدیت RELOADED و پچ 1.0.0.22 THETA هم لازمه؟

هر کدومش لازمه بگید دانلود کنم....

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...