رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

با سلام

پارت 1 از دی وی دی 1 خرابه دانلود نمیشه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا یکی به منم کمک کنه لط??ا ... من نسخه اصلی رو نصب کردم همه کارا هم انجام دادم .بازی رو که اجرا میکنم رو loading اول بازی میمونه و جلو نمیره !!! مشکل از چیه ؟

لینک به ارسال
سلام.

من همه ی مراحل لازم رو ر??تم،

ولی شروع بازی که آرم مکس پین میاد،

میگه enter رو بزنید.

بعد که میزنیم loading شروع میشه.

ولی تموم نمیشه که وارد منو بشه.

مشکل چیه؟

دقیقا مشکل منم همینه !!!

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به همه ی دوستان و بویژه کسایی که تو پست ها جواب سوالات رو می دن منم مشکل گیر کردن ص??حه ی loading رو داشتم و زمانی که کرک ص??حه ی 3 همین تایپک رو ریختم مشکلم حل نشد بلکه اسم loading به initializing تغییر کرد ولی امروز انقدر با کرک ها و پچ ها دستکاری کردم که بالا خره مشکل رو حل کردم و تا enter رو می زنم اصلا loading یا initializing نمی اد بلکه مستقیم میره با ??یلم بازی و بعدش می تونم بازی کنم به همین راحتی و دلیل این که ص??حه ی loading گیر می کرد بی توجهی خودم بوده نه مشکل از ویندوز و بلک با ک س یا ....

??قط این کارو که می گم انجام بدید و بازی کنید

این کارو ??قط توی نسخهی بلک با ک س که خودم هم دارم بازی میکنم امتحان کردم و قابل توجه کسانی که گ??تند دکمه home کار نمی کند

1. بازی را اک سترکت کنید 2.??ایل iso 10 gb دانلود شده را باز کنید 3.وارد پوشه redist شوید 4. Social Club v1.0.9.5 Setup.exe رو اینستال کنید

حالا در بازی قبل اینکه اینتر بزنید home کار می کند و البته نیازی هم به home نیست در ضمن از کرک ریلودد که در ص??حه 3 دوست خوبمون اقای ayjoonn گذاشته است??اده کنید

امید وارم لذت از این بازی ببرید

ویرایش شده توسط hell_boy_hot2010
غلط تایپی

لینک به ارسال

سلام دوستان و مدیران عزیز

من امروز بازی مکس پین3 را گر??تم ورژنMax Payne 3 Special Editioتورو خدا یکی کمکمون کنه این بازی راه بیو??ته

اول بازی میاد ولی اینتر که میزنی میگه به اینترنت وصل شو تو رو خدا کمکم کنید دعاتون میکنم

mr30

لینک به ارسال

باید اسمشا میزاشتن ??یلم مکس پین نه بازی

لینک به ارسال

من امروز بازی مکس پین3 را گر??تم ورژنMax Payne 3 Special Editioتورو خدا یکی کمکمون کنه این بازی راه بیو??ته

اول بازی میاد ولی اینتر که میزنی میگه به اینترنت وصل شو تو رو خدا کمکم کنید دعاتون میکنم

mr30

کسی نبود به ماکمک کنه به جان خودم دعاش میکنم ماه رمضونیه

لینک به ارسال
کسی نبود به ماکمک کنه به جان خودم دعاش میکنم ماه رمضونیه

از offline mode برو تو بازی

لینک به ارسال
از offline mode برو تو بازی
ترو خدا یکی بیاد درست توضیح بده از offline modeهم نمیره یکی بیاد کامل توضیح بده این چه بازیی هست دیگه

لینک به ارسال

واااای بروبکس یه مرحلش گیر کردم جوووووون من اونایی که تمومش کردم یه حالی بدن.مرحله 12، اون قسمتی که رئیسه با یه اسلحه طبقه بالا وایستاده و تیر میزنه و مکس هم اون پایینه باید چیکار کنم؟؟هرچی تیر میزنم نمیمیره، جایی هم نیس که برم طبقه بالا.ممنون اگه کمک کنید.

لینک به ارسال

mr30

کیست مرا یاری کند

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

واااای بروبکس یه مرحلش گیر کردم جوووووون من اونایی که تمومش کردم یه حالی بدن.مرحله 12، اون قسمتی که رئیسه با یه اسلحه طبقه بالا وایستاده و تیر میزنه و مکس هم اون پایینه باید چیکار کنم؟؟هرچی تیر میزنم نمیمیره، جایی هم نیس که برم طبقه بالا.ممنون اگه کمک کنید.

سلام دوست من،عزیز شما باید سق?? بالای سر اون رییسو بزنید تا بریزه رو سرش.

در کشت و کشتار مو??ق باشید دوست من.

ویرایش شده توسط ayjoonn

لینک به ارسال
کیست مرا یاری کند

دوست من شما پرو??ایلتون مشکل داره و برای حل این مشکل به همون روشی که توضیح دادم یا پرو??ایل بسازید یا پرو??ایلو به صورت صحیح کپی کنید.

توی همین تاپیک کاملا توضیح داده شده راجع به این موضوع.پس بخونید مطمانا حل میشه مشکلتون.

لینک به ارسال

دوست من حدود 30تا از تاپیک هارو خوندم دیگه برا بقیش حال نداشتم ترو خدا بگو کدوم ص??حه هست:-_-:

لینک به ارسال

مشكل درحين بازي

سلام من اون قسمتي كه توي اداره پليس ميره وخودش رو معر??ي مي كنه وبعد از اون شروع به كشتار مي كنه و وقتي وارد يه راه پله مي شه يه گاز اشك اور مي ندازه و راهي براي ??رار نيست مي ميره .لط??ا راهنمايي كنيد.

لینک به ارسال

توی اون راهرو یک پنجره هست شما باید از را هرو بری بالا و وقتی پنجره رو دیدی باید بهش تیر اندازی کنی بعد بری طر?? پنجره تا از اونجا بره بیرون

لینک به ارسال

سلام من بازی را نصب می کنم ولی وقتی ??ایل کرک را کپی می کنم وبعد روی بازی کلیک میکنم ارور می اید که یا ??ایل grsld.dll از همان پوشه کرک کپی نشده یا انتی ویروس دست کاری اش کرده و بعد این ??ایل پاک میشود کرک من درست است وحتی من انتی ویروس esetرا غیر ??عال میکنم ولی با هم این ارور را می دهد ممنون می شم اگر جوابم را دهید

باتشکر

لینک به ارسال

چگونه به طور کل eset را غیر ??عال کنم

باتشکر

لینک به ارسال

این هم اسکرین شات ارور

[ATTACH=CONFIG]2720[/ATTACH]

لینک به ارسال

دوست عزیز شما یک کرک سالم از بازی رو دانلود کن و سپس آنتی ویروس خود رو خاموش کنید

و سپس بازی کنید

مو??ق و سربلند باشید

:cancan:

لینک به ارسال

مشکلم با کرک جدید که نیاز به ان ??ایل نداره حل شد

باتشکر

لینک به ارسال

سلام.من توي اون قسمت كه طر?? سوار هواپيما شده و مي خواد پرواز كنه بدجوري گير ا??تادم وكلي ادم مي ريزه سرم و نمي تونم برم جلوي هواپيما رو بگيرم .راه حلش چيه.با تشكر

لینک به ارسال
سلام.من توي اون قسمت كه طر?? سوار هواپيما شده و مي خواد پرواز كنه بدجوري گير ا??تادم وكلي ادم مي ريزه سرم و نمي تونم برم جلوي هواپيما رو بگيرم .راه حلش چيه.با تشكر

اگه منظورت آخرین مرحلشه باید اونارو بکشی و و کم کم بری به سمت چپ خودت.وقتی اونارو کشتی و رسیدی به پله ها یهو خود مکس از پله ها میره بالا و اون یارو که محا??ظ داره رو میکشی و ...

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...