رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

سلام بر داداها

من یه مشکلی داشتم که این در ها {چپتر 14} باز نمیشن حتی از آخرین چکپوینت هم ری استارت کردم ولی بازم جواب نداده.

اینم عکسی ازش:

images...6755738537.png

http://www.pic1.iran-forum.ir/images...6755738537.png

ممنون میشم کمکم کنید

آقایون مشکلم ریدی?? شد.

گذاشتم یبار بمیرم بعد از اول برم که ریدی?? شد

دمتون گرم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام اقا این بازی مکس پین منو کشت هرکاری میکنم نصب نمیشه رو 76 درصد ارور ISDone.dll میده. هرکاری که توی تاپیک گ??ته بودید انجام دادم هم روی سیستم خودم امتحان کردم ویندوز عوض کردم هم رو لب تاپ تورو خدا بگید چیکار کنم؟؟بلک ب*** رو دانلود کردم تورو خدا کمک کنید

لینک به ارسال

شما در هنگام نصب بازی آنتی ویروستون رو بطور کامل غیر ??عال نکردید به همین دلیل این ارور ظاهر میشه

لینک به ارسال

سلام اقا من تازه ویندوز نصب کردم آنتی ویروس ندارم که! این بازی دهنم منو...... خسته شدم از بس هی امتحان کردم و نشد الان من چیکار کنم>؟یعنی هر چی دانلود کردم تموم شد؟از دوستانی که این مشکل رو داشتن چه جوری ر??عش کردن؟تورو خدا راهنمایی کنید[ATTACH=CONFIG]2755[/ATTACH]

لینک به ارسال

من هر کاری کردم نتونستم این پرو??ایلو درست کنم یعنی تو مرحله ی چهارمی که نوشتین اصلا این join the clubنیست. بدون وارد کردن پرو??ایل نمیشه بازی کرد؟ بعدش ??ک کنم بعد از ریستارت دوباره آنتی ویروسم ??عال میشه و همه چیو خراب میکنه :sweat:

لینک به ارسال

تمام کارایی که تو ص??حات اول گ??تینو انجام دادم هم پرو??ایلو هم کرکو بازم اول بازی اونجایی که باید پرو??ایل درست کنی یه پرو??ایل ??رضی خودش درست میکنه(2012) ولی بازم وارد بازی نمیشه چی کار باید کرد؟

لینک به ارسال

اگه آنتی ویروس ??ایلی را پاک کرد میتوانید از قسمت قرنتینه Qarantine ??ایل مورد نظر را بازیابی restore کنید. انتی ویروس مثلا نود32 را روی حالت پیشر??ته advanced mode قرار دهید ابتدا عمکرد انتی ویروس را غیر ??عال کنید Disable . از گزینه tools و انتخاب Qarantine در لیبست باز شده ??ایل های پاک شده را می بینید و انتخاب آن و گزینه restore در محل مورد نظر آن ذخیره کنید. و مطمئن باشید که ??ایل بازی یا کرکcrack آن باشد که قبلا حذ?? شده بود --- ویروس های خطرناک (autorun.ini-usb.exe-newfolder.exe,....)را restore نکیند چون ممکن است عملکرد سیستم شما را مختل کنند .----

لینک به ارسال

سلام اقا نشد که نشد که نشد حتی روی ویندوز8 هم امتحان کردم بازم ارور کو??تی iso.dllرو میداد میگید چیکارکنم؟بیخیالش بشم و نسخه اصلی رو دانلود کنم؟کسی راه حل دیگه ای نداره؟؟؟؟؟توروخدااااااااااااااااااااااااااا

لینک به ارسال

به لینکی که دادم سر زدید؟

اینم از مشکلات نسخه ی بلک ب*** ولی ??کر میکنم قابل حل باشه

به اینجا سربزنید ??????? ???? ??? ???? ISDone.dll

لینک به ارسال

سلام دوستان

من در بازی تا چپتر ه??ت ر??تم یعنی اونجایی که کچل میکنه بعد از اون در اولین مرحله بازی گیر میکنه و ??قط کلید esc کار میکنه و نه موس نه کیبورد کار نمیکنه بازی هم نسخه black box هستش

لینک به ارسال

اقا نمیشه چیکار کنم؟شانس هم از بازی ما نداریم کسی نیس به ما کمک کنه؟هرکاری که کردم بخدا نشد

لینک به ارسال

باز هم ارور داد چیکار کنم؟دیگه خسته شدم کسی ازین مشکل داشته با بلک ب*** که درستش کرده باشه؟؟؟؟[ATTACH=CONFIG]2778[/ATTACH]

لینک به ارسال

نسخه ی بازی تون رو عوض کنید اگر درست نمیشه این مشکل از خود نسخه ی بازی

لینک به ارسال

ارور

some installation files are corrupt.

please download a fresh copy and retry the installation

میده آیا حتما باید تو درایو Cنصب کنم ??وری راهنمایی کنید بازی رو از یکی امانت گر??تم.

لینک به ارسال

چه جوری نسخه بازی و عوض کنم؟من که ??قط همینو دانلود کردم آخه

لینک به ارسال

کسی نیس به من کمک کنه؟؟؟؟؟؟تورو خدا بگید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام داداش با این کرک و پچ مشکل blue screen حل میشه ؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
سلام داداش با این کرک و پچ مشکل blue screen حل میشه ؟؟؟؟؟؟

??کر کنم حل باشه

لینک به ارسال
من این پچ جدید و رو نسخه بلک ... نصب کردم ولی میرم تو بازی اونجایی که باید Enter بزنم برم تو بازی این ارورو میده چیکار کنم ؟ یکی کمک کنه لط??ا

2572-تاپیک-مخصوص-بازی-max-payne-3-59215805907430268629-png

من تمام مراحل رو ر??تم .

درست و دقیقی .

ولی همین مشکل رو دارم الان

لینک به ارسال

سلام به همگي من بازي max payne 3 رو خريدم و وقتي نصبش تموم ميشه و وارد بازي مي شم در قسمت loading گير مي كنه و ديگه نمي تونم بازي كنم.

تمام كارها رو كه شما دوستان گ??تيد از قبيل :نصب آپديت . نصب برنامه ي social club.كپي ??ايل profile در پوشه كرك.عدم اتصال به اينترنت و........رو انجام دادم ولي بازم نشد

از شما واقعا خواهش مي كنم يه راهنمايي كامل براي من انجام بدين تا اجرا شه

:-_-::-_-::-_-::-_-::-_-::-_-::-_-::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sa0d::sa0d::sa0d::sa0d:

لینک به ارسال

سلام به همگي من بازي max payne 3 رو خريدم و وقتي نصبش تموم ميشه و وارد بازي مي شم در قسمت loading گير مي كنه و ديگه نمي تونم بازي كنم.

تمام كارها رو كه شما دوستان گ??تيد از قبيل :نصب آپديت . نصب برنامه ي social club.كپي ??ايل profile در پوشه كرك.عدم اتصال به اينترنت و........رو انجام دادم ولي بازم نشد

از شما واقعا خواهش مي كنم يه راهنمايي كامل براي من انجام بدين تا اجرا شه

:-_-::-_-::-_-::-_-::-_-::-_-::-_-::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sa0d::sa0d::sa0d::sa0d:

لینک به ارسال

بازی رو از توی خود پوشه ی بازی اجرا کنید نه Shortcut روی ص??حه ی دسکتاپ مشکلتون حل میشه

لینک به ارسال

بچه ها يه مشكل ديگر كه يادم ر??ت بگم ايته كه هم بازي براي من لود نميشه و برنامه social club هم برام نمياد :mad:يعني گوشه ص??حه بازي نمياد

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...