رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

بچه ها يه مشكل ديگر كه يادم ر??ت بگم ايته كه هم بازي براي من لود نميشه و برنامه social club هم برام نمياد
يعني گوشه ص??حه بازي نمياد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بچه ها يه مشكل ديگر كه يادم ر??ت بگم ايته كه هم بازي براي من لود نميشه و برنامه social club هم برام نمياديعني گوشه ص??حه بازي نمياد

لینک به ارسال

:sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::369167new03mb0ow::369167new03mb0ow::369167new03mb0ow::369167new03mb0ow::369167new03mb0ow::369167new03mb0ow::369167new03mb0ow::369167new03mb0ow::369167new03mb0ow: پس چي شد اقايون خواهش ميكنم

لینک به ارسال

من تمام کار های کرک و اپدیت رو انجام دادم وقتی بازی رو بالا میارم تو همون منو اول start میزنم تو inztaling میمونه خیلی هم صبر کردم ولی رو همون حالت میمونه مشکل از کجاست ؟ :crying::crying::crying:

لینک به ارسال

کسانی که مشکل لودینگ دارن

اپدیت v0.0.22 دانلود کنند و انهارا جایگزین کنید و کرک موجود در اپدیت رو هم بریزید. برای اجرای باز نت رو قطع کنید و سپس در پوشه بازی روی play maxpeyne3 بزنید و offline mode کلیک کنید و وارد بازی بشید.

مشکلی داشتید بگید :6:

لینک به ارسال

این کار رو هم کردم میگه no conection باید انلاین باشم هرکاریم میکنم نمییره please help :crying::crying::369167new03mb0ow:

لینک به ارسال

سلام من هركاري ميكنم بازي اجرا نميشه وقتي بازي را اجرا ميكنم اين مياد rockstar games لط??ا كرك را برام اپلود كنيد بزاريد

لینک به ارسال
مهمان مهمان

اقا واسه ما این قسمت میمونه دیگه نمیدونم چیکارش باید کرد ممنون میشم راهنماییم کنید

http://uploadtak.com/images/e4241_ahmadlz__Copy.jpg

لینک به ارسال
اقا واسه ما این قسمت میمونه دیگه نمیدونم چیکارش باید کرد ممنون میشم راهنماییم کنید

http://uploadtak.com/images/e4241_ahmadlz__Copy.jpg

اینو کسی هست جواب بده؟

منم می خوام بدونم

لینک به ارسال
اینو کسی هست جواب بده؟

منم می خوام بدونم

به اینترنت وصل نباش

لینک به ارسال

سلام دوستای گلم

خواهش میکنم کمکم کنید

من نسخه black box دانلود کردم موقع install ارور mp3 launcher میده و میگه unable کنم

نمیدونم چیکار کنم خواهشن کمکم کنید (لط??ا درسطح دبستان توضیح بدید ممنون):=-0:

لینک به ارسال
سلام دوستای گلم

خواهش میکنم کمکم کنید

من نسخه black box دانلود کردم موقع install ارور mp3 launcher میده و میگه unable کنم

نمیدونم چیکار کنم خواهشن کمکم کنید

این مشکل حل شد تورو خدا کمکم کنید خیلی ک?? این بازیم

اول ارور dll میداد اونم درست کردم ولی الان ارور please run max payne 3 using to launcher میده ترو هرکی دوست دارید کمکم کنید

لینک به ارسال

موقع بازی موس گیر میکنه و من نمیتونم از دکمه های بازی است??اده کنم مثلا میخوام بپره ولی اصلا عمل نمیکنه مشکل از کرکه؟

لینک به ارسال

سلام

من dvd کامل این بازی رو خریدم , تا حالا تمامی مراحلی که نوشته بود رو اجرا کردم ولی متاس??انه نتونستم بازی کنم

پیغام مبنی بر =please run max payne3 using the lancher میده , لط??ا راهنمایی کنید . منتظرم

لینک به ارسال

سلام بر و بچ راهکار زیر را دنبال کنین جواب میگیرین نشد بهم ایمیل کنین:

1-mount iso file

2-full setup (about 2Hourse)

3-instal win7 servise pack1

4-instal new version Socialclub

5-update 1.0.0.7

6-update 1.0.0.2 and mp3-luncher update

7-copy crakc folder to dir setup

8-copy folder profile to my documnet-socialclub

9-disconnect internet

10-diactive antiviruss

11-injoy mp3

majidnewman@gmail.com

لینک به ارسال

با سلام من نسخه بلک باکس رو دانلود کردم و نصب کردم پچ 1.00.22 رو هم نصب کردم

ولی موقع اجرای بازی همون اولش the program has stop working و close program میده مشکل از کجاست

لینک به ارسال
با سلام من نسخه بلک باکس رو دانلود کردم و نصب کردم پچ 1.00.22 رو هم نصب کردم

ولی موقع اجرای بازی همون اولش the program has stop working و close program میده مشکل از کجاست

کان??یگ سیستمتمو دقیق بگو که چی هست

بازیهای روز نیاز به اپدیت نرم ا??زاری داره اینا رو آپدیت کردی؟Net Framwork 4-Microsoft visual 2010-Dirext10-Ati or geforce update-Social club update-

بازیش سنگینه (??کر کنم ایراد از کرک بازیه)من خودم با لپ تاپ که 45 دقیقه ای بازی میکنم سیستمم خاموش میکنه وبدون کول پد نمیشه سیستم : dell5010-ram 4Gb-Ati 6560 1Gb-Cpu core i5 2.54GH

لینک به ارسال
کان??یگ سیستمتمو دقیق بگو که چی هست

بازیهای روز نیاز به اپدیت نرم ا??زاری داره اینا رو آپدیت کردی؟Net Framwork 4-Microsoft visual 2010-Dirext10-Ati or geforce update-Social club update-

بازیش سنگینه (??کر کنم ایراد از کرک بازیه)من خودم با لپ تاپ که 45 دقیقه ای بازی میکنم سیستمم خاموش میکنه وبدون کول پد نمیشه سیستم : dell5010-ram 4Gb-Ati 6560 1Gb-Cpu core i5 2.54GH

مرسی درست بود از کرکش بود

لینک به ارسال

مشکل close program حل شده الان اون اولش که اینتر میکنی sucial club میگه باید به نت وصل باشی

profile رو هم تو مسیرش ک??????پی کردم

لینک به ارسال

از اینترنت قطع شو بعد برو تو بازی حل میشه!

لینک به ارسال
مشکل close program حل شده الان اون اولش که اینتر میکنی sucial club میگه باید به نت وصل باشی

profile رو هم تو مسیرش ک??????پی کردم

اصلا کرک کردن پوشه پرو??ایل واسه همینه دیگه که خودش اکانتو آ??لاین بشناسه...شما اصلا نیاز به اینترنت نداری و نبایدم موقع نصب کانکت باشی

لینک به ارسال

سلام

چرا لینک های دانلود بازی Max Payne 3 و کلا ص??حه مربوط به این بازی از سایت P30day حذ?? شده ؟؟؟ :crying:

لینک به ارسال
سلام

چرا لینک های دانلود بازی Max Payne 3 و کلا ص??حه مربوط به این بازی از سایت P30day حذ?? شده ؟؟؟ :crying:

چون سایت p30day بروز هست و حجمه بازیهای بروز دنیا هم زیاده سرورشون بنظر من اجازه نمیده لینکها بمدت طولانی روی سایت بمونه و بهمین خاطر لینکها حذ?? میشن اما اینکه چرا روی سایت اطلاعیه زده شده که لینک حذ?? شده و میتونست اینجوری نباشه باید به مدیریت سایت ایمیل بزنید

لینک به ارسال

agha man ghablan max peyn3 ro to pc khodam bazi kardam khastam baed az chand modat dobare nasbesh konam vali moghi ke cd ro to cdram mizaram ta nasbo shoro konam faghd ye finish mide va ejaze nasb behem nemide moshkelesh chie

لینک به ارسال
agha man ghablan max peyn3 ro to pc khodam bazi kardam khastam baed az chand modat dobare nasbesh konam vali moghi ke cd ro to cdram mizaram ta nasbo shoro konam faghd ye finish mide va ejaze nasb behem nemide moshkelesh chie
سلام دوست عزیز

اولا شما ??ارسی رو پاس بدارید و این جز قوانین هر انجمنیه

دوم اینکه به احتمال زیاد اون بازی رو سیستم شما بطور کامل Remove نشده

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...