رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

agha man ghablan max peyn3 ro to pc khodam bazi kardam khastam baed az chand modat dobare nasbesh konam vali moghi ke cd ro to cdram mizaram ta nasbo shoro konam faghd ye finish mide va ejaze nasb behem nemide moshkelesh chie

ببین عزیزم شاید بازی از pc حذ?? نشده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میشه بگید آخر مکس پین 3 چی شد آخه من اونجا که تو ??رودگاه با پلیسا تیراندازی شد گیر کردم سخت بود

چقدر مونده تا تموم شه ؟

تموم شه چی میشه؟

لینک به ارسال

دوستان من یه مشکل دارم

نسخه کامل RELOADED رو نصب کردم وکرک هم کپی کردم .یک لحظه میره توی بازی سریع میاد بیرون و ارور میده

کسی هست کمک کنه ترخدا کمک کنید پدرم دراومد تا دانلود شد:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::sadface::crying::crying::crying::crying::crying:

لینک به ارسال
دوستان من یه مشکل دارم

نسخه کامل RELOADED رو نصب کردم وکرک هم کپی کردم .یک لحظه میره توی بازی سریع میاد بیرون و ارور میده

کسی هست کمک کنه ترخدا کمک کنید پدرم دراومد تا دانلود شد:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::sadface::crying::crying::crying::crying::crying:

ببین حل میشه:biggrin2:

Max-Payne-3-Bullets.jpg

نحوه صحیح کرک کردن بازی:

۱٫ هر ۳ ??ایل آپدیت را به محل نصب بازی کپی کرده و اول از هر چیز آپدیت ۱ مگابایتی رو نصب کنید و بعد اون دوتا رو را اجرا کنید.

۲٫ داخل پوشه کرک ??ایل Profile را به مسیر ??وق کپی کنید: Documents\Rockstar Games\Social Club

3. سایر ??ایل های کرک را به مسیر اصلی بازی کپی کنید.

ر??ع مشکل چپتر ۷ بازی:

دوستانی که مشکل چپتر ۷ دارن و بازیشون در این مرحله بصورت نامرئی در میاد باید حتما روش ۱ رو انجام بدن بطور صحیح.

۱٫ کارت گرا??یکتون رو حتما ، حتما آپدیت کنید.

۲٫ مشکل لود نشدن بازی مکس پین ۳:

شما نباید بازی رو با اون شورکاتی که روی ص??حه دسکتاپ هستش اجرا کنید! بعد از این که کرک با کلوب را نصب کردید مطمئن شدید به محل نصب بازی برید و گزینه سیاه رنگ که عدد سه نوشته به نام playerMaxpayne3 را اجرا کنید مراقب باشید به اینترنت وصل نباشید برای احتیاط هم آنتی ویروس را غیر ??عال کنید سپس ص??حه کوچکی باز می شود منتظر بمانید تا کاپیوتر متوجه کانکت نبودن شما بشود سپس گزینه offline mode را بزنید و به راحتی بازی کنید بدون خواستن یوزر و گیر کردن در لودینگ با تشکر از دوست خوبمون آقای HANTER

3. دوستانی که مشکل آبی شدن ص??حه رو دارن توجه داشته باشن که باید ویندوز ۷ نصب کنن و حتما حتما سرویس پک ۱ باشه. این مشکل به خاطر نبود سرویس پک ۱ برای WIN 7 است . پس کسایی که ص??حشون آبی میشه باید service pack 1 نصب کنن .!

ر??ع مشکل اجرا نشدن بازی موقع لودینگ و ارور دادن

شما نباید بازی رو با اون شورکاتی که روی ص??حه هستش اجرا کنید

بعد از این که کرک با کلوب را نصب کردید مطمئن شدید

وارد محل نصب بازی بشید و گزینه سیاه رنگ که آیکونش عدد سه هست به نام playerMaxpayne3 را اجرا کنید

مراقب باشید به اینترنت وصل نباشید برای احتیاط هم انتی ویروس را غیر ??عال کنید

سپس ص??حه کوچکی باز می شود منتظر بمانید تا کامپیوتر متوجه کانکت نبودن شما بشود سپس گزینه offline mode را بزنید و به راحتی بازی کنید بدون خواستن یوزر و گیر کردن در لودینگ

با تشکر و ارزوی مو??قیت شما …

لینک به ارسال
ببین حل میشه:biggrin2:

Max-Payne-3-Bullets.jpg

نحوه صحیح کرک کردن بازی:

۱٫ هر ۳ ??ایل آپدیت را به محل نصب بازی کپی کرده و اول از هر چیز آپدیت ۱ مگابایتی رو نصب کنید و بعد اون دوتا رو را اجرا کنید.

۲٫ داخل پوشه کرک ??ایل Profile را به مسیر ??وق کپی کنید: Documents\Rockstar Games\Social Club

3. سایر ??ایل های کرک را به مسیر اصلی بازی کپی کنید.

ر??ع مشکل چپتر ۷ بازی:

دوستانی که مشکل چپتر ۷ دارن و بازیشون در این مرحله بصورت نامرئی در میاد باید حتما روش ۱ رو انجام بدن بطور صحیح.

۱٫ کارت گرا??یکتون رو حتما ، حتما آپدیت کنید.

۲٫ مشکل لود نشدن بازی مکس پین ۳:

شما نباید بازی رو با اون شورکاتی که روی ص??حه دسکتاپ هستش اجرا کنید! بعد از این که کرک با کلوب را نصب کردید مطمئن شدید به محل نصب بازی برید و گزینه سیاه رنگ که عدد سه نوشته به نام playerMaxpayne3 را اجرا کنید مراقب باشید به اینترنت وصل نباشید برای احتیاط هم آنتی ویروس را غیر ??عال کنید سپس ص??حه کوچکی باز می شود منتظر بمانید تا کاپیوتر متوجه کانکت نبودن شما بشود سپس گزینه offline mode را بزنید و به راحتی بازی کنید بدون خواستن یوزر و گیر کردن در لودینگ با تشکر از دوست خوبمون آقای HANTER

3. دوستانی که مشکل آبی شدن ص??حه رو دارن توجه داشته باشن که باید ویندوز ۷ نصب کنن و حتما حتما سرویس پک ۱ باشه. این مشکل به خاطر نبود سرویس پک ۱ برای WIN 7 است . پس کسایی که ص??حشون آبی میشه باید service pack 1 نصب کنن .!

ر??ع مشکل اجرا نشدن بازی موقع لودینگ و ارور دادن

شما نباید بازی رو با اون شورکاتی که روی ص??حه هستش اجرا کنید

بعد از این که کرک با کلوب را نصب کردید مطمئن شدید

وارد محل نصب بازی بشید و گزینه سیاه رنگ که آیکونش عدد سه هست به نام playerMaxpayne3 را اجرا کنید

مراقب باشید به اینترنت وصل نباشید برای احتیاط هم انتی ویروس را غیر ??عال کنید

سپس ص??حه کوچکی باز می شود منتظر بمانید تا کامپیوتر متوجه کانکت نبودن شما بشود سپس گزینه offline mode را بزنید و به راحتی بازی کنید بدون خواستن یوزر و گیر کردن در لودینگ

با تشکر و ارزوی مو??قیت شما …

دستت دردنکنه مهدی گل الان امتحان می کنم

مرسی:love:

لینک به ارسال
دوستان من یه مشکل دارم

کرک skidrow رو نصب کن . من هم مشکلی مشابه تو داشتم کاملا درست شد البته باگ هایی هم پیدا می کنه ولی در کل خوبه ... موقع نصب هم کرک reloaded رو نصب کن بعدش skidrow رو روش نصب کن . نداشتی لینکش رو برات بذارم

لینک به ارسال
کرک skidrow رو نصب کن . من هم مشکلی مشابه تو داشتم کاملا درست شد البته باگ هایی هم پیدا می کنه ولی در کل خوبه ... موقع نصب هم کرک reloaded رو نصب کن بعدش skidrow رو روش نصب کن . نداشتی لینکش رو برات بذارم

نه دارم داداش از کمکت ممنونم :love:

لینک به ارسال
نه دارم داداش از کمکت ممنونم :love:

قربون تو . امیدوارم درست شه ...

لینک به ارسال

وقتی میبینم توی این انجمن داداش هایی گلی مثل شما دارم ا??تخار می کنم:inlove2:

ویرایش شده توسط ali2013

لینک به ارسال
دوستان من یه مشکل دارم

یادت باشه بازیتو حتما بلاک کنی.

لینک به ارسال
یادت باشه بازیتو حتما بلاک کنی.

بلاک هم نکنی تو skidrowش که مشکلی پیش نیومد...

لینک به ارسال

سلام . دوستان بازی مکس پین نسخه کاملش رو نصب کردم کلی کرک و آپدیت هم ریختم حالا وقتی با آ??لاین مود وارد میشم روی لودینگ بازی که آرم مکس پین 3 هست گیر میکنه و جلو نمیره . بعداز چندسال هوس کردم دوباره بازیش کنم که اینجوری ضد حال خوردم لط??ا کمک کنید . مرسی .

لینک به ارسال
سلام . دوستان بازی مکس پین نسخه کاملش رو نصب کردم کلی کرک و آپدیت هم ریختم حالا وقتی با آ??لاین مود وارد میشم روی لودینگ بازی که آرم مکس پین 3 هست گیر میکنه و جلو نمیره . بعداز چندسال هوس کردم دوباره بازیش کنم که اینجوری ضد حال خوردم لط??ا کمک کنید . مرسی .

ویندوزتون 8ه؟

اگه 8ه یه همچین ات??اقی می??ته.

باید 7 نصب کنید.??قط هم رو 64 بیتی میاد.

لینک به ارسال
ویندوزتون 8ه؟

اگه 8ه یه همچین ات??اقی می??ته.

باید 7 نصب کنید.??قط هم رو 64 بیتی میاد.

نه عزیز ویندوزم 7 64 بیت هست !

خودم کلا کارم بازیه هزاربار تاحالا مکس پین رو روی سیستم های دیگه نصب کردم اما الان رو سیستم خودم به این مشکل خوردم متاس??انه

لینک به ارسال
رو 8.1 64 هم جواب میده

من خودم رو 8.1 64 بیتی یه همچین مشکلی داشتم.

بعد دوست عزیز همه آپدیتا رو ریختید؟

لینک به ارسال
من خودم رو 8.1 64 بیتی یه همچین مشکلی داشتم.

بعد دوست عزیز همه آپدیتا رو ریختید؟

بله آپدیت های 1_13_0_0 و 1_0_0_17 رو ریختم .

لینک به ارسال
بله آپدیت های 1_13_0_0 و 1_0_0_17 رو ریختم .

والا دیگه نمیدونم.

لینک به ارسال
لینک آپدیت هارو دارین ؟

من خودم قدیم آپدیتا رو از تاپ 2 دانلود دان کردم ولی الان تاپ 2 دانلود ص??حه مکس 3 رو حذ?? کرده.

لینک به ارسال

با سلام
من در حین بازی مکس پین 3 با این مشکل روبرو شدم !
هر جند مرحله هم برم جلو وسط بازی مینویسه که سیو بازی یا سیو اواتارهای مکس پین 3 با مشکل روبرو شده است !
وقتی از بازی میام بیرون و دوباره میرم میبینم از مرحله 4 جلو تر سیو نشده !
کسی میدونه مشکل از کجاست ؟؟؟

photo_۲۰۲۰-۰۳-۳۱_۱۶-۱۹-۱۵.jpg

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...