رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)
آقای مهدی من را هم دریاب کرک سایت را من پیدا نکردم

کرک سایت که توی سایت زیر دانلود مکس پین هستش کرک reloaded ولی شاید با همینا هم درست نشه اگه نشد نا امید نشو و ویندوزتو عوز کن.الان 64بیتی داری؟32 بیتی سرویس پک 1 سون نصب کن.پوشه اصلی بازی که Max Payne 3 هست رو به MaxPayne3 تغییر بدید.

اینم کرکی که تو ص??حه 3 بود.

http://uploadfa.net/uploads/13396739151.rar

ویرایش شده توسط ayjoonn
  • Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
من پرو??ایل و ساختم ولی میخوام بازی رو شروع کنم میگه کد اکتیو بده چیکارکنم؟

برای بازی آنلاین؟به صورت مالتی پلیر؟یا کلا واسه بازی معمولی خودتون هم گیر میده؟به نظرم یه کم سعی کنید میشه چون خودم دارم از همون طریق بازی میکنم.شما میتونید برای اینکه کمتر با مشکل مواجه بشید به صورت آ??لاین وارد بازی بشید و مودمتونو خاموش کنید.

• Like 1

لینک به ارسال
یه سوال از دوستای عزیز دارم امیدوارم یکی راهنمایی کنه.من اکثر بازیهای جدید رو که نصب میکنم با اینکه رزولوشن سیستم 1366*768 هست ولی تصویر با ص??حه نمی خونه یعنی تمام ص??حه نیست وبرای این کار باید روی 1024*768 بزارم که ص??حه کامل بشه بعد از اون بازی در حین اجرا با این که خیلی کی??یت داره ولی در بیشتر جاها دچار شکست تصویر میشه نمی دونم مشکل از کجاست اپدیت گرا??یک dxd و اخرین نرم ا??زارها هم روی سیستم نصبن کارت گرا??یک ati radeon hd 6770m,ram8gb,hard 1tb,cpu corei72670qmخواهشا نگید درایور رو نصب کن یا... :1231907333:

سیستمتون خوبه و مشکلتونم حل شدنی ??قط یه کم حوصله میخواد تا بر طر??ش کنید.اول از همه تمامی رزولیشن هارو تو بازی تست کن شاید یکیشون جواب بده.و اینم بگید لط??ا ویندوزتون هیچ مشکلی نداره؟آخه بعضی وقتا ویندوز یه کارایی میتونه بکنه.روی cumpoter راست کلیک کنید manage رو بزنید device manager رو بزنید بعد display adapters رو برای من بنویسید که چی نوشته جلوش حتی نوشته هایی که شاید توی یک پرانتز باشه.refresh rate مانیتورتونم درست کنید روی 75 یا 85 بزارید.توی settings کارت گرا??یکتونم یه کم دست کاری کنید gpu و ...

امیدوارم برطر?? شه اگرم نشه چیز غیر قابل محالی نیست.راستش یه کم سخته اینطور وگرنه حضوری راحت تر میشد درست کنیم چون این مساله میتونه از خیلی چیزا باشه.من خودمم یه مدت با این مشکل رو به رو بودم ولی حلش کردم.

مو??ق باشید.

لینک به ارسال
وقتی میزنم تو بازی اینو میگه:2607-تاپیک-مخصوص-بازی-max-payne-3-max-payne-3-jpg

به صورت آنلاین برید بالا و اون کارایی که تو مراحل ساخت پرو??ایل گ??تمو انجام بدید.اون مراحل آخر بعد ساخت پرو??ایل شما کلید home رو بزنید و پرو??ایلی که ساختیدو sign inکنید بعد که نوشت signed in اونموقع برگردید با دکمه Esc تا اون ص??حه اول که میبایست کلید enter رو میزدید اینتر کنید میره تو بازی اگه درست ساخته باشید بازی اجرا میشه و هیچ اروری نمیده.حالا اگرم مشکل داره و نتونستید پوشه پرو??ایلو که دانلود کردید قبلا همراه با کرک کپی کنید به مسیر.مسیری که گ??ته شده شما مشکل اساسی ندارید راحت حل میشه ??قط کارهارو به دقت انجام بدید.

لینک به ارسال
یکی کمک کنه :blushing:

من تمام پارت های نسخه بلک ب*** (black box) مکس پین 3 (max payne 3) دانلود کردم به غیر پارت 3 و 4 که دانلود نمی شه

چند روز هم هست هر چی هم که تو نظرات می نویسم لینکش تصحیح نمی شه . چند تا از دوستان دیگه هم همین مشکلو دارن

لط??ا لینک پارت 3 و 4 رو تصحیح کنید حی??ه این همه پارتو دانلود کردیم

:81:

والا نمیدونم چی بگم تنها کاری که ازم بر میاد به مدیر انجمن بازی براتون پیغام میزارم شما هم پیغام بدید امیدوارم مشکل حل شه.

لینک به ارسال

من همه اون کارا رو کردم ولی دوباره کد اکتیو میخواد:[ATTACH=CONFIG]2608[/ATTACH]

لینک به ارسال
داداش من بازی رو نصب کرده و ابدیت هم ریختم تا میره تو بازی اول بازی اون ص??حه مشکی اول بازی که در با ره ی مکس پین نوشته میاد بعد close the program میده مشکل چیه کمک کنید

مشکل منم همینه اول ص??حه مشکی اول بازی که درباره ی مکس پین نوشته میاد بعد close the program میده

لینک به ارسال
مشکل منم همینه اول ص??حه مشکی اول بازی که درباره ی مکس پین نوشته میاد بعد close the program میده

black box نصب کردید؟احتمالا مشکل ??ایل های ریجستری معمولا وقتی یه بلایی سر ویندوز میاد این مشکلات پیش میاد.برخی مشکلات عجیب غریبن واسه همینم جوابی واسشون نیست این مشکلاتی که عجیبن معمولا از ریجستری البته منظورم مشکل شما نیست مال شما زیادم عجیب غریب نیست آخه چند ساله این مشکل هست و از ریجستری نرم ا??زار ترمیم ریجستری بگیرید احتمالا برطر?? شه در غیر اینصورت تعویض ویندوز.

tune up نرم ا??زار پیشنهادی و خیلی نرم ا??زارای دیگه.

مو??ق باشید.

لینک به ارسال

[ATTACH=CONFIG]2609[/ATTACH]

من نت ??روم ویرک رو نصب کردم درست شد حالا این رو چیکارکنم؟

لینک به ارسال
من همه اون کارا رو کردم ولی دوباره کد اکتیو میخواد:2608-تاپیک-مخصوص-بازی-max-payne-3-y-jpg

شما لانچرهارو نصب کردید و کرک ها رو کپی کردید؟

لینک به ارسال

همه کارا رو کردم ولی این کداکتیواعصاب منو خورد کرده نمیدونم باید چیکارکنم:10:

لینک به ارسال
2609-تاپیک-مخصوص-بازی-max-payne-3-uiui-jpg

من نت ??روم ویرک رو نصب کردم درست شد حالا این رو چیکارکنم؟

اون ارور پشت این ارور اصلی رو allow access کن این یکی ارورم نوشته درایور گرا??یکو آپدیت کن.بگردید بالاترین درایورو بگیرید.مثلا برای این گرا??یک geforce 9800 gt بالاترین درایور این هستش البته من اینو پارسال گر??تم شاید بالاتر هم اومده باشه

285.62-desktop-win7-winvista-32bit-english-whql

لینک به ارسال

ایشالله بعد که اومدم بازم جواب میدم (البته اگه کسی پاسخ گو نبود) الان دیگه بای میگم تا ??ردا یا پس ??ردا.

خدا حا??ظ همین حالا...

دوستون دارم ، ممنون بابت دل گرمیاتون این چند روز که باعث شد همیشه به این تاپیک سر بزنم.

لینک به ارسال

[ATTACH=CONFIG]2610[/ATTACH]

به قرآن دیوونه شدم از اینجا به بعد نمیدونم چیکارکنم؟کمک!

لینک به ارسال
حسم مهمان
ارسال شده در (ویرایش شده)
کرک سایت که توی سایت زیر دانلود مکس پین هستش کرک reloaded ولی شاید با همینا هم درست نشه اگه نشد نا امید نشو و ویندوزتو عوز کن.الان 64بیتی داری؟32 بیتی سرویس پک 1 سون نصب کن.پوشه اصلی بازی که Max Payne 3 هست رو به MaxPayne3 تغییر بدید.

اینم کرکی که تو ص??حه 3 بود.

http://uploadfa.net/uploads/13396739151.rar

آقا من شاس ندارم لینک آپلود??ا کار نمی کنه در ضمن مهدی جان وقتی کرک RELOADED دانلود کردم باید آپدیت RELOADED را دانلود کنم یا آپدیت خودم هم خوبه البته حجم آپدیت من با سایت یکی هستش 186 mb هست

ویرایش شده توسط حسم

لینک به ارسال

والا عزیز نرم ا??زار rockestar رو که توی ایمیج بازی هست رو نصب میکنم اما وقتی میخوام اجرا کنم لانچر رو خطای close program میده :blink:

لینک به ارسال
black box نصب کردید؟احتمالا مشکل ??ایل های ریجستری معمولا وقتی یه بلایی سر ویندوز میاد این مشکلات پیش میاد.برخی مشکلات عجیب غریبن واسه همینم جوابی واسشون نیست این مشکلاتی که عجیبن معمولا از ریجستری البته منظورم مشکل شما نیست مال شما زیادم عجیب غریب نیست آخه چند ساله این مشکل هست و از ریجستری نرم ا??زار ترمیم ریجستری بگیرید احتمالا برطر?? شه در غیر اینصورت تعویض ویندوز.

tune up نرم ا??زار پیشنهادی و خیلی نرم ا??زارای دیگه.

مو??ق باشید.

مرسی این مشکل درست شد الان تو loading گیر میکنه دیگه بالا نمی آد

لینک به ارسال

تمومش کردم

واقعا راک استار ایول داره

لینک به ارسال

من black box را دانلود کردم ولی نصبش 2 ساعت وقت میخواد واسه همه انجوریه یه نه

اگه نیست لط??ا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام خسته نباشین دست شما درد نکنه همون ??ایلای ص??حه 3 جواب داد الان راحت میشه بازی کرد

لینک به ارسال

سلام ترینر مخصوص ورژن بلک ب*** که واسه دانلود گذاشتید کدام ورژن است؟

لینک به ارسال

سلام من مكس پين اجراي كردم همه كاري كه گ??ته شده بود اجرا كردم ولي پيام please run max payne3 using the launcher ميده مشكل چيه ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

لینک به ارسال

سلام آقا من 4 روزه تو ک?? مکس پین موندم ارور isdone.dll میده تروخدا هر کی مشکلش حل شده منو راهنمایی کنه.

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان تورو خدا یکی کمک کنه منو لط??ا من نسخه black box بازیرو گر??تم نصب کردم حالا نصبشم که ۲ ساعت طول میکشه بعدشم که اون برنامه هاشو نصب میکنم بعد ویندوزمم هشته بعد اینترنتم قطع میکنم وآنتی ویروسمم خاموش میکنم وارد بازی میشم اون نوشته های اولش میاد یهو از بازی میاد بیرون و پیغام close program میده ۲ -۳ بارم هی پاک کردم دوباره نصب کردم دیگه نمیدونم چیکار کنم لط??ا راهنمایی کنید.با تشکر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...