رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.ببخشید save بازی کجاست منظورم اینه تو چه مسیریه اگه بخوایم بدیم به یکی دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو داکیومنت ??قط تنظیمات گرا??یک هست.

تو رو خدا کمک کنید:sweat:

C:\Users\username\Documents\Rockstar Games\Max Payne 3\Profiles

البته تست نشده ولی چند تا از دوستان این مسیر رو ر??تن درست بوده و چندتا هم جواب نگر??تن.

من خودم به پوشه های داخل پرو ??ایل توی این مسیر هم مشکوکم میتونید دو تارو امتحان کنید.

C:\Users\username\Documents\Rockstar Games\Social Club\profiles

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
man vakhti dvd3ro mikham extract conam , hamash error mide? chikar konam ?????? :confused:

احتمالا با repair کردن توسط خود نرم ا??زار winrar درست میشه.

لینک به ارسال
سلام به اساتید محترم...

من نسخه ی black box این بازی رو دانلود کردم.بعد از نصب اگر آپدیت نکنم و به صورت آ??لاین مود بازی رو شروع کنم ص??حه سیاه میشه و حتی قسمت لودینگ هم نمیاد...یک بار آپدیت 1.0.0.2.2 theta رو نصب کردم و کرک مخصوصشم ریختم بازی بالا میاد اما بعد اینکه enter رو میزنم و initializing میاد ص??حه ی زرد رنگ که no connection مینویسه ظاهر میشه و به هیچ نحوی هم نمیره...من این بازی رو نزدیک 4 5 بار پاک کردم و دوباره نصبیدم هر د??ع 3 ساعت یکم زیاده...کرک اسکیدرو و reloaded رو هم امتحان کردم اما تاثیری نداره...ویندوزم هم 7 32 بیت هست...

در ضمن اون قسمتی profile از کرک realoaded که باید در مسیر گ??ته شده کپی کنم هم انجام دادم و اون قسمت که ص??حه ی زرد no connection میاد پرو??ایل هست ولی وصل نمیشه...اگرم با نت وصل بشم و با پرو??ایل خودم برم میگه registry corrupted ...

دیگه واقعا نمیدونم چیکارش کنماعصابم بد جوری داغونه اگه کسی این مشکل رو داشته حل کرده یا اگه کسی میدونه بگه بهم...دیگه کم مونده پاشم برم اره بیارم لپ تاپو از وسط نص??ش کنم :sadface:

نه اینکارو نکن ارش نکن،ای کسانی که مشکل دارید من ??رستاده شدم که مشکل شمارو حل کنم.

عزیز شما وقتی پرو??ایلتونو میبینید یعنی همچی درسته ??قط باید چندبار سعی کنید تا sign in شه به صورت آ??لاین.جایی که sign in میزنی تیک اتوماتیک سیگن این رو بزنید و یه بار sign in کنید بعد اگه نشد از بازی خارج شید و دوباره بیاید باید وارد شه در غیر این صورت باهاش ور برو و اگه تونستی اصلا پرو ??ایلو خودت بساز به روشی که توی آموزش گ??تم.

• Like 1

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

خب خدارو شکر مث اینکه جواب همه رو دادم اگه خدا قبول کنه.

چقد بگم امتیاز هم بدید من اینهمه پست میزارم حی??ه بهم امتیاز نمیدید.

مرسی

امتیاز علامت ستاره سمت راست.پایین با نوشته قرمز گ??تم پس یادتون نره.

ویرایش شده توسط ayjoonn
  • Like 2

لینک به ارسال
من اونجایی که تو قبرستون تکتیر اندازه تو کلیسا میزندت گیر کردم نه در کلیسا باز میشه نه اون تک تیر انداز میمیره

لط??ا راهنمایی کنید

اون کسایی که میان بیرون رو هی بکشید و بعد ار کشتن دسته اول برید و کاور بگیرید پشت سنگ قبرای سمت چپ بعد دسته دوم رو هم بکشید و برید جلوتر و پشت سنگ قبر دیگه و ??ک کنم یه گروه دیگه هم میاد بکشید و شما زیر پای تک تیر اندازید اگرم نبودید تا آخرین سنگ قبر جلو برید. بکشیدش و به سمت در برید.

مو??ق باشید.

• Like 1

لینک به ارسال

با سلام

من همه کارا رو دونه به دونه انجام دادم پرو??ایل رو هم از ص??حه دان کردم اما تو ص??حه لودینگ میمونه ..ایتنر نت قطع انتی ویروس ندارم .. ویندوز 7 32بیت .. کرک رو از ص??حه 3 گر??تم ... 3 رم ...1 گرا??یک 5500 سیپی یو اینتل ...........لط??ا یکی کمک کنه میخوام این کامپیوتر رو خورد کنم ..ر??تم از بیرون خریدم دان نکردم بنا براین میدونم نسخه چی هست............کم م م م م م مک ک ک ک ک ک ک ک:sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::=Z::=Z::=Z::=Z::=Z:

لینک به ارسال

[ATTACH=CONFIG]2628[/ATTACH]

عزیزم شما اصلا به سوالها واضح و بدون ابهام جواب نمیدی وقتی میگم اینجا به بعد نمیدونم چیکار کنم حواهشا دقیقا توضیح بده .نوشتی کپی کن آخه چی رو کپی کنم؟؟؟بعدشم وقتی به اینترنت وصلم و بازی رو میزنم تو ص??ه لودینگ گیر میکنه ولی وقتی قطش میکنم میام اینجا که پرو ??ایل بسازم اصلا ساخته نمیشه و وقتی ایمیلو پسورد میزنم و سینگ این رو میزنم ادامه پیدا نمیکنه و پیغام میده!!!

لینک به ارسال
مهمان مهمان

سلام من وقتی که پوشه ی کرکو باز میکنم ارور بلو سکرینو میده لط??ا کمک کنید

لینک به ارسال

مثل اینکه اینم قصه سر دراز دارد من تازه بازی نصب کردم عین مراحل نصبی که توضیح داده شده من از بیرون بازی رو تهیه کردم که 7 تا دی وی دی بود توی دی وی دی چهارشم هیچ ??ولدری نبود.ر??تم همه آپ دیتها و کرکها رو هم گر??تم و طبق دستور نصب انجام دادم ولی همون ص??حه اول گیر می کنه و بعد پیغام close the program می یاد

سیستمم

4 گیگا بایت رم

گرا??یک 440 geforce

cpu g620 Intel

من این بازی و بینهایت دوست دارم لط??ا کمک کنید تا منم بتونم بازی کنم

لینک به ارسال
با سلام

من همه کارا رو دونه به دونه انجام دادم پرو??ایل رو هم از ص??حه دان کردم اما تو ص??حه لودینگ میمونه ..ایتنر نت قطع انتی ویروس ندارم .. ویندوز 7 32بیت .. کرک رو از ص??حه 3 گر??تم ... 3 رم ...1 گرا??یک 5500 سیپی یو اینتل ...........لط??ا یکی کمک کنه میخوام این کامپیوتر رو خورد کنم ..ر??تم از بیرون خریدم دان نکردم بنا براین میدونم نسخه چی هست............کم م م م م م مک ک ک ک ک ک ک ک:sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::sweat::=Z::=Z::=Z::=Z::=Z:

شما مشکل پرو??ایل دارید کار سختی نیست دوست گلم راحت میتونید یا بسازید یا پرو??ایلو که گذاشتم تو ص??حه 3 همین تاپیک کپی کنید در محل مربوطه که تو همین تاپیک گ??ته شده.

مو??ق باشید و کامپیوتر به این با حالیو که آدم خورد نمیکنه.ساختن پرو??ایل به خدا سخت نیست الکی پیچیدش کردن و بزرگش کردن تو این سایتا!!!

لینک به ارسال
2628-تاپیک-مخصوص-بازی-max-payne-3-klk-jpg

عزیزم شما اصلا به سوالها واضح و بدون ابهام جواب نمیدی وقتی میگم اینجا به بعد نمیدونم چیکار کنم حواهشا دقیقا توضیح بده .نوشتی کپی کن آخه چی رو کپی کنم؟؟؟بعدشم وقتی به اینترنت وصلم و بازی رو میزنم تو ص??ه لودینگ گیر میکنه ولی وقتی قطش میکنم میام اینجا که پرو ??ایل بسازم اصلا ساخته نمیشه و وقتی ایمیلو پسورد میزنم و سینگ این رو میزنم ادامه پیدا نمیکنه و پیغام میده!!!

اون مطلبی که گ??تم کپی کنید منظورم پرو??ایل بوده که باید از سایت دانلود کنید بعد کپی در محلی که گ??ته شده.ولی عزیز شما خیلی راحت و بی دردسر پرو??ایل بسازید،توضیح کامل راجع به پرو??ایل ساختن دادم و اصلا نیازی به پرو??ایل سایت نیست و اینکه اینترنترو هم میتونید روشن نگه دارید.امیدوارم اینبارو واضح جواب داده باشم و تونسته باشم کمکی به شما بکنم دوست عزیز.

لینک به ارسال

اشکال در لینک دانلود black box قسمت چهارم

با سلام

قسمت 4 black box دانلود نمیشه و لینکش ایراد داره

مسئولین رسیدگی کنن :دی

لینک به ارسال
سلام من وقتی که پوشه ی کرکو باز میکنم ارور بلو سکرینو میده لط??ا کمک کنید

احتمال قوی ویندوز مشکل داره پس برید و پرو??ایلو بسازید به روشی که خیلی هم توضیح دادم.

امیدوارم مو??ق بشید

لینک به ارسال
مثل اینکه اینم قصه سر دراز دارد من تازه بازی نصب کردم عین مراحل نصبی که توضیح داده شده من از بیرون بازی رو تهیه کردم که 7 تا دی وی دی بود توی دی وی دی چهارشم هیچ ??ولدری نبود.ر??تم همه آپ دیتها و کرکها رو هم گر??تم و طبق دستور نصب انجام دادم ولی همون ص??حه اول گیر می کنه و بعد پیغام close the program می یاد

سیستمم

4 گیگا بایت رم

گرا??یک 440 geforce

cpu g620 Intel

من این بازی و بینهایت دوست دارم لط??ا کمک کنید تا منم بتونم بازی کنم

عزیز برای دوستان توضیح دادم و مشکل حل شد لط??ا تاپیکو به دقت بخونید،مشکل ریجستری.

مو??ق باشید

لینک به ارسال

من میگم پرو??ایل با اون روشهایی که گ??تی ساخته نمیشه تو حر?? خودتو میزنی؟؟!!!وقتی به اینترنت وصلم میرم تو بازی تو ص??حه لودینگ گیر میکنه وقتیم قطش میکنم میخام پرو??ایل درست کنم میگه باید وصل شی.چندتا پرو??ایل هم کپی کردم که اصلا سینگ این نمیشن؟؟حالا دیوونه شدن نداره؟؟

لینک به ارسال

من مشکلم حل شد یه مرحله هم بازی کردم ممنون

لینک به ارسال

دوست عزیز سلام ممنون از وقت گذاشتنتون

من از نرم ا??زار registery machinic است??اده کردم بازم حل نشد باز هم مشکل رجیستریم حل نشد

دات نت 3.5 رو هم نصب دارم

اومدم پرو??ایل جدید بسازم باز هم همون مشکل close the program اجازخ نمی ده ات??اقی بیا??ته

لینک به ارسال

کمک من اونجایی که تو کلیسا اون تک تیر اندازه بهت شلیک میکنه گیر کردم میرم جلو تا کنار در ولی در باز نیمشه و تک تیر اندازم به هیچ وجه نمیمیره چی کار کنم

لینک به ارسال

??کر میکنید مشکل ریجستری با تعویض ویندوز حل میشه ؟؟؟؟..با تون آپ که حل نشد!!!! کسی اینجا هستش که مشکل ریجستری رو حل کرده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:o_o::o_o::o_o::o_o::1231907333:

لینک به ارسال
مهمان مهمان
احتمال قوی ویندوز مشکل داره پس برید و پرو??ایلو بسازید به روشی که خیلی هم توضیح دادم.

امیدوارم مو??ق بشید

تو کدوم پست طرز پرو??ایل ساختنو نوشتید؟

لینک به ارسال
من میگم پرو??ایل با اون روشهایی که گ??تی ساخته نمیشه تو حر?? خودتو میزنی؟؟!!!وقتی به اینترنت وصلم میرم تو بازی تو ص??حه لودینگ گیر میکنه وقتیم قطش میکنم میخام پرو??ایل درست کنم میگه باید وصل شی.چندتا پرو??ایل هم کپی کردم که اصلا سینگ این نمیشن؟؟حالا دیوونه شدن نداره؟؟

اعصابتون خرابه نیاز نیست سر یکی خالی کنید دوست من،مشکلی نداره درست میشه.اونجا که اینتر میزنی باید خیلی صبر کنی اصلا من بهت پیام خصوصی میدم بخونید.

غلام اعصاب نداره

پایین به جای امضا اینو بنویس.

خدارو شکر مشکلتون حل شد.ینقدم اعصاب خرابی نداشت که سر ما خالی کردین!!!به جای تو هم میگن شما دوست عزیز.

مو??ق باشید.

ویرایش شده توسط ayjoonn

لینک به ارسال
دوست عزیز سلام ممنون از وقت گذاشتنتون

من از نرم ا??زار registery machinic است??اده کردم بازم حل نشد باز هم مشکل رجیستریم حل نشد

دات نت 3.5 رو هم نصب دارم

اومدم پرو??ایل جدید بسازم باز هم همون مشکل close the program اجازخ نمی ده ات??اقی بیا??ته

به احتمال زیاد با تعویض ویندوز مشکل حل میشه.

لینک به ارسال
??کر میکنید مشکل ریجستری با تعویض ویندوز حل میشه ؟؟؟؟..با تون آپ که حل نشد!!!! کسی اینجا هستش که مشکل ریجستری رو حل کرده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:o_o::o_o::o_o::o_o::1231907333:

بله عزیز باید حل بشه در غیر اینصورت ویندوزتون یعنی ویندوزی که دارید از یه شرکتیه که مشکل داره آخه ویندوزارو که میدونید برو بچ ایران بلا سرشون میارن.تعویض کنید جواب نداد یه ویندوز که با بازی مشکل نداره بنصبید.این برای دوستی که بالا براش پیام دادمم صدق میکنه.

مو??ق باشید.

ویرایش شده توسط ayjoonn

لینک به ارسال
تو کدوم پست طرز پرو??ایل ساختنو نوشتید؟

ص??حه 23 تاپیک.

لینک به ارسال
کمک من اونجایی که تو کلیسا اون تک تیر اندازه بهت شلیک میکنه گیر کردم میرم جلو تا کنار در ولی در باز نیمشه و تک تیر اندازم به هیچ وجه نمیمیره چی کار کنم

آقا جان من که جوابتونو دادم هنوز رد نکردید؟دقیقا اون کارارو که گ??تم بکنید حل میشه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...