رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

مهمان مهمان
ص??حه 23 تاپیک.

activation code رو چیکار کنیم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
activation code رو چیکار کنیم؟

اصلا نمیخواد آخه واسه من که نخواست واسه چندتا از دوستای دیگه هم که انجام دادن نخواسته.اگه واسه شما میخواد لابد یه جاییو اشتباه میرید.راستش سرم شلوغه الان که بتونم جواب درستو حسابی بدم اگه شد ایشالله ??ردا بیشتر توضیح میدم.شرمنده.

خودتونم یه کم باهاش ور برید میشه.

لینک به ارسال

AYjoon شما هر کی میگه سلام میگید پرو??ایل بسازید و پرو??ایل کپی کنید اینطور که نمیشه دوست من ! ا

اون دوستمون که نمیتونستن اسنایپر رو بزنه: ببین دوست من سمت چپ در ورودی کلیسا یه جاده هست که به یه در بسته منتهی میشه شما برید اون قسمت تک تیرانداز مشخصه (تک تیرانداز از روبرو نمیمیره) بزنید بکشیتش !

ر??ع مشکلات نصب و اجرای بازی Max PaYne 3

مشکل اول:ر??ع مشکل ص??حه آبی ، بازی رو دوباره نصب کنین ، بعد ویندوزتون رو به حالت Safe Mode اجرا کنین. ??ولدر کرک بازی رو به یک اسم دیگه ، مثلا ۱۲۳ تغییر بدید و بعدش روی ص??حه دسکتاپتون کپی کنین. حالا ویندوزتون رو ریستارت کنین و در حالت معمولی بازی رو کرک کنین و به اجرای بازی بپردازین.

مشکل دوم :مشکل Login ابتدای بازی، به ??ولدر Crack مراجعه نموده و ??ولدر profiles را در محل زیر کپی نمایید:

C:\Users\YOUR USERNAME\Documents\Rockstar Games\Social Club

پس از اتمام این مرحله ، تمامی ??ایل های موجود در پوشه Crack را در محلی که بازی را نصب نموده اید جایگزین نمایید.

مشکل سوم:گیر کردن در ص??حه لودینگ این مشکل به خاطر DirectX10 هستش. پیشنهاد این هستش که حتما گرا??یک کارتتون رو آپدیت کنین و بعد به اجرای بازی بپردازین. ولی راه اصلی: اول از همه دقت داشته باشید که باید بازی رو آپدیت کنین و توضیحات مربوط به Profiles رو حتما انجام بدید. نکته مهم دیگه اینه که بازی رو بار اول که اجرا میکنین حتما با ??ایروال خودتون بلاک کرده باشین و که به اینترنت دسترسی نداشته باشه. حالا اگه به هر دلیلی با رعایت این نکات هنوز هم نمیتونین بازی رو اجرا کنین ، بازی رو از بلاک ??ایروالتون خارج کنین به اینترنت متصل بشین و بازی رو اجرا کنین. حالا در قسمت Rockstar Social Club ر??ته ، دکمه Sign In رو بزنین ، وقتی اررور دریا??ت کردین ، حالا از همون منو برای خودتون یک اکانت جدید ایجاد کنین و بعد وارد بازی بشین. مشکلتون حل میشه.

یک راه دیگه هم هستش که به منوی Start ر??ته ، در بخش All Programs ، آدرس Rockstar Games یک گزینه با نام Safe Mode هستش. بازی رو اجرا کنین (رزولوشن شما ۸۰۰×۸۰۰ هستش) حالا که بازی اجرا شد ، در قسمت Settings میتونین رزولوشون رو هرچیزی که دوست دارین قرار بدین و بعد بازی رو اجرا کنین.

منبع: Download For Pc مو??ق باشید :)

لینک به ارسال
AYjoon شما هر کی میگه سلام میگید پرو??ایل بسازید و پرو??ایل کپی کنید اینطور که نمیشه دوست من ! ا

اون دوستمون که نمیتونستن اسنایپر رو بزنه: ببین دوست من سمت چپ در ورودی کلیسا یه جاده هست که به یه در بسته منتهی میشه شما برید اون قسمت تک تیرانداز مشخصه (تک تیرانداز از روبرو نمیمیره) بزنید بکشیتش !

مشکل اول:ر??ع مشکل ص??حه آبی ، بازی رو دوباره نصب کنین ، بعد ویندوزتون رو به حالت Safe Mode اجرا کنین. ??ولدر کرک بازی رو به یک اسم دیگه ، مثلا ۱۲۳ تغییر بدید و بعدش روی ص??حه دسکتاپتون کپی کنین. حالا ویندوزتون رو ریستارت کنین و در حالت معمولی بازی رو کرک کنین و به اجرای بازی بپردازین.

مشکل دوم :مشکل Login ابتدای بازی، به ??ولدر Crack مراجعه نموده و ??ولدر profiles را در محل زیر کپی نمایید:

پس از اتمام این مرحله ، تمامی ??ایل های موجود در پوشه Crack را در محلی که بازی را نصب نموده اید جایگزین نمایید.

مشکل سوم:گیر کردن در ص??حه لودینگ این مشکل به خاطر DirectX10 هستش. پیشنهاد این هستش که حتما گرا??یک کارتتون رو آپدیت کنین و بعد به اجرای بازی بپردازین. ولی راه اصلی: اول از همه دقت داشته باشید که باید بازی رو آپدیت کنین و توضیحات مربوط به Profiles رو حتما انجام بدید. نکته مهم دیگه اینه که بازی رو بار اول که اجرا میکنین حتما با ??ایروال خودتون بلاک کرده باشین و که به اینترنت دسترسی نداشته باشه. حالا اگه به هر دلیلی با رعایت این نکات هنوز هم نمیتونین بازی رو اجرا کنین ، بازی رو از بلاک ??ایروالتون خارج کنین به اینترنت متصل بشین و بازی رو اجرا کنین. حالا در قسمت Rockstar Social Club ر??ته ، دکمه Sign In رو بزنین ، وقتی اررور دریا??ت کردین ، حالا از همون منو برای خودتون یک اکانت جدید ایجاد کنین و بعد وارد بازی بشین. مشکلتون حل میشه.

یک راه دیگه هم هستش که به منوی Start ر??ته ، در بخش All Programs ، آدرس Rockstar Games یک گزینه با نام Safe Mode هستش. بازی رو اجرا کنین (رزولوشن شما ۸۰۰×۸۰۰ هستش) حالا که بازی اجرا شد ، در قسمت Settings میتونین رزولوشون رو هرچیزی که دوست دارین قرار بدین و بعد بازی رو اجرا کنین.

دوست من شما هم بهتره تاپیکو بخونید من کامل جواب دوستمونو دادم و گ??تم چه طور اسنایپرو بزنه پس یه کم نگاه کنید بعد بگید.مشکل خیلی ها هم حل شده با کمکای من پس الکی نگید من به همه میگم پرو??ایل تاپیک رو به دقت بخونید.شما میدونید ارور d3dچی هستش؟شما میدونید ارور isdon چی هست؟شما ارور xc0000125 رو میدونید چی هست؟من تماما جواب بچه هارو دادم حالا هم شما استاد ما هم راننده ت***ی شما ب??رمایید تاپیکو بچرخونید.من ??قط به خاطر بچه ها میومدم وگر نه اونقدی سرم شلوغ هست که اصلا نتونم برسم ولی به خاطر اینکه میدونم مکس پین چقد طر??دار داره و خودم عاشقشم دوس نداشتم دوستداراش نا کام بمونن پس اینطور قضاوت نکنید.درسته من نوشتم تشکر یادتون نره ولی این مال تاپیکای دیگه ی منه و اینکه به خاطر این من امتیاز نگر??تم به خاطر این امتیاز گر??تم که کمک بچه ها کردم.از الانم تاپیک با شما.بای به همه ی دوستداران مکس پین.ما شو??ر ما اصلا سی دی ??روش شما به داد مردم برسید.بای.

لینک به ارسال

[QUOTE=mobinigi;15146]AYjoon شما هر کی میگه سلام میگید پرو??ایل بسازید و پرو??ایل کپی کنید اینطور که نمیشه دوست من ! ا

دوست من شما هم بهتره تاپیکو بخونید من کامل جواب دوستمونو دادم و گ??تم چه طور اسنایپرو بزنه پس یه کم نگاه کنید بعد بگید.مشکل خیلی ها هم حل شده با کمکای من پس الکی نگید من به همه میگم پرو??ایل تاپیک رو به دقت بخونید.شما میدونید ارور d3dچی هستش؟شما میدونید ارور isdon چی هست؟شما ارور xc0000125 رو میدونید چی هست؟من تماما جواب بچه هارو دادم حالا هم شما استاد ما هم راننده ت***ی شما ب??رمایید تاپیکو بچرخونید.من ??قط به خاطر بچه ها میومدم وگر نه اونقدی سرم شلوغ هست که اصلا نتونم برسم ولی به خاطر اینکه میدونم مکس پین چقد طر??دار داره و خودم عاشقشم دوس نداشتم دوستداراش نا کام بمونن پس اینطور قضاوت نکنید.درسته من نوشتم تشکر یادتون نره ولی این مال تاپیکای دیگه ی منه و اینکه به خاطر این من امتیاز نگر??تم به خاطر این امتیاز گر??تم که کمک بچه ها کردم.تمام مطالب شما تو تاپیک هست منم تمامن و کمال گ??تم اینارو پس دلیلی نداره شما باز تکرار کنید ??قط کا??یه تاپیکو بخونید و اینکه دوستانی که این مشکلاتو داشتن این راها که شما میگیدو امتحان کردن و بازی اجرا نشده و من دارم راه حل های جدید بهشون میدم.از الانم تاپیک با شما.بای به همه ی دوستداران مکس پین.ما شو??ر ما اصلا سی دی ??روش شما به داد مردم برسید.بای.لط??ا همگی تاپیکو بخونید لط??اااااااااا

لینک به ارسال
مهمان مهمان

من مشکلم ص??حه آبی هست و هزار بار که میگین نمیدونم ویندوز رو رو safe mode روشن کن و نامش و تغییر بده هزار بار کردم یا شایدم من درست نکردم ولی مطمعنم که درست کردم و پرو??ایلم که میسازم اکتیو میخواد و تمام آپدیت هارو هم نصب کردم ??قط نمیتونم این زهر مارو کرک کنم وقتی که ??ولدر کرکو باز میکنم ص??حه آبی میشه.ویندوز عوض کنم درست میشه؟

لینک به ارسال
من مشکلم ص??حه آبی هست و هزار بار که میگین نمیدونم ویندوز رو رو safe mode روشن کن و نامش و تغییر بده هزار بار کردم یا شایدم من درست نکردم ولی مطمعنم که درست کردم و پرو??ایلم که میسازم اکتیو میخواد و تمام آپدیت هارو هم نصب کردم ??قط نمیتونم این زهر مارو کرک کنم وقتی که ??ولدر کرکو باز میکنم ص??حه آبی میشه.ویندوز عوض کنم درست میشه؟

نمیدونم دوستمون اجازه میده من بگم و جواب بدم؟

با اجازه ریئیس جدید بله به احتمال قوی مشکل حل میشه ولی بازم بالاتر از ما تو این تاپیک هست که از طریق منبع های دیگه میتونن جواب بدن.

آق سپهر لا اقل شما یه چیزی بگو .لا اله الله آدم نمیدونه چی بگه.شیطونه میگه برم پشت سرمم نگا نکنم اصلا انگیزرو ازم گر??ت واسه جواب دادن.

لینک به ارسال

سلام - منم مشکل شمارو داشتم ! آپدیت ورژن 1.0.0.22 رو نصب کنید و بعد از کرک SKidrow است??اده کنید بازی اجرا میشه :wink:

لینک به ارسال

تازه دارم میرم تو بحر بازی واقعا عالیه اگه 50 گیگ هم بود ارزش دانلود را داشت ??کر کنم از الان بهترین بازی سال معلوم شده

:88: :love2: MaxPayne3 :love2::88:

لینک به ارسال

سلام دوستان

من نسخه ریتیل رو نصب کردم بدون مشکل اجرا شد ??قط 2 تا مشکل تو تنظیمات بازی دارم

اول اینکه هرچی دایرکت ایکس رو از 9 به 11 عوض میکنم وقتی بازی ریستارت میشه بازم رو همون 9 باقی مونده

دوم این که مموری گرا??یک من 1 گیگابایت هستش مدل geforce 540m ولی تو بازی 512 نشون میده

کسی اگه میدونه کمک کنه

مرسی

لینک به ارسال
[QUOTE=mobinigi;15146]AYjoon شما هر کی میگه سلام میگید پرو??ایل بسازید و پرو??ایل کپی کنید اینطور که نمیشه دوست من ! ا

دوست من شما هم بهتره تاپیکو بخونید من کامل جواب دوستمونو دادم و گ??تم چه طور اسنایپرو بزنه پس یه کم نگاه کنید بعد بگید.مشکل خیلی ها هم حل شده با کمکای من پس الکی نگید من به همه میگم پرو??ایل تاپیک رو به دقت بخونید.شما میدونید ارور d3dچی هستش؟شما میدونید ارور isdon چی هست؟شما ارور xc0000125 رو میدونید چی هست؟من تماما جواب بچه هارو دادم حالا هم شما استاد ما هم راننده ت***ی شما ب??رمایید تاپیکو بچرخونید.من ??قط به خاطر بچه ها میومدم وگر نه اونقدی سرم شلوغ هست که اصلا نتونم برسم ولی به خاطر اینکه میدونم مکس پین چقد طر??دار داره و خودم عاشقشم دوس نداشتم دوستداراش نا کام بمونن پس اینطور قضاوت نکنید.درسته من نوشتم تشکر یادتون نره ولی این مال تاپیکای دیگه ی منه و اینکه به خاطر این من امتیاز نگر??تم به خاطر این امتیاز گر??تم که کمک بچه ها کردم.تمام مطالب شما تو تاپیک هست منم تمامن و کمال گ??تم اینارو پس دلیلی نداره شما باز تکرار کنید ??قط کا??یه تاپیکو بخونید و اینکه دوستانی که این مشکلاتو داشتن این راها که شما میگیدو امتحان کردن و بازی اجرا نشده و من دارم راه حل های جدید بهشون میدم.از الانم تاپیک با شما.بای به همه ی دوستداران مکس پین.ما شو??ر ما اصلا سی دی ??روش شما به داد مردم برسید.بای.لط??ا همگی تاپیکو بخونید لط??اااااااااا

ای بابا آقا این حر??ا چیه شما گردن تک تک کسایی که توی این تاپیک مشکلشونو مطرح کردن و شما هم دونه دونه راهنماییشون کردین حق دارین...شما خودتون استادین استااااد D: نه شما بیخیال این و اون یاشید که گاهی میان خودنمایی میکنن شما یه استادیتون ادامه بدین ;):cancan::87:

لینک به ارسال

من میخواستم کمکی کرده باشم .. ظاهرا استقبال نشد ! راحت باشید دوستان ! Eprima عزیز من اولین بارم میام تو ??روم p30day قصد خودنمایی هم ندارم مثل بقیه ادعام نمیشه ! تنها خواستم مشکلاتو ر??ع کنم که ظاهرا نمیزارن :) مو??ق باشید :139fs108574:

لینک به ارسال
نمیدونم دوستمون اجازه میده من بگم و جواب بدم؟

با اجازه ریئیس جدید بله به احتمال قوی مشکل حل میشه ولی بازم بالاتر از ما تو این تاپیک هست که از طریق منبع های دیگه میتونن جواب بدن.

آق سپهر لا اقل شما یه چیزی بگو .لا اله الله آدم نمیدونه چی بگه.شیطونه میگه برم پشت سرمم نگا نکنم اصلا انگیزرو ازم گر??ت واسه جواب دادن.

نروووووووووووووو

مال من هنوز تو loading گیر میکنه :|

لینک به ارسال

دوستان من تو ویندوز هشت نصب کردم اصلا تو بازی نمیر??ت پیغام close program میداد بعد یه دوستی گ??ت ویندوزتو عوض کن من نسخه جدید ویندوز هشتو دانلود کردم بعد نصب کردم همین release preview بعد بازیو بدونهیچ آنتی ویروس و اینترنتی نصب کردم بازم همون پیغامو داد بعد اعصابم خورد شد با اینترنت ر??تم تو بازی یه پچی بود دانلود کرد بعد نصب کرد ر??ت تو بازی ولی اینترو که میزنم یه نوشته به نام intializzing میاد پایین ص??حه دیگه تکونم نمیخوره بعدشم من تمام کارای کرک و profile رو انجام دادم یا گیر میکنه یا میگه باید اکتیو بشه خلاصه یکی یه توضیح کامل بده حالا اگه باید ویندوز سون نصب کنم که این کارو میکنم یا عملیاتی رو همین ویندوز انجام بدم منو راهنمایی کنید.

لینک به ارسال
مهمان مهمان
سلام - منم مشکل شمارو داشتم ! آپدیت ورژن 1.0.0.22 رو نصب کنید و بعد از کرک SKidrow است??اده کنید بازی اجرا میشه :wink:

دستت درد نکنه آخر تونستم کرک کنمو بازیو اجرا کنم

مرسی

لینک به ارسال

سلام

ماله من داخل بازی نمیره.هیچ خطایی هم نمیده

مشکلش چیه؟

ممنون

لینک به ارسال

ببخشید من بازی رو نصب کردم وقتی ازم میخواد آپدیتش کنم منم ok میکنم وآپدیتش میکنه بعد که میره تو بازی همینجوری یه نوشته تو مایه های inizitaling میاد بعدم همینجوری میمونه و تو بازی نمیره.مشکل از آپدیت و کرکه آیا چون تو سی دی من ??ایلی به نام کرک وجود نداشت:mellow::unsure:

لینک به ارسال

کراتوس جان شما نباید آپدیت میکردی آخه چرا آپ کردی !؟!!؟ منم مشکل شما رو داشتم و مجبور شدم که بازی رو یه باز کامل پاک کنم و دوباره نصب کنم و با هزار بدبختی بالاخره بازی اجرا شد ولی هنوز مشکل مرحله 7 من حل نشد :( حالا یکی به من کمک کنه !!!!!!!!!! :unsure::unsure::unsure:

لینک به ارسال

خوب ما هم یه جورایی بعد از کلی سر و کله زدن تونستیم اجرا کنیم

روشی رو که اجرا کردم میگم شاید به دردتون بخوره

1- ریختن پچ 1.0.0.22 و جایگزین کردن و اجرا ??ایل های لازم

2- دانلود کرک دوستمون تو ص??حه 3 (??قط کرک)

3- جایگزینی با کرک گزینه 2

4- کرک گزینه 2 یه ??ایلی داره به نام PlayMaxPayne3

5- یکبار با گزینه 4 آنلاین پرو??ایل بسازین ( که بعضی ها میگ??تن همه چیز رو به هم میریزه )

6- بعدش خارج شین دوباره با همون گزینه 4 آ??لاین وارد بشین

7- برای نشون دادن آ??لاین باید اتصال به اینترنتتون قطع بشه

این روش ما بود ، حالا هر کی به دردش خورد نوش جونش

این طوری که من باهش ور ر??تم و تاپیک های دوستان رو میخوندم اصول دقیقی نداره

باید یکم یاهاش ور برین

از کرک reloaded هم جهت blackbox یا بالعکس است??اده نکردم

واقعیتش این همه که جای این ??ایل ها رو عوض کردم آزمایش کرده بودم یه ماده جدید می ساختم

لینک به ارسال

ببخشید من بازی رو نصب کردم و با یک خورده سر و کله زدن باهاش تونستم درستش کنم ولی تا چپتر 6 که رسیدم همون قسمتی مکس پین موهاشو میزنه بعد که دیگه ??یلم تموم میشه ص??حه سیاه میمونه و اصلا هم نمیره:sa0d: لط??ا کمک کنید

لینک به ارسال

من نمیدونم چرا تو این ??روم ها اینقدر دیر جواب میدن:10:

لط??ا جواب بدین :crying:

لینک به ارسال

دوستان اگه نسخه تون مشکلی نداشته باشه و کارایی که میگن انجام بدین ??کر نکنم دیگه مسئله ای باشه.من خودم نسخه 28 گیگش رو گر??تم و کارای سایت رو انجام دادم و اجرا شد.تازه خودم نیستم رو 3 تا سیستم امتحان کردم و اجرا شد.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...