رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
MOJTABA900

تاپیک مخصوص بازی Max Payne 3

پست های پیشنهاد شده

مهمان مهمان

من چی کار کنم ؟ :sweat:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من هم مثل شما شاغل و متأهل هستم . و باز هم مثل شما نرسیدم ص??حه های قبل رو بخونم . مرحله برزیل رو که کچل میکنه باید چیکار کنم

لینک به ارسال
سلام

من هم مثل شما شاغل و متأهل هستم . و باز هم مثل شما نرسیدم ص??حه های قبل رو بخونم . مرحله برزیل رو که کچل میکنه باید چیکار کنم

کجاش گیر کردی ؟

لینک به ارسال

بازی تموم شد....عجب..تازه سیواشم ??همیدم چطور شد اما چون کسی اینجا جواب منو نداد منم...بای بایییییییی

لینک به ارسال

من نسخه بلک ب*** رو دانلود کردم و نصب هم شد . همه ی اون کارهایی هم که لازم بود رو انجام دادم ( پوشه profile و کرک و آپدیت بازی ) ولی تو ص??حه loading* اول بازی گیر میکنه و همین طور میمونه و وارد بازی نمشیه . .کارت گرا??یگ رو هم آپدیت کردم .چیکار باید کنم ؟

لینک به ارسال

toro khoda 1ki javabe mano bede !!!!!!!!!

man hame kar kardam ama in safhe abi pedaramo daravorde , windowsamo avaz kardam , nasho ..

ba safe mud bala umadam vali baz vakhti mikham taghire nam bedano cracko tu desktop kopy bedam baz un safhe abiye miyad ...

chikar konam ? be dadam beresid .. kalafe shodam , 2haftas allafam be khoda:sweat:

لینک به ارسال

اقا من نمیتونم تنظیمات گرا??یک سیو کنم عوض میشه ولی accept نمیشه تنظیمات رو high است و سیستم جواب نمیده normal هم میکنم سیو نمیشه

لینک به ارسال
حسم مهمان

دوستان سلام از زحمات آقا مهدی خیلی سپاسگذارم بازی برای من اجرا شد ولی تو این مرحله گیر کردم می خواستم بدونم مشکل ازکرک بازی هستش یا نه چون وقتی تو این گودالی میا??تی باید چی کار کرد هیچ چیز را نشون نمیده و اون جا گیر کردم

1131272593.jpg

لینک به ارسال
کجاش گیر کردی ؟
همون اولش هیچ حرکتی نمیکنه

لینک به ارسال
مهمان مهمان
ارسال شده در (ویرایش شده)

مشکل منم حل شد

ویرایش شده توسط ahm

لینک به ارسال

با سلام و تشکر از دوستان مشکل من با خوندن تاپیک حل شد :39368n1b2x3prdz:

لینک به ارسال
حسم مهمان
دوستان سلام از زحمات آقا مهدی خیلی سپاسگذارم بازی برای من اجرا شد ولی تو این مرحله گیر کردم می خواستم بدونم مشکل ازکرک بازی هستش یا نه چون وقتی تو این گودالی میا??تی باید چی کار کرد هیچ چیز را نشون نمیده و اون جا گیر کردم

1131272593.jpg

کسی نیست مرا یاری کند

لینک به ارسال

با سلام

من همه کار رو انجام دادم این خطلا رو میده

[ATTACH=CONFIG]2640[/ATTACH]

رو میده توی یک صح??ه دیدم مال کرک و لایجر هست لط??ا اگر ??ایل داره برای دانل.ود لینک رو بدیهد و توضیحات هم نیز کامل دهید

با تشکر

لینک به ارسال
کسی نیست مرا یاری کند

عزيز از اون سطح شيبدار (تو عکسي هم که گذاشتي مشخصه) برو بالا اون ميله زرد رو بگير برو بالا تمام ...

مو??ق باشي..

لینک به ارسال

با سلام

من همه کار رو انجام دادم این خطلا رو میده

2640d1340482368t-%D8%AA%D8%A7%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-max-payne-3-untitled-png

رو میده توی یک صح??ه دیدم مال کرک و لایجر هست لط??ا اگر ??ایل داره برای دانل.ود لینک رو بدیهد و توضیحات هم نیز کامل دهید

با تشکر

لینک به ارسال

salam dustan , kasiam be dade man berese .... dadash ayjoon hamaknun niazmande yariye sabzet hastam ...

لینک به ارسال

سلام بچه ها من کرک رو ریختم و لایجر هم درست شد بازی بالا میاد اون قسمتی که در مورد بازی و شرکت نوشته همون جا می مونده همون اول .

کم کنید

لینک به ارسال

1131272593.jpg

مستقیم برو بالا دکمه e رو بزن خودش میره بالا !!!

لینک به ارسال

مشكل در حين بازي

با سلام. من بازي رو دانلود ونصب كردم وتا مرحله 3 به خوبي اجرا شد ولي از اونجا به بعد وقتي بازي در هنگام لود شدن ميلرزه و تصوير هم بصورت مينيمم هست وبا توجه به اينكه وارد تنظيمات شدم تا ص??حه ??ول اسكرين بشه ولي تاثيري نداشت. لط??ا راهنمايي كنيد.

با تشكر

لینک به ارسال
با سلام. من بازي رو دانلود ونصب كردم وتا مرحله 3 به خوبي اجرا شد ولي از اونجا به بعد وقتي بازي در هنگام لود شدن ميلرزه و تصوير هم بصورت مينيمم هست وبا توجه به اينكه وارد تنظيمات شدم تا ص??حه ??ول اسكرين بشه ولي تاثيري نداشت. لط??ا راهنمايي كنيد.

با تشكر

دوست عزیز سیستم شما نمیکشه ! پیشنهاد میکنم تنظیمات رو روی Low قرار بدید - و آخرین آپدیت کارت گرا??یکتون رو نصب کنید. اگه جواب نداد آپدیت ورژن ۱.۰.۰.۲۲نصب کنید تا مشکلاتتون حل بشه. مو??ق باشید

لینک به ارسال
toro khoda 1ki javabe mano bede !!!!!!!!!

man hame kar kardam ama in safhe abi pedaramo daravorde , windowsamo avaz kardam , nasho ..

ba safe mud bala umadam vali baz vakhti mikham taghire nam bedano cracko tu desktop kopy bedam baz un safhe abiye miyad ...

chikar konam ? be dadam beresid .. kalafe shodam , 2haftas allafam be khoda:sweat:

سلام دکتر جان

اول از همه قوانین تاپیک یادتون نره و ??ارسی تایپ کنید

مشکل ص??حه آبی همیشه نرم ا??زاری نیست و بعضی وقتا میتونه توی دردسر بندازه آدمو پس چندتا کار بکنید شاید شاید و باز هم میگم شاید بشه کاری کرد.

1. راست کلیک روی my computer بعد گزینه manage سپس از پنجره باز شده device manager رو بزنید و ببینید چندتا علامت تعجب(سخت ا??زار هایی که سیستم مو??ق به پیدا کردن اونها و شناسایی نشده)میبینید؟البته پیدا کرده ولی نمیشناسه.

2. جای رم ها رو عوض کنید اگه یکی دارید یکیشو عوض کنید اگرم دوتا دارید دوتاشو کلا بزنید یه جای دیگه اگرم جا کم دارید کلا با یه رم است??اده کنید ببینید چی میشه.

3.تنظیمات BIOS: شما توی تنظیمات BIOS برید و BIOS، CAS Legacy مقدارشو روی auto بزارید.

4. کارت گرا??یکتون آخرین ورژن درایور روش نصب کنید

5. هاردتونو هم د??رگ کنید.

برای مشکل ص??حه آبی راه حل درست درمون نیست ولی میتونید این راه هارو دقیق امتحان کنید ولی بازم اگه نشد بگید تا راه های دیگرو بریم.

لینک به ارسال

سلام بچه ها من کرک رو ریختم و لایجر هم درست شد بازی بالا میاد اون قسمتی که در مورد بازی و شرکت نوشته همون جا می مونده همون اول .

کم کنید

لینک به ارسال

کم کنید

سلام. آقا رضا شما گرا??یکتو آپدیت کردی ؟؟ اگه نه که آپدیت کن کارت راه میو??ته. منم همین مشکل رو داشتم و آپدیت که کردم گرا??یکمو درست شد

لینک به ارسال

با سلام، من بازی رو نصب کردم وتوی بازی هم میره اما وقتی enter رو میزنم وپرو??ایل رو انتخاب میکنم بازی اجرا نمی شود و توی همان ص??حه می مونه لط??ا بهم بگید باید چکار کنم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...