رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
alibarghdar

معرفی سایت

پست های پیشنهاد شده

در این تاپیک سایت ها م??ید معر??ی می شوند

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

سایت لیچر و آپلود ??ایل

2575-معر??ی-سایت-rodfile-2-jpg

URL:http://rodfile.com

رود ??ایل یک آپلودسنتر رایگان میباشد که امکان لیچ ??ایل را نیز به اعضایش می دهد

در دور اول 800mb

و بعد از آن در هر رو 500mb??ایل لیچ

سایت های پشتیبانی کننده(2shared.com, 4shared.com, Depositfiles.com, Easy-share.com, Filefactory.com, Fileserve.com, Filesonic.com, Hotfile.com, Mediafire.com, Netload.in, Rapidshare.com, Uploading.com)

برای است??اده از این امکانات این سایت باید در آن عضو شوید

ویرایش شده توسط alibarghdar

لینک به ارسال

سایت دانلود ??یلم وسریال

2611d1339831580-معر??ی-سایت-iranfilm-png

URL:IranFilm9.com

ایران ??یلم یکی از بهترین سایت های دانلود ??یلم وسریال هست که به زبان ??ارسی ??عالیت می کنه.باید بگم سایت معرکه ی هست من خودم بیشتر ??یلم ههای خودم رو از اونجا دانلود می کنم.

??یلم های که در این سایت قرار می گیرند داری لینک مستقیم وچند لینک غیر مستقیم هستن. اگر اهل ??یلم دیدن باشی میدونین که برای دانلود یه ??یلم تو سایت های خارجی باید دو ساعت الا?? بشی بعد با یه لینک غیر مسقیم بی کی??یت که در بیشتر مواقع هم ??.یلتر هست باید دانلود کنی به هر حال این سایت هم مورد بی لط??ی هایی قرار گر??ته و هر از چند گاهی آدرس سایت ??.لتر می شه و مدیران آدرس سایتش رو تغییر میدن اون هم به این صورت که شماره آخر سایت که الان 9هست رو به10 تغییر میدن و به همین صورت. از دیگر مزایای این سایت آپدیت 24 ساعته هست

لینک به ارسال

دمت گرم داداش مطالبت خیلی به کارم اومد

ویرایش شده توسط mason

لینک به ارسال

سایت دانلود زیر نویس

[ATTACH=CONFIG]2612[/ATTACH]

URL : alt.subscene.com

v 2.3

این سایت یکی از بهترین سایت های دریا??ت زیر نویس هستش .بیشتر زینویس های ??یلم ها و سریال ها در این جا پیدا میشه. وبه زبان های مختل?? از جمله ??ارسی زیرنویس وجود داره هر کسی می نونه تو این سایت عضو بشه و زیر نویس ارسال کنه ولی برای دانلود زیر نویس نیازی به عضوت نیست. آدرس اصلی سایت subscene.com هست که ??.یلتر هست ولی آدرسی که بالا گذاشتم کاملا آزاده و هیچ ??رقی با آدرس اصلی نداره

[ATTACH=CONFIG]2613[/ATTACH]

URL:next.subscene.com

v 3.0

این نسخه ی آزمایش سایت هست که قرار بعدا کلا سایت به این شکل دربیاد که واقعا نسبت به حال خیلی بهتره،هم به نسبت زیبابی و هم آسانی در است??اده و...

لینک به ارسال

سایت دانلود موزیک

2630d1340004627-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-capture-jpg

URl:newmusic42.com

در این سایت می توانید موزیک ،موزیک ویدئو، سریال،??یلم و... که دنبالشون می گردین پیدا کنین از نظر من مطالب سایت کامل هست و هیچ موردی نداره. ولی یه ایرادی که میتونم بهش بگیرم اینه که خیلی شلوغ هستش و کاربر بیچاره که برای اولین باره به سایت میره کیچ مشه از هر طر?? یه عکس، تبلیغ ،متن و از این جور چیز ها زده بیرون.در مورد آدرس سایتش هم در صورتی که ??.یلتر بشه یه دونه به شماره ی عددی سایت اضا??ه میشه مثلا 42 میشه 43 و به همین ترتیب ادامه پیدا میکنه.این سایت داری انجمن و امکان عضویت و... هست بهتره خودتون ببینین.

لینک به ارسال

آموزش گرا??یک و مالتی مدیا

82238861517211628007.jpg

URL:persiangfx.com

سایت خوبی برای آموزش انواع کار های گرا??یکی می باشد (من خودم سطوح مقدماتی ??توشاپ رو از این سایت یاد گر??تم) منبع خوبی برای انواع ??ایل های و برنامه های مورد نیاز برای کار های گرا??یکی هم هست و دارای یک ماهنامه اختصاصی هم می باشد که می توانید آن را از سایت تهیه ??رمایید

لینک به ارسال

معر??ی یک سایت عالی برای مستقیم کردن تورنت

به سایت زیر بروید و در ان ثبت نام کنید!و ??ضای 1400مگابایت در اختیار شما قرار میدهد تا تورنت خود را با سرعت باور نکردنی مستقیم کنید

قابلیت رزیوم هم داره!!!!!!!!!!!!!!!!

https://put.io/r/2UEQ

برای دانلود ??یلمهای 720p و 1080p خیلی به کار میاد!من خودم خیلی ازش راضیم!

لینک به ارسال

سایت شکلک

92367400881946348168.jpg

URl:

freesmile.ir

يه سايت خيلي خوب باري پيدا کردن شکلک مورد نظر شماست تعداد زيادي شکلک داره که در به صورت گروه بندي شدن و کار پيدا کردن شکلک رو راحتر ميکنن واقعا تنوع شکلک ها زياده و همه ي سليقه ها رو رازي ميکنه

طرقه است??اده از شکلک در انجمن

1.شکلک مورد نضر خودتون رو پيدا کنيد

2.روش کليک کنيد تا يه چيزي شبيه اين باز بشه

24328390580266378437.jpg

3. لينک وسطي رو در هر کجاي انجمن کپي کنيد شکلک نمايش پيدا ميکنه 770221_LaieA_003.gif770221_LaieA_003.gif

توجه : وقتي لينک رو کپي کردين قبل از ارسال مطلب شکلک دیده نمیشه بلکه به صورت متني نمايش داده ميشه بعد از اینکه مطلب رو ارسال کردین شکلک دیده میشه:blink:

لینک به ارسال
مهمان مهمان

معر??ی سایت دانلود آهنگ

http://www.wikiseda.ir

لینک به ارسال

سایت آموزش زبان

76583672652668556444.jpg

URL: Irlanguage.com

اگر شما هم به دنبال آموزش زبان های دیگر هستید این سایت می تواند برای شما م??ید باشد

این سایت داری امکانات زیادی مانند انجمن،چت روم و...میباشد و یکی از کاملترین سایت های زبان میباشد

توضیحاتی از خود سایت

مرجع آموزش زبان ایرانیان ??عالیت خود را از ??رورودین ماه سال 1391 در تهران با هد?? آموزش زبان های زنده ی دنیا به هموطنان میهن جمهوری اسلامی و ??ارسی زبان سراسر دنیا با تابعیت از قوانین جمهوری اسلامی ایران آغاز نموده است. از آنجایی که کسترش دانش ، تجارت و اقتصاد و مبادلات سالم ??رهنگی نیازمند ارتباط و تعامل با مردم سراسر جهان است و لازمه ی این ارتباط، تسلط به زبان کشور مقصد است و همچنین عدم وجود آموزش های منسجم در ??ضای وب ما را بر آن داشت تا به واقع مرجعی باشیم برای تمامی زبان های دنیا به زبان ??ارسی.

با امید به عنایت باری تعالی و همراهی شما عزیزان هر روز به جامعیت و کی??یت محتوای آموزشی این مرجع خواهیم ا??زورد.

لینک به ارسال

درود

در این وب هر روز سایت های لیچر مجانی برای دانلود مستقیم از سایت هایی مانند رپیدشر.هات??ایل.یو*تیو*ب.4شرد.اپلودینگ و ... قرار میگیرد!

برای ورود کلیک کنید!

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...