رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
zakharha

مسائل و مشکلات بازی زیبای Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier (نسخه PC)

پست های پیشنهاد شده

دوستانی که مشکل حرکت و موس و کیبورد دارن حتما گیم پد وصل هست به سیستمشون

برای اجرای این بازی با کیبورد و موس نباید گیم پد وصل باشه

همچنین به دوستانی که ویندوز xp دارن پیشنهاد میکنم ویندوز سون نصب کنن چون بازی های جدید رو ساپورت نمیکنه

خودتون هم شاهد هستید که هر کسی مشکل داره ویندوزش xp هست، پس سون نصب کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

یکی از دوستان تو نظرات نوشته بازی روی ویندوز 7 64بیتی نصب نمیشه

این واقعیت داره ؟ اگه نمیشه تا دانلود نکنیم

لط??ا سریع جواب بدید.......ممنون

لینک به ارسال

رو ویندوز xp sp3 اصلا اجرا نمیشه

لینک به ارسال

بهترین گزینه Windows 7 32bit هست

لینک به ارسال

سلام من توی یه مرحله ای که یک هواپیما میخواد پرواز کنه و بهش یک بمب بسته گیر کردم و نمیدونم چجوری باید رد کنمش لط??ا بهش کمک کنید

ممنون :;-):

لینک به ارسال
سلام من توی یه مرحله ای که یک هواپیما میخواد پرواز کنه و بهش یک بمب بسته گیر کردم و نمیدونم چجوری باید رد کنمش لط??ا بهش کمک کنید

ممنون :;-):

بله من خودم چند بار این مرحله رو گیر کردم. وقتی چند ن??ری رو که کشتین برین سمت هواپیما، وقتی بش نزدیک شدین

چند ن??ر دیگه اونجا دارن نگهبانی میدن، پس کلید Alt رو بزنید تا به صورت سینه خیز در بیاد.

بعد باید اسلحه رو تعویض کنید چون این اسلحه ای که دارید مسلسل نیست. بعد از تعویض اسلحه میتونید به موتور هواپیما شلیک کنید.

بعد از شلیک هواپیما آتیش میگیره و شما باید دشمنان رو از پا در بیارین.

امیدوارم مشکلتون حل شده باشه.

لینک به ارسال

ممنون به خاطره راهنماییتون ، مشکلم کاملا حل شد

خیلی خیلی ممنون :76:

لینک به ارسال

سلام ببخشید من ویندوز سون دارم بعد بازی توش کنده ر??تم اون تیک هایی که ??رموده بودید رو برداشتم ولی باز بازی کنده چی کار کنم؟

لینک به ارسال
سلام ببخشید من ویندوز سون دارم بعد بازی توش کنده ر??تم اون تیک هایی که ??رموده بودید رو برداشتم ولی باز بازی کنده چی کار کنم؟

شما کرک بازی رو نصب کردید ؟ اگه نصب نکردید حتما نصبش کنید و اگر اون هم کار نکرد شروع بع نصب اپدیت بازی کنید

لینک به ارسال
دوستان کسی مشکل صدا نداره؟من تو بازی که میرم بازی صدا نداره هیچ صدای نداره.??قط دمویه بازی و ??یلم هاش صدا دارن مشکل از چیه؟

خوب ببین بازی رو مجددا پاک کن و بعد قبل از نصب دوباره انتی ویروس و اینترنتت رو قطع کن اینجوری حتما مشکلت حل میشه :619379pjx9hv71jb:

لینک به ارسال

سلام :balloony:

من اولش که این بازی رو نصب کردم 2 تا مشکل داشتم:

یکی اینکه ا??ت ??ریم خیییلی زیادی داشت و مثل slowmotion بود و دوم اینکه کنترل موس خیییلی بد بود:bored:

بعد آخرین ورژن directx و کارت گرا??یکم رو دانلود کردم،خییلی تاثیر گذار بود و حدودا 60% از مشکل رو حل کرد:;;D:

اما هنوزم مشکل ا??ت ??ریم دارم:saddd: سیستمم از سیستمی که این بازی لازم داره خیییلی بیشتره:88:

پس این مشکل ا??ت ??ریم از چیه؟ :crying:

راستی اگه دقت کرده باشین موقع نصب آپدیت 1.01 و 1.02 موقع نصب browse نداره و تموم ??ایل ها رو کپی میکنه به درایو نصب ویندوز !!! :balloons:در صورتی که بازی اصلا اونجا نیست !!! :bored: حالا سوالم اینه که اصلا از کجا ب??همیم بازی آپدیت شده یا نه؟ :balloony:

حالا اصلا این هیچی :crying: مشکل ا??ت ??ریم رو چیکار کنم؟جز نصب آخرین ورژن directx و کارت گرا??یک،دیگه چه راهی داره؟ :balloons:

لینک به ارسال
سلام :balloony:

من اولش که این بازی رو نصب کردم 2 تا مشکل داشتم:

یکی اینکه ا??ت ??ریم خیییلی زیادی داشت و مثل slowmotion بود و دوم اینکه کنترل موس خیییلی بد بود:bored:

بعد آخرین ورژن directx و کارت گرا??یکم رو دانلود کردم،خییلی تاثیر گذار بود و حدودا 60% از مشکل رو حل کرد:;;D:

اما هنوزم مشکل ا??ت ??ریم دارم:saddd: سیستمم از سیستمی که این بازی لازم داره خیییلی بیشتره:88:

پس این مشکل ا??ت ??ریم از چیه؟ :crying:

راستی اگه دقت کرده باشین موقع نصب آپدیت 1.01 و 1.02 موقع نصب browse نداره و تموم ??ایل ها رو کپی میکنه به درایو نصب ویندوز !!! :balloons:در صورتی که بازی اصلا اونجا نیست !!! :bored: حالا سوالم اینه که اصلا از کجا ب??همیم بازی آپدیت شده یا نه؟ :balloony:

حالا اصلا این هیچی :crying: مشکل ا??ت ??ریم رو چیکار کنم؟جز نصب آخرین ورژن directx و کارت گرا??یک،دیگه چه راهی داره؟ :balloons:

ببین من متوجه نشدم ا??ت ??یریم چی هست و بیشتر توضیح بده http://forums.p30day.com/images/icons/17.gif ولی درباره اپدیت بازی از نسخه 1.02 اون است??اده کن و برای دانلودش روش لینک زیر بزن و این که میگی وقتی اپدیت رو نصب میکنی به درایو ویندوز میره تو باید اپدیت رو توی پوشه بازی past کنی و در همون جا نصبش کنی

لینک دانلود اپدیت ------------> http://dl2.soft98.ir/game/Tom.Clancys.Ghost.Recon.Future.Soldier.update.1.2.rar

پسورد ??ایل زیپ : soft98.ir

لینک به ارسال

آپدیت رو نصب کردم اما بازم همون مشکل رو دارم :crying:

منظورم از ا??ت ??ریم اینه که:

بازی همش گیر میکنه و تیکه تیکه نشون داده میشه،درست مثل اینکه چند تا عکس رو پشت سر هم داره نشون میده:bored: دقیقا مثل وقتی که یک بازی نصب میشه و گرا??یک برای اجرا اون بازی کمه و بازی تیکه تیکه نشون داده میشه:;;D: ??کر کنم منظورم رو دیگه ??همیدین:balloons:

حالا چیکار کنم؟ :crying:

لینک به ارسال
آپدیت رو نصب کردم اما بازم همون مشکل رو دارم :crying:

منظورم از ا??ت ??ریم اینه که:

بازی همش گیر میکنه و تیکه تیکه نشون داده میشه،درست مثل اینکه چند تا عکس رو پشت سر هم داره نشون میده:bored: دقیقا مثل وقتی که یک بازی نصب میشه و گرا??یک برای اجرا اون بازی کمه و بازی تیکه تیکه نشون داده میشه:;;D: ??کر کنم منظورم رو دیگه ??همیدین:balloons:

حالا چیکار کنم؟ :crying:

دوست عزیز در کل این بازی برای هر سیستمی ا??ت ??ریم داره، سیستم من هم بالا هست اما باز ا??ت ??ریم دارم

تنها کاری که باید بکنیم اینه که منتظر آپدیت های جدید باشیم.

به دوستانی که برای ا??ت ??ریم کرک رو پیشنهاد کردن یا گ??تن بازی رو پاک کنید و دوباره نصب کنید باید بگم که ا??ت ??ریم اصلا ربطی به این مساول نداره.

دوستان اگه میخواید ا??ت ??ریم نداشته باشید باید رزولوشن رو روی اولین گزینه تنظیم کنید.

لینک به ارسال

بعد از حدودا 6 دقیقه،ص??حه س??ید میشه و مینویسه:

yeti: Fatal error

Generate minidump

گ??ته بودین که:

تنها کاری که شما باید بکنید اینست که به پوشه Document کامپیوترتون برید و پوشه Ubisoft رو پیدا کنید

روی اون کلیک راست کنید و properties رو انتخاب کنید

تو کادر باز شده َAdvance رو کلیک کنید

سپس تیک گزینه Copress Content رو بردارید

اما برای من اصلا تیک نداره که بخوام برش دارم :balloons::bored:

لینک به ارسال

سلام

من این بازیو خریدم و وقتی اونو نصب می کنمو می خوام اجرا کنم نمیشه یعنی وقتی روش کلیک می کنم هیچی نمیاد حتی ارور هم نمیده

خواهشا کمک کنید چون تا الان 3 4 بار نصب کردم اما اجرا نشد:saddd::sadface::sweat:

لینک به ارسال

سلام

خسته نباشین

منم وقتی نصب میکنم و کرکارو توش میریزم با اجرای ??ایل بازی، بازی اجرا نمیشه. اصلأ هیچی نمیشه!!!:sweat:

لینک به ارسال
سیستمتون به احتمال زیاد پایینه

لینک به ارسال
سلام

خسته نباشین

منم وقتی نصب میکنم و کرکارو توش میریزم با اجرای ??ایل بازی، بازی اجرا نمیشه. اصلأ هیچی نمیشه!!!:sweat:

یکم بیشتتر توضیح میدید

لینک به ارسال
سلام

خسته نباشین

سلام ، ببین بهت پیشنهاد میکنم دی وی دی رو ببر و عوضش کن اگه کار نکرد پس معلوم میشه که بازی با سیستمتون همخونی نداره :sa0d:

لینک به ارسال

من مشکل صدا دارم :crying: توی بازی همه چیز صدا داره،جز صدای ا??راد داخل بازی(منظورم ??قط خودم و اون 3تاست):;;D: صدای دشمن ها میاد:;;D: منظورم از صدا،صدای حر?? زدنه:bored:

لینک به ارسال

hi

من وقتی وارد بازی می شم بازی رو تو یک پنچره کوچک نشون می ده چیکار کنم؟

لینک به ارسال
hi

من وقتی وارد بازی می شم بازی رو تو یک پنچره کوچک نشون می ده چیکار کنم؟

شما روی کیبورد کلید های ترکیبی Alt+Enter رو بزنید درست میشه.

لینک به ارسال

بازی برای من بعد از رد شدن اون قسمتی که اول بازی یه بمب رو کش?? میکنن و بعدش من??جر میشه،توی لودینگ گیر میکنه و هرچی صبر میکنم این لودینگ لعنتی تموم نمیشه،باید چیکار کنم؟؟؟

mer30

لینک به ارسال

ویندوزت مشکل داره باید دوباره ویندوز عوض کنی مشکل از درایویی است که توش ویندوز نصب کردید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...