رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
zakharha

مسائل و مشکلات بازی زیبای Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier (نسخه PC)

پست های پیشنهاد شده

من تو بازی تو یکی از مراحل با این پیغام مواجه میشم

تنظیمات بازی رو کمترین درچه آوردم ولی باز ??ایده نداره

http://up.p30day.com/images2/83502752759505605391.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

من وقتی داخل بازی میخوام به دشمن تیر اندازی کنم موس به طر?? جهت های دیگه حرکت نمیکنه

لط??ا بگید مشکل از کجاست

ممنون

لینک به ارسال

دوست من.احتمال بسیار زیاد مشکل از کرکتون هست.یه سری به سایت p30source.com بزنید.سایت ??وق العاده ای هست.ایرانی هم هست.حتما مشکلتون حل میشه.

اگر تونستید بازی های شرکت game-ever رو بگیرید که عالی هستند و اصلا خراب نیستند و مشکلی هم ندارند.خیلی مشکلات عجیب تر از مشکلات شما داشتن ولی من اصلا از این مشکلات نداشتم.

لینک به ارسال

من به این سایت هم ر??تم ولی کسی جواب منو نداد

من داخل بازی وقتی روی یه ن??ر زوم میکنم تا تیر بزنم موس به اطرا?? حرکت نمیکنه ولی تیر میزنه

لط??ا کمکم کنید

لینک به ارسال
من به این سایت هم ر??تم ولی کسی جواب منو نداد

من داخل بازی وقتی روی یه ن??ر زوم میکنم تا تیر بزنم موس به اطرا?? حرکت نمیکنه ولی تیر میزنه

لط??ا کمکم کنید

خودتو خسته نکن دادا کسی بهت جواب نمیده اینجا ??قط تاپیک الکی میزنن اصلا به درخواست ها توجه نمیشه

من خودم نظر نوشتم اصلا کسی حتی ??حش نداد چه برسه به نظر

لینک به ارسال

دوستان من این بازی رو گر??تم و ریختم تروخدا کمکم کنید.بازی اجرا میشه ولی اصلا روون نیست انگار رم یا گرا??یکم کم میاره نمیشه بازی کرد چیکار کنم؟ سیستمم : gerafic : ati 5450 1gig

ram 2 gig

cpu: 3.7 core I3 چیکار کنم؟؟/؟ گرا??یک بازی رو هم گذاشتم رو 600*800 ولی باز کم میاره. کمکم کنید. ممکنه مشکل از کرک باشه؟

لینک به ارسال
دوستان من این بازی رو گر??تم و ریختم تروخدا کمکم کنید.بازی اجرا میشه ولی اصلا روون نیست انگار رم یا گرا??یکم کم میاره نمیشه بازی کرد چیکار کنم؟ سیستمم : gerafic : ati 5450 1gig

ram 2 gig

cpu: 3.7 core I3 چیکار کنم؟؟/؟ گرا??یک بازی رو هم گذاشتم رو 600*800 ولی باز کم میاره. کمکم کنید. ممکنه مشکل از کرک باشه؟

خودتو خسته نکن دادا کسی بهت جواب نمیده اینجا ??قط تاپیک الکی میزنن اصلا به درخواست ها توجه نمیشه

من خودم نظر نوشتم اصلا کسی حتی ??حش نداد چه برسه به نظر

به دیگر دستمون رو همین گ??تم

لینک به ارسال

کسانی که میخوان بی دردسر بازی دانلود کنند و به نظرات و مشکلات اونها رسیدگی شه به این سایت سر بزنید.

گیم گذر

لینک به ارسال

با سلام خدمت همگی می خواستم که بزرگ های این انجمن من را راهنمایی کنند مشکل من این است

لینک به ارسال

سلام من بازیم وقتی ***ترکتش کردم یه ??ایلی به نام و آدرس زیر ارور داد :

CRC failed in SKIDROW\orbit\data\resources\buy_reward.wav

ولی وقتی بعدش بازی رو از ستاپش نصب کردم و رو لانچر بازی کلیک کردم ارور زیر رو میده:

system error: the system cannot find the file specified.

)2)

createprocess failed

حالا نمیدونم اگه از اون ??ایل ناقص هست که اگه میشه برام آپلودش کنید یا اگه از کرکی هست خب بگید دانلود کنم ولی کرک اکیدرو رو گذاشتم و این ارور رو گر??تم

لینک به ارسال

سلام دوستان. بعد از اینکه این بازی توسط شرکت Ubisoft ارائه شد این بازی در اجرا ونصب مشکلات ??راوانی داشت که این شرکت با ارائه اپدیت هایی در ۳ مرحله این مشکل را حل کرد این مشکل yeti ,گیر کردن بازی در مراحل مختل??,کند شدن بازی حین اجرا,و… را دارید با دانلود سه گانه این کرک ها به ترتیب و کپی کردن انها در محل نصب بازی میتوانید این مشکل هارا حل کنید توجه کنید که کارت گرا??یک و کارت صوتی رایانه شما اخرین ورژن باشد که در غیر این صورت میتوانید از سایت دانلودرها این مشکل را حل نمایید

در صورت بروز هرگونه مشکل دیگر,مشکل خود را در بخش نظرات به ثبت رسانده تا به مشکل شما رسیدگی وپاسخ داده شود.

ویزگی های این کرک بازی:

حل مشکل yeti fatal error در بازی

حل lag بازی (گیر کردن) در حین اجرا

[h=2]راهنمای نصب[/h]1- بازی را از حالت ??شرده خارج کنید.

2- آنتی ویروس خود را غیر ??عال کنید.

3- ??ایل Setup.exe را به صورت Run As Administrator اجرا کنید.

4 - در صورتی که قصد نصب آپدیت ها را دارید، باید آن ها را به ترتیب 1.1، 1.2، 1.3 و 1.4 نصب کنید. (توجه کنید که آپدیت ها را قبل از کرک کردن باید نصب کنید و همچنین نصب این آپدیت ها الزامی نیست)

5- پس از نصب محتویات پوشه Crack Fix را در محل نصب بازی کپی کنید.

6- بازی را به صورت آ??لاین اجرا کنید و در صورتی که در ابتدای بازی از شما Username و Password در خواست کرد در قسمت Username کلمه SKIDROW را تایپ کنید و در قسمت رمز یک رمز دلخواه وارد کنید و گزینه Remember Me را ??عال کنید.

تمام آپدیتهای بازی اضا??ه شد! (۱-۲-۳-۴)

لینک به ارسال

من تو اولای بازی گیر کردم اگه کسی بازی رو تموم کرده لط?? میکنید کمک کنیداونجایی که یه جیپ میاد یه مسلسل اتوماتیک روشه هر کاری میکنم لامسب تکون نمیخوره

لینک به ارسال

:1231907333:من تو اولای بازی گیر کردم اگه کسی بازی رو تموم کرده لط?? میکنید کمک کنیداونجایی که یه جیپ میاد یه مسلسل اتوماتیک روشه هر کاری میکنم لامسب تکون نمیخوره

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhelpme please:1231907333:

لینک به ارسال
:1231907333:من تو اولای بازی گیر کردم اگه کسی بازی رو تموم کرده لط?? میکنید کمک کنیداونجایی که یه جیپ میاد یه مسلسل اتوماتیک روشه هر کاری میکنم لامسب تکون نمیخوره

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhelpme please:1231907333:

سلام. دوست من. من بازی رو تموم کردم اگه میتونی یه عکس از مرحله بگیر بزار ببینم کجاست.

لینک به ارسال

دوستان این که می گه Account suspended !!!!!!!?

:thumbdn: جون هرکی دوست دارین یه کاریش بکنید منم گیرم اینجا ولی ??قط مشکلم در بازی H.A.W.X 2 هست.

لینک به ارسال

هنگام اجرای بازی و لود شدن لانچر یا باید مودم رو خاموش کنید یا توسط ??ایروال ویندوز لانچر رو برای دسترسی به اینترنت بلاک کنید.

دوستان این که می گه Account suspended !!!!!!!?

:thumbdn: جون هرکی دوست دارین یه کاریش بکنید منم گیرم اینجا ولی ??قط مشکلم در بازی H.A.W.X 2 هست.

لینک به ارسال

درود بر شما من این بازی رودانلود و نصب کردم و تمام کارای لازم رو هم انجام دادم الان برای اجرا این ارو رو میدهGenerate mindump همان کاری که ??رمودید یعنی برم دایکیومنت و بد پرپرتیس بزنم و باقی ماجرا رو هم انجام دادم ولی باز هم درست نشد . ویندوزم 8 هستش اهنمایی ب??رمایید ممنون می شم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...