رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
shahab0261

درخواست آموزش نصب هکینتاش بر روی پی سی

پست های پیشنهاد شده

سلام من روی لپ تاپم الان ویندوز 8 دارم میخوام هکینتاش بذارم ولی هیچ سابقه ای ندارم چند تا آموزش رو دنبال کردم از سایت های ایرانی و خارجی تو همش یه جاش گیر کرد. لپ تاپم دل هست با 4 گیگ رم و سی پی یو i3 چهار کور 2.13 GHz تقریبا قدیمیه یعنی 2 سال پیش خریدمش. اگه کسی آموزشی داره که کار میکنه و خودشوم بلده بتونه به من کمک کنه لط??ا بگه.

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منظور شما مکینتاش هست دیگه یا اونی که شما گ??تی یه چیز جدیده آخه من تا بحال نشنیده بودم ولی اگه می خوای مک رو بزنی باید نسخه های هک شده اون رو آست??اده کنی که اگه خواستی یه سری به اینا بزن شاید مشکلت حل شد

mac نتایج جستجوی - SoftGozar.com

آموزش نصب سیستم عامل مک دانلود رایگان کتاب الکترونیکی - SoftGozar.com - سا??ت گذر

لینک به ارسال

این چیزه جدیدی نیست درواقع با یک بوت لودر جعلی و یه مک با ماشین مجازی میشه مک رو نصب کرد روی لپ تاپ های معمولی

کار پیچیده ایه اما ارزشش رو داره

Hackintosh میگن بهش اصتلاحا

لینک به ارسال

اینهمه تبلیغ این انجمن رو شنیده بودیم ظاهرا اینجا خبری نیست

لینک به ارسال
سلام من روی لپ تاپم الان ویندوز 8 دارم میخوام هکینتاش بذارم ولی هیچ سابقه ای ندارم چند تا آموزش رو دنبال کردم از سایت های ایرانی و خارجی تو همش یه جاش گیر کرد. لپ تاپم دل هست با 4 گیگ رم و سی پی یو i3 چهار کور 2.13 GHz تقریبا قدیمیه یعنی 2 سال پیش خریدمش. اگه کسی آموزشی داره که کار میکنه و خودشوم بلده بتونه به من کمک کنه لط??ا بگه.

ممنون

دوست عزیز مشکلتون در نصب در کدام قسمت هست

در حال حاضر بهترین نسخه هکینتاش iAT*** L2 هست که اکثر درایورهای مک رو داره و شما هنگام نصب انتخاب می کنی با مک نصب میشه

جدیدا هم یعنی تا یکی دو روز دیگه نسخه Mountain Lion هم میاد به اسم iAT*** ML

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...