رفتن به مطلب
انجمن پی سی دی
Masoud

آموزش کار با نرم افزار reActPSN برای اجرای بازی های PSN(ورژن 3.00 قرار گرفت)

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

با توجه به اینکه خیلی از دوستان در مورد کار با این نرم ا??زار سوالاتی رو چه در انجمن و چه در کامنت های بازی ها مطرح کرده بودن امروز اموزش کار با این نرم ا??زار کاربردی رو قرار خواهم داد

لازم به ذکر هست که این پست ویرایش شده و آموزش قبلی به دلیل اینکه برای خیلی ها قابل ??هم نبود از تاپیک حذ?? شده است

توضیح کوتاه در مورد نرم ا??زار : reActPSN برنامه ای برای ??عال کردن یا به اصطلاح ??ول کردن بازی ها تم ها و ... شبکه PSN است ، کار با نرم ا??زار بسیار سادست و ??قط کمی احتیاج به دقت داره با این ت??اسیر میریم سراغ آموزش

1 - ابتدا آخرین ورژن نرم ا??زار reActPSN را دانلود کنید -> دانلود با لینک مستقیم | نسخه 3.00 و قابل اجرا بر روی CFW 3.41/4.50 |

2 - برنامه را در روت یک ??لش مموری با ??رمت Fat32 کپی کرده و در قسمت Install Package Files کنسول خود نصب کنید

3 - بازی یا تم مورد نظرتون که اون هم با ??رمت Pkg هست رو طبق روش بالا نصب کنید

4 - معمولا در کنار هر بازی یا تم ??ایلی با ??رمت edat یا Rap در اختیار شما قرار خواهد گر??ت ، این ??ایل ها خیلی مهم هستند و به نوعی کرک بازی یا تم مریوطه محسوب می شوند

5 - در روت ??لش مموری خود یک پوشه با نام exdata بسازید (به کوچک بودن حرو?? دقت کنید) و ??ایل با ??رمت edat یا Rap را در آن قرار دهید

6 - حال ??لش را به کنسول متصل کرده و برنامه ی reActPSN را اجرا کنید ، وقتی ص??حه مشکی شد دکمه دایره رو به مدت 6 ثانیه نگه دارید (بیشتر شد زمانش اشکال نداره ??قط کمتر نشه)

7 - دوباره به XMB (محیط اصلی کنسول) بر می گردید . برای اینکه مطمئن بشید برنامه ??ایل رو شناسایی کرده بر روی آیکون ReactPsn برید جلوی Last Made نوشته 1edat .

8 - بازی به همین سادگی ??ول شد !

پ . ن : اگر روش های گ??ته شده رو انجام دادید اما نتیجه ای نگر??تید حتما در جایی دچار اشتباه شده اید ، این روش توسط خودم بر روی انواع بازی ها تست شده و 100% کار خواهد کرد.

پ . ن 2 : این روش نیازی به ساخت اکانت aa در کنسول ندارد.

پ . ن 3 : این برنامه بر روی انواع و اقسام CFW ها اجرا خواهد شد.

پ.ن 4 : چنانچه ورژن 3.00 روی کنسول شما نصب نشد یا نصب شده و کار نمیکند از ورژن 2.28 است??اده کنید.

--- آموزش اختصاصی از انجمن پی سی دی - لط??ا در صورت کپی از مطلب منبع را ذکر کنید.

پیروز باشید

ویرایش شده توسط iman0013
  • Like 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا دمت گرم عجب چیز باحالی بود من باهاش shank رو ??ول گیم کردم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام خسته نباشید بازی شانکو ریختم .... برای انلاکش باید ??ایل edatرو کجا پیدا کنم و بریزم نرم ا??زاری که گ??تیتو دان کردم و ریختم اما وقتی روش X میزنم به حالت اجرا میره و دوباره میاد تو ص??حه xmbخود سونی یعنی ص اصلیش موندم این edatکجاس تو اینستال پکجم نیست لط??ا یه راهنمایی کنید یکم زیاد ناشیم.. مرسی

ویرایش شده توسط faridpires

لینک به ارسال
سلام خسته نباشید بازی شانکو ریختم .... برای انلاکش باید ??ایل edatرو کجا پیدا کنم و بریزم نرم ا??زاری که گ??تیتو دان کردم و ریختم اما وقتی روش X میزنم به حالت اجرا میره و دوباره میاد تو ص??حه xmbخود سونی یعنی ص اصلیش موندم این edatکجاس تو اینستال پکجم نیست لط??ا یه راهنمایی کنید یکم زیاد ناشیم.. مرسی

عزیزان دل برای اینکه دهنتون مثه من سرویس نشه من خودم یه راحل توپو آسون براتون میزارم ??ایل pkg بازیرو نصب کنید برنامه ام نصب کنید

حالا تو همون ص اصلی سونی xmb میرید یه یوزر به اسم aaمیسازید میاد رو برنامه ;کیلیک میکنید سیستم ریست میشه reActPSNv2.20 بعد میرد رو بازی شانک دایررو 6س نگه میدارید بعد میرد تو بازی حال میکنید :)) منم دعا میکنید تشکر یادتون نره

لینک به ارسال

salam masoud jan nemidunam tu kodum tapk bayad mineveshtam bazi RE6 ghesmat ADA chapter 5 ru loading mimune nemidunam che bayad bokonam age mishe rahnamaeem konid??

لینک به ارسال

اقا من بازی battle3 دانلود کردم الان پیغام playstation network میده ورژن دستگاهم 4.30 چیکار کنم

لینک به ارسال

با سلام

داداش من این برنامه رو نصب کردم ولی موقع نصب ارور میده چیکارش کنم داداش؟

لینک به ارسال

سلام

آقا من واسه بازی I Am Alive میخوام از این نرم ا??زار است??اده کنم امه نمیدونم چطوری(یعنی خوب توضیح ندادید)

وقتی بازی رو نصب کردم

بعدش این نرم ا??زار رو نصب کردم

وقتی برنامه رو باز میکنم ص??حه سیاه میشه

بعد دوباره میاد تو ص??حه اصلی بعدش که رو بازی 6 ثانیه دایره رو نگه میدارم هیچ ات??اقی نمیا??ته

لینک به ارسال

دوست لینک بهتر نداری ??ایل پاک شده

اگر ??ایلش موجود هست برای ماهم اپلودش کنید ممنون میشم

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشیید من همه جاها رو گشتم جایی نبود یا برنامه ای نبود که مثلا بازی پلی استیشن 1 رو به pkg تبدیل کنه یه بازی میخوام موتور رد راش که اصلا نیست و اگرم باشه ??ایلش iso هست منظورم در کل اینه که بشه بازی رو نصب کرد و از روی سی دی اجرا نشه اگه کسی میدونه راهنمایی کنه مممنون

لینک به ارسال
عزیزان دل برای اینکه دهنتون مثه من سرویس نشه من خودم یه راحل توپو آسون براتون میزارم ??ایل pkg بازیرو نصب کنید برنامه ام نصب کنید

حالا تو همون ص اصلی سونی xmb میرید یه یوزر به اسم aaمیسازید میاد رو برنامه ;کیلیک میکنید سیستم ریست میشه reActPSNv2.20 بعد میرد رو بازی شانک دایررو 6س نگه میدارید بعد میرد تو بازی حال میکنید :)) منم دعا میکنید تشکر یادتون نره

با سلام

دوست عزیز من هر کاری می کنم بازی Im Alive رو اکتیو نمی کنه .. گزینه دمو از روی بازی حذ?? شده ولی بازی unlock نمیشه .. برنامه reAct رو هم باز م کنم دوباره میاد توی همون ص??خه ... بازی رو که بازی می کنی تا یک مرحله میره بعد دمو نشون میده و دوباره از اول .. کمکم کنید .. ممنون

لینک به ارسال

سلام من شانک رو ریختم اون کاری هم که گ??تید مثل شما دهنمون چیز نشه هم کردم:;-): ولی نشد شنک من وقتی نصبش میکنم با ??یکس یه شانک دمو میاد و یه معمولی اون معمولیه اصلا نمیاد بالا اون دمو هم که دمو یه رانمایی میکنید؟ هزارتا بازی psn دان کردم همه تریال و دمو هستند به دادم برسید لد??ا مرسی

لینک به ارسال
سلام من شانک رو ریختم اون کاری هم که گ??تید مثل شما دهنمون چیز نشه هم کردم:;-): ولی نشد شنک من وقتی نصبش میکنم با ??یکس یه شانک دمو میاد و یه معمولی اون معمولیه اصلا نمیاد بالا اون دمو هم که دمو یه رانمایی میکنید؟ هزارتا بازی psn دان کردم همه تریال و دمو هستند به دادم برسید لد??ا مرسی
در ضمن ذستگاهم j هست با دایره انتخاب میکنه

لینک به ارسال

khob lazem nist hatman pkg tabdil koni hamoon iso khoobe faghat bayad to roote flashet ye pooshe ba horofe bozorg besazi be esme PSXISO bad file iso bazi ro berizi toosh bad too multi man boro too ghesmat retro bad baziro ejra kono halesho bebar (behtare multi manet 4.30 bashe chon chodam rohamin noskhe emtehan karda)

لینک به ارسال

Help

Aghayoooon man gta 5 ro nasb kardam react ham rikhtam 4.41 ba react 2.26 nasbams hode hame chiz ok vali baz gta ro ejra nmikone komak konid plzzzzzzz:crying:

لینک به ارسال
Aghayoooon man gta 5 ro nasb kardam react ham rikhtam 4.41 ba react 2.26 nasbams hode hame chiz ok vali baz gta ro ejra nmikone komak konid plzzzzzzz:crying:

ورژن جدید نرم ا??زار رو دانلود کنین مشکل حل میشه

لینک به ارسال

لینک پاک شده میشه دوباره آپلود کنید؟

لینک به ارسال
9cn37u3pwj0bjnfa1y3k.jpg

امروز Hotz8611 سازنده reActPSN برنامه ی خود را آپدیت کرد.در ورژن جدید امکانات ??وق العاده ای اضا??ه شده است.از ویژگی های ??وقالعاده این ورژن عدم نیاز به ساخت یوزر aa و پچ گردم VSH می باشد.اما بهترین ویژگی این ورژن عدم نیاز به ??ایلهای Rap و EDAT می باشد.برای مثال ??قط کا??یست بعد از نصب یک بازی مانند Flower برنامه ی reActPSN را اجرا کرده و سپس به مدت 6 ثانیه دکمه ی دایره را نگه دارید.با این کار بازی بدون هیچ ??ایل Rap یا EDAT ی اکتیو شده و شما می توانید از انجام نسخه ی Full بازی لذت ببرید.اما از مزیت های دیگر این ورژن اجرای بدون مشکل بر روی تمام CFW های3.55 استبرای ??عال سازی و است??اده از Theme های PSP و PS1 باید از Rap ها است??اده کنید.برای اینکار ??ایل های Rap را در USB0(1)/exdata کپی کنید.حال reActPSNv2.20 را اجرا کرده و دکمه ی دایره را 6 ثانیه نگه داریدتا همه ی Themeها اکتیو شوند.همچنین DLC اغلب بازیها هم با این ورژن اکتیو خواهند شد.برای اینکار برای مثال بازی Flower را که از PSN خریداری شده در PS3 خود نصب و ??ایل های Rap را هم در USB0(1)/exdata کپی کنید.حال reActPSNv2.20 را اجرا کرده و دکمه ی مثلث را 6 ثانیه نگه داریدتا همه ی DLC ها اکتیو شوند.

منبع

سلام نمیشه دانلود کرد یه لینک دیگه بزارید با تشکر

لینک به ارسال

یه ??ایلی هست برای این بازی ها به نام exdata که باید اون ??ایل و داشته باشی و در مسیر dev_hdd0/home/0000000x/exdata کپی کنی

لینک به ارسال

با سلام:lمن برنامه (reactpsn) را به خوبی بهاش بازی shank  را ??ول کردم. اما شما تو توضیحاتی را که در باره اجرای بازی با(reactpsn) دادید اشاره به اجرای بازی بدون نیاز به هیچ ??ایل (rap-edat) میباشد ونگه داشتن دکمه دایره بعداز اجرا شدن برنامه به مدت 6ثانیه.

با اینکه بنده یک بازی به نام (trin2) رو بدون هیچ ??ایل (rap-edat) دانلود کردم بعد از اجرای (reactpsn) دایره را 6 ثانیه نگه میدارم اما هیچ ات??اقی رخ نمیده. میخواستم بدونم مشکلم کجاست. لط??ا هرچه سریعتر جواب بدهید  ممنون از سایت منحصر به ??رد شما        

=D.png

با تشکر  mhdi wushu

لینک به ارسال

با سلام:lمن برنامه (reactpsn) را به خوبی بهاش بازی shank  را ??ول کردم. اما شما تو توضیحاتی را که در باره اجرای بازی با(reactpsn) دادید اشاره به اجرای بازی بدون نیاز به هیچ ??ایل (rap-edat) میباشد ونگه داشتن دکمه دایره بعداز اجرا شدن برنامه به مدت 6ثانیه.

با اینکه بنده یک بازی به نام (trin2) رو بدون هیچ ??ایل (rap-edat) دانلود کردم بعد از اجرای (reactpsn) دایره را 6 ثانیه نگه میدارم اما هیچ ات??اقی رخ نمیده. میخواستم بدونم مشکلم کجاست. لط??ا هرچه سریعتر جواب بدهید  ممنون از سایت منحصر به ??رد شما

لینک به ارسال

سلام ورژن دستگاه من 4.30 rogero هستش ایا من هم میتونم این نرم ا??زار رو نصب کنم؟

لینک به ارسال
سلام ورژن دستگاه من 4.30 rogero هستش ایا من هم میتونم این نرم ا??زار رو نصب کنم؟

سلام،

بله میتونی نصب کنی ..

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...